Page 12 of 13 FirstFirst ... 28910111213 LastLast
Results 276 to 300 of 318

Thread: Moja prva igrica

  1. #276
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Necu da mu kvarim ugodjaj, zalijece se sa karakterom koji je dobar, ali ne i elitan (za pvp). A zamalo rekoh, moze ako cesh u pare!
    No se nesto bojim da aparat chak i kad bi se nashao, (jer se Samurai S. ne moze igrat na konzoli-emulatoru, da valja), ne bi to moglo iz gabaritnih razloga . Dva odrasla cheljadeta sjest za aparat ne mogu, kako treba.

    No nisam igrao ima uh koliko, a i ne igram/nikad nisam sa OP gadovima, vazda sam ih mrzio, ochima ih nisam moga' vidjet, te ne bih bio favorizovan u bilo kom smislu.

    Elem, jedan drugar moj, koji je inache igrao zvek sa svima i bio top igrach bez sumnje, nije imao taj problem. Nije bio gadljiv na pvp overpowerovane shupke, no uzme Gen-An-a (ili nekog ne mnogo goreg) i dobi ga mudonja..
    Samo jedan karakter (namjerno mu preskachem ime ) moze (dijelom) da ga counteruje, no kako je Gen-An sramno OP, to je jeza da rodis da ga dobijes. Posebno ako chovjek igra na pobjedu, ka' on sto je igrao i batali bilo kakvu ljepotu igre. Povedesh, zeru je dovoljno, a onda def, protivnik mora da napada (srlja), jer isteche vrijeme.. A Gen-An oklopnjacha mrtva.
    Nexuse skilleru
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #277
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Cak je i ovo bilo na arkade. Moonwalker!

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  3. #278
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    A ovo znam jer sam igrao i s njim, pored ostalih, protiv najboljih u PG/CG, u davna pradavna vremena, onamo preko puta chesme kod Pera. Gdje je legendarna arcade prvo stigla u CG.
    I kod Pera si, znaci, skapirao da sa Genjurom ne mozes nista ozbiljnom protivniku? Ajd ovako, samo jedan mali test.. da pogodim, nikad nisi koristio Genjurova proklizavanja, onaj klizeci slajs? Jer je, je li, bio rizican i kaznjavali su te cesto?


  4. #279
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nexuse skilleru
    Neka da te ne uputim da obratis paznju na avatar

    Nego gdje vidje/gdje prochita to? Ja velim da sam knowledge-full, a skilled, onako, nista posebno, mada je to uvijek zavisilo od nadahnuca , raspolozen i nadahnut, e tad sam bio izrazito nezgodan oponent :P
    Neki drugari (eto ih Ben Dover zna provjeru navoda, pa ga pitaj za Kyoshira (mislim da je i ovdje na forumu registrovan pod tim nikom, nego ne posjecuje) i ekipu..), e oni su skilled.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I kod Pera si, znaci, skapirao da sa Genjurom ne mozes nista ozbiljnom protivniku? Ajd ovako, samo jedan mali test.. da pogodim, nikad nisi koristio Genjurova proklizavanja, onaj klizeci slajs? Jer je, je li, bio rizican i kaznjavali su te cesto?
    Lol Jel ti ovo ozbiljno? Ah , sto rekoh mora da si protiv jakih protivnika igrao.. Slajs-klizanje je tvoje tajno, od svih previdjeno oruzje, jel tako?! Eh..lol
    Njim reshavash Ukyo-a, koji mi prvi pada nam kad su slajs guje iz potaje u pitanju . Boze kako on to resava idealno, iz onog gadnog chuchnja/skoka unazad, ima kolekciju udaraca-poteza koji plachu da se na njega krene slajsom.

    Djurova proklizavanja mogu protiv skromnijih karaktera, koji teze counteruju ono, protiv pojedinih slajs ce ti (mozda) proc 1-2 puta i to preko bloka 95%, 3-ci put cesh zaginut gadno. A negdje ti nece proc ni jedan jedini put, kao kod pomenutog gliba. Chiji su domet i brzina udarca (a i zatvaranja), sramni. A i protiv svih koji imaju idealne anti-klizacke udarce, Haohmaru, Jubei, Charlotte
    Takodje, sto je stvar bazichne matematike, relativno malo dmg se pravi preko bloka, chak iako slajs prodje, dok rizik prilikom ponavljanja raste exponencijalno. + proklizavanjem kroz blok protivnik se filuje energijom uz minoran gubitak HP-a, sto mu udarce chini bas gadnim.

    Klizachke fore se lagano resavaju dobrim postavljanjem, anticipacijom i naravno tajmingom (intercept udarca/bacanja, skoka, chega vec), i to vazi za sve.



    Ono sto gdina Kibagamija, koji prezire udobnost, kad vec pitas po chemu sam zakljuchio da nije za crem de la crem pvp-a, chini manjkavim protiv elitnih karaktera (ja ih zovem OP matraka), je:
    -jako duga otvorenost kad promasi pojedinim udarcima (koje je primoran da koristi, jer mu je A (najlaganiji udarac) tuga),
    -u skoku je skroman protiv vecine,
    -a i u odredjenim trenucima klincha zna gadno da proda (programerska manjkavost), kad umjesto klasichnog udarca (B), upotrijebi lakat koji ne dosegne metu.. to obichno prodje nekaznjeno, ali propustena je prilika za jako lijep komat dmg-a.

    Nego, pravo rec ne znam o chemu pricham, sto ono vele ako laze koza, ne laze rog. Ukyo, uz par drugara nalik mu, je vise biran no svi ostali zajedno. Sto naravno nije sluchajno.
    Nije svako gadljiv na OP kao ja , no ja sam vazda naopak bio.
    ><

  5. #280
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Mislim da odje mozemo zavrsit pricu. Stvarno nemam namjeru da pametujem, jer vidim da ne kontas pricu, sto je i razumljivo, jer pricas samo ono sto si igrao i gledao kod drugih. Ali ne i kod mene

    Pricas o AB proklizavanju koje je dosta i predvidljivo i sporo, ali ja ne mislim na to. Kombinacije Genjurovih slajs uklizavanja su mnogo opasnije nego sto si gledao/igrao kod Pera. A i nisam rekao da je to moje "tajno oruzje", nego upravo kao sto rekoh - test - da vidim sta ti podrazumijevas pod tim. I znao sam sta podrazumijevas

    Sto se tice njegovih manjkavosti koje si nabrojao, samo kratko:

    - otvorenost posle slesha je normalna, ne kod njega, nego kod svih;
    - u skoku.. probaj da ga oboris kad je ispruzio nogu sa CD, sto je vrlo gadan udarac, jer mozes da ga aktiviras tek sto si se odvojio od zemlje, a drzi je ispruzenom sve dok sleti;
    - ne znam za taj problem. Znalo je da me zezne, da mi ne upali slesh, nego aparat prepozna samo B, pa odradi taj udarac, ali da promasi.. nije mi poznato. Cak me cesto iznenadilo koliko masu energije zna da skine taj udarac.. + to nije lakat, Nexus.. to je udarac drskom macha, normalno u klinchu sa macevima.

    Bar cemo se slozit oko toga da ni ja nisam volio sa ukjom i genanom da igram.


  6. #281
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    A ja tvrdim da mozemo, mozda chak i trebamo zavrshit, posto ti je "anticipativna dinamika" zahebala vidovitu zorku, koliko vidim, "znas sto je neko mislio" (facepalm, lol, to je smijesno i neozbiljno).
    Kad je cheljade tako znaveno i vidovito, zaista je tesko prichat. Mislim, chemu..

    Niko nije ni pomislio na AB, draga zorko, prichas nesuvislosti. A kao top igrach, kako tvrdish, morao bi da znash, da bilo koje proklizavanje praktichno "ne igra" protiv dobro vodjenih piercera kao sto su Haohmaru, Jubei, Charlotte, Kyoshiro, (i naravno Ukyoa i Gen-Ana (mislim i Nicotina)). Koji dochekuju tako nesto -Je li bog da, da si to uradio.

    No neka to, ono sto tvoj stav chini jos smesnijim, -Top igrach kaze kako su svi jednako otvoreni posle slesha i tu nema razlike izmedju karaktera. Samo da te chovjek pita, jel ti ovo ozbiljno?!
    Razlika je tolika i takva (u kombinaciji sa dometom i tachkom udarca) da tvoj omiljeni karakter bukvalno ne moze da igra protiv nekih! Kako je moguce da to ne znas, a kao raznosish, nije najjasnije.

    CD kick je uglavnom dobar, no ne protiv svih i posebno ne protiv dosta skokova-napada oruzjem (valjano upotrijebljenih). Zna se kako se skache (zavisno od karaktera) protiv njegovog CD.
    A i ovo sto ti se nije nikad desilo, zez sa B, nesto sto mi je milion puta s njim zivce pojelo, takodje govori dosta. (Hvala sto mi priblizi da se radi da se ne radi o laktu, vec o drzalu macha, nisam znao, lol )


    Zao mi je samo sto nema nigdje aparata, da te blize upoznam s razlikama (nijansama) i u dometu i u brzini (napada/zatvaranja) pojedinih karaktera. I kako se to odrazava u igri pojedinih vs pojedinih.
    A i da mi pokazes tvoj propeler zviz-slesh
    ><

  7. #282
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Bas si se nasjekirao Ali ovo..
    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Niko nije ni pomislio na AB, draga zorko, prichas nesuvislosti. A kao top igrach, kako tvrdish, morao bi da znash, da bilo koje proklizavanje praktichno "ne igra" protiv dobro vodjenih piercera kao sto su Haohmaru, Jubei, Charlotte, Kyoshiro, (i naravno Ukyoa i Gen-Ana (mislim i Nicotina)). Koji dochekuju tako nesto -Je li bog da, da si to uradio.
    ..ja stvarno ne znam sta da ti kazem, jer je preocigledno da si navikao na jedan isti obrazac igranja sa istim tipovima i mislis kako taj udarac moze da se "doceka". Kazes ne mislis na AB, a jedino sa AB moze taj udarac da se vidi na vrijeme, u protivnom samo mozes da blokiras i gledas kako ti nestaje mic po mic energija. Jedino napamet da anticipiras. Zaista necu dalje, jer je besmisleno. Neces zamjerit?


  8. #283
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Ah mene Aoo.. A ti si bas iz republichke lige .

    Pa naravno da se anticipira (i preemptive strajkuje, kako vele moderno ovih dana) zaboga i rofl! Zato se i postavljam na idealnu distancu kako bi se nabo ili te uhvatio u bacanje u sred klizanja, sa dobro tempiranim napadom.

    Ne boj se, necu ni ja . Pardon, bez uvrede, ali to sto zastupas je igra ne narochito visokog reda.
    ><

  9. #284
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Zato se i postavljam na idealnu distancu
    Dosta je bilo, stvarno.. haha


  10. #285
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    zna li neko mozda od vas kako se zove igrica sa cetkom i valjkom koji bjeze od mjehurica i treba da oboje sliku odredjenu?

  11. #286
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ...može kakav skrinšot(...) duela međ forumašima, prepucavanja su demode pod jasnim svijetlom naslova.

    Meni sjećanje seže do digitrona i oskudnog tv programa, dje ni tetris nije bio u najavi... komodor je već izazvao preobražaj, ma poimanje realnosti, pentium dokusurio, mobilni... između ostalog, ko se sjeća kako je realnost percipirana prije virtuelne?
    Last edited by Xerxes; 24-10-17 at 21:02.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  12. #287
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Neka da te ne uputim da obratis paznju na avatar

    Nego gdje vidje/gdje prochita to? Ja velim da sam knowledge-full, a skilled, onako, nista posebno, mada je to uvijek zavisilo od nadahnuca , raspolozen i nadahnut, e tad sam bio izrazito nezgodan oponent :P
    Neki drugari (eto ih Ben Dover zna provjeru navoda, pa ga pitaj za Kyoshira (mislim da je i ovdje na forumu registrovan pod tim nikom, nego ne posjecuje) i ekipu..), e oni su skilled.
    Svi koji igraju tuce na tom nivou da znaju dosta o likovima su skilleri za mene. Uvijek sam bio nikakav u tim igrama. Nesto sam o Mortal Kombatu znao u PS2 vremenu, ali to je to.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #288
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    jer pricas samo ono sto si igrao i gledao kod drugih. Ali ne i kod mene
    Rofl , sto jes jes. Dosta da nema kud vise , rofl.
    Ono, mene bi bilo malo blah a i mbla, pravo da ti kazem, da ovako nesto ozbiljno pricham.. , al dobro, ja to tako, ne mora svako.
    ><

  14. #289
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ne sjećam se tačno koja je bila prva igra koju sam odigrao ali jedna od prvih je bila Street Fighter i to prvi dio. https://en.wikipedia.org/wiki/Street...r_(video_game)

    Ovo je bila baš prava button-mashing igra i zahvaljujući tome sam je prešao kada sam imao 5-6 godina. Sjećam se da je pored Street Fightera bio i aparat za Double Dragon, Pang i Rambo III igru. Kasnije su se pojavili Final Fight, Street Fighter II, Cadilliacs and Dinosaurs (čuveni Mustafa) a još kasnije Tekken 1, 2 i 3.

    Mislim da je u Street Fighter II Guile među najjačima a ako se radi o Champions Edition verziji onda je to definitivno M.Bison (odnosno CE Dictator). Verzija Street Fighter 2 koja se dugo igrala je Super Street Fighter II Turbo iz 1994. Turniri iz ove igre su se održavali sve do 2010. godine a moguće da se i dan danas održavaju. U Japanu imate su igraonice sa aparatima za igranje redovna pojava. Postoje aparati i za ove stare igre.

    Što se tiče Samurai Shodown 2 trebalo bi da je igra sasvim pristojno emulirana i da se može igrati preko emulatora. U pitanju je Neo Geo igra i one su sve uglavnom dobro emulirane. Ja se sjećam da su na GGPO dolazili igrači koji su bili među najboljima (Super Street Fighter 2) u Americi i igrali to preko emulatora. Većina je za igranje koristila Arcade stick, neki su igrali na tastaturi a rijetko ko je koristio joypad.

    Evo nekog Tier lista za Samurai Shodown 2 sa shoryuken.com http://wiki.shoryuken.com/Samurai_Shodown_2

    Note: This is from an outdated Japanese matchup chart
    Top Tier
    88 Ukyo, 84 Charlotte, 84 Kyoshiro

    High Tier
    78 Genan, 75 Cham Cham

    Mid Tier
    74 Earthquake, 71 Jubei, 70 Sieger

    Low Tier
    67 Genjuro, 65 Galford, 62 Wan-Fu, 61 Nicotine

    Bottom Tier
    59 Hanzo, 58 Haohmaru, 53 Nakoruru

  15. #290
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Nintedo Duck i duvanje u igricu dok ne proradi

    Click image for larger version. 

Name:	25409.jpg 
Views:	111 
Size:	12.3 KB 
ID:	152525
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  16. #291
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Rofl , sto jes jes. Dosta da nema kud vise , rofl.
    Ono, mene bi bilo malo blah a i mbla, pravo da ti kazem, da ovako nesto ozbiljno pricham.. , al dobro, ja to tako, ne mora svako.
    Lol, rofl, mbla, blah.. vazi, drzi se ti idealne distance, kako bi me nabo sa sve idealno tempiranim napadom haha..


  17. #292
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Evo ne sceh, bi mi malo selo, sto znam, al kad insistiras ,


    -Nije te, ni posle ovih matchapa, i tiera u kom ti je pulen, malo ugh da nastavljas/javljas se, ne a? lol


    ((Mora da te nisu probali , hahahaha, pa je ovo ovako.. . Da si ti bio tamo, sa tvojim potezima, to bi bila klasa za sebe rofl).
    ><

  18. #293
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ih, ja igrao sa bottom tierom .

    Taj raspored tvojih prvih igara mi nešto poznato zvuči. Da nisu bile onamo kod pokojne knjižare Božidar Vuković? Prekoputa sadašnje buregdžinice Stiv?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #294
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ih, ja igrao sa bottom tierom .

    Taj raspored tvojih prvih igara mi nešto poznato zvuči. Da nisu bile onamo kod pokojne knjižare Božidar Vuković? Prekoputa sadašnje buregdžinice Stiv?
    Nije u Podgorici. Ovo je bilo u Baru, preko puta suda, krajem osamdesetih ili početkom devedesetih.

    Ima ljudi koji izuzetno dobro igraju sa bottom tierom a ima i onih koji ne znaju dobro da iskoriste i top tier. Evo npr Dhalsim je top tier u Super Street Figther 2 Turbo pa ja ne znam da igram sa njim a daleko od toga da sam početnik u toj igri.

    Evo jednog meča u Samurai Shodown 2 sa GGPO pa vidite. Kažu da se radi o dobrim igračima:


  20. #295
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ih, ja igrao sa bottom tierom .
    Jes, bottom tier, kako ne.. a pogledas na yt japanske turnire, ne skidaju se sa Hanza i Galforda


  21. #296
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ko će gledat sat i po. Po prvih par rundi ne bi se reklo da su išta naročito.

    EDIT: Ladno se Hanzo zove Hattori.
    Last edited by NHM; 24-10-17 at 22:11.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #297
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jes, bottom tier, kako ne.. a pogledas na yt japanske turnire, ne skidaju se sa Hanza i Galforda
    Ne mora da znači da nisu bottom tier ako ih koriste. Ljudi koji daleko doguraju sa bottom tier likom steknu veliko poštovanje zajednice. A naravno ni onaj tier list ne treba uzeti zdravo za gotovo (piše da je riječ o starom tier listu).

  23. #298
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Pa znam ja to odlicno, ali neki ga uzimaju zdravo za gotovo


  24. #299
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    486 144 MHz (bio je 286 kad je uzet 1992. nego je u međuvremenu "budžen")

    Turbo dugme (koje je zapravo usporavalo procesor) i brava za zaključavanje kompjutera...

    Last edited by ASC; 26-10-17 at 14:01.

  25. #300
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    to ti je najvjerovatnije bilo 133 MHz a ne 144
    She is only here to annoy herself!

Page 12 of 13 FirstFirst ... 28910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najljubavniji stihovi...
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 6153
    Last Post: 19-01-23, 00:25
  2. ...samo moja mila draga na demirli penđzeru...
    By underwater love in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 7
    Last Post: 01-09-05, 16:17
  3. Najljubavnija...
    By bubby[Y] in forum Primorski
    Replies: 206
    Last Post: 10-04-05, 12:27
  4. Mila moja Crna Gora!
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 01-04-05, 02:46
  5. Moja Darlin`....
    By InDiJaNkA in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 18
    Last Post: 29-12-04, 18:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •