Page 1 of 27 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 656

Thread: Turisticka sezona 2006

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Turisticka sezona 2006

    Slika CG primorja 06.07
    Gradovi prazni..kafici prazni...plaze poluprazne. ima neki jad u Budvu.
    Na televiziji cujemo da turista ima vise nego ikad,mene samo interesuje..Da li ovi "vladari" stvarno misle da je ovaj narod lud ?

    Najbitnije je da smo mi nezavisni a turisti koji ce nam k....?

    Pogotovo Srbi oni samo jedu svoj paradajiz i krastavac...
    Apsolutno ne podrzavam.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Pogotovo Srbi oni samo jedu svoj paradajiz i krastavac...
    .. i nose kokoške koje nose jaja ...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reci cu ti za 10 dana
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  4. #4
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danima pratim info o turistichkoj sezoni u CG. Rezultati koje sam dobila djeluju zanimljivi ali opet nedovoljni. Recimo, na Tivatski aerodrom promet aviona je dnevno u prosjeku 15-18, dok je subotom 38, ako povezem sa rekordom Surchinskog aerodroma -39 u pik/u i to 'u mirnim vremenima- davno'... ni malo 'loshe'. Za PG aerodrom ne znam. Samo PG Autobuska stanica dnevno ima oko 40 autobusa - linija Srbija, 18 BIH, Hrvatska je po broju treca...ne znam za Makedonske i ostale...
    Na granichnom prelazu sam vidjela poveci broj auta stranih tablica, sto sa zapada, sto iz ex SFRJ republika.
    Djeluje mi da li su agencije i tur. savezi promijenili malo dosadashnji stil, da se turisti ne bashkare samo po plazama, i da mi to potvrdjuje ono sto sam vidjela Pod Ostrog... (grupe stranaca) organizovane ekipe za razgledanje znamenitosti CG.

    Da li je nekad postojala vizuelno - vrednosna varka, pa broj turista nije pokazivao kvalitet ili korisnost tih 'paradajz-krastavac' itd. turista... ili je broj bio prisutan ali finansijski beskoristan za CG, "rodjaci navratili , nista od taxe, a i nismo za troshak, sve nosimo sa sobom", ko zna...

    U CRO sam slushala da nema bash turista, pravdaju se SP u fudbalu, ali se slichno deshavalo i proshle godine kad su sa gostima izvukli sezonu tek u avgustu.
    Nadam se da ce bar objaviti broj turista, ako ne i 'dobit' od dosadashnjeg dijela sezone.



    Dodjoh, Glasah....Pobijedismo

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijatelju jun nikad nije bio bolji u Budvu od ove godine, plaze su full sve.
    Liberal !

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo informacije iz prve ruke, od mene

    Bio sam juce popodne u Budvi i Tivtu. Okupah se 2 puta na Slovensku. Voda led. Oko mene masa... lezaljki. Vecina je prazna, one do same vode su uglavnom popunjene. Zasudo, one ekoloske drvene malo popunjene. Slicna stvar sa lezaljkama je i ranijih godina bila. Ima ljudi, nije da nema. No, ipak sve povezujem sa Svjetskim u fudbalu. Za nadati se da ce po nedjelji Srbijanci nagrnuti. Svjetsko je ipak ljepse gledati iz svoje fotelje uz pivo nego u necijoj skupoj sobi ili apartmanu. Pokazatelj popunjenosti Budve je guzva na setalistu ka Slovenskoj plazi. Nije puno! Mada, zimus su ga prosirili, pa se sad gubi osjecaj da li je kao prosle godine ili nije. Napravili neka poprecna skretanja da bi postavili tezge za prodaju svega i svacega. Vidjeh u pozadini i jednu tezgu sa crnogorskim suvennirima. CG kapa 15E, najjeftinija koju vidjeh idje. No, neugledna je tezga, a opstina se trebala potruditi da to bude negdje bolje locirano... Hala Budvanskog sajma prazna. Svega 10tak standova. Bruka! No, ispred sajma, ipak, vrvi od tezgi sa kineskom robom.

    Ipak sam optimista. Po pesimistickim prognozama primoraca, ova sezona je trebalo da propadne. Ali nije, mislim da nije gora od vecine u poslednjih 5-6 g. Kazu da je i prije 4 godine bilo slicno u vrijeme fudbala. Pa i ako bude osjetno losija od prosle, sve ce se nadoknaditi u sledecim godinama kad neke svari odu u istoriju, zacijele neke emocije, a gosti se ipak opet budu opredjeljivali samo po nekim trzisnim faktorima.

    No, stranaca ima vise nego ikad. Ruski jezik je pozeljan! Dakle, oni koji su nekad ucili ruski jezik, a posle kukali sto ne znaju engleski, opet mogu da se raduju. Doslo je vrijeme rusifikacije Crne Gore. Mnogi natpisi su, pored naseg jezika, ispisani i na ruskom. A uocih veliku tablu sa ispisom: НЕДВИЖИМОСТИ, a iznad je, sitno, 'nekretnine'. Niko kao Bacuska ne kupuje trenutno po primorju crnogorskom. Mozda poneki Irci, iza kojih, zli jezici kazu, stoje neki Albanci.

    Uglavnom, iako je, naizgled malo manje turista (mada je to nesigurna procjena, cini mi se da i nije), nego prosle godine (nadam se privremeno), stvari su zanimljivije. Zato, svi na more, ima se sta i vidit, pojest, popit, plivat, suncat se, setat, i ca bi tija vise! Adio!

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda ce glupo zvucat ali struktura turista koji posjecuju Crnu Goru ove godine mi se uopste ne svidja.
    Sve je manje omladine i to vidno , "mlade srbijanke " idu u Tursku,Bugarsku, Egipat ,Tunis i sl. Nocni zivot je blago receno katastrofa u odnosu na prethodne godine. Sjecam se Trocadera,Renesanse,Miami-a,Raffaela prije 3 godine ,ma nije se moglo uci u njih u 23:00 ,sad rade Miami i Trocadero kasnije Trocadero disco i on je popunjen samo prizemlje...Sto se Tivta tice jedini shank Regina koji je nekda uvijek bio ful sad je popunjen samo Petko i subotom,Kotor ,zatvoreni Lugano,Malibu ,kapitano(ali-baba) radi ali uvece nema nikog ....
    Apsolutno ne podrzavam.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Mozda ce glupo zvucat ali struktura turista koji posjecuju Crnu Goru ove godine mi se uopste ne svidja.
    Sve je manje omladine i to vidno , "mlade srbijanke " idu u Tursku,Bugarsku, Egipat ,Tunis i sl. Nocni zivot je blago receno katastrofa u odnosu na prethodne godine. Sjecam se Trocadera,Renesanse,Miami-a,Raffaela prije 3 godine ,ma nije se moglo uci u njih u 23:00 ,sad rade Miami i Trocadero kasnije Trocadero disco i on je popunjen samo prizemlje...Sto se Tivta tice jedini shank Regina koji je nekda uvijek bio ful sad je popunjen samo Petko i subotom,Kotor ,zatvoreni Lugano,Malibu ,kapitano(ali-baba) radi ali uvece nema nikog ....
    Slazem se, sto se starosne strukture tice,

    Zato ojdoh malo u Bugarsku i Tursku . E viva Balkan i more Charno!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Slika CG primorja 06.07
    Gradovi prazni..kafici prazni...plaze poluprazne. ima neki jad u Budvu.
    Na televiziji cujemo da turista ima vise nego ikad,mene samo interesuje..Da li ovi "vladari" stvarno misle da je ovaj narod lud ?

    Najbitnije je da smo mi nezavisni a turisti koji ce nam k....?

    Pogotovo Srbi oni samo jedu svoj paradajiz i krastavac...
    Legendo, odakle si ti? posmatras li ti to iz Berana, Gusinja ili Plava?
    Vise je turista nego prosle godine u ovo doba, a ja ti mogu reci da su svi hoteli puni (zovni da vidis mozes li rezervisati sobu), i to su stransci...
    Ne znam na koje ti plaze ides, ja stvarno se nikad nisam okupao na slovenskoj, ali Becici od zicare do Rafailovica je full, Mogren isto tkao, plavi horizonti takodje ne zaostaju, na Kamenovo nema dje peskir da stane....
    Mislim da ti prica ne drzi vodu...
    neko spomenu SP, znas kako nemoj i ti sad ka opozicija one godine kad im nikoga nije bilo na protese razlog su trazili u kosarku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorskom turizmu ce konacno krenuti kad odnos inostranih I turista iz Srbije bude
    80:20. Na zalost, to je tesko postici jer se izgradilo uzasno puno stanova za trziste, niko im broja ne zna , iznajmljuju se u Srbiji, ne placaju ni boravisnu ni kakvu drugu taksu, a oni sto u njima borave doprinose guzvi na ulici, u kafani, na parkingu, I zauzimaju mjesto na plazi gostima koji masno plate hotelski smjestaj. Pritom, ne trose mnogo, jer hranu donose sa sobom, a izlazak im je setnja I ispijanje kafe na balkonu. Izuzeci, naravno, postoje. Izuzeci. I nisu nam za to krivi Srbi, krivi smo mi, jer nemamo koncepciju, drzavnu turisticku politiku, ne postujemo zdrav razum.
    Daklem, anticrnogorska turisticka kampanja u Srbiji bice jos I jaca, I trajace..al ce se ipak doci na crnogorsko more, jer dje god drugo krenuli, treba okapavati po ambasadama, treba platiti vize, a nemoj Srbinu samo po budzelaru…
    Dobro dosli na crnogorski Jadran. Samo ponesite pare.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Mozda ce glupo zvucat ali struktura turista koji posjecuju Crnu Goru ove godine mi se uopste ne svidja.
    Sve je manje omladine i to vidno , "mlade srbijanke " idu u Tursku,Bugarsku, Egipat ,Tunis i sl. Nocni zivot je blago receno katastrofa u odnosu na prethodne godine. Sjecam se Trocadera,Renesanse,Miami-a,Raffaela prije 3 godine ,ma nije se moglo uci u njih u 23:00 ,sad rade Miami i Trocadero kasnije Trocadero disco i on je popunjen samo prizemlje...Sto se Tivta tice jedini shank Regina koji je nekda uvijek bio ful sad je popunjen samo Petko i subotom,Kotor ,zatvoreni Lugano,Malibu ,kapitano(ali-baba) radi ali uvece nema nikog ....

    ni proslih sezona u kotoru i tivtu nije bilo nikog prije 15. 7. iz prostog razloga sto ima masu ljudi iz ta 2 grada koji po fakutletima,i nema guzve dok se oni ne vrate. oni napune kafice. a i u ko je vazda centar bio st. grad. sad je i ljudima daleko ic preko trojce u kotor.vidjet ces za 15-tak dana,jos i dok se otvori dikoteka....a za hotele ,vjeruj mi da su puni.vise nego proslih godina...barem ti to za tivat mogu rec iz prve ruke.
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    Legendo, odakle si ti? posmatras li ti to iz Berana, Gusinja ili Plava?
    Vise je turista nego prosle godine u ovo doba, a ja ti mogu reci da su svi hoteli puni (zovni da vidis mozes li rezervisati sobu), i to su stransci...
    Ne znam na koje ti plaze ides, ja stvarno se nikad nisam okupao na slovenskoj, ali Becici od zicare do Rafailovica je full, Mogren isto tkao, plavi horizonti takodje ne zaostaju, na Kamenovo nema dje peskir da stane....
    Mislim da ti prica ne drzi vodu...
    neko spomenu SP, znas kako nemoj i ti sad ka opozicija one godine kad im nikoga nije bilo na protese razlog su trazili u kosarku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Danas sam malo radio na moru, pa provedoh 7-8 sati od Budve do Ulcinja...ocekivao sam vise ljudi, ALI AKO SU HOTELI PUNI-A IZ TVOGA POSTA SE TO DA ZAKLJUCITI- ONDA JE FINANSIJKI EFEKAT ISTI.
    Ne zale mi se puno ovi primorci, sto je dobar znak, jer ONI VAZDA KUKAJU...ali je nainteresantnije da svi posredenici koji daju pravne i parapravne usluge rade bas dobro (nekretnine, zajmovi sa obezbjedjenjem, zakupi itsl.)....oni se DIREKTNO HVALE.

    Nece bit DOBRA sezona, ali se toliko radi, da ako IKAKO uspijemo da se opravdamo onim gostima koji ce se ove godine osjecati prevarenim zbog buldozera u juku (Sutomorem se nemoze proc od teskih masina-prosiruju put od Sozine ka Baru)-ZA SLEDECU GODINU CE BIT DRUGA OBALA!!!

    Molim da me neki primorac ispravi, jer bi bilo mnogo vazno da ova sezona bude pristojna, bar kao prosla....
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,384
    Thanks Thanks Given 
    2,814
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Nesto ih ni u Hrvatsku nema bogomi. A razlog je poprilicno jednostavan. Koji?
    S obzirom na obzir da je Svjetsko prvenstvo u fudbalu u punom jeku, skoro i pri kraju eto vam razloga.
    Vidjecemo 13, jula kako ce bit
    Jos kad se hotel otvori :-)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto manje paradajz turista iz Srbije to bolje.
    Tim ce nam svaka sljedeca sezona biti kvalitetnija.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti-usta...Bog-ushi...i u tom smislu dalje...
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #16
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To gore ja Herculesu....a naucice Bone daktilografiju...:mrgreen:
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hm... Manjak turista?! Sa time se ne bih nikako slozio.

    Nijesam mogao da vjerujem koliko stranaca u Kotoru ima. Neuporedivo vise nego prethodne 3 godine u ovo doba. $ede, jedu, piju ljudi. Ono sto se od turista i ocekuje. Kupuju suvenire, prave izlete... Ozbiljne aktivnosti koje mnogo vise pune budzet. Sezona je, fakat, bolja nego proslogodisnja. Jedino ne planirajte da omrsite brk prosjek godina je 50+

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,384
    Thanks Thanks Given 
    2,814
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    To gore ja Herculesu....a naucice Bone daktilografiju...:mrgreen:
    Hehehe :P
    Neka ne peckaj
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #19
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Turista ima manje jer su sad grci spustili cene pa gomila srbijanaca otishla tamo. I manje ih ima samo u odnosu na proshlu godinu (koja je bila vrh), jedno 20%
    Vaznije je to sto sada ima mnogo kvalitetnijih (citaj bogatijih) turista, barem u Budvi.
    Zvanicno ima vise turista jer su ljudi poceli vise da prijavljuju, jer su inspekcije rigoroznije.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,284
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,641
    Thanked in
    1,281 Posts

    Default

    Hm da, ja sam uocio da ima dosta vise motorista = dosta vise stranaca.
    She is only here to annoy herself!

  21. #21
    ciara Guest

    Default

    Rece mi drugarica da nije u Bd krcato kao ranijih godina u ovo doba godine, ali evo vidjecu kakva ce situacija biti za par dana kad odem. Inace, jeste tacno da je dosta stranaca ove godine, a manje srbijanaca, mada ja mislim da vise potrose ti stranci nego nasi susjedi ma koliko ih manje bilo u odnosu na ove

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Tivat vec od 15 maja ima turista..uglavnom cesi..

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noodle
    ni proslih sezona u kotoru i tivtu nije bilo nikog prije 15. 7. iz prostog razloga sto ima masu ljudi iz ta 2 grada koji po fakutletima,i nema guzve dok se oni ne vrate. oni napune kafice. a i u ko je vazda centar bio st. grad. sad je i ljudima daleko ic preko trojce u kotor.vidjet ces za 15-tak dana,jos i dok se otvori dikoteka....a za hotele ,vjeruj mi da su puni.vise nego proslih godina...barem ti to za tivat mogu rec iz prve ruke.
    Quote Originally Posted by komsija
    Legendo, odakle si ti? posmatras li ti to iz Berana, Gusinja ili Plava?
    Vise je turista nego prosle godine u ovo doba, a ja ti mogu reci da su svi hoteli puni (zovni da vidis mozes li rezervisati sobu), i to su stransci...
    Ne znam na koje ti plaze ides, ja stvarno se nikad nisam okupao na slovenskoj, ali Becici od zicare do Rafailovica je full, Mogren isto tkao, plavi horizonti takodje ne zaostaju, na Kamenovo nema dje peskir da stane....
    Mislim da ti prica ne drzi vodu...
    neko spomenu SP, znas kako nemoj i ti sad ka opozicija one godine kad im nikoga nije bilo na protese razlog su trazili u kosarku
    hoteli su i ranije(proslih godina) bili puni ali su privatni smjestaji 90% prazni a prijie 3-4 godine sezona je pocinjala sredinom juna pa trajala do 20 avgusta. Ove godine ce mozda pocet 15jula i trajat do 5 avgusta maximalno. Sto se Tivta tice Regina prije 4 godine ful,sjeti se gostovanja od juna do septembra skoro ,svaka noc je bila ludnica,sad je zalosna... ako je vise ljudi zasto se svi shankovi po Kotoru zatvorise? Zasto jos nisu neki Budvanski shankovi nisu otvoreni? Kako su nekad Malibu i Lugano radili (prije 3 god)
    Zovni telefonom aerodrom i rezervisaces kad god hoces kartu za BG i nazad,to prije nije bilo moguce (a cak se smanjio broj aviona iz Srbije) karta se morala rezervisat 20 dana unaprijed,jer je opsti haos bio...



    Na plavim odmara 500 ceskih osnovaca,Becici su bili do prije 10-ak dana smijesni u odnosu na npr 2003.
    Apsolutno ne podrzavam.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael
    U Tivat vec od 15 maja ima turista..uglavnom cesi..
    jes vala Tivat je pun ,a prodji Pinama coeka nema...
    Da ne bude da gluposti pricam:
    1204 turista ima zvanicno u Tivtu sto je 20% manje no prosle god(statistika CG turist info)
    Apsolutno ne podrzavam.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte zaboraviti da je vrijeme u sjevernoj i centralnoj Evropi neobicno fino. Ovdje u Danskoj se temperature od 1. juna skoro nijesu spustale ispod 25 stepeni, sto je jako neobicno. Ovdje je takodje obicaj da se kupuju karte samo nekoliko dana naprijed, pogotovo ako je lose vrijeme - jer ljudi nece da trose svoj dragocjeni odmor u kisi i vjetru.

    Crna Gora se uveliko promovise u mnogim turistickim biroima, a vidim i znatno povecano interesovanje za odmor na web-stranici. Pogotovo za nekretnine.

    Tako da mislim da nema pretjeranog razloga za brigu.

Page 1 of 27 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Astronomske pojave i arhiva ← od 2007/08/...
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 286
    Last Post: 04-04-22, 08:46
  2. News, Recalls, Vehicle Defect and Safety Information!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 197
    Last Post: 03-02-11, 01:36
  3. TUDO BELEZA Avgust 2006 @ Casper, Budva
    By Chedo in forum Muzika
    Replies: 33
    Last Post: 02-05-07, 09:58
  4. CNP ~ sezona 2005/ 2006
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 27
    Last Post: 07-03-06, 11:44
  5. Program Praznika Mimoze 2006.
    By Djoks in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 30-01-06, 11:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •