Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 79 of 79

Thread: Akvaristika: prodaja, razmjena, pokloni ...

  1. #76
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joxy22 View Post
    Ma odje kod nas nema nista za njih, a gledala sam po sajtovima neke kao reptosun sijalice koje zadovoljavaju potrebe za tim stvarima, mada mislim da ih ni u NS nema jer je jako mali broj petshopova koji zna bilo sta o njima..U bg sam bila u onaj gigantski petshop i ni tamo nijesu imali nista za njih osim onih klasicnih stvari za preciscavanje akvarijuma itd.. A sto se uv-a tice gledala sam bas danas da ne valja akva/terarijum stavljat do prozora...

    Hm,amater si
    Imaš sajt teraristika koji je posvećen istoimenoj zanimaciji . Tamo možeš nać sve o tome,pitat a takođe ima i velik broj prodavaca opreme i životinja. U bg i ns ima sasvim solidan broj šopova u kojima se to može naći samo treba malo se raspitat

  2. #77
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Hm,amater si
    Imaš sajt teraristika koji je posvećen istoimenoj zanimaciji . Tamo možeš nać sve o tome,pitat a takođe ima i velik broj prodavaca opreme i životinja. U bg i ns ima sasvim solidan broj šopova u kojima se to može naći samo treba malo se raspitat
    I most certainly am! ^^
    U ns sam ulazila u makar 7 radnji i ni u jednoj na prvom mjestu nijesu znali nista o red-eared semi-aquatic turtles a kamo li o opremi koja je za njih potrebna.. U bg-u se nijesam zadrzala dovoljno dugo da bih ga procesljala ali ni u par manjih u koje sam usla nista korisno nijesam saznala.. doduse tad sam trazila neke ad kapi za njih, ali opet..
    Hvala...

  3. #78
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Registruj se na teraristika forumu i naćeš dovoljno ljudi voljnih da pomognu. Ja sam čak tamo dogovarao sve nabavke za moje tarantule. Slali su mi autobusom itd.

  4. #79
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Registruj se na teraristika forumu i naćeš dovoljno ljudi voljnih da pomognu. Ja sam čak tamo dogovarao sve nabavke za moje tarantule. Slali su mi autobusom itd.
    Zahvaljujem..

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •