Page 1 of 15 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 362

Thread: cija je podgorica

  1. #1
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Smile cija je podgorica

    negdje sam procitao grafit podgorica podgoricanima, i to me nije toliko pogodilo iako je jedna moja drugarica poprilicno zestoko komentarisala taj grafit. cinjenica je da dio podgoricana (nadam se minorni) misli tako, da treba zaustaviti ljude da dolaze u podgoricu.
    e pa donekle se slazem sa vama, i ja smatram iako nijesam rodjeni podgoricanin da treba zaustaviti ovoliki priliv ljudi u Podgoricu ali ne tako sto cemo razvijati lokalpatriotizam koji ponekad poprima kod ljudi dozu koja je smijesna za 21 vijek i za tendenciju ulaska u evropsku uniju na velika vrata a ne na neka sporedna
    treba zaustaviti dolazak ljudi u Podgoricu tako sto cete im dati uslove da zive tamo gdje se nalaze A da ne vide Podgoricu kao neki spas,iako je velika kolicina novca u Podgorici ipak ne tece ulicama i ovdje se mora raditi za novac,samo sto se ipak po pitanju ulaganja i izgradnje forsira Pg
    a sto se tice ovoga grafita \podgorica podgoricanima? smatram da ga je napisao ograniceni um ili u naboljem slucaju neko ko je to pisao u trenutku ogranicenosti svijesti.ako malo pogledate razvoj Pg vidjecete da ustvari Podgoricu grade ljudi koji su dosli sa strane,kako vidim starosjedioci se uglavnom bave preprodajom imanja,naravno ja bih bio za svaku kritiku ako bih rekao da starosjedioci ne grade,grade i oni ali ne utolikom broju koliko ljudi koji su doselili ovdje
    primjedbaogledajte koliko podgorica ima stanovnike,svako djete koje se rodi ovdje postaje podgoricanin odrastanjeim i vaspitanjem cak i ako su mu roditelji japanci.mislim da je veoma malo podgoricana starosjedioca.
    ja nijesam rodjen u podgorici ali je osjecam kao svoju i za jedno dvije godine bicu vise u podgorici nego u svom rodnom gradu
    e sada predlazem da se zbog onih koji vole podgoricu a koji nijesu odavde da se kaze
    Podgorica onima koji je vole
    p.s. kako mi se cini malo je ko u opstini starosjedioc Podgorice
    pozdrav za sposobnog gradonacelnika (mislim da je porijeklom sa Cetinja)

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    komedijash aj nemoj da svaki topic pokvaris, ako imas sto pametno da napises napisi inace se nemoj javljat!
    Last edited by DIDI; 16-07-06 at 15:47.
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisi shvatio poentu grafita, niti ces ikad!
    a oni koji se pronadju, kao tvoja drugarica, znaci da znaju znacenje tog grafita!!!

    dok god postoje oni koji zive u pg i dok god im pg daje sve, a oni pljuju taj grad bice i tog grafita, grafit je upucen onima koji su dosli u podgoricu a i onima koji zive u njoj od rodjenja pa pljuju grad i mrze ga!!!

    PODGORICA PODGORICANIMA!!!
    Last edited by DIDI; 16-07-06 at 18:23.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    grafit je smisljen jos sedamdesetih godina, prije postojanja varvara i upravo je upucen vlastima koje su gradjenje podgorice uvijek prepustale ljudima sa strane. Tada arhitektama, sad izvodjacima. I odatle niknuse zgrade tipa bloka pet- napravljene od ljudi koji nikad ovdje nisu zivjeli i koje briga nije bilo kako ce taj grad da izgleda. To je ono sto su meni ispricali.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  5. #5
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    grafit je smisljen jos sedamdesetih godina, prije postojanja varvara i upravo je upucen vlastima koje su gradjenje podgorice uvijek prepustale ljudima sa strane. Tada arhitektama, sad izvodjacima. I odatle niknuse zgrade tipa bloka pet- napravljene od ljudi koji nikad ovdje nisu zivjeli i koje briga nije bilo kako ce taj grad da izgleda. To je ono sto su meni ispricali.
    Izvini drugar..posto mi je sestra ARHITEKTA i iz Podgorice je kao i moja porodica "starosjedioci" mogu da ti demantujem ovaj tvoj post...
    Jer BLOK 5 je izgradio tj arhitekta tog projekta je MilETA BOJOVIC koji je iz Podgorice!
    Eto moja rodjena sestra je radila aerodrom u podgorici i tivtu...eto da ne bude za 10 godina da ti isti kazes kako je radio neko sa strane...
    Znachi ljudi i arhitekti iz Podgorice se mnogo toga uradili...i vjeruj mi da su u zadnjih 10 god arhitekte iz crne gore i podgorice jedni od najboljih...Eto jos podatka da su radili tj ucestvovali i u izgradnji najveceg i najljepseg objekta na svijetu tj zeljeznicke stanice u BERLINU.Koji sam i sam lichno vidio prije mjesec dana kada sam tamo bio!

    Nego da se vratimo temi sad...
    Dobro vam je DIDI rekao...a ja cu jos ponesto dodat,nije problem toliki sto dolaze ljudi sa strane,ok neka dodje ko god hoce,ali neka prihvati mentalitet i kulturu ovog grada,i neka ga voli.A ne dodju odje sagradise 1000-de kuca bespravno,jer im je dosadilo da cuvaju stoku,(a mislim da je to pamenije ako su vec iz tih podruchja,jer redovno gledam agrosaznanje i svakom pomazu ko hoce da se bavi,tako da nije tacno da im nije isplatljivo)ali oni hoce u moderan grad,a hoce da cuvaju u isti kokoske,stoku i svinje...e to stvarno ne moze tako...bar po meni....
    Dalje...ja bih to gledao sa sportske strane takodje...kada dodje zvzda partizan..obichno (ne starosjedioci podgorice i pridoslice navijaju za te klubove,dok su rijetki staropodgoricani koji navijaju,vec navijaju za svoj klub BUDUCNOST)

    Znachi ja sam za to da svako moze da zivi ovdje u PG ali da prihvati realne stvari i nachin zivote...tako je vjerujte mi svugdje u svijetu...Znachi

    PODGORICA PODGORICANIMA!!!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool

    Podgorica Podgoricanima!!!
    Globetrotting

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Znas o cemu se radi? Nemam ja a pretpostavljam i mnogi drugi iz podgorice nista protiv ljudi sa strane..sve je to u redu sto si ti naveo da treba da dolaze itd. Uvijek tezis necemu boljem,tezis da uspjes nekako. Naravno da veci grad samim tim pruza i vece sanse za to....ALI najvise ... NAJVISE OD SVEGA mrzim da o podgorici pricaju lose oni koji su uhlebljenje nasli upravo u toj "oloskoj, nikakvoj, odvratnoj,jadnoj" Podgorici.Isto tako mrzim ljude koji su ovdje manji od makovog zrna a kad se vrate tamo odakle su dosli pljuju na sva zvona i hvale se kako su nesto napravili,smjestili nekome,nadmudrili "glupe podgoricane" itd. itd itd.

    Nemam nista protiv onoga iz lijeve rijeke niti onoga iz Ulcinja (neka se ne nadju uvrijedjeni oni koji zive u pomenutim mjestima) ali ako je iko dosao u Podgoricu neka cuti i radi ono za sta je dosao i neka cijeni ono sto mu Podgorica pruza.

    Slazem se takodje da treba obezbijediti i drugim gradovima razvoj, naravno ali opet ne moze to da se postigne tako lako u 4-5 godina....Za to je potrebno mnogo mnogo vise vremena, truda, rada i jos mnogo cega.

    Eto to je najveci problem trenutno...

    PREMA TOME


    PODGORICA PODGORICANIMA !!!!


  8. #8
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ko je brani cast podgorice u to vrijeme...kako su izgledali momci bez proteina i sranja...ni nalik ovi napucani danas kako u pg tako bilo dje...sve zdravi misici i atlete...Gdje god su isli divili su im se,gdje god su otisli bojali ih se...itd...
    To je moj otac i drustvo..ali vjerovatno mnogi od vas imaju slichne slike i tako nesto,bilo bi lijepo postaviti fotke stare podgorice i starih pg momaka ko ima,ne one slike vec vidjene vec one privatne itd...

    evo ja cu prvi
    evo link
    http://public.fotki.com/DzoniS/stare_fotke/

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    Izvini drugar..posto mi je sestra ARHITEKTA i iz Podgorice je kao i moja porodica "starosjedioci" mogu da ti demantujem ovaj tvoj post...
    Jer BLOK 5 je izgradio tj arhitekta tog projekta je MilETA BOJOVIC koji je iz Podgorice!
    Eto moja rodjena sestra je radila aerodrom u podgorici i tivtu...eto da ne bude za 10 godina da ti isti kazes kako je radio neko sa strane...
    Znachi ljudi i arhitekti iz Podgorice se mnogo toga uradili...i vjeruj mi da su u zadnjih 10 god arhitekte iz crne gore i podgorice jedni od najboljih...Eto jos podatka da su radili tj ucestvovali i u izgradnji najveceg i najljepseg objekta na svijetu tj zeljeznicke stanice u BERLINU.Koji sam i sam lichno vidio prije mjesec dana kada sam tamo bio!

    Nego da se vratimo temi sad...
    Dobro vam je DIDI rekao...a ja cu jos ponesto dodat,nije problem toliki sto dolaze ljudi sa strane,ok neka dodje ko god hoce,ali neka prihvati mentalitet i kulturu ovog grada,i neka ga voli.A ne dodju odje sagradise 1000-de kuca bespravno,jer im je dosadilo da cuvaju stoku,(a mislim da je to pamenije ako su vec iz tih podruchja,jer redovno gledam agrosaznanje i svakom pomazu ko hoce da se bavi,tako da nije tacno da im nije isplatljivo)ali oni hoce u moderan grad,a hoce da cuvaju u isti kokoske,stoku i svinje...e to stvarno ne moze tako...bar po meni....
    Dalje...ja bih to gledao sa sportske strane takodje...kada dodje zvzda partizan..obichno (ne starosjedioci podgorice i pridoslice navijaju za te klubove,dok su rijetki staropodgoricani koji navijaju,vec navijaju za svoj klub BUDUCNOST)

    Znachi ja sam za to da svako moze da zivi ovdje u PG ali da prihvati realne stvari i nachin zivote...tako je vjerujte mi svugdje u svijetu...Znachi

    PODGORICA PODGORICANIMA!!!
    Znaci... ja sam blok5 uzeo kao primjer (i zajebao se) jer se priche ne sjecam dobro. Citavu pricu u vezi parole ispricala mi je osoba koja je ucestvovala u njenom kreiranju- koja je vazila za jednog od najstrucnijih, ako ne i najstrucnijeg projektanta u Crnoj Gori, i koja je stvarno radila na (naj)znacajnim poslovima, ali nije mogla da gleda da joj prijatelji i bivse kolege ostaju na smijesno jednostavnim poslovima dok se za ozbiljne stvari dovode ljudi iz beograda i zagreba. Raspitaj se malo za porijeklo parole.

    Pisao sam ovdje davno nedje u drugom topicu da su te dvije rijeci davno prerasle iz toga sto je bila njihova prvobitna namjena i da su postale INSTITUCIJA same za sebe, primjenjive u svim mogucim segmentima- kao simbol bunta protiv seljashtva (ja to volim da zovem RAK KULTURE) koje jede podgoricu sa svake strane- od muzike i sporta, preko skolstva, sve do gradjevinarstva kojim je sve to pocelo. Nista nemam protiv ljudi sa strane, ali kao neko ko citav zivot zivi u Podgorici (a zbog toga sto mu je djed pola zivota zivio u niksicu ne osjeca se 100% podgoricaninom) to "Podgorica podgoricanima" potpuno opravdavam, shvatajuci ga kao bunt protiv onih koji su ovamo dosli ne da zive U PODGORICI, nego da zive OD PODGORICE- da je izmuzu, poseru se u nju i presele se ako im vise ne bude dobro- protiv ljudi koji se prema ovome gradu ne ponasaju prema necemu gdje ce zivjeti njihova unucad i praunucad.

    Znaci, nista ja nisam gore napisao niti htio da napisem protiv toga sto ti mislis, nego jednostavno da naznacim da ta fraza datira odavno, kao revolt protiv uvrijezene svijesti da "sto je nase nije dobro" (Za Buducnost se navija samo dok pobjedjuje, tim pokusava da se siluje u politicke svrhe, "kupachica" nam e bila grdna, "ne valja sto se gradi trg", "podgoricanke su krave" i slicne budalastine koje plasiraju uglavnom novopeceni podgoricani)
    Last edited by chatnick; 16-07-06 at 19:08.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  10. #10
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok razumio sam te...
    Ali ja sam ne vezano za tvoj post jos ponesto napisao..tebi sam replicirao iskljuchivo zbog BLOKA 5
    I dalje tvrdim da moze svako da dodje i sirom vrata svakom otvorena,ali smatram da svako ko planira da dodje treba i mora da se prilagodi tom mentalitetu i kulturi,pa bila ona ovakva ili onakva...a smatram da nas mentalitet genaralno je ovakav radi pridoslica...i po prichi mojeg oca i njegovih drugova Podgoricu ko je god dosao mogao je samo da pohvali gradjane pg koji su uvijek bili tu da stanu u pomoc i pruze sve sto neko trazi...ali sad trenutno nije tako..radi preklapanja raznih mentaliteta.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    Evo ko je brani cast podgorice u to vrijeme...kako su izgledali momci bez proteina i sranja...ni nalik ovi napucani danas kako u pg tako bilo dje...sve zdravi misici i atlete...Gdje god su isli divili su im se,gdje god su otisli bojali ih se...itd...
    To je moj otac i drustvo..ali vjerovatno mnogi od vas imaju slichne slike i tako nesto,bilo bi lijepo postaviti fotke stare podgorice i starih pg momaka ko ima,ne one slike vec vidjene vec one privatne itd...

    evo ja cu prvi
    evo link
    http://public.fotki.com/DzoniS/stare_fotke/

    HAHAHAHAHAHAHHAAHAH!! Velis kako su izgledali momci bez proteina? Tvoj otac i drugari nisu koristili proteine?? O momce momce znas li ti uopste sta je protein? Znas li sta jedes doma?!

    U svakom slucaju fala ti , bas sam se lijepo ismijo...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shvatili smo sto je mislio, pa i ako se nije izrazio kako treba!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #13
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI

    dok god postoje oni koji zive u pg i dok god im pg daje sve, a oni pljuju taj grad bice i tog grafita, grafit je upucen onima koji su dosli u podgoricu a i onima koji zive u njoj od rodjenja pa pljuju grad i mrze ga!!!

    PODGORICA PODGORICANIMA!!!
    slazem se u potpunosti, i sve one koji su dosli u PG a pljuju po njoj, sve ih treba vratiti okle su dosli akd im je tamo ljepse i bolje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #14
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dovla
    HAHAHAHAHAHAHHAAHAH!! Velis kako su izgledali momci bez proteina? Tvoj otac i drugari nisu koristili proteine?? O momce momce znas li ti uopste sta je protein? Znas li sta jedes doma?!

    U svakom slucaju fala ti , bas sam se lijepo ismijo...
    Klapurane..jesi se ismijao?e brao ti ga...vidi se koliki ti je mozak no nebitno...

    P.S.Naravno DIDI je svatio...sto je normalno...jer se zna nasta sam mislio,a ako sam se pogresno izrazio mogao si reci itd...ali si ti vise glup ispao nego ja pogrijesio...
    Mislio sam na vjestacke proizvode...koji se zovu PROTEINI...i kad odes da kupis trazis PROTEINE...a to je vjestacko...

    ali drago mi sto si se nasmijao...ko zna koliko se smijes godisnje,mozda ti je ovo jedinstvena prilika haahahahahahhhahh
    Last edited by DzoniS; 16-07-06 at 20:42.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam iz pg i tako to,pg jer moj grad,i milo mi je sto ima ljudi da dolaze i neka sa sobom ponesu svoje ja i ne moraju se mijenjat i prihvatat i prilagodjavat podgorici. samo nek su zdravo zivi i pusti druge da zivi i neka ima razlicitosti,ja na tome ne zamjeram kao neki odje...
    i svima porucujem,dodjite vidjite,ostanite ako zelite,podgorica vam zeli dobrodoslicu
    ja sam iz pg i ne svidja mi se mentalitet,mogu li to reci?
    svako ima pravo na svoje mishljenje
    grad kao grad volim
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Sto se tice ulaganja u PG i slicno vec sam pisao pod "Niksic" slicno.
    Od ukupnih prihoda koji se slivaju u CG budzet preko 60% dolazi iz PG opstine a manje od pola (manje od 30%) toga se vrati u budzet opstine. Ovo je Mugi jako fino objasnjavao na ekonomskom fakultetu na jednom seminaru bas podstaknut pitanjem da se rpevise u PG ulaze.
    Tako da te price da PG opstina otima pare od ostalih opstina padaju u vodu. I ja sam sumnjao da se premnogo sipa u PG ali kad pogledate nek stvari onda ce se svi predomislit.
    Za sve ostalo je vec vidim odgovoreno. Zato cu samo da uradim ovo

    Quote Originally Posted by Kapetan
    ALI najvise ... NAJVISE OD SVEGA mrzim da o podgorici pricaju lose oni koji su uhlebljenje nasli upravo u toj "oloskoj, nikakvoj, odvratnoj,jadnoj" Podgorici.Isto tako mrzim ljude koji su ovdje manji od makovog zrna a kad se vrate tamo odakle su dosli pljuju na sva zvona i hvale se kako su nesto napravili,smjestili nekome,nadmudrili "glupe podgoricane" itd. itd itd.

    Nemam nista protiv onoga iz lijeve rijeke niti onoga iz Ulcinja (neka se ne nadju uvrijedjeni oni koji zive u pomenutim mjestima) ali ako je iko dosao u Podgoricu neka cuti i radi ono za sta je dosao i neka cijeni ono sto mu Podgorica pruza.
    Gem, set i mec.
    I naravno

    PODGORICA PODGORICANIMA !!!!!
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sa pomenutim "samo se slivajuu pg.. bilo sa sjevera ili primorja..." uzhas, zaista... zabranio bi ja preseljavanje u pg, ionako je prebukirana... ja sam inache rodjeni podgorichanin, i moji su ovdje rodjeni... ali kad mi dodju sa prichom nekom o podgorici, a zivi u pg nekih 3 godine... uh... no neka.. a grafit.. bash je mocan.. prochitao sam ga jos davno... dobar je... i ko god da ga je napisao u pravu je.. bar ja tako mislim
    Broj 66 je isto sto i 99, samo kad se obrne...

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    da was ne qnem ,jel owo slika sa mogrena
    http://public.fotki.com/DzoniS/stare_fotke/photo3.html
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by mc_esseny
    da was ne qnem ,jel owo slika sa mogrena
    http://public.fotki.com/DzoniS/stare_fotke/photo3.html
    Ja mislim da je slika sa morace.

    @DzoniS
    Quote Originally Posted by DzoniS
    Eto moja rodjena sestra je radila aerodrom u podgorici i tivtu...eto da ne bude za 10 godina da ti isti kazes kako je radio neko sa strane...
    Zar nije projektant i izovdjac radova bila firma Cyvas, a koliko znam arhitekte iz Cyvas-a nisu Podgoricani..? :mrgreen:
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  20. #20
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    Klapurane..jesi se ismijao?e brao ti ga...vidi se koliki ti je mozak no nebitno...

    P.S.Naravno DIDI je svatio...sto je normalno...jer se zna nasta sam mislio,a ako sam se pogresno izrazio mogao si reci itd...ali si ti vise glup ispao nego ja pogrijesio...
    Mislio sam na vjestacke proizvode...koji se zovu PROTEINI...i kad odes da kupis trazis PROTEINE...a to je vjestacko...

    ali drago mi sto si se nasmijao...ko zna koliko se smijes godisnje,mozda ti je ovo jedinstvena prilika haahahahahahhhahh
    Znam ja na sta si ti mislio , ne boj se i bas zato si mi smjesan . Djelis proteine u prahu u odnosu na ove iz hrane . Kao ovi su vjestacki a ovi su prirodni . Vjerovatno tvoj visokointeligentni mozak misli da ti proteini se prave nekim specijalnim formulama u laboratorijama a ni na kraj pameti ti nije da su to proteini identicni onima sto unosis preko hrane jer su izdvojeni upravo iz surutke .. Nego eto . Izvinjavam se na offtopicu pa necu ni vise postovat da ne kvarim topic . A ti genijalcu samo neka si mi zdravo i cuvaj se ! (proteina)

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jes, PG PODGORICHANIMA..
    Ja bih iskoristila ovu priliku da pozdravim Gosp. Miomira Mugosu, i citavi kabinet, posebno Sekretarijat za Lokalnu samoupravu, Sekretrijat za Urbanizam i potpredsjednike Opstine Podgorica. Sve prijateljice i prijatelje Gosp. Mugoshe, koji su zaposleni u OPG, i samo da se izjasnim da bi dala Gosp. Mugoshi da me operishe, iako mu ruke drhte, pa i neka me nagrdi, al nebi isla u Sloveniju ili Italiju, kad je on tu recimo..
    A veazi...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  22. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rodjena sam podgorichanka i moji su starosjedioci bash pravi...evo ima 4 godine da zhivim u drugom gradu koji osjecjam skoro jednako svojim kao i podgoricu... Mislim da svako ko dodje u bilo koji grad da bi ostvario svoje snove ili stvorio karijeru ili unaprijedio sebe na bilo koji nachin je dobrodoshao!!!

    Ali naravno-pravila se moraju poshtovat!!! When in Rome-do as romans do.
    Ja ovdje gdje sam doshla poshtujem pravila & kulturu grada i osjecjam se kao kod svoje kucje...i milo mi je kad vidim da ljudi vole da dodju u podgoricu...samo krave neka ne dovode.
    Last edited by gemma_mn; 17-07-06 at 08:23.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan
    mugosa je uradio sto nije ni jedan pre$ednik opstine prije.
    Ada.....:lolblue: :lolblue:
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Demijan
    kakve veze ima ovaj gorepomenuti sa sustinom topic-a? ovaj grad nije mugosa ili neki pojedinac, vec svi ljudi koji ga vole i zive u njemu. mugosa je uradio sto nije ni jedan pre$ednik opstine prije. inace sve su prije bili nekakvi smutavci nesposobni gradonacelnici - koji su bili rodjeni i "skolovani" ko zna dje. grad su ljudi koji zive u njemu, ne gradjevine.
    nevezano za tebe, seoske frustracije i ojkanje ostavite za nedje drugo.
    Ako cemo pravo, ni tvoja prica nema nikakve veze sa mojom. A ja nemam nikave veze sa tobom. Imas li ti kakve veze sa swim tim? E sad, ja sam se samo htjela nasaliti malo, al isto i da **Ja bih iskoristila ovu priliku da pozdravim Gosp. Miomira Mugosu, bla, bla**... Zato sto mi je bas mio. Bas mi se dopada ova sad Pg, sa bulevarima, sirokim ulicama i tako to...Inace, moji su staropodgoricani, ne znam sad koliko ti ogovara to. Mislim da to bas ima onda veze sa ovom pricaom.
    /me se podigla u Staru Varos, i na bostane kod Ribnice, pa ti vidji... xaxaxa...:mrgreen: :mrgreen:
    Inache, /me ostaje i dalje pri PODGORICA PODGORICHANIMA.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    volim pridoshlice, ak' su ok, ako umiju da cijene ono shto imaju, poshtuju ljude oko sebe, doshli su tu da rade, za svoje i za dobro nasheg grada...

    ali, stvarno, od onih koji su doshli iz tamo_nekog_pickovca_na_mlavi, a podgorica im je odvratna, a podgoricani josh gori, i sve se iscudjavaju i sablaznjavaju, i ne valja ima ovo, i ne valja im ono... a u svom tom pljuvanju po podgorici zaboravljaju da imaju tu dobar stan, posao, shkoluju se, i da im pri tom--nishta ne fali...

    volim podgoricu, obozavam... i dobrodoshli svi koji ce znati da njene male nesavrshenosti vole... a i ova lokal-goveda koja imaju pricu kontra ovoga, ili kontra onoga, a po cijeli dan 'lade muda, i nishta ne rade da im bude bolje--srecan im put!!!
    podgorica podgoricanima
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

Page 1 of 15 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MANS ,prijave ,savjesni vladari
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 189
    Last Post: 03-02-11, 00:02
  2. *gOog|iSm_ :) whO whAt wheRe whEn??? (:
    By Fashionista in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 04-09-08, 14:19
  3. Replies: 25
    Last Post: 02-08-06, 19:24
  4. Udes voza?
    By gos1 in forum Putovanja
    Replies: 272
    Last Post: 02-02-06, 22:30
  5. www.googlism.com
    By Berankrsh69 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-04, 09:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •