Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 59

Thread: Predstavite svoj web sajt koji ste napravili

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Spale nije sa slikama nego drugi jedan, ozbiljniji :P
    Shake koliko ces da mi platis da ne izbacim onaj tvoj sajt?
    Last edited by hercules; 24-07-06 at 01:00.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    <<<Nego dosta je bilo priče na ovu Temu, ajde da je preusmjerimo makar u ovom pravcu:
    POSTUJTE ADRESE SAJTOVA, NE BITNO JESTE LI IH VI RADILI, DA SU CRNOGORSKI, I NAPIŠITE ŠTA IZDVAJATE ...>>>

    E bas necemo, to uopste nije tema. Nek propada, necemo nista da spasavamo ako se webmaster stidi svoga ceda, ne treba ni da mu ga drugi predstavljaju. Ti bogami pricas ko da si u najmanju ruku napravila neki cuveni "framework" za php (mozda si CSS ili AS3 guru), i jos "milioneru" spocitavas neskromnost?

    Sto se tice "milionerovog sajta", sve sto si rekla stoji, dodacu da treba da makar promijeni dizajn ,ne mora da bude bolji neminovno, mada ce se nesto ipak promijeniti nabolje, u toku redizajna, ja se nadam.
    Takodje primjecuje se da budzi modul po modul,od ideje do ideje, nije savrsenstvo ali i tu moze da poradi, sve zavisi koliko ce direktne koristi od toga imati. Uzmimo na primer dio za pretragu automobila, dzabe da je ne znam kakav programer ako nema terenski rad, to jeste sto vise automobila u bazi, takodje, aktuelnu bazu automobila (da se ne desi da ima na sajtu automobil koji je prodat prije par nedelja).
    Ono sto je milioner dobro uradio je dobar interet domen, mala konkurencija u CG, dosta je portala otvarano u CG ali su svi ,vecinom, jos brze pozatvarani.
    Posto saj radi amaterski, vjerovartno da mu i finansijske mogucnosti ne dozvoljavaju da se vise posveti njegovom odrzavanju.
    Uostalom, ako je covjek sposoban ima dobre ideje i jos bolju realizaciju, moze unajmiti preko neta pakistance koji bi mu za malo para odradili nevjerovatan posao, takodje i dizajn. Tako da bi se njegov posao sveo na ono sto se u filmskoj industriji zove producentom
    Pisao bih jos, ali se zaista smorih. Kad mi se bude pisalo mozda cu otvoriti neki blog .

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alo mali 11, zaobiđi me da te zamolim ... Znaš kako ni u jednoj fabrici, tj. firmi direktor ne pravi proizvod, on organizuje i dijeli komentare :-), a radnici rade. Tako da je direktor ipak direktor :P. Ja ođe imam pravo da iznosim mišljenje, a kad mi bude trebao stučan savjet za moje radove i projekte, postoje kompetentne osobe kojima ću da se obratim za savijet, a nikako neću to iznositi na Forumu. Da lakše shvatiš prethodno, ti napraviš kolač i ja tvrdim da mu nešto fali, a ti tvrdiš da nije tako pošto ja navodno ne umijem da pravim bolji kolač. I ti si bolji samo zato jer si nešto napravio, nije bitno kako, samo zato jer ja tebe nijesam ponudila svojom tortom :P.
    Always smiling :-)

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Spale nije sa slikama nego drugi jedan, ozbiljniji :P
    Shake koliko ces da mi platis da ne izbacim onaj tvoj sajt?
    Zezaj zezaj :-). Ono je sajt od one cure. Je li položila barem?
    Always smiling :-)

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Jes ja mislim
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11
    Ono sto je milioner dobro uradio je dobar interet domen, mala konkurencija u CG, dosta je portala otvarano u CG ali su svi ,vecinom, jos brze pozatvarani.
    Posto saj radi amaterski, vjerovartno da mu i finansijske mogucnosti ne dozvoljavaju da se vise posveti njegovom odrzavanju.
    Uostalom, ako je covjek sposoban ima dobre ideje i jos bolju realizaciju, moze unajmiti preko neta pakistance koji bi mu za malo para odradili nevjerovatan posao, takodje i dizajn. Tako da bi se njegov posao sveo na ono sto se u filmskoj industriji zove producentom
    Pisao bih jos, ali se zaista smorih. Kad mi se bude pisalo mozda cu otvoriti neki blog .
    Hvala na dobronamjernim kritikama. I ja sam imam dosta zamjerki za svoj sajt ali nemam toliko vremena da sve to uradim kako bih htio.
    Zasto se dosta CG sajtova ugasilo. Zato sto su bazirani na entizijazmu bez finansijske potpore. Moj sajt je vec godinu dana komercijalan i zato je opstao. Da samo razmisljam o dizajnu i sadrzaju sajta on bi sigurno bio bolji za posjetioce. Nema mnogo fora u CG na koje se moze zaraditi od sajta. Ja tu jos uvijek nemam nista novo sto nisu uradili sajtovi: Biznis.cg.yu mtc.cg.yu ... Affiliate ne racunam jer tu zarade prakticno i da nema. Sad pokusavam neke stvari sa auto berzom, mada je tesko ljudima slikati auto i za dzabe a ne uzeti im pare da im se ljubimac nadje na internetu.
    Ja ga oduzih ali mozda ce ovo nekome da koristi. U svakom slucaju ne skodi

  7. #32
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Darkwood, e i ti si prećerao. Čuš nikad nije bio naš stil da prodajemo maglu, ako misliš ovo naš na nas kao narod crnogorski, onda se varaš . Prije će biti vazduh, nego magla, samo u kontra-tvrdnji. Uh čuš ti brineš o Forumu, blago tebi. Davno je "Bog od ovoga ruku diga' ".
    Amin.


    PS: pokusao sam da budem u nekakvom duhu


    @Milioner
    E to je potpuno zdrava prica koju postujem.
    Poz.

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    I na kraju interesuje me ima li neko da je odradio prezentaciju kod nas tipa e-bussiness, e-trgovina? Mi još nemamo sajt preko kojeg možeš da kupiš, rezervišeš avionsku kartu ni za Balkan, a da ne pričam o svijetu. Turisti traže da naprave rezervaciju smještaja, da karticom plate, ali nema niđe ništa. Ih sad bih mogla da nabrajam do sjutra. E gospodo koji sebe nazivate profesionalcima iz oblasti veb programiranja, i kreiranja veb stranica (odvajam namjerno!), kad nešto od ovoga odradite, onda se javite, a ne tu s nekim ŽNJ sajtovima....
    Valjalo bi imati "credit card processor-a" u zemlji, da bi lovicu bez nekog fuss-a mogli podici u lokalnoj banci, da dovijeka ne lazemo strance o lokaciji i brinemo je li nam zemlja na nekoj crnoj listi




    Quote Originally Posted by shake
    Alo mali 11, zaobiđi me da te zamolim ... Znaš kako ni u jednoj fabrici, tj. firmi direktor ne pravi proizvod, on organizuje i dijeli komentare :-), a radnici rade. Tako da je direktor ipak direktor :P. Ja ođe imam pravo da iznosim mišljenje, a kad mi bude trebao stučan savjet za moje radove i projekte, postoje kompetentne osobe kojima ću da se obratim za savijet, a nikako neću to iznositi na Forumu. Da lakše shvatiš prethodno, ti napraviš kolač i ja tvrdim da mu nešto fali, a ti tvrdiš da nije tako pošto ja navodno ne umijem da pravim bolji kolač. I ti si bolji samo zato jer si nešto napravio, nije bitno kako, samo zato jer ja tebe nijesam ponudila svojom tortom :P.
    Torta? A ovo nase obicni posni kolacici? Opet si neskromna Daj malo te tvoje torte da probamo, necemo se otrovati?
    Last edited by 11; 24-07-06 at 14:28.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda sam pricha da nam treba vishe zenskih direktora
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  10. #35
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,427
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    veli svoj sajt.

    Pa evo jedan stari moj sajt, jos od prije par godina.... Ako recem o cemu se radi, niko ga pogledat nece, a u pitanju je elektronska muzika Jean Michel Jarre-a.

    www.users.cg.yu/idesign
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo nesto sto sam radio prije 5 odnosno 6 godina

    www.prohousecg.com
    www.eskim.users.cg.yu
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  12. #37
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim
    evo nesto sto sam radio prije 5 odnosno 6 godina

    www.prohousecg.com
    www.eskim.users.cg.yu
    Oba sajta su profesionalno uradjena. Onaj za prohause sam gledao ranije i odusevio me je. Svaka cast
    Last edited by Milioner; 24-07-06 at 23:29.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije lose eskim za to vrijeme (mislim da nema vise od 4 godine, mozda grijesim), imao si i nekih komenatara na zoni.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Prije će biti vazduh, nego magla, samo u kontra-tvrdnji. Uh čuš ti brineš o Forumu, blago tebi. Davno je "Bog od ovoga ruku diga' ".
    Bog mozda i jeste, ali onaj ko ga "kraaalju" uzme iz rukaaaaaaa, ja ga castim
    Last edited by Spale; 26-07-06 at 05:10.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milioner možda ti sajt nije ni najbolji ni najljepši ali ti svaka čast jer nešto radiš a ne kao 98% populacije ovog foruma koje samo blebeće u prazno.

    Samo nastavi
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spale, meni nešto pričaš, a ti si još kući pa visiš na Forum, ja nijesam doma pa je drugačije :P.

    Local, kako si nas sad zeznuo. Jao kako si uspjeo? Vidiš, kako si ti sad pametan . Baš se pitam da li ti spadaš u ovih preostalih 2%.
    Always smiling :-)

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shake spadam u onaj procentat koji ne vrijeđa po forumima. ako ti smeta nečiji post jednostavno ga preskoči... probaj, možda ti u uspije.

    a dovoljno sam pametan da završim svaku priču sa mediokritetima kao što si ti.

    pa pa

    PS
    uh ja tek vidim da shake ima 18g... haha klinkica
    Last edited by Local; 26-07-06 at 08:47.
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Local, toliko o mediokritetima ...

    PS
    Nijesam klinka, nego dijete, i težiću ka tome da uvijek i budem. Jer VI prerasli, mi se ne sviđate. Pa čak ni za šalu uz smajli ne znate .
    Always smiling :-)

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shake samo opushteno ne dozvoli da se uozbiljish brzo, samo svakih malo malo pogledaj u kojem je pravcu zemlja eto chisto da ne odesh u krajnjost.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  20. #45
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma cujes li ovu dvojicu prepotentnih preplanulih supersmosamisebi pamtenjakovica za kojima sigurno trce sve zenske ovoga svijeta ;P

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije nego ima tretman kao svako drugi, ako je cura ne mora da nam se popne na glavu zbog toga, kao sto ima tendenciju.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedan moj amaterski uradak. jos je debelo u alfa fazi izrade
    http://www.los-cojones.org/autogeni/
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  23. #48
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @chatnick

    Sjajno! Dizajn, jednostavnost, originalnost....
    Stvarno jedan od boljih sajtova koje sam vidio u zadnje vrijeme na srpskom govornom web podrucju.
    Procackao sam malo i "main page" Los Cojones - i jos jednom cista 10-ka!
    + sjajne ideje za rad i van web-a. Stvarno si me odusevio. I da dodam, svrljao sam malo i po tvojim blogovima, i covjek ne zna sta je bolje od cega. Jednostavno, koliko god se trudio ne mogu naci ni jednu jedinu, cak ni "dobronamjernu" kritiku. Svaka ti cast. Takodje, i video produkcija izgleda sjajno, takodje i ideje.
    Samo nastavi!

  24. #49
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @chatnick
    Odlican sajt

  25. #50
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    evo jedan moj amaterski uradak. jos je debelo u alfa fazi izrade
    http://www.los-cojones.org/autogeni/
    Sajt je fenomenalan. Uradio si prvi korak, ostali su tezi a to su kako da ga azururas sa sto interesantnijim informacijama kako bi ti ljudi cesce dolazili na njega i da stalno dodajes neke nove module. Pretpostavljam da si sam radio onu gornju animaciju sa vjetrom. Nemam rijeci... visoko profesionalno!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-11, 13:51
  2. Replies: 11
    Last Post: 02-11-10, 17:45
  3. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  4. Replies: 7
    Last Post: 13-02-10, 22:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •