Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 167

Thread: Nema sreće u raspolućenoj Crnoj Gori

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nema sreće u raspolućenoj Crnoj Gori

    NEVLADINA ORGANIZACIJA LIBERTAS SAOPŠTILA
    Nema sreće u raspolućenoj Crnoj Gori


    Čestitajući građanima obnovu nezavisnosti, nevladina organizacija Libertas je ocijenila da ovakva raspolućena, osiromašena država, u kojoj je pola građana nesrećno, nikada nije bila cilj onih koji su se punih 17 godina svim srcem borili za poštenu, časnu,čojsku i sojsku Crnu Goru. Ova NVO se usprotivila najavama formiranja jednonacionalnih lista za predstojeće parlamentarne izbore.
    - Ubijeđeni smo da 185.000 građana koji su glasali zajedničku državu ništa manje ne vole Crnu Goru od nas koji smo od devedesetih godina bili za njenu nezavisnost. Zbog toga, da bi napravili Crnu Goru srećnijom, poštenijom,bogatijom i kućom jednakom za sve njene građane, veoma brzo moramo položiti istinski istorijski ispit i to na predstojećim parlamentarnim izborima. Svi zajedno moramo biti jedno, masovno glasati protiv ovog oholog, odnarođenog, poslednjeg totalitarnog režima u Evropi. Moramo režim skinuti sa naše grbače, dograbiti slobodu, početi disati punim plućima, a premijera i čauše oko njega poslati na smetlište istorije gdje im je objektivno i mjesto - saopšteno je iz Libertasa.
    Ova organizacija je apelovala na Srpsku narodnu stranku i Pokret za SCG da se manu pozivanja na jednonacionalne liste za izbore.
    - Time, svjesno ili ne, idu direktno na ruku Milu Đukanoviću da još jednom izdijeli Crnu Goru a sebe predstavi kao jedinog zaštitnika crnogorstva i mlade novonastale države i tako opet homogenizuje kompletan suverenistički blok da ponovo glasa za njega. Manite se gospodo zabadanja trna u zdravu nogu i shvatite da samo demokratske, evropske, nacionalno neobojene snage mogu pobijediti mafijaški podgorički režim i donijeti srećniju budućnost ovome narodu - navodi se u saopštenju NVO Libertas.

    V.R.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sad ce Medo da pomijesha malter,
    da naslozi opeke i sve to omalterishe,
    bice nam DRZAVA GANJC NOVA I OKRECHENA,
    MEDJUNARODNO PRIZNATA; USPRAVNA; SLOZNA OD SVIH KLASA I RASA; BRATSTVO I JEDINSTVO IZ BIJELOGA POLJA TARZANA MILOSHEVICA SE SHIRI SA SHjEVERA I DOPIRE DO SINJEGA MORA; CHUJE SE PJESMA CRNOGORSKA;
    SVANULA JE RUJNA ZORA;
    I ZETREPTA LIST SA GORA,
    TREPETLJIKA SAD TREPECE,
    CRNA GORA; NAPRIJED KRECE,
    BIT CE PARA, BIT CE SRECE,
    NA JASTUKU NASHEG MILA,
    PROCVETACE ROSNO CVIJECE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    jES BOGOMI KAD TAKO LAJU PECO I GARNITURA HAHAHAHAHAH MNO JEDINO IM SMETA STO IH NIKO NE UZIMA ZA OZBILJNO HAHAHAHAHAH !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dali iko i tebe na ovom forumu uzima za ozbiljno?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cus milovana medo ahahaha a ne sprdaj se, valjda bi ga bilo sramota da bude na celu necega za protiv cega se borio
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tschobanine!

    Mogao si ti ovo bolje sastavit od njih. Tvoje bi rijechi djelovale iskreno. Ovi su, ko god da su, zapocheli kampanju. Cekaj samo da se ostali pocnu prodavat; padnuce cijena malteru koliko ce se vrsta pojavit' na trzistu. A sve neke nevladine organizaije.

    A o raspolucenoj Crnoj Gori...sto da ti ja kazem a da ne vec ne znas?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan
    bitno je da se on uvalio u dobro okrecenu gradjevinu. koja kosta koliko sve one udzerice zajedno na malo brdo koje podizu njegovi zemljaci nelegalno.
    I sad je Medova kuca problem?
    Pored svih ostalih "kuca", Maksima, vila na Marezi i "skrominh stanova pod Goricom"?

    Quote Originally Posted by Demijan
    nagledali su se oni hostaplera i nesoja sa strane podosta.
    Siguran budi. Ovih 17 godina je toliko hohstaplera prodefilovalo kroz ovaj grad da su ljudi potpuno zaboravili nasto lici normalan covjek
    Vecina ljudi je zla

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69
    NEVLADINA ORGANIZACIJA LIBERTAS SAOPŠTILA
    Nema sreće u raspolućenoj Crnoj Gori


    Čestitajući građanima obnovu nezavisnosti, nevladina organizacija Libertas je ocijenila da ovakva raspolućena, osiromašena država, u kojoj je pola građana nesrećno, nikada nije bila cilj onih koji su se punih 17 godina svim srcem borili za poštenu, časnu,čojsku i sojsku Crnu Goru.
    Koga predstavljaju ti iz te organizacije?Koliko je njihovo clanstvo?U koju trafiku im je ofis?

    Ako pokusavaju da se predstave kao neko ko bi trebao bit nashljednik onih junackih nekadasnjih 6,7 posto,prevarili su se grdno.Zna se kako su liberali glasali.

    Drzava na prvom mjestu.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Kako ste vec hiljadu puta rekli, ovo je bilo glasanje za drzavu a ne za partije. A na jesen su partijski izbori.
    Tacno,ja rekoh nedje da cu glasat za LP ili eventualno za Dinoshu ili za HGI
    Tako ce i bit.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajmo malo na temu. Da li ko zna ili je ko cuo za tu NVO.... a o Medu se moze se na topicu dje se analizaraju sva njegova otkrica i dostignuca.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ajmo malo na temu. Da li ko zna ili je ko cuo za tu NVO....
    Imaju neki podaci na sajtu Min. Pravde, ali nista obimno.
    Vecina ljudi je zla

  12. #12
    Join Date
    May 2006
    Location
    Suverena
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Libertas" je NVO koju su osnovala "tvrda" struja LSCG nakon zamrzavanja politickog djelovanja te partije. Znaci, Vesna, Slavko, onaj nesrecni Aleksic & co. Eto...

  13. #13
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Zlata Praha
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tetka
    "Libertas" je NVO koju su osnovala "tvrda" struja LSCG nakon zamrzavanja politickog djelovanja te partije. Znaci, Vesna, Slavko, onaj nesrecni Aleksic & co. Eto...
    Aaaa, znaci nije g.... nego se pas p....
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  14. #14
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tetka
    "Libertas" je NVO koju su osnovala "tvrda" struja LSCG nakon zamrzavanja politickog djelovanja te partije. Znaci, Vesna, Slavko, onaj nesrecni Aleksic & co. Eto...

    Zasto Aleksica (&Co) smatras nesrecnim?
    Nije nista licno, ili tako nesto, samo me zanima zasto ti imas takvo misljenje, pa bih ti bio zahvalan ako bi mi iznijela tvoje misljenje.

    Hvala

  15. #15
    Join Date
    May 2006
    Location
    Suverena
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    Aaaa, znaci nije g.... nego se pas p....
    nekako tako

  16. #16
    Join Date
    May 2006
    Location
    Suverena
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    Zasto Aleksica (&Co) smatras nesrecnim?
    Nije nista licno, ili tako nesto, samo me zanima zasto ti imas takvo misljenje, pa bih ti bio zahvalan ako bi mi iznijela tvoje misljenje.

    Hvala

    Naravno

    Zato sto sam silom prilika, dok je bio sef kabineta Vesne Perovic, imala priliku da vidim koliko pojma nema o svom poslu. Cak ni najjednostavnije protokolarne stvari nije umio da uradi kako treba. Npr: Vesna urucuje 13-julsku nagradu trojici ljudi, u vrijeme kad je vec u LSCG pocinjala frka. Naravno, to je najznacajnija drzavna nagrada i to mediji moraju da isprate. Medjutim, nadje se Aleksic da zabrani novinarima da dodju na urucenje nagrada da bi, zaboga, zastitio Vesnu od mogucih neprijatnih pitanja. U svemu tome, sve akreditovane novinare Vesna ne zanima koliko ni lanjski snijeg, nego ih zanimaju trojica dobitnika nagrade. Dakle, Vesna je neko ko ce im te nagrade uruciti i dovidjenja, a dobitnici ostaju da razgovaraju sa novinarima. Ali ne lezi vraze, sa Aleksicem smo vodili bitku dobrih 8 sati da pusti novinare da udju u Vilu Gorica. To ti je samo jedan slikoviti detalj zasto tako mislim

  17. #17
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok
    To je tvoje misljenje za Aleksica, hvala sto si ga podijelila samnom.

    A "&CO" zasto su oni nesrecni, ili je ovaj epitet rezervisan samo za Aleksica?

  18. #18
    Join Date
    May 2006
    Location
    Suverena
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    A "&CO" zasto su oni nesrecni, ili je ovaj epitet rezervisan samo za Aleksica?
    Samo za njega Ostale, bez obzira na neka mimoilazenja u misljenjima, i dalje postujem i uvazavam. Ipak je to bila moja partija

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Ako pokusavaju da se predstave kao neko ko bi trebao bit nashljednik onih junackih nekadasnjih 6,7 posto,prevarili su se grdno.Zna se kako su liberali glasali.

    Drzava na prvom mjestu.
    zna zna i te kako se to zna...... samo pogledate rezultat na Cetinje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #20
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    Zasto Aleksica smatras nesrecnim?
    Nije nista licno, ili tako nesto, samo me zanima zasto ti imas takvo misljenje, pa bih ti bio zahvalan ako bi mi iznijela tvoje misljenje.

    Hvala
    evo ako mogu da se umijesam u temu posto ga i ja smatram ``nesrecnikom``. Jedan od primjera si dobio a ja cu navesti moj.
    Kao sto znas taj maldi covjek je jedno veoma kratko vrijeme (na svu srecu) sedio u stolici prvog gradjanina Cetinja. Prvo po mom misljenju nezasluzeno jer njega gradjani Cetinja nikad ne bi izabrali kao sto se moglo primijetiti i u decembru mjesecu prosle godine, vec je nasledio Mira Vicovica (slava mu)a Miro opet jednog postenog Cetinjanina Misa Vujovica.
    E sad znamisli kakav ti je prvi gradjanin grada, kad je dozvolio da ga neki dripci (njegovi i gazdini) zatvore u susaru (dje se suse kobasice) i da ga sklepaju (ne da ga izbiju nego da ga sklepaju kao uciteljica djecu u prvi razred osnovne skole)... ima jos masu primjera ali eto samo sam taj napisao da vas ne bih smarao... mad aima i onaj kad se prvi put obratio gradjanima Cetinja, pa onaj cuveni govror za ``klozetskim soljama``
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  21. #21
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    evo ako mogu da se umijesam u temu posto ga i ja smatram ``nesrecnikom``. Jedan od primjera si dobio a ja cu navesti moj.
    Kao sto znas taj maldi covjek je jedno veoma kratko vrijeme (na svu srecu) sedio u stolici prvog gradjanina Cetinja. Prvo po mom misljenju nezasluzeno jer njega gradjani Cetinja nikad ne bi izabrali kao sto se moglo primijetiti i u decembru mjesecu prosle godine, vec je nasledio Mira Vicovica (slava mu)a Miro opet jednog postenog Cetinjanina Misa Vujovica.
    E sad znamisli kakav ti je prvi gradjanin grada, kad je dozvolio da ga neki dripci (njegovi i gazdini) zatvore u susaru (dje se suse kobasice) i da ga sklepaju (ne da ga izbiju nego da ga sklepaju kao uciteljica djecu u prvi razred osnovne skole)... ima jos masu primjera ali eto samo sam taj napisao da vas ne bih smarao... mad aima i onaj kad se prvi put obratio gradjanima Cetinja, pa onaj cuveni govror za ``klozetskim soljama``
    Mozes li napisati kad su ga zatvarali?
    Za vrijeme mandata ili ranije?
    I kakvom se govoru radi?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tetka
    Naravno

    Zato sto sam silom prilika, dok je bio sef kabineta Vesne Perovic, imala priliku da vidim koliko pojma nema o svom poslu. Cak ni najjednostavnije protokolarne stvari nije umio da uradi kako treba. Npr: Vesna urucuje 13-julsku nagradu trojici ljudi, u vrijeme kad je vec u LSCG pocinjala frka. Naravno, to je najznacajnija drzavna nagrada i to mediji moraju da isprate. Medjutim, nadje se Aleksic da zabrani novinarima da dodju na urucenje nagrada da bi, zaboga, zastitio Vesnu od mogucih neprijatnih pitanja. U svemu tome, sve akreditovane novinare Vesna ne zanima koliko ni lanjski snijeg, nego ih zanimaju trojica dobitnika nagrade. Dakle, Vesna je neko ko ce im te nagrade uruciti i dovidjenja, a dobitnici ostaju da razgovaraju sa novinarima. Ali ne lezi vraze, sa Aleksicem smo vodili bitku dobrih 8 sati da pusti novinare da udju u Vilu Gorica. To ti je samo jedan slikoviti detalj zasto tako mislim
    Sasa Markovic je bio sef kabineta, ne Aleksic.
    Nego, Tetka, usput samo par rijeci. Vi, novinari, (razumio sam da se bavis tim poslom, jel?) toliko ste se slatko istresali na Vesnu i njen okolis da vas je bilo gadno gledat.
    Svo svoje strahopostovanje, svu svoju snishodljivost koju ste iskazivali (i iskazujete) pred vladajucima, htjeli ste namiriti prceci se i kokoteci nad/sa Vesnom Perovic. Osjetili ste da ona, iako na vlasti - nije na vlasti. Nije 'pravi' funkcioner, da se po njoj moze. Dapace, da je pozeljno i uhu ugodno onima 'pravima'.
    Sjajno ste se provodili: 'em 'picite' po (nekakvoj) 'vlasti', 'em ugadjate vlasti! (onoj bez navodnika)
    Das ist Montenegro!
    Last edited by monitor; 14-06-06 at 14:58.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    Mozes li napisati kad su ga zatvarali?
    Za vrijeme mandata ili ranije?
    I kakvom se govoru radi?
    naravno za vrijeme mandata i to njegovi ljudi, i ne pravi se da ne znas jer to je bila glavna tema u Cetinje a i sire....

    Sto se tice govora to je bilo prvo njegovo obracanje kad je preuze duznost, a to se sve desavalo na Ljetnoj pozornici, kad su mu se smijali i oni koji su duboko vjerovali u mladog i talentovanog Aleksica, kad je pricao nesto objektu koji se nalazi bas tu a sluzi kao garderoba, ali se vjerovatno momak zbunio i izgubio u vremenu ili mu savjetnici nijesu rekli da je to sagradjeno prije mnogo mnogo godina kad se nije bio ni rodio ...
    kad bih ti pricao bisere koje je on sve napravio... najaci je bio jedan pred kraj mandata sa sastancima u maloj sali opstinskoj kad je trazio da svi koji odrzavaju sastanke tamo (sve parlamentarne stranke), pored toga sto ce predati dokument ko je sve prisustvovao sastanku, da bude i o cemu se razgovaralo....
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  24. #24
    Join Date
    May 2006
    Location
    Suverena
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor
    Sasa Markovic je bio sef kabineta, ne Aleksic.
    Nego, Tetka, usput samo par rijeci. Vi, novinari, (razumio sam da se bavis tim poslom, jel?) toliko ste se slatko istresali na Vesnu i njen okolis da vas je bilo gadno gledat.
    Svo svoje strahopostovanje, svu svoju snishodljivost koju ste iskazivali (i iskazujete) pred vladajucima, htjeli ste namiriti prceci se i kokoteci nad/sa Vesnom Perovic. Osjetili ste da ona, iako na vlasti - nije na vlasti. Nije 'pravi' funkcioner, da se po njoj moze. Dapace, da je pozeljno i uhu ugodno onima 'pravima'.
    Sjajno ste se provodili: 'em 'picite' po (nekakvoj) 'vlasti', 'em ugadjate vlasti! (onoj bez navodnika)
    Das ist Montenegro!
    Ajd sad, Aleksic je bio nesto, neka bude moja greska za ovog sefa kabineta. Nije ni bitno, on je oznacen kao osoba za kontakt tom prilikom.
    Sto se Vesne tice, ni za njenog mandata, a ni kasnije, niti sam se istresala na nju, niti je bilo potrebe. Izmedju ostalog, tada nije ni bila u oblasti kojom sam se bavila, pa sve i da sam htjela nijesam mogla. Kao ni bilo ou drugu profesiju, ni novinarsku ne bih generalizovala. Postoje "novinari" i novinari, ali to je ipak tema za neki drugi topic. Sto se vlasti tice, niti zazirem od "autoriteta" iz te vlasti, niti imam razloga da im ne postavim pitanja koja, mozda, drugi ne bi smjeli. Nemamo nikakve obavezujuce odnose zbog kojih bi trebalo da me bude strah. Prema tome, kritiku si uputio na pogresnu adresu, mada cu je prihvatiti Cak cu se djelimicno i sloziti sa tobom

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aleksandar Aleksic je bio zaduzen za odnose sa javnoscu i jedno vrijeme radio kao glavni i odgovorni urednik "TV Budva", ako se ne varam

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pavel A. Rovinski: Crnom Gorom
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 6
    Last Post: 27-02-10, 15:12
  2. Replies: 22
    Last Post: 12-06-05, 15:42
  3. State Department osudio diktatorski rezim u Crnoj Gori!
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 03-03-05, 16:38
  4. GENERAL FICROJ MEKLEJN O CRNOJ GORI I CRNOGORCIMA !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 11-01-05, 01:09
  5. Crna Gora u državnoj zajednici: Niceg nema od mene,
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 04-02-04, 02:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •