Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 37 of 37

Thread: Give Me A Reason To Love U

  1. #26
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    uuuuuuuu...josh pitash da li razlikujemo....vjeruj mi da su to neke stvari koje su toliko razlichite da je neizbjezhno razlikovati ih(bar koliko se meni chini )...anyway, najgore shto mozhe jednoj vezi da se dogodi je navika!!!...mislim da tu ono shto neko reche znash shta tje unaprijed partner retji,mozeh da se deshava i bez navike, kad ste b00kvalno jin i jang...no to je trenutno nebitno...ali u ovom sluchaju prvenstveno mislim na ustaljena deshavanja...svaki dan je u stvari onaj prethodni ili onaj sledjetji!! a najgore je kad neko jednostavno iz straha od nechega(nemam pojam chega?! ) ostaje i dalje u toj "kvazi"vezi...e pa...taj neko vetj ima u tom sluchaju povetji problem sa sobom:mrgreen: :twisted:

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
    svaki dan je u stvari onaj prethodni ili onaj sledjetji!! a najgore je kad neko jednostavno iz straha od nechega(nemam pojam chega?! ) ostaje i dalje u toj "kvazi"vezi...e pa...taj neko vetj ima u tom sluchaju povetji problem sa sobom:mrgreen: :twisted:
    e ovo si lijepo rekla. mada to je neminovni proizvod TAKVE veze.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
    uuuuuuuu...josh pitash da li razlikujemo....vjeruj mi da su to neke stvari koje su toliko razlichite da je neizbjezhno razlikovati ih(bar koliko se meni chini )...anyway, najgore shto mozhe jednoj vezi da se dogodi je navika!!!...mislim da tu ono shto neko reche znash shta tje unaprijed partner retji,mozeh da se deshava i bez navike, kad ste b00kvalno jin i jang...no to je trenutno nebitno...ali u ovom sluchaju prvenstveno mislim na ustaljena deshavanja...svaki dan je u stvari onaj prethodni ili onaj sledjetji!! a najgore je kad neko jednostavno iz straha od nechega(nemam pojam chega?! ) ostaje i dalje u toj "kvazi"vezi...e pa...taj neko vetj ima u tom sluchaju povetji problem sa sobom:mrgreen: :twisted:
    ee jes strahuju da se [ne]udaju/ozene
    btw navika,i smaranje samo tjera na prevaru,i kad tad veza puca,kad pukene veza or brak od 5 god. to je samo zbog toga
    I lost my watch….now I’m lost in time

  4. #29
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragi moji,
    Sve ste to pametno rekli......
    Just one more question,
    Šta raditi kad sve pređe u naviku, a sa tim na kog si se naviko(la) imaš 2-3 djece.

    Ps. neki to zovu brrrrak

    Brgs,Lacmanin.
    Life is like a box of chocolate, U never know what U'll get.

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znas sta radis - shvatis godinama prije braka da je to posao kao svaki drugi koji treba dobro da odradis
    pa zaboga, zar se jos neko zavarava da se u brak iz ljubavi ulazi...
    to je moguce jednom u milion slucajeva.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    znas sta radis - shvatis godinama prije braka da je to posao kao svaki drugi koji treba dobro da odradis
    pa zaboga, zar se jos neko zavarava da se u brak iz ljubavi ulazi...
    to je moguce jednom u milion slucajeva.
    aoooo daj GaGa, vala ne mozes roditi djecu "poslovno"- a sto znam mozda neko i moze.......al' nema toliko "biznismena".
    I lost my watch….now I’m lost in time

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Dragi moji,
    Sve ste to pametno rekli......
    Just one more question,
    Šta raditi kad sve pređe u naviku, a sa tim na kog si se naviko(la) imaš 2-3 djece.

    Ps. neki to zovu brrrrak

    Brgs,Lacmanin.
    neko "trpi" do kraja, neko se razvede, za vas (muskarce) se ne plasim "osvjezavate brak" tako da kad posle tih "osvjezenja" dodjete kuci, zena vam je jos milija,i vise je volite
    I lost my watch….now I’m lost in time

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Razlika izmedju ljubavi i navike se ne "nalazi" (bar ja mislim) kao sto rece autor...razlika se osjeti.

    Razlika... nekad si jedva cekao/la jutro da se probudis i pogledas ga/je onako pospano a sad jedva cekas da se probudis i ustanes iz kreveta, sto prije...

    Nekad jedva cekas da se vratis sa posla i docekas ga/je a sad, jedva cekas da sto duze ostanes u obavezama...

    Nekad si isao/la ulicom sa osmjehom na licu, zamisljen/a a sad ... ides sa namrstenim celom i mislima okrenutim sto dalje od nje/njega

    Nekad si znao/la da utones u san u njegovom/njegnom narucju a sad jedno drugom okrecete ledja u krevetu bez ijedne rijeci....


    Zasto znas sta cete jedno drugome reci ujutro, zato sto znas kakvo ce biti njeno/njegovo raspolozenje nakon radnog dana...Zasto znas svaki njen/njegov pokret, rijec, znak tijelom, pogled, svaku radnju sve ti postane jednolicno i isto ? ? ?

    Kako se "boriti" protiv toga?
    Mislim da je u neku ruku moguce i da ljubav ne predje u naviku...tj. da mozes nekoga voljeti ali u isto vrijeme biti potisten jer nema vise zajednickog dorucka,ili iste kolicine strasti, istog zara, istog tona i razgovoru. ALI, ti ga/je i dalje volis zar ne?

    ----

    ALI (opet jedno a l i !?)ljubav prelazi u naviku onog trenutka kad se i ugasi...kad sve ono sasavo, ludo, slatko, lijepo, njezno, toplo, naglo.... sto si nekad radio/la bez ikakvog povoda i sve ono sto te pokretalo i sve ono zbog cega je neko bio lud za vama sad postaje dosadno,simbolicno, poznato

    Jednostavno, kad se jednog jutra probudis i shvatis da nema vise niceg u tebi...bukvalno niceg. Niti zelje niti volje niti bilo kakve pozitivne misli niti bilo cega sto te nekad tajanstveno i slatko povezivalo sa dragom osobom.

    Kao kad shvatis da nekog volis da ne mozes bez njega, kad osjetis "leptire u stomaku" kad sve pocinje i radja se .... tako i shvatis da nemas vise nista da mu/joj das i da sve umire i postaje rutina....


  9. #34
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Dragi moji,
    Sve ste to pametno rekli......
    Just one more question,
    Šta raditi kad sve pređe u naviku, a sa tim na kog si se naviko(la) imaš 2-3 djece.

    Ps. neki to zovu brrrrak

    Brgs,Lacmanin.
    Bilo o tome mislit kad si stupao u brak...Lijepo pita matichar "i u dobru i u zlu"...i ti lijepo odgovorish...


  10. #35
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Kapetan]

    ALI (opet jedno a l i !?)ljubav prelazi u naviku onog trenutka kad se i ugasi...quote]

    Potpisujem!

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacmanin
    Dragi moji,
    Sve ste to pametno rekli......
    Just one more question,
    Šta raditi kad sve pređe u naviku, a sa tim na kog si se naviko(la) imaš 2-3 djece.

    Ps. neki to zovu brrrrak

    Brgs,Lacmanin.
    Ako si vec stupio (pretpostavimo svjesno ) u brak i zasnovao porodicu onda moras debelo da zasuces rukave ...

    Brak - porodica - djeca je u poredjenju sa vezom nebo i zemlja .... Ako si dovoljno zreo tj. uspio si da prevazidjes tokom veze temu ovog topica, znaci "stvorio si naviku" da stalno nesto novo izmisljas i dovijas se kako bi ti draga/dragi uvijek bio mladalacki zaljubljen i iskreno voljen u isto vrijeme onda porodica i trud da sve to ne predje u naviku (da ti i dalje nije mrsko vidjet zenu golu posle 2-3 iliti 4 djece , da ti i dalje nije mrsko nac nesto cime ces je podsjetiti da je ona TA i da je i dalje volis itd.) predstavlja jedan veliki korak dalje u zivotu...recimo jedan razred vise.

    Pored toga sto se trudis da podignes tu djecu i izvedes ih na put kao i svi nasi roditelji i roditelji nasih roditelja sto su se trudili jel'te, pored toga da trcis na sve strane da toj djeci obezbijedis koliko toliko udoban zivot i bezbrizne snove...pored toga da budes zastitnik porodice na svakom koraku...I pored svega toga da uspijes da ukrades i poneki trenutak i posvetis ga supruzi bilo nekim lijepim gestom ili rijecima ili ponekad samo pogledom koji ce nju prijatno iznenaditi i nacrtati joj osmjeh na licu.

    Sta znam ja, moras se nekako cijelog zivota boriti za najmanju sitnicu koja ti je vazna, biti u pokretu bilo sta da je u pitanju. Ako stanes, staje i zivot tvoj i zivot oko tebe. Isto ti je tako i sa ovim cudnim zenskim svijetom ... Stalno se moras truditi, truditi i napredovati. E sad nemoj da me pitas zasto. Zato! Tako je cijelog vijeka tako ce i bit.

    Bas kako je u naslovu napisano: Give me a reason to love you

    E sad mogli bi ovdje raspravljati do ujutro kako i sta no zaspah nad ovom tastaturom a i dosta sam vam trabunja ovuda ;p


  12. #37
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Prolazna dosada?

    I josh neshto:

    Meni se jednom desilo da mi je veza bila umrla...uginula...osushila se...nishta nije valjalo...ni pricha ni sex ni budjenje zajedno...:-|

    I nisam raskinula poshto mi je lakshe bilo da imam nekoga da mi bude pri ruci kad mi je teshko...:twisted:

    i nakon pola godine...zaljubih se ispochetka u tog istog momka:twist: ...procvjeta veza, leptiricji u stomaku se probudishe...i disala sam i izdisala ljubav

    i sad ne mogu da provalim: Shto je to? kako znati da je dosada u vezi prolazna ili ne?
    Last edited by gemma_mn; 02-08-06 at 08:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Omiljeni textovi pjesama
    By Freaky_spoon in forum Muzika
    Replies: 48
    Last Post: 28-01-14, 21:13
  2. TeXtovi Pjesama
    By Insane in forum Muzika
    Replies: 136
    Last Post: 02-10-12, 13:44
  3. the sexiest song....
    By La_bambola in forum Sex i erotika
    Replies: 233
    Last Post: 09-11-07, 19:15
  4. Najljepse ljubavne pjesme
    By rain_wind_storm in forum Ljubav
    Replies: 451
    Last Post: 12-07-05, 23:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •