Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast
Results 251 to 275 of 347

Thread: Najbolji vicevi o Crnogorcima

  1. #251
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Pošto sam se smijao dok sam čitao tekst, rekoh da ga ubačim u vicece iako je istinit

    Crnogorci su lažovi lijeni i ne vraćaju pare

    U NOVOM VODIČU KOMPANIJE MIRAKS OBJAVLJEN ČLANAK SA BROJNIM UVREDAMA NA RAČUN CRNE GORE



    Podgorica – Da ruska kompanija Miraks nema i da nikada nije ni imala lijepo mišljenje o Crnoj Gori, osim stalnog kršenja njenih zakona, pokazuje i tekst u njihovom časopisu „Elitni vodič po Crnoj Gori“.
    Autor teksta „Karakteristike crnogorskog mentaliteta“ Vladimir Moisejev Crnogorce naziva drumskim razbojnicima, pljačkašima, lažovima, lenjivcima, neodgovornim gorštačkim Slovenima na čiju se riječ ne možete osloniti, velikim zaljubljenicima “u sebe same“, dobrim trgovcima i posrednicima, onima koji ne vraćaju novac....

    Moisejev najprije govori o istorijskoj povezanost Rusije i Crne Gore, ali i o životu crnogorskih predaka kako bi se bolje shvatio „život današnjih Crnogoraca“.
    - Istorija kaže da se Crnogorci (i Srbi) veoma dobro ponašaju prema Rusiji i Rusima. Njima su mnogo pomogli još i ruski carevi – od njihovog novca ovdje je izgrađeno mnogo istorijskih spomenika, crkvi i manastira. I sada, dok šetate ulicom, možete dobiti na poklon granu sa mandarinama od potpuno nepoznatog čovjeka samo zbog toga što ste Rus – navodi se u tekstu.
    Ali, postoji i druga strana nacionalnog karaktera. Autor kaže da su „gorostasni Sloveni, oduvijek živjeli u odličnim prirodnim uslovima i mnogo bolje su znali da ratuju nego da obrađuju zemlju“. Jedan od osnovnih životnih prihoda bio im je „pljačka karavana koji su išli iz Srbije ka primorju (nije važno čijih srpskih ili turskih)”, navodeći i da je u Crnoj Gori postojao zakon po kome je Crnogorcu bilo zabranjeno da izlazi iz kuće bez oružja. Moisejev kaže da su mu drugovi iz Crne Gore pričali da “kada se u crnogorskoj familiji nabavljala so, duvan ili novac, muškarac najprije potraži ortaka iz susjedstva i ide u zasjedu na najbliži trgovački put.

    Ako se kroz nedelju dana ne pojavi kući žena odlazi njemu sa parčetom sušenog mesa, sira, kriškom hljeba i vina. I tako sve dok ne naiđe pogodan plijen bogat do zuba“.
    - Takav način života predaka prisutan je i danas - Crnogorci – dobri trgovci i posrednici. I sada, često muškarac izjutra odlazi iz kuće, sjedi u kafanu, pije kafu i priča o omiljenim temama. Naravno, da je poznanik ili rođak svaki treći. I tako on pije kafu i čeka „pogodan slučaj” (Rusa, Engleza ili Njemca) koji će pokazati interesovanje za neku nepokretnost. Zatim, on sprovodi trgovačku transakciju i sljedećih pola godine „ne mora se previše naprezati u kafani” – navodi se u tekstu.
    Moisejev kaže kako Crnogorci mnogo vole sebe i veoma su lijeni što potkrepljuje primjerima. U prvom primjeru (o tome kako vole sebe), jedan njegov prijatelj otputovao je za Moskvu i ostavio kola prijatelju Crnogorcu koji ih je slupao „u dim“, a kad se vratio iz Rusije Crnogorac mu odgovara „što si ti meni kola davao? Da sam ja poginuo ti bi mi ćerki penziju plaćao!). U drugom primjeru (o ljenjosti) „njegova ruska poznanica prodavala je u Crnoj Gori jagode u čašicama na pijaci u blizini kuće za jedan euro, a kad su se mještani požalili da je to skupo, predložila im je da pođu u baštu i uberu besplatno.

    Odgovor je bio – što za jedan euro da se toliko saginjem“.
    - Još jedna zanimljiva osobina je neodgovornost. Kao što znate, ima empirijski zakon po kome 15 odsto snage rješava 85 odsto problema. U Crnoj Gori niko ne pokušava izaći iz rama prvih 15 odsto, a većina ni do toga ne dopre. A, na pitanje „a može li...“ odgovaraju „a zašto ne“. Na taj način u slučaju neuspjeha odgovornost nije njihova. I još jedna zanimljiva osobina je laž. Oni sami čak imaju klasifikaciju ljudi „ovaj drži riječ, a ovaj ne“. Onih koji drže riječ očito je manje od deset procenata stanovništva, a možda i ne više od jednog – pojašnjava Moisejev.

    Autor savjetuje da se sa Crnogorcima završiva posao odmah i da se bježi, te da da im se ne ostavlja nikakav avans (jer ne vole da vraćaju novac).
    - Ako ostavite za sjutra nešto, može se desiti da će na putu ka vama sresti babu po strini ili još nekog rođaka (zemlja je mala pa je kompaktnost rođaka i poznanika velika) i neće moći proći pored njih, a da im se ne javi. I takvih usputnih susreta može se desiti oko pet, a vi gubite dragocjeno vrijeme u čekanju. Ponekad do noći. Pri tom im je obično neshvatljivo da to nije lijepo i da bi se trebalo javiti i izvinuti, dok je njihov odgovor „pa, nijesam mogao proći pored“ – kaže autor koji tekst završava „detaljem“ da njegovoj poznanici iz Moskve koja se bavi nekretninama uvijek u prtljagu kada putuje u Crnu Goru najviše mjesta zauzimaju knjige kako bi „prekraćivala vrijeme u čekanju kolega“.
    Nakon ove „detaljne analize crnogorskog mentaliteta“ trebali bi da se zapitamo kakvi smo zaista i ko su nam partneri koji nas reklamiraju van granica Crne Gore.

    O Miraks grupi, iza koje stoji ruski milijarder Sergej Polonski, crnogorska javnost prvi put je čula kada su započeli nelegalnu gradnju luksuznog turističkog kompleksa Astra Montenegro na rtu Zavala kod Budve, a koji je predviđao izgradnju 30 vila za prodaju i iznajmljivanje i hotela sa 27 spratova.
    Iako urbanistički planovi za rt Zavala nijesu bili gotovi, započeta je izgradnja vila, a inspekcija se u cijeli slučaj uključila tek nakon medijskog i pritiska nevladinog sektora. Miraks, čiji je partner u početku njihovog poslovanja u Crnoj Gori bio potpredsjednik DPS- a i najmoćniji Budvanin Svetozar Marović, ljetos je otvorio diskoteku “Miracle louge” na brdu Topliš iznad Budve na nekadašnjoj građevinskoj deponiji, a gdje je trebao da gradi Akva park. Diskoteka u kojoj su organizovane brojne žurke do zore i koncerti poznatih svjetskih i zvijezda iz regiona, nema dozvolu za rad kao noćni klub. U opštini je registrovana kao kafe bar koji može da radi do jedan sat iza ponoći.

    Jedra više nema ni u brošurama

    Zanimljvo je da u Miraksovom vodiču u dijelu koji prikazuje kompleks Astra Montenegro na Zavali, nema planiranog hotela u obliku jedra, koji je trebalo da ima 27 spratova i da bude prvi hotel sa sedam zvjezdica na Mediteranu.
    Miraks izbjegava pominjanje u javnosti druge faze projekta Astra Montenegro, a ne treba zaboraviti ni to da je agencija AP nedavno prenijela da je Polonski objavio bankrot i da je sud zamrznuo svu imovinu Miraksa zbog neplaćanja duga od 242 miliona dolara što je zakočilo atraktivne projekte kompanije poput Kule federacije u Moskvi. Kompanija Miraks u Crnoj Gori negirala je takve navode.
    Na listi magazina Forbs, bogatstvo Polonskog, koji se početkom 2008. proslavio rečenicom da „oni koji nemaju milijardu mogu da idu dođavola“, prošle godine vrijedio je 1,2 milijarde dolara. Analitičari procjenjuju da je Miraks dužan između 600 i 700 miliona dolara.



  2. #252
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strashan vic
    "Ti ne budi ništa!", rekao mi je Bog kad me stvorio.

  3. #253
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Procitah to kad je izaslo........ ne znam sto reci...
    rm -rf /

  4. #254
    George_Clooney Guest

    Default

    Procitah sad sve ove viceve o Crnogorcima, ima dobrih, originalnih...
    Mnogi se ponavljaju i po 4-5 puta... Evo jedan od mene, nije neki, ali nije bio do sad pa pretpostavljam da ga mnogi ne znaju

    Poveo Crnogorac sina sa sela (iz Kucha) prvi put u Titograd, i ovaj mali kako u to vrijeme nije bilo puno kola, ugledavsi autobus, izbecio pa zapanjen kaze ocu:
    -Taaata, sto je ovo???
    -To je autobus, jadan ne bio...
    Odmah za autobusom prodje Fica, u istom pravcu, a mali ce opet ocu:
    - A kad se otelio???

  5. #255
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sreo Lala Crnogorca opasanog sabljom, pa ga pita: "Je l', a `di si poš'o sotim escajgom za pasom?" "Pazi što zboriš, s ovijem je moj đed deset glava posjeka, a moj prađed dvajes i dvije!" "Ta vama to baš i nije bog ...zna kako rodio kupus!" xaxaxaxaxa

  6. #256
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaphod biblbroks View Post
    Sreo Lala Crnogorca opasanog sabljom, pa ga pita: "Je l', a `di si poš'o sotim escajgom za pasom?" "Pazi što zboriš, s ovijem je moj đed deset glava posjeka, a moj prađed dvajes i dvije!" "Ta vama to baš i nije bog ...zna kako rodio kupus!" xaxaxaxaxa
    ?
    deset karaktera
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  7. #257
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaphod biblbroks View Post
    Sreo Lala Crnogorca opasanog sabljom, pa ga pita: "Je l', a `di si poš'o sotim escajgom za pasom?" "Pazi što zboriš, s ovijem je moj đed deset glava posjeka, a moj prađed dvajes i dvije!" "Ta vama to baš i nije bog ...zna kako rodio kupus!" xaxaxaxaxa
    hahahahahahahah
    rm -rf /

  8. #258
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    hahahahahahahah
    mora da sam glup ili nesto,sto je fora?:-):-)
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  9. #259
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaySleeper View Post
    mora da sam glup ili nesto,sto je fora?:-):-)
    lala misli da je ovaj sjeka glavice kupusa, a ne ljudske glave
    pa na brojku od 10 glavica(glava)kaze kako mu onda nije dobro rodio kupus....

  10. #260
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Toliko je glup da je smijesan
    rm -rf /

  11. #261
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trkali se Crnogorac i Bosanac na 100 m.Crnogorac odustao,Bosanac zalutao.......

  12. #262
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Došo crnogorac kod prostituke, okreće je od pozadi, otkopčava šlic, stavlja kondom i nakon toga stavlja gas masku.
    Prostutuka, sva zbunjena, pita: Što će ti gas maska?
    Crnogorac: Ne znaš ti mala kako smrdi kad se guma zApali
    Nick potiche iz doba Counter-a,
    Chisto da ne bi doshli do pogreshnog zakljuchka :P

  13. #263
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nervozni direktor Crnogorac vice na sekretaricu:
    - Odje nema nikak'og reda. Dje mi je mobilni?
    - Sve je u redu, direktore. Mobilni vam je u ruci.
    - Ama zenska glavo, zar ne vidis da nemam vremena i jos me zamajavas. Govori konkretno : je li u lijevoj ili u desnoj?!

    * * *

    Leze dva Crnogorca pod drvetom u hladu. Prodje neko vreme te im ode hlad, pa jedan kaze:
    - "A mogli bi se mi mać u 'ladovinu?"
    Posle nekih pola sata digose se oni i legose u hlad, kad ce drugi:
    - "E sto ti je co'ek ka tica: cas je vamo, cas je tamo!"


    * * *

    Razgovaraju dva Crnogorca:
    - A jado znas ko je Mocart?
    -Ne znam ti ja ko je taj?
    - Pa to ti je onaj sto je napisa' muziku za nasu Nokiu!!!


    * * *


    Protestuje 5.000 ljudi u Podgorici zbog nezaposlenosti. Naidje jedan gospodin u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih:

    "Je li, a sta to radite?"
    Ovaj mu odgovori da se bune zato sto nema posla. Gospodin izvadi vizitkartu iz dzepa i kaze:
    "Evo, mozes odmah sutra poceti da radis u mojoj firmi."

    A ovaj ce njemu:
    "Pa dje nadje bas mene od ovih 5.000 ljudi...
    "


    * * *

    - Sta radi Crnogorac u banci?
    - Lezi na parama


    * * *

    - Kako se Crnogorac udvara djevojci?
    Sjedne pored nje pa je posle izvjesnog vrevema lupi po ledjima, onako muski, i kaze:
    Oli bombon jadna?
    :yipiiii:

    * * *

    Bio jedan Crnogorac koji je bio toliko lijen da je ozenio trudnu djevojku...

    * * *

    Ozenio se Crnogorac i prvu bracnu noc legao sa zenom, i tako lezali oni cijelu noc, kad u neko doba on će njoj:
    - Oli se ti podvlacit poda me ili neces?


    * * *

    Zasto je bio zemljotres u Crnoj Gori?
    Crnogorac uzeo lopatu i poceo raditi, a zemlja se tresla od smijeha!
    :mrgreen:

    * * *

    Crnogorac prvi put dosao u grad i prvo sto je uradio, ode on na kafu.
    Uz kafu normalno dobije i malu bijelu plastičnu kasikicu.
    Crnogorac to nikad vidio, pa ce on sam sebi: "Odnijet cu ja to kod naseg Vladike, on jes pametan covjek, pa ce on reci sta je to."
    Vraca se on u selo, pa pravac kod Vladike. Cijelo se se selo skupilo, a Vladika nakon pola sata promatranja kasikice mudro kaze:
    "Lici mi na sjeme od lopate, nosi to iz sela!"
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  14. #264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Leze dva Crnogorca pod drvetom u hladu. Prodje neko vreme te im ode hlad, pa jedan kaze:
    - "A mogli bi se mi mać u 'ladovinu?"
    Posle nekih pola sata digose se oni i legose u hlad, kad ce drugi:
    - "E sto ti je co'ek ka tica: cas je vamo, cas je tamo!"



    Protestuje 5.000 ljudi u Podgorici zbog nezaposlenosti. Naidje jedan gospodin u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih:
    "Je li, a sta to radite?"
    Ovaj mu odgovori da se bune zato sto nema posla. Gospodin izvadi vizitkartu iz dzepa i kaze:
    "Evo, mozes odmah sutra poceti da radis u mojoj firmi."
    A ovaj ce njemu:
    "Pa dje nadje bas mene od ovih 5.000 ljudi...




    Kako se Crnogorac udvara djevojci?
    Sjedne pored nje pa je posle izvjesnog vrevema lupi po ledjima, onako muski, i kaze:
    Oli bombon jadna?


    Crnogorac prvi put dosao u grad i prvo sto je uradio, ode on na kafu.
    Uz kafu normalno dobije i malu bijelu plastičnu kasikicu.
    Crnogorac to nikad vidio, pa ce on sam sebi: "Odnijet cu ja to kod naseg Vladike, on jes pametan covjek, pa ce on reci sta je to."
    Vraca se on u selo, pa pravac kod Vladike. Cijelo se se selo skupilo, a Vladika nakon pola sata promatranja kasikice mudro kaze:
    "Lici mi na sjeme od lopate, nosi to iz sela!"
    hahahahaha, vrh!!! :yipiiii:
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  15. #265
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Analitičari procjenjuju da je Miraks dužan između 600 i 700 miliona dolara.
    Ada ko ce profitirat od ulaganja u Crnu Goru :razz:

  16. #266
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbolji su oni vicevi o Podgoricankama i momcima sa parama tj.bez, valjalo bi da neko sve objavi ako ih zna, ja sam antitalenat
    Pas je toliko veran da jednostavno ne poveruješ da čovek zaslužuje toliku ljubav!

  17. #267
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bolt View Post
    najbolji su oni vicevi o Podgoricankama i momcima sa parama tj.bez, valjalo bi da neko sve objavi ako ih zna, ja sam antitalenat
    A ti vicevi se ne pisu, oni moraju da se ispricaju, sa sve naglaskom

  18. #268
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bolt View Post
    najbolji su oni vicevi o Podgoricankama i momcima sa parama tj.bez, valjalo bi da neko sve objavi ako ih zna, ja sam antitalenat
    ahhaha to je bilo skoro na forum:

    Kako podgoricanka kaze za lijepog a siromasnog momka:
    "aaa doobar je greooote"
    kako podgoricanka kaze za ruznog a bogatog momka:
    "Kakae to KREALJ"

    :mrgreen:

  19. #269
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Naughty View Post
    ahhaha to je bilo skoro na forum:

    Kako podgoricanka kaze za lijepog a siromasnog momka:
    "aaa doobar je greooote"
    kako podgoricanka kaze za ruznog a bogatog momka:
    "Kakae to KREALJ"

    :mrgreen:
    kako kaze za momka koji je lijep, bogat, ma savrsen ??

    Meni je on limit
    ===============
    kako se udvara momku
    vidjela sam ti majku danas, kakva je to gospodja
    --------------------
    zasto se podgoricanke nikad ne udaju??
    zato sto su im momci ozenjeni
    --------------------------
    kako se zove podgoricanka koja ima 35 do 40 i neke god?????
    staropodgoricanka
    -----------------------------
    kaze podgoricanka dragom
    dragi pa mi se zabavljamo evo 3 mjeseca a ja jos nisam bila kod tvojih doma
    a ne mozemo danas, zena mi je na posao a djeca u skolu pa cemo sjutra, veli joj dragi
    ---------------------------
    izasle dvije podgoricanke u grad, jedna izlazi u grinich (lokal u pg) a druga je jos gora
    ----------------------------
    srele se dvije drugarice podgoricanke i veli jedna drugoj
    kako ti je fancy torba
    cuti seljanka to je ferre
    --------------------------------------
    sexaju se podgoricanin i podgoricanka odpozadi i sad veli joj pg-canina "a mala kako te razbijam", a pg-canka obrnu glavu i baca mu ruku i veli "a baci je kraelju"


    ps: ako se sjetim jos kojeg napisacu
    Last edited by DIDI; 07-10-09 at 16:17.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #270
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Top !
    _____

  21. #271
    Join Date
    May 2009
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahhahahah a baci je kralju!!!!!

  22. #272
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Didi, kakav si ti KREALJ! ovo je vise od ocekivanog! extra su!
    Pas je toliko veran da jednostavno ne poveruješ da čovek zaslužuje toliku ljubav!

  23. #273
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Zadnji je
    rm -rf /

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto govori podgoricanka u toku sexa " oci mi vadi, njega mi ne vadi "
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #275
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sexaju se podgoricanin i podgoricanka odpozadi i sad veli joj pg-canina "a mala kako te razbijam", a pg-canka obrnu glavu i baca mu ruku i veli "a baci je kraelju"
    hahahaha :lolblue:
    this is pointless

Page 11 of 14 FirstFirst ... 7891011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najbolji vicevi (skromno zar ne?)
    By The_B@fU$ ® in forum Zabava
    Replies: 8693
    Last Post: 25-02-24, 22:26
  2. Replies: 6
    Last Post: 02-02-13, 01:02
  3. Replies: 0
    Last Post: 18-01-05, 10:04
  4. Srbi o Crnogorcima
    By amaro99 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 39
    Last Post: 14-09-04, 11:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •