Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 37

Thread: Restorani

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Restorani

    Evo danas nesto se mislimo dje cemo na rucak, i pokusavam da se sjetim nekog restorana interesantnog, pa me to ponuka da postavim topic (ako ga nije bilo) a i mislim da ce bit korisno imat ovakav neki topic.

    Koji su vama omiljeni restorani u Podgoricu i zbog cega?

    /me se najvise svidja ambijent Posejdona, mada za prezderavanje najbolji Stefan
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Evo danas nesto se mislimo dje cemo na rucak, i pokusavam da se sjetim nekog restorana interesantnog, pa me to ponuka da postavim topic (ako ga nije bilo) a i mislim da ce bit korisno imat ovakav neki topic.

    Koji su vama omiljeni restorani u Podgoricu i zbog cega?

    /me se najvise svidja ambijent Posejdona, mada za prezderavanje najbolji Stefan
    trenutno fil rouge... eventualno dali... FR ipak...
    super je hrana, muzicica slatka, a i moc navike... od kad se otvorio svaki dan s fcksa sam tamo...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  3. #3
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    imas raznih restorana...
    sminkerske
    sa dobrom hranom
    ugodnim ambijentom
    "domacom atmosferom"
    ..........


    ovih prvih imas dosta u pg...ali ja preferiram izbjegavati iste...

    evo ti neke ideje:

    kod tuzi posle rokspeda restoran Troja, mada nisam bio jos tamo..ali kazu da je ok..

    na cepurke u konobu "trece jutro" vikendom ti je vrh...ako imas drustvo povedes, najedete se ka pravi i napijete, sve za male pare...mada ljudi uglavnom samo piju tamo..hrana je ok.

    klasika: kalabrija, cabalero, laterna... u istu ulicu su jos imas i konobu lane tu...

    za ove vrucine mareza ti vrh dodje...ako volis pastrmku...

    i onaj eko restoran prema virpazaru ti je ok, isto plantaza, jeftiniji je od mareze...a dobra hrana...pogled na jezero...

    imas prema aerodromu gurman...

    imas u gornju goricu pod plochom, ako hoces nekoga da povedes da nagrdis od hrane...

    naravno na bogetice koliba...

    u zgradi maksima se nedavno otvorio kafic i restoran i biblioteka pod imenom "neke stvari i ostalo"...

    moja preporuka ti je da upalis kola i podjes do rijeke crnojevica i u poslednju luku... kad se spustas 100 metara prije mosta sa lijeve strane...domaca atmosfera,imaju domace vino..riba vrh...proseta covjek...

    ako si za dalje setnje svakako ada bojana...kod mishka, riblja corba kod marka, durante...bilo koji od lokala na bojanu...uff...evo iscrnjacih se kad pomislim da sjedim u kancelariji...

    eto ti ideja...pa ti razmisljaj...ima puno lokala, restorana sad...

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Troju ti je daleko najjaci kacamak.. Aooo... Onda Pertoff, pored Leonarda. Mareza, ofkors... Ne mogu vise da nabrajam, na poslu sam, glad me uvatila. Kako bi se sad najela popekaaa....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dje se nalazi petroff? leonardo? dali? fil rouge?
    (ja ka` da ne zivim u pg..) :]

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za Petroff i Leonardo skrenes pored onoga Kingsa sto je kod Fenix Centra preko Morace. sa desne strane ti dodje Leonardo, odma do je Perfoff. Dali je na Trgu Vektre, Prodjes PortoBello i Leut, na cosku, dje dodje na kupola gore. Fil Rouge ti je u nastavku SIEMENS dje pise, dje se evo po godine *uskoro* otvara hotel.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Erzebet_BathorY
    dje se nalazi petroff? leonardo? dali? fil rouge?
    (ja ka` da ne zivim u pg..) :]
    peroff & leonarno u ul. svetozara markovica, tj u ulicici koja se odvaja od svetozara markoviza, izmedju bulevara i jastreba, kod ex-kerber centra...
    dali--pro monte qla...
    fil rouge--bulevar, pored baslera, na cosq...
    u tom kvartu josh i sunset cafe, od s olivera ka daliju... cute...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oki, sad znam ;]
    tnx :]

  9. #9
    ciara Guest

    Default

    Ja slabo posjecujem restorane u pg, ali eto svidja mi se restoran na jezeru. Pogled na jezero, hladovina, dobra im je pastrmka i suseni krap, vino, i jos kad je sezona grozdja dobija se oval grozdja na poklon, kao dezert.

    P.S odlicno je mjesto za parove

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ciara
    Ja slabo posjecujem restorane u pg, ali eto svidja mi se restoran na jezeru. Pogled na jezero, hladovina, dobra im je pastrmka i suseni krap, vino, i jos kad je sezona grozdja dobija se oval grozdja na poklon, kao dezert.

    P.S odlicno je mjesto za parove
    na kojem jezeru? kako se zove restoran?
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    Evo danas nesto se mislimo dje cemo na rucak, i pokusavam da se sjetim nekog restorana interesantnog, pa me to ponuka da postavim topic (ako ga nije bilo) a i mislim da ce bit korisno imat ovakav neki topic.

    Koji su vama omiljeni restorani u Podgoricu i zbog cega?

    /me se najvise svidja ambijent Posejdona, mada za prezderavanje najbolji Stefan
    znajuci tebe,koliko mesa mozes da pojedes podji u pecenjaru u Golubovce,(uzmi pola porcije teletine and jagnjetine +corbu obavezno),ako oces dobru pastu imas Sempre i Gardino (vrhunsku keks tortu),naravno za sva jela ,jes malo skupa imas restoran "MASA" (podji nedeljom za 10 eurica cijeli dan ruckis)
    I lost my watch….now I’m lost in time

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Pecenjara je po meni neprevazidjena mada idem samo u zimskim danima....nije preskupo a porciju bilo cega tesko da mozes prives kraju...

    U PG, Leonardo nije los sto se hrane tice ali je preskup za to sta pruzaju. U Dali nisam do sad jeo, Mareza je fina za rucak recimo... Masha je .... ipak MASHA
    Onda ide Fill Rouge (jel' se tako pise), Calabria ako hocete pizzaaaaa, Laterna standard i tako.

    E sad, nije restoran niti ista extra ali kafic/picerija/snek bar ili kako vec BULEVAR je zvek ... ondje pored Gurmana . Jeo sam tamo neku brazilsku hranu nesto na K.....fenomenalno je!! Tamo vam toplo preporucujem da odete da napunite zeludac imaju zaista dobrog kuvara.


  13. #13
    ciara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    na kojem jezeru? kako se zove restoran?

    Ada, Skadarsko jezeroA ne znam kako se zove restoran. Vjerovatno''Jezero''

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy
    na kojem jezeru? kako se zove restoran?
    Restoran se zove Jezero. To je restoran firme 13. Jul Plantaze a.d.
    Onamo gdje je nekad bila zgrada nacionalnog parka Skadarsko Jezero. Prije zeljeznog mosta.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za one sa dubokim dzepom, restoran-hotel "zamak pobore" (jes da nije opshtina pg.. ali eto :] )
    http://img220.imageshack.us/my.php?image=kewl5962ph.jpg
    http://img207.imageshack.us/my.php?image=kewl6075gs.jpg

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za vecinu sam cula i bila tamo, ali vidis ovaj pertoff mi je pored zgrade i nisam ga snimila.moram to ovjerit.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #17
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    za vecinu sam cula i bila tamo, ali vidis ovaj pertoff mi je pored zgrade i nisam ga snimila.moram to ovjerit.
    A kako ces znat kad ni za ljeb u Jastreb ne ides bez kola!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    I am the one who locks.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Restoran "JEZERO" na Skadarskom jezeru je neprevazidjen.Imaju sjajnu hranu,sto god da narucis neces pogrijesiti a ambijent je fantastican, usluga sjajna,cijene pristupacne...

    4 corbe,4 glavna jela (lignje,njeguski stek i 2x vjesalica), 4 salate,6 sokova ,2 piva(bavarija),2 kafe,kapucino ,sladoled i vocna salata,sve to 58 eura!
    mislim da nije skupo.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by zvoncica
    Restoran "JEZERO" na Skadarskom jezeru je neprevazidjen.Imaju sjajnu hranu,sto god da narucis neces pogrijesiti a ambijent je fantastican, usluga sjajna,cijene pristupacne...

    4 corbe,4 glavna jela (lignje,njeguski stek i 2x vjesalica), 4 salate,6 sokova ,2 piva(bavarija),2 kafe,kapucino ,sladoled i vocna salata,sve to 58 eura!
    mislim da nije skupo.
    ako mislis na eko restoran, ja sam se tu jako jako razocarao, ne znam kad si ti bila la ja sam bio prije par dana, od corbe preko salate do glavnog jela, nista nije bilo kako treba, jedino sto je ambijent vrhunski, al za ostalo znam da je za izbjegavanje, barem meni licno, mozda im se potrefio los dan al mene tamo vise nece gledat
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    ako mislis na eko restoran, ja sam se tu jako jako razocarao, ne znam kad si ti bila la ja sam bio prije par dana, od corbe preko salate do glavnog jela, nista nije bilo kako treba, jedino sto je ambijent vrhunski, al za ostalo znam da je za izbjegavanje, barem meni licno, mozda im se potrefio los dan al mene tamo vise nece gledat
    Tebe mora da je nesto lose potrefilo. Ja kad sam bio sve je bilo vrhunski, pocev od ambijenta pa zavrsi sa jelom
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj eko restoran je mnogo los, ni mene sigurno tamo vise nece gledat! Casa vode je gusca nego njihova teleca corba a popeci su posebno valjani u so!! Pi!

    Ako je neko miljenik pasti [kao ja], onda u Maestro kod maksim gorki skole, najbolje paste u grad a i pice su im dobre!

    pileci restoran Lir na ulaz u stari grad u budvi, kad se ide put "mase", sve moguce specijaltete od piletine imaju i svaki je mnogo mnogo dobar! jes da nije u podgorici, ali vrijedi otic!

  22. #22
    ciara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Taj eko restoran je mnogo los, ni mene sigurno tamo vise nece gledat! Casa vode je gusca nego njihova teleca corba a popeci su posebno valjani u so!! Pi!

    Ako je neko miljenik pasti [kao ja], onda u Maestro kod maksim gorki skole, najbolje paste u grad a i pice su im dobre!

    pileci restoran Lir na ulaz u stari grad u budvi, kad se ide put "mase", sve moguce specijaltete od piletine imaju i svaki je mnogo mnogo dobar! jes da nije u podgorici, ali vrijedi otic!
    Posto si miljenik paste(kao ja)onda preporucujem Picasso u Budvi. Neprevazidjen je sto se toga tice. Pjat im je najjaci, a isto tako i penne roma i ostale su vrh. I pizze su zwek

  23. #23
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji li restoran u PG koji radi preko citave noci, a da mu "menu" nije sveden na "soju sa rostilja"?

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postoji GURMAN

    ne postoji ja mislim nista slicno...mada ti nije losa ideja
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Restoran se zove Jezero. To je restoran firme 13. Jul Plantaze a.d.
    Onamo gdje je nekad bila zgrada nacionalnog parka Skadarsko Jezero. Prije zeljeznog mosta.
    Zar nije "Eko Restoran"

    GAGA shto se tiche "Stefan" restorana,jesu li oni normalni?
    Ne preporuchujem mijeshano meso,iz razloga shto kilo u njega ima
    sa salatom i krtolom,pa se oporavljam naredna 3 dana
    (Hrana je extra)
    Last edited by N-I-K-O; 10-07-06 at 14:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Restorani.
    By kIkICa in forum Gastronomija
    Replies: 85
    Last Post: 27-08-10, 12:18
  2. Restorani & brza hrana...
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 42
    Last Post: 01-02-06, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •