Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 48

Thread: Imate li uzora/ idola medju poznatima?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Imate li uzora/ idola medju poznatima?

    Pita me sad jedna drugarica postoji li neka zhenska osoba koja mi je idol, tj. na koju se ugledam…khmmmmm…I dobro, ponekad bih stvarno voljela da izgledam kao Jessica Alba, to priznajem …ali nikad do sad nisam imala neku osobu koju sam neizmjerno cijenila ili joj se neizmjerno divila u toj mjeri da smatram da je ta osoba ideal koji treba da pratim i na koji treba da se ugledam u svim aspektima…


    I kroz razgovor zakljuchimo da bi nam bilo ponekad mnogo lakshe kada bismo imali neki uzor na koga bismo se ugledali u teshkim situacijama…Ali to bi znachilo oprashtanje od dijela slobode, koju ja tako ljubomorno chuvam…

    Ja tesko da mogu da zamislim jednu osobu kao uzor, ali ako bih morala da izaberem to bi recimo od poznatih danas bila Angelina Jolie zbog njene hrabrosti i stava…

    I ako biste ga (je) birali ko bi to bio ?

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam idola ni uzora, postoje samo ljudi koje cijenim.
    spisak je poduzi...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by gemma_mn
    ali nikad do sad nisam imala neku osobu koju sam neizmjerno cijenila ili joj se neizmjerno divila u toj mjeri da smatram da je ta osoba ideal koji treba da pratim i na koji treba da se ugledam u svim aspektima…
    Moja mama.



    Mademoiselle.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Masu mojih drugarica uzimaju mamu za uzor...Meni je to smijeshno...Stvarno mi ne pada na pamet da izrepliciram majku...
    Last edited by gemma_mn; 03-09-06 at 16:20.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Princezica.

    Pa super kad imash takvo mishljenje o svojoj mami...
    Mada, ima nas svakakvih.

    :neutral:



    Mademoiselle.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Pa super kad imash takvo mishljenje o svojoj mami...
    Mada, ima nas svakakvih.

    :neutral:
    Kakvo ja to mishljenje imam? Ona je sjajna zhena...al' bih ja da budem drugachija...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by gemma_mn
    Kakvo ja to mishljenje imam? Ona je sjajna zhena...al' bih ja da budem drugachija...
    Pa ako ti je veci uzor tamo neka Angelina Jolie samo zbog toga shto je poznata i lijepa (inache, kako bi drugachije znala za nju, zar ne?) nego tvoja rodjena mama, onda si me stvarno ostavila bez teksta.



    Mademoiselle.

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Pa super kad imash takvo mishljenje o svojoj mami...
    Mada, ima nas svakakvih.

    :neutral:
    nezrelo, nezrelo...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  9. #9
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Pa super kad imash takvo mishljenje o svojoj mami...
    Mada, ima nas svakakvih.

    :neutral:
    Jos jedna stvar, ne osudjuj unaprijed!
    Sta npr. da je situacija takva da je majka ne znam ni ja kakva osoba koja maltretira dijete. Dakle, ne zasluzuje svaki roditelj, NAZALOST, divljenje!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Poenta svih ovih mojih postova je bila da cu prije da se divim svojoj mami nego tamo nekoj poznatoj osobi, shto nikako ne znachi da hocu da budem kao ona.

    Naravno da bi sve djevojke zheljele da izgledaju kao Adriana Lima, budu super-humane kao Angelina Jolie, imaju glas Tine Turner i ne znam ti ni ja shto sve, ali meni to jednostavno nisu nikakvi uzori u zhivotu. Kao shto sam vec rekla, ja te osobe mogu samo da cijenim zbog onoga shto su postigle i nishta vishe.
    Kao manja sam mashtala da budem i pjevachica i glumica i manekenka i stjuardesa i imala sam milion idola, ali vishe nemam tih 4-5 godina pa su mi i ambicije sazrele.



    Mademoiselle.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by retoricharka
    Jos jedna stvar, ne osudjuj unaprijed!
    Sta npr. da je situacija takva da je majka ne znam ni ja kakva osoba koja maltretira dijete. Dakle, ne zasluzuje svaki roditelj, NAZALOST, divljenje!
    Pa zbog toga sam i napisala da nas ima svakakvih.. nazhalost.
    Mozhda je ispalo kao da se odnosi na gemmu, ali nije.



    Mademoiselle.

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mora bit andjelina, moze recimo leni rifenstal - jesi chula za nju?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako je nadje, nemrem blivit!!! al ona je skroz ok uzor pride je istjerala 100tq, ja mislim...
    cuh da se snima neki film o njoj, a sad da li je u pitanju jodie foster ili julianne moore, nisam bash sigurna...
    tako da--ko nije cuo, cuce sad...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by Dr_ica
    pride je istjerala 100tq, ja mislim...
    Prije ce biti da je umrla prije par godina.. koliko me sjecanje sluzhi.



    Mademoiselle.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Prije ce biti da je umrla prije par godina.. koliko me sjecanje sluzhi.
    pa jeste umrla, mnogo bi joj bilo da je josh tu...
    nego, kazem, mislim da je imala 100 godina, ili mozda i koju preko, ali da ne pretjerujem...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se divim mojoj majci zbog onoga sto je istrpjela kao zena, supruga i majka. To svakako, ali ne zelim da budem kao ona. Zelim da budem bolja.
    Ne zelim ni da budem ka Dzesika Alba. Zelim da budem bolja.
    Niko o respectu prema roditeljima ne prica. Radi se chisto o tvojoj spremnosti da uchinish nesto vishe i bolje i o tome kolika je tvoja ambicija.
    to je ono kao kad imas citav zivot jednog momka jer ti je frka da ides dalje pa onda prihvatas sve njegove mane i prilagodjavas se njemu i gubis sebe.
    zato sam ja odma rekla da nemam uzora i idola, ali mnogima se divim. izmedju ostalog i svojoj majci.
    biblija kaze "ne gradi sebi idole". i tako...
    aoooo!!!
    Last edited by GAGA; 28-07-06 at 13:24.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gaga, preduhitrila si me sa tvojim odgovorom.

    Pokusavala sam da nadjem tacnu definiciju uzora, u Vujakliji nisam nasla, tako da ce i definicija na engleskom posluziti.
    Dakle, role model - A person who serves as a model in a particular behavioral or social role for another person to emulate.

    Kikice, kada govorimo o uzoru, ne govorimo o nekome kome se divis kao npr. majci, ( mada nazalost ima dosta roditelja koji to ne zasluzuju ), rijec je o tome da postoji neko ko predstavlja osobu kakva bi ti zeljela da postanes.

    Na isti nacin obozavam svoju majku i divim joj se radi mnogih stvari, ali nikako, bas nikako ne bih voljela da budem kao ona!
    Eto,
    pozdrav

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes kea u pr.kno je posla dalje od standardne filmske zvijezde. ponasha se najtipichnije moguce kao svaka velika filmska zvijezda. i prije nje su radili ljudi isto sto i ona, samo sto je u nedostatku TAKVIH zvijezda na ove druge malo paznja obracana.

    nit je originalnija, nit je hrabrija, nit je prva koja se bavi humanim radom, alo zayebavas li se?!!!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koje su to druge? Sad evo svi usvajaju africhku djecu u Holivudu...Ja se ne sjecjam neshto prije da su se oko toga maltertirali?

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesi chula mozda za Seron Stoun?
    Elizabet Tejlor?
    Nikol Kidman?

    Ja ne znam kad si ti pocela da usvajas informacije u vezi sa filmskim zvijezdama, ochito nedavno, ali Endzi je u OVOM TRENUTKU No.1, daleko od toga da se prije nje niko nije sjetio da usvaja djecu i daje pare za gladne i bolesne. A tu ima masu licemjerstva... no aj druga je to pricha, da ne pochinjemo sad.
    Inace, ja mnogo volim Endzi. Omiljene uloge su mi ona u spotu rolingstonsa "anybody seenmy baby" pa u filmovima "Gia", "Neprilagodjena"... ne znam dje je jos volim...ne mogu se sjetit. Inache, od kad je proglashena brojem 1 u svijetu, uopste se ne trudi oko glume, samo glumata. iskoristava svoje fizicke resurse, a dobra je glumica.. zbog toga mi je malo omrzla. inace je stvarno cijenim. bas je cijenim!
    Last edited by GAGA; 10-09-06 at 11:51.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    jesi chula mozda za Seron Stoun?
    Elizabet Tejlor?
    Nikol Kidman?
    Ja ne vidjeh ni jednu od gore pomenutih da se po africi mlate danonocjno...Tachno je da su mnogi davali pare...ali Jolie ide na misije po africi i ochito joj je stalo...a to shto je glumu zapostavila, neka je...mislim da svijetu treba vishe iskrenih humanitaraca nego isfoliranih holiwudskih glumaca...

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gemma_mn
    Ja ne vidjeh ni jednu od gore pomenutih da se po africi mlate danonocjno...Tachno je da su mnogi davali pare...ali Jolie ide na misije po africi i ochito joj je stalo...a to shto je glumu zapostavila, neka je...mislim da svijetu treba vishe iskrenih humanitaraca nego isfoliranih holiwudskih glumaca...
    eh yebemti, zaboravih da im dam kontakt da ti javljaju kad se nalaze u humanitarnim misijama...pi~ kako sam neazurna!!
    mala, sjedi malo za komp pa se informisi. o cemu pricas ti??

    iskreni humanitarci vs. hlivudski glumci???

    znaci ona ti je ka humanitarac iskrena, a ka glumica isfolirana. prije ce bit obrnuto, ali dobro je dok je humanitarac.
    ja ne bih da naglabam s tobom, jer ako nastavim, omrznuces mi endzi koju stvarno volim.

    DeviL__Woman
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    jer ako nastavim, omrznuces mi endzi koju stvarno volim.
    oooooooouuuuu...bash mi je zhao

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ulica Dositejeva
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gemma_mn View Post
    Ja ne vidjeh ni jednu od gore pomenutih da se po africi mlate danonocjno...Tachno je da su mnogi davali pare...ali Jolie ide na misije po africi i ochito joj je stalo...a to shto je glumu zapostavila, neka je...mislim da svijetu treba vishe iskrenih humanitaraca nego isfoliranih holiwudskih glumaca...
    Kad pomenu Angelinu i humanitarini rad.. "Odushevila sam se" kad sam prochitala da Angie ide da se porodi u Afriku..(I josh prije toga, gledam poziva sve da se odazovu da pomognu humanitarnu akciju u Africi..blah,blah..) I vec sam je zamislila kako se pati u nekoj kolibi od pruca dok je Brad bodri,kad ono klinac-Angie zakupila hotelchinu od 2000000 $ i otishla u Afriku.. i ja bih tako humanitarisala nema shta..a koliko je hrane mogla kupiti za te pare..ih pola Afrike da nahrani..

    Inache,shto se tiche topica.. Recimo da sam se divila Katarini II poshto sam bila ubjedjena da je bila mnogo jaka zena koja je potchinila Rusiju.. Medjutim posle malo vishe prochitanih knjiga i podataka, ispade da je Kata bila obichan manipulator koji je koristio svoje ljubavnike da dodje do para i odrzi vlast.Pri tom je ona bila "tvorac" progona u Sibir..te sam tako postala ravnodushna prema njoj.. U igri je bila i Cocco Chanel i definitivno joj svaka zena treba biti zahvalna na maloj crnoj haljini i pantalonama ali vraga,ispade da je i Mademoiselle Cocco uspjela zahvaljujuci kapitalu bogatih ljubavnika pa sam i prema njoj postala ravnodushna iako priznajem da bih voljela a imam dio njene vizije kako treba zena da izgleda.

    E sada volim Ivanu Zigon. Da li zbog sve shto chini za djecu sa Kosova ili zbog
    neke pozitivne energije kojom zraci,ne znam.. elem, obradujem se svaki put kada je vidim. Daleko od toga da mi je idol ali mi se dopada ono shto radi i kako to radi.
    Last edited by Tammy; 07-09-06 at 09:38.
    It' doesn't matter how powerful you are. You need soul... and one with a good act.

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    chicotopia 3.0
    Posts
    264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    najjachi topic totalno
    whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to shop

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •