Page 4 of 27 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 656

Thread: Turisticka sezona 2006

  1. #76
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Decki, turizam u Crnoj Gori ce piciti naprijed. U to najmanje sumnjam. Ali je konkurencija jaka iz Hrvatske, Bugarske, Turske, Ceske i uskoro Makedonije. Mozes putovat do Floride, San Franciska za manje od 1000 evra. Taj turizam koji imamo moramo nadgradit i dogradit, jer jedino sto sada nudimo su plazu i smjestaj. To nije dovoljno.

    Plasim da cemo zapostaviti ostale grane privrede. Tu najmanje vidim progresa.
    Slazem se Beranac. Ceo svet se globalizuje tako i odredjene grane privrede kao sto je recimo turizam. Nekada se do Kube putovalo 20 dana brodom a dnas je taj turisticki raj Kuba za onoga ko ima da izdvoji 1500-2000 eura koliko kosta jedan aranzman do iste , daleko 4-5 sati leta iz Pariza, Londona, Berlina.

    O blizinama recimo obala Spanije, Italije, Maroka, Tunisa, Egipta, Turske, Grcke, Malte , Kanarskih ostrva - tek da ne pricamo.

    Pa za prosecnog gradjanina EU je jeftinija avionska karta od Pariza do Porta nego sto kosta karta od Bijelog Polja do Berana.

    Pa moj drug je putovao preko neke low cost kompanije, iz Londona do Barselone za 4 eura plus 25 eura aerodromske takse tj ukupno za 30 eura. Sam let traje jedva dva sata dok recimo autobuska karta od Beograda do Podgorice kosta oko 30 eura u jednom pravcu uz klackanje autobusom od 12-13 sati.

    Svet jednostavno ide napred a mi i dalje tapkamo u mestu.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Slazem se Beranac. Ceo svet se globalizuje tako i odredjene grane privrede kao sto je recimo turizam. Nekada se do Kube putovalo 20 dana brodom a dnas je taj turisticki raj Kuba za onoga ko ima da izdvoji 1500-2000 eura koliko kosta jedan aranzman do iste , daleko 4-5 sati leta iz Pariza, Londona, Berlina.

    O blizinama recimo obala Spanije, Italije, Maroka, Tunisa, Egipta, Turske, Grcke, Malte , Kanarskih ostrva - tek da ne pricamo.

    Pa za prosecnog gradjanina EU je jeftinija avionska karta od Pariza do Porta nego sto kosta karta od Bijelog Polja do Berana.

    Pa moj drug je putovao preko neke low cost kompanije, iz Londona do Barselone za 4 eura plus 25 eura aerodromske takse tj ukupno za 30 eura. Sam let traje jedva dva sata dok recimo autobuska karta od Beograda do Podgorice kosta oko 30 eura u jednom pravcu uz klackanje autobusom od 12-13 sati.

    Svet jednostavno ide napred a mi i dalje tapkamo u mestu.
    Hvala bogu. Crna Gora je sada nova destinacija i samim tim ima neke prednosti, jer ima onih znatizeljih i avantgardnih koji svoju individualnost ispoljavaju time sto ce reci da su bili negdje dje drugi nijesu. No, koliko ce to dugo trajat? Dovoljna su tri-cetiri negativna clanka u vodecim novinama da nam survaju cjelokupni GDP.

    Astal drzi cetiri noge. Kod nas je i ona jedna labava.

  3. #78
    Join Date
    May 2006
    Location
    Toronto/Subotica
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Boban156
    Slazem se Beranac. Ceo svet se globalizuje tako i odredjene grane privrede kao sto je recimo turizam. Nekada se do Kube putovalo 20 dana brodom a dnas je taj turisticki raj Kuba za onoga ko ima da izdvoji 1500-2000 eura koliko kosta jedan aranzman do iste , daleko 4-5 sati leta iz Pariza, Londona, Berlina.
    Iz kube imam osobnog iskustva, Bio sam na kubi krajem 2004. Kuba ti je recimo kanadska kolonija na karaibima. Tamo nema amerikanaca zbog sankcije koje su tu, dakle bez americkih turista i poslova oni su veoma agresivni sa kanadjanima. Ima takodjer euro turista i mnogi hoteli su u vlasnistvu euro i kanadskih kompanija. Dakle svi su hoteli posebni i imaju svoje zemljiste i svoje plaze . Uopste nismo dosli u dodir sa lokalnim stanovnistvom dok nismo otisli van grupe i u jedan obliznji grad i onda smo znali da je tamo siromastvo veoma veliko. Dakle kuba je cudna ako ne znas mnogo, mnogo je fina i jeftina ali se oseca kao ghetto . I jeftina je i to kako , 7 dana sa povratnim letom i dorucak, oko 900$ po osobi . Ne znam sto to znaci za ovaj razgovor ali sam delim svoje iskustvo

  4. #79
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A znas li da je CUBA danas priznala cg kao nezavisnu zemlju...

  5. #80
    Join Date
    May 2006
    Location
    Toronto/Subotica
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS
    A znas li da je CUBA danas priznala cg kao nezavisnu zemlju...
    vrlo su kasni , primi to iz mog iskustva

  6. #81
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    OOOOK Bojane, kad ti kazes!Ipak tvrdim: bice posjete, ako Bog da sunca i ....bice i :dring: i i :twist: !Bice i agencija koje ce organizovat, ako ne najjace, a ono malo manje jake, za one koji nisu skloni da ih skidaju na granici, koji ne govore jezike, koji se plase Muslimana u Turskoj, koji imaju kuce i prijatelje u CG...BICE, JER MORA BITI!
    naravno Ali ne samo za ove koje si pomenuo nego će CG biti hit za imućnije goste iz Srbije već od sledeće godine, videćeš. Kao do pre 15 godina. Malo pozitivnog reklamiranja ne bi bilo na odmet. Bečići rulaju, kakva Bugarska, Turska i ostale gluposti.:-D Evo danas čitam preko cele strane u Blicu o novom hotelu tamo.
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  7. #82
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica

    Jos nesto.Tvoje dvoriste nikada nije bilo moje. Ta pricha pa ko nas to bre zavadi je odavno izasla iz mode.
    A od koga si čula "ko nas bre zavadi", ili bilo šta u tom smislu.
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  8. #83
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smatram da su momci iz Srbije u potpunosti u pravu. Kao sto je neko rekao sta mi mozemo da pruzimo osim mora i smestaja? Crna Gora ima mnogo potencijala (retko gde covek moze u roku od par sati da stigne sa mora na planinu,a priroda je fenomenalna), ali problem je u tome sto mi to ne umemo da iskoristimo. Ne, mi umemo samo da vredjamo. Zapitajte se sami da li biste posli na mesto gde vas nazivaju svakakvim imenima i gde vas ne postuju kao gosta koji je tu dosao da ostavi novac, pa makar i za jedan obicni hleb? Trebamo nauciti da se gost postuje, pa ma kakav on bio.

    A bas me zanima kako biste okarakterisali Slovence? Jedan moj drug iz Hrvatske kaze oni naruce 2 pizze i 4 tanjira, ili 1 pivo i 2 case... Mnogo odvratnije od tih kako ih nazivate "paradajz turista". Jos jedno pitanje, kako se nazivaju oni sto dodju na dan (vozom do Sutomora ili kolima do Budve) sa sendvicima?
    Da,setila sam se pre 2 godine na Mogrenu II, dolaze Cesi u gumenom camcu.Taj isti camac odlazi za jos jenu turu Ceha,milsim da ih je bilo oko 10-oro. Razapeli satore, izvadili hleb, cajnu (ostala mi je urezana slika decka od 10-ak godina i 100kg kako mase onom cajnom kao da je u rukama imao zlato) i ko zna sta jos (mozda bas paradajz) i prave sendvice. Jedna od najsmesnijih scena koje sam videla.

    I na kraju, da nemam kucu na moru i ja bih posla negde sa strane, ali ovo mi je jeftinije
    next time you think you're perfect try walking on water!!!

  9. #84
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo receno wonder milky bitch

  10. #85
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Strani, putevi su u CG ****** cim se maknes od primorja. Nemojmo barem sebe lagat.
    Jesi li ti uopste procitao moj post?!

    Nema govoru o laganju bilo koga, ja sam napisao da su putevi losi. Isto tako napisao sam da vozim do primorja (hn, bd, ul) i da na tim relaciama vidjam stravljene Srbijanske vozace. Sta li se tek desava kroz kanjon, mogu samo da zamislim. Sjever u svom postu nisam pominjao, sem u drugom kontekstu.

    Citajte malo postove ljudi, nema potrebe da moramo da crtamo i objasnjavamo jedni drugima sta smo htjeli reci.

    A sto se tice postovanja za Srbijanske turiste, i generalno postovanja za Srbe, od mene bi trebali ocekivati samo ono sto sam ja od njih osjetio i dozivio na svojoj kozi. Druga je prica sto ja nisam takav covjek, ne idem u Srbiju, ne bavim se turizmom pa nemam dodira sa njima, a i ne zelim da ga imam, i ne spustam se na taj nivo. Za njih smo mi samo jedna banda kriminalaca, brdjana sa sasla sa cuka i kamena, bla bla... Pogotovo na internetu, dje puste muda, in live se inace boje svoga lada, ali podjebavaju, provociraju, vrijedjaju, od prvog taksiste koji me doceka u bgd, preko zaposlenih u svim sluzbama, itd, itd. Cast izuzecima kojih nazalost po samu Srbiju prije svega, nema previse. Da je kako izvodljivo, preselio bih CG na Novi Zeland.
    Ponavljam, uzivo i direktnom kontaktu sa njima, bez obzira sta mi rekli ne ulazim u nikakve rasprave i sukobe, okrenem glavu i odem, ne spustam se na taj nivo, ali ovo je moje misljenje o njima.

  11. #86
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah ti "zli Srbi" sram ih bilo

    Dodju da potrose pare i odmore se na "nase more" mesto da posalju pare postom i ostanu kuci :mrgreen:

  12. #87
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin
    naravno Ali ne samo za ove koje si pomenuo nego će CG biti hit za imućnije goste iz Srbije već od sledeće godine, videćeš. Kao do pre 15 godina. Malo pozitivnog reklamiranja ne bi bilo na odmet. Bečići rulaju, kakva Bugarska, Turska i ostale gluposti.:-D Evo danas čitam preko cele strane u Blicu o novom hotelu tamo.
    Mislim, sa reci, sem.. sto vise, sto bogatijih Srba da dodju, i da budu otpostovani, primljeni kako *trebuje i dolikuje*..
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  13. #88
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Ah ti "zli Srbi" sram ih bilo

    Dodju da potrose pare i odmore se na "nase more" mesto da posalju pare postom i ostanu kuci :mrgreen:
    Niste vi zli, vi ste jadovi... Znas kako kazu odje za takve kao sto si ti? - "Jado jadni!"

    Ne mozes da ne izvrces stvari, jer niko ne ocekuje da posaljete pare i ostanete kuci. Ako zaista ne dodjete, nece me biti nimalo briga.

    Da nije dijela ljudi koji posjecuju B92.net, bez imalo greote, taman da vas nema...

  14. #89
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice cupavo sad kad nam odu svi DPS kadrovi - koji znaju neki jezik - u inostranstvo, ko li ce ostat da zbori sa ambasadorima, stranim privrednicima i njihovim turistima?!
    Ima li dje kakva mashina da moze to sve da obavi - a imao bi je valjda Milo, do sada?!

    ps. Jel istina da sto iljada stranica gusto kucanog teksta treba prevesti prije ovog pridruzivanja sa Jevropom. Bice cupavo, ali Milo ce to sam, samo da ga neko obrlati da pocne da ga uci.:mrgreen:

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    Jesi li ti uopste procitao moj post?!

    Nema govoru o laganju bilo koga, ja sam napisao da su putevi losi. Isto tako napisao sam da vozim do primorja (hn, bd, ul) i da na tim relaciama vidjam stravljene Srbijanske vozace. Sta li se tek desava kroz kanjon, mogu samo da zamislim. Sjever u svom postu nisam pominjao, sem u drugom kontekstu.

    Citajte malo postove ljudi, nema potrebe da moramo da crtamo i objasnjavamo jedni drugima sta smo htjeli reci.

    A sto se tice postovanja za Srbijanske turiste, i generalno postovanja za Srbe, od mene bi trebali ocekivati samo ono sto sam ja od njih osjetio i dozivio na svojoj kozi. Druga je prica sto ja nisam takav covjek, ne idem u Srbiju, ne bavim se turizmom pa nemam dodira sa njima, a i ne zelim da ga imam, i ne spustam se na taj nivo. Za njih smo mi samo jedna banda kriminalaca, brdjana sa sasla sa cuka i kamena, bla bla... Pogotovo na internetu, dje puste muda, in live se inace boje svoga lada, ali podjebavaju, provociraju, vrijedjaju, od prvog taksiste koji me doceka u bgd, preko zaposlenih u svim sluzbama, itd, itd. Cast izuzecima kojih nazalost po samu Srbiju prije svega, nema previse. Da je kako izvodljivo, preselio bih CG na Novi Zeland.
    Ponavljam, uzivo i direktnom kontaktu sa njima, bez obzira sta mi rekli ne ulazim u nikakve rasprave i sukobe, okrenem glavu i odem, ne spustam se na taj nivo, ali ovo je moje misljenje o njima.
    Taj rad miki!
    Ne znam zashto se iko iz Crne Gore, na ovaj forum, opucha sa nekim dokazivanjem i prichom sa bracom iz Srbije. Ochito da ljudi nemaju posla i zivota pa se registruju na CDM forum, ne bi li lijecili frustracije izazvane odjebavanjem Srbije. Braco, komshije, kumovi, Lale, Mile, Siki i Radojko, volimo i mi vas. To shto ste malo nervozni nije problem, proci ce vas za koju godinu, deceniju, vijek.
    Jedino nize od vas mogu past' ljudi koji polemishu sa vama, zato ce ovo bit moj prvi i zadnji post na ovaj topik.
    Sve i da nema turista iz Srbije ove godine ka proshlih godina, imam samo jedno da rechem na tu temu - boli me *****
    Treba li, zbog toga shto neki mediokritet, koji je dolazio sve ove godine jer je mislio da smo braca a pri tom trpio usluge neljubaznih Crnogoraca, sad vishe ne dolazi, da se kajem shto sam glasa za svoju drzavu i dobio je? Samo da se ne zamjerim vama, koji pljujete sve shto je crnogorsko, a pri tome troshite 50 centi za 7 dana na more?
    BRACO, imate MAROKO, KUBU, TURSKU, H R V A T S K U, ALBANIJU, ITALIJU, BUGARSKU, GRCKU... srecan vam put.
    Paradajz, kokoshke, jogurt u gepek pa pravac Atina. Kod pravoslavne brace

    Taman se isti...

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin
    naravno Ali ne samo za ove koje si pomenuo nego će CG biti hit za imućnije goste iz Srbije već od sledeće godine, videćeš. Kao do pre 15 godina. Malo pozitivnog reklamiranja ne bi bilo na odmet. Bečići rulaju, kakva Bugarska, Turska i ostale gluposti.:-D Evo danas čitam preko cele strane u Blicu o novom hotelu tamo.
    Heh :-)
    Jedan tatin prijatelj iz Nisa godinama je dolazio u CG da ljetuje i kaze dosadilo mu u CG i oce da ode do Bugarske, Turske i Grcke.
    Sljedece godine je opet zvao tatu da mu rezervise smjestaj. Zasto opet u CG?
    CG more, usluga i cijene su premija za nas. To mu je bio odgovor. Sto je sad konkretno mislio protumacite sami
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #92
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja u Bugarsku ne mogu da idem, tamo je plaža pa trava sa bukvama, nigde palme ni masline, to za mene nije more. U Tursku nisam išao, ali skoro je bilo kad je ono neka budala bacala bombe. Neka hvala. Znači, Crna Gora ili Grčka, Hrvatska mi je još uvek avantura, mada dosta mojih prijatelja ide u Istru. Ipak Crna Gora. , realno, a i najlepše je more.
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Princezica.

    Quote Originally Posted by Boban156
    Ah ti "zli Srbi" sram ih bilo

    Dodju da potrose pare i odmore se na "nase more" mesto da posalju pare postom i ostanu kuci :mrgreen:
    Na shta ih potroshe da mi je znat'.

    Iz kuzhine samo shto kantu za smece ne ponesu (chitaj - vishe hrane donesu nego shto pojedu doma za mjesec dana, da ne potroshe koji euro ako kojim sluchajem ostanu bez iste + resho + oni mali frizhideri za plazhu da se mlijeko ne pokvari), spavaju uglavnom po odmaralishtima, kampovima ili sobama sa zajednichkim kupatilima ne bi li shto jeftinije proshli, itd. Neki chak spavaju i na plazhi, proshlog ljeta sam imala slike kao vrlo interesantan dokaz. Redovne su pojave osobe koje se kupaju (znachi shampon + sapun + shto ti ja znam) po plazhama na tushevima - pitam se zbog chega, poshto je situacija sa vodom u redu?
    Kap me sashije kad mi udju u prodavnicu i pochnu sa prichom kaku su cijene katastrofalne. Igrom sluchaja zhivim u BG-u posljednje 3 godine tako da vrlo dobro znam kakve su cijene.

    Mogla bih ovako da nabrajam do preksjutra, ali nije Srbima dzabe dodijeljen naziv Paradajiz turisti.

    Naravno, izuzetaka uvijek ima i njima skidam kapu, ali ovi ostali koji chine vecinu... Ne znam zashto se jednostavno ne pokupe i idu onamo dje im odgovara, a ne iz godine u godinu pljuju po CG i opet joj se vracaju.



    Mademoiselle.

  19. #94
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin
    Ja u Bugarsku ne mogu da idem, tamo je plaža pa trava sa bukvama, nigde palme ni masline, to za mene nije more. U Tursku nisam išao, ali skoro je bilo kad je ono neka budala bacala bombe. Neka hvala. Znači, Crna Gora ili Grčka, Hrvatska mi je još uvek avantura, mada dosta mojih prijatelja ide u Istru. Ipak Crna Gora. , realno, a i najlepše je more.
    Istra je zakon! I nije nista skuplja od CG, ali usluga i dobrodoslica su zato gospodske. Zaista divno, fini ljudi, znaju da zive od turizma i za njih je turista zakon! Ko moze da skokne, yebes Crnu goru - dosadno na kvadrat!
    Grcka rulz, samo sto izadje malo skuplja zbog putnih i viznih troskova.
    U Crnu goru cu kad budem morao, ili kad sve fino dovedete u red! Ko da si dosao u neku arapsku zemlju - ma to nema ni u Tunisu!

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by jujy
    U Crnu goru cu kad budem morao
    Ne morash ni tada, necemo ti se mi naljutiti.



    Mademoiselle.

  21. #96
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    281
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Ne morash ni tada, necemo ti se mi naljutiti.
    Evo, zapalakah se!

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jujy ka da moze da bira, pa veli "e tamo cu, e ovamo cu"

    Shto dalje da si od Crne Gore, tebi je dobro a nama jos bolje...

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Taj rad miki!
    Ne znam zashto se iko iz Crne Gore, na ovaj forum, opucha sa nekim dokazivanjem i prichom sa bracom iz Srbije. Ochito da ljudi nemaju posla i zivota pa se registruju na CDM forum, ne bi li lijecili frustracije izazvane odjebavanjem Srbije. Braco, komshije, kumovi, Lale, Mile, Siki i Radojko, volimo i mi vas. To shto ste malo nervozni nije problem, proci ce vas za koju godinu, deceniju, vijek.
    Jedino nize od vas mogu past' ljudi koji polemishu sa vama, zato ce ovo bit moj prvi i zadnji post na ovaj topik.
    Sve i da nema turista iz Srbije ove godine ka proshlih godina, imam samo jedno da rechem na tu temu - boli me *****
    Treba li, zbog toga shto neki mediokritet, koji je dolazio sve ove godine jer je mislio da smo braca a pri tom trpio usluge neljubaznih Crnogoraca, sad vishe ne dolazi, da se kajem shto sam glasa za svoju drzavu i dobio je? Samo da se ne zamjerim vama, koji pljujete sve shto je crnogorsko, a pri tome troshite 50 centi za 7 dana na more?
    BRACO, imate MAROKO, KUBU, TURSKU, H R V A T S K U, ALBANIJU, ITALIJU, BUGARSKU, GRCKU... srecan vam put.
    Paradajz, kokoshke, jogurt u gepek pa pravac Atina. Kod pravoslavne brace

    Taman se isti...

    Drzava se mogla dobit i na ljepsi nacin bez gluposti na Beoviziji i stvaranja mrznje prema srbima i molim te odrzi rijec i nemoj vise postovat ovdje.
    Apsolutno ne podrzavam.

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pirely
    Drzava se mogla dobit i na ljepsi nacin bez gluposti na Beoviziji i stvaranja mrznje prema srbima i molim te odrzi rijec i nemoj vise postovat ovdje.
    Valjda ti je jasno da cim se pocnu desavat stvari kao na Maksimiru, Beoviziji i slicno ... to je pocetak raspada jedne drzave. Svako svoga konja za trku ima. Pa neka bolji dobije.


    Danas otvaranje Splendida
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #100
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jujy
    Istra je zakon! I nije nista skuplja od CG, ali usluga i dobrodoslica su zato gospodske. Zaista divno, fini ljudi, znaju da zive od turizma i za njih je turista zakon! Ko moze da skokne, yebes Crnu goru - dosadno na kvadrat!
    Grcka rulz, samo sto izadje malo skuplja zbog putnih i viznih troskova.
    U Crnu goru cu kad budem morao, ili kad sve fino dovedete u red! Ko da si dosao u neku arapsku zemlju - ma to nema ni u Tunisu!
    Pusti ti ove crnogorske zlobne forumase....radi ti marljivo, pa kad zaradis finu cifricu eurica-DOBRO NAM DOSAO!!!
    Imeces ovdje fino drustvo-jedno 70% zapadno evropljana i 30% lokalaca da daju shmek i da nije dosadno....I SVAKE GODINE CE BIT SVE EKSKLUZIVNIJE DA SE LJETUJE U MONTENEGRU, tako da je profirabilno da se odrze stara poznanstva za buduca ljetovanja, kad bude skupo i preskupo za Balkanoide svih boja, pa i za bracu Srbe.
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Page 4 of 27 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Astronomske pojave i arhiva ← od 2007/08/...
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 286
    Last Post: 04-04-22, 08:46
  2. News, Recalls, Vehicle Defect and Safety Information!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 197
    Last Post: 03-02-11, 01:36
  3. TUDO BELEZA Avgust 2006 @ Casper, Budva
    By Chedo in forum Muzika
    Replies: 33
    Last Post: 02-05-07, 09:58
  4. CNP ~ sezona 2005/ 2006
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 27
    Last Post: 07-03-06, 11:44
  5. Program Praznika Mimoze 2006.
    By Djoks in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 30-01-06, 11:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •