Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 108

Thread: Da li masturbirate? Kad? Koliko chesto? Itd, itd...

  1. #51
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    BAR
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    j ne moram to da radim meni to samo od sebe Desanka je uvek samnom . Svako malo pa je u nesvjest
    -[][]-NapsteR-[][]-


    -OGI-

    Obay your master

    Jebat mater , ubit , zaklat , oci izvadit , benzinom polit , spalit , na kolac nabit , sve silovat , šou napravit ... :)


    Ima se moze se ribe loze se !!!

  2. #52
    Goran69 Guest

    Default

    A znate li kako vele.......


    Svoja ruka svoj Merak.... :hardrock: :hardrock: :hardrock: :hardrock:

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Hm... jedno pitanje. Da li ljudi najcheshce mastrubiraju - 1. navika; 2. nedostatak sexa; 3. pochinje sluchajnim dodirom... pa...
    I... da li vashim djevojkama trazhite da to s vremena na vrijeme obavi umjesto Vas?
    Ili smatrate da to Ona "ne umije" kao shto Vi znate sebi da ugodite...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mora to da bude vezano za imanje ili nemanje partnera. Meni se redovno deshava da se opuchim od keksanja, dodjem kuci pred jutro, odspavam par sati, probudim se i odma' ga 'strmeknem'
    I uveche sve iz pochetka, of skroz. Chak mi se chini "da jedno drugo ishte, smijeshano najlakshe se dizhe", da parafraziram jednog malo poznatog pjesnika iz "kraljevine pastira i lopova, tuzhnog planinskog masiva" ili "Asteriksovog sela".
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navika
    Io ci credo!

    Welcome



  6. #56
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oće li mi neka iskusna cavica objasniti na koju foru se samozadovoljava? Ja vala pokušah par puta, no mi nikako ne ide, nešto se ne palim na samu sebe :roll: Upstalom, kad mke mala zasvrbi, vazda mogu nać nekog zagonđžiju...to bar nije problem :wink:

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Au Grofice , tebi stvarno treba pomoc 8) :twisted:
    Zabrinjavash me sestro slatka :?

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grofica
    Oće li mi neka iskusna cavica objasniti na koju foru se samozadovoljava? Ja vala pokušah par puta, no mi nikako ne ide, nešto se ne palim na samu sebe :roll: Upstalom, kad mke mala zasvrbi, vazda mogu nać nekog zagonđžiju...to bar nije problem :wink:
    Ako se barem malo "ne palis" na svoje sopstveno telo, kako je moguce da te pali kad te neki "zagondzija" dodirne na bilo koji deo tela koji nema standardnih erogenih zona? Zar se mozes napaliti uz nekog muskarca, ako se osecas gadno, odbojno, sasvim neprivlacno, itd?

    Sto se samozadovoljavanja tice, sve sto je potrebno je opustenost i dobra volja i zelja za orgazmom. I naravno malo maste, jer u sustini (bar kod mene), ne pali me pogled na sopstveno telo i radnju koju radim, vec scena u glavi (bilo da je secanje na prosli sexualni dogadjaj, bilo da je neka scena nikad ne vidjena nigde, osim u mojoj glavi). Nije poenta reci "E sad bi da se samozadovoljim", vec to treba doci samo od sebe. Sedis u kadi, maksimalno opustena, uzivas. I ruka jednostavno krene prema grudima. Masira, nadrazuje bradavice. Pa se spusta niz stomak, dok mozak razvija neku seksi scenu u glavi. Pa se spusta nize, polako dodiruje klitoris, kruzi oko njega. Pa jos nize, prstici istrazujuci i prodiruci duboko... Pa nazad prema klitorisu... Odjednom se disanje menja, temperatura tela raste, kukovi se sami pomeraju...

    Tako nekako

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf, nakon ove tvoje price... napalio sam se, ali bas sam se napalio!

    Gledao sam par puta vlastitu curu kako masturbira... scena za pamcenje!
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Gledao sam par puta vlastitu curu kako masturbira... scena za pamcenje!
    statistika kazhe da je to najbolji merak za ochi partnera 8)
    Chak 90% njih se pali na tu 'radnju' :wink:
    Sell the Vatican, Feed the World!

  11. #61
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zitiste
    Quote Originally Posted by Grofica
    Oće li mi neka iskusna cavica objasniti na koju foru se samozadovoljava? Ja vala pokušah par puta, no mi nikako ne ide, nešto se ne palim na samu sebe :roll: Upstalom, kad mke mala zasvrbi, vazda mogu nać nekog zagonđžiju...to bar nije problem :wink:
    Ako se barem malo "ne palis" na svoje sopstveno telo, kako je moguce da te pali kad te neki "zagondzija" dodirne na bilo koji deo tela koji nema standardnih erogenih zona? Zar se mozes napaliti uz nekog muskarca, ako se osecas gadno, odbojno, sasvim neprivlacno, itd?

    Sto se samozadovoljavanja tice, sve sto je potrebno je opustenost i dobra volja i zelja za orgazmom. I naravno malo maste, jer u sustini (bar kod mene), ne pali me pogled na sopstveno telo i radnju koju radim, vec scena u glavi (bilo da je secanje na prosli sexualni dogadjaj, bilo da je neka scena nikad ne vidjena nigde, osim u mojoj glavi). Nije poenta reci "E sad bi da se samozadovoljim", vec to treba doci samo od sebe. Sedis u kadi, maksimalno opustena, uzivas. I ruka jednostavno krene prema grudima. Masira, nadrazuje bradavice. Pa se spusta niz stomak, dok mozak razvija neku seksi scenu u glavi. Pa se spusta nize, polako dodiruje klitoris, kruzi oko njega. Pa jos nize, prstici istrazujuci i prodiruci duboko... Pa nazad prema klitorisu... Odjednom se disanje menja, temperatura tela raste, kukovi se sami pomeraju...

    Tako nekako
    Au, mala, ti mi jedina dade adekvatan savjet. Nego, sa mnom nesto nije u redu ako se ne samozadovoljavam, a? Nijesam znala da je to obaveza svake djevojke. Desavalo mi se nekad u snu ili dok lezim da dobijem zelju, ali onda krenem da se dodirujem i veoma me brzo prodje, nekako mi nije to to...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam rekla da nesto s tobom nije u redu, daleko od toga. Sto ljudi, sto cudi. Prema tome, ako se ne samozadovoljavas, to je sasvim OK za tebe (ocigledno ti nista ne fali).

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisi jedina Grofice :wink:

    Lijek za to je osoba koja te izludjuje do ludila da kada pomislis na njega...sve se promijeni...

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Uf, nakon ove tvoje price... napalio sam se, ali bas sam se napalio!

    Gledao sam par puta vlastitu curu kako masturbira... scena za pamcenje!
    Sexy isn't it? :P

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Masturbacija je sasvim normalna i neophodna pojava kod svakog chovjeka (zhene) ... nije valjda da je i to danas postala taboo tema ... i da to neke djevojke ne rade , ili bar kazhu da nikad ne rade :wink: :?
    Svashta li ce chovjek chut' :roll:
    Naravno da je bolji sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex ... evo pri samoj pomisli i izgovoru te rijechi... :arrow:
    Odoh ja do kupatila da porazgovaram sa vrsnicom :twisted: :twisted:
    :twisted:


    Dajte bre zadovoljavajte svoje potrebe .... to je zdravo :!:

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmm njami maz maz maz mazila se
    Samozadovoljavam se i to imala il nemala djecka. Narafski imam vise free time kad sam bez druge polovine tako da je logicno da cu se vise maziti.
    Preferiram tjrljanje naseg drazesnog gumbica :oops: Mjesto i vrijeme nije bitno, bitno je samo da mi radi masta

    Mah mah

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja moga neBIk taka ali ruka nekako sama krene... E da ne zaboravim, zovem ga STOJKO!

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default He he

    Ja moga zovem Mishko ))

    Veseo je nemiran i stalno skakuce. Ponekad me obruka pred narodom

    QQ

  19. #69
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    HUMSKA
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mome nisam dao ime
    MI VOLIMO MI BODRIMO SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM I PEVAMO SVAKI DAN SAMO NAPRED PARTIZAN

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AtlantidiaN View Post
    Ne mora to da bude vezano za imanje ili nemanje partnera. Meni se redovno deshava da se opuchim od keksanja, dodjem kuci pred jutro, odspavam par sati, probudim se i odma' ga 'strmeknem'
    hahahaha! Sto ti je masina jado mooj!

    I ja moga cesce 'strmeknem' u zadnje vrijeme... Naisao period-Nikad dosta!!! :mrgreen:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by Alhemichar View Post
    Momci i djevojke! Da vas cujem . Samozadovoljavanje... koliko cesto? U koje doba dana? Vrijeme, mjesto, nachin vrshenja radnje...

    hahahahahahaahahaa...e pa:lolblue: :lolblue: ....aaxaxxaxaxaxaxaxaxxaaxxaxaxa..:lolblue: ne shto mi je to swe suludo kad mozhe neko da te zadovolji...:roll: :roll: :roll: ....ne konzumiram...niti imam namjeru u skorijig 20,30 godina...:burp: :burp:

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    hahahahahahaahahaa...e pa:lolblue: :lolblue: ....aaxaxxaxaxaxaxaxaxxaaxxaxaxa..:lolblue: ne shto mi je to swe suludo kad mozhe neko da te zadovolji...:roll: :roll: :roll: ....ne konzumiram...niti imam namjeru u skorijig 20,30 godina...:burp: :burp:
    Kako netko lazeeeee!
    Sorry, ali osoba koja ne masturbira ima nekih opakih problema sa sobom.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  23. #73
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Kako netko lazeeeee!
    Sorry, ali osoba koja ne masturbira ima nekih opakih problema sa sobom.
    hahahahha.Argonaut...ti bash volish da "ulazish u umowe" dr00gih...i udarash im kontre,a???:twisted: nemam potrebe da lazhem..iskreno...presmijeshno mi je kad cura masturbira...nemam shto da se ustruchavam pri iznoshenju tog mishljenja...ne zhelim da uvrijedim cure koje to rad...mislim...vjerovatno imaju potrebu za tim...ali ako imam partnera, ili josh vishe, STALNOG partnera ne kontam shta tje mi masturbacija????ajde pojasni mi ...oli bez majke???:mrgreen: :twisted:

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    hahahahha.Argonaut...ti bash volish da "ulazish u umowe" dr00gih...i udarash im kontre,a???:twisted: nemam potrebe da lazhem..iskreno...presmijeshno mi je kad cura masturbira...nemam shto da se ustruchavam pri iznoshenju tog mishljenja...ne zhelim da uvrijedim cure koje to rad...mislim...vjerovatno imaju potrebu za tim...ali ako imam partnera, ili josh vishe, STALNOG partnera ne kontam shta tje mi masturbacija????ajde pojasni mi ...oli bez majke???:mrgreen: :twisted:
    Ljudi masturbiraju, bez obzira bili u vezi ili ne. I to je sasvim normalan dio spolnog zivota.
    Dozvoli da ti ne vjerujem, i dozvoli da te zbog toga, ako ej to stvarno istina, smatram "cudnom". A samnom bi se slozio i bilo koji psiholog.
    Osim toga, u seksualnom zivotu dvoje ljudi koji su u vezi (ne moraju biti), postoji i nesto sto se zove "uzajamna masturbacija" i dio je seksualne igre.
    Last edited by Argonaut; 09-10-06 at 10:44.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut View Post
    Ljudi masturbiraju, bez obzira bili u vezi ili ne. I to je sasvim normalan dio spolnog zivota.
    Dozvoli da ti ne vjerujem, i dozvoli da te zbog toga, ako ej to stvarno istina, smatram "cudnom". A samnom bi se slozio i bilo koji psiholog.
    Osim toga, u seksualnom zivotu dvoje ljudi koji su u vezi (ne moraju biti), postoji i nesto sto se zove "uzajamna masturbacija" i dio je seksualne igre.
    tacno tako.... ova seksualna igra je njam skroz...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •