View Poll Results: Glasaću za

Voters
291. You may not vote on this poll
  • Velika koalicija Ključ - Najbolje za Crnu Goru

    41 14.09%
  • Mr Aleksa Bečić - Demokrate - Pobjede a ne podjele

    37 12.71%
  • Sigurnim korakom - DPS - Milo Đukanović

    109 37.46%
  • Mi ili On - DF - da Crna Gora radi

    8 2.75%
  • SDP - Država svima

    19 6.53%
  • Socijaldemokrate Brajovića

    6 2.06%
  • Pozitivnu Pajovića

    2 0.69%
  • Bosnjacku stranku

    0 0%
  • Neku Albansku partiju

    5 1.72%
  • Srpsku listu Dobrila Dedeića

    6 2.06%
  • HGI

    2 0.69%
  • LP

    2 0.69%
  • neku drugu

    3 1.03%
  • djaolju jednu

    51 17.53%
Page 118 of 217 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 5414

Thread: Izbori 2016

  1. #2926
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Politika je to, impossible is nothing
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #2927
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Бечић најбољи убједљиво, и заиста освјежење.
    Вечерас су оно двоје непоменика поставили нови врх полтронства.

  3. #2928
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    2,337
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolko se sjecam ko ovdje pobijedi na ovo nase glasanje izio mu ga je djao. dps-u bi se reklo ne pise se dobro obzirom na to kolko para nude po kuca

  4. #2929
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Medo razocara,becic blistao-bravo. Markovic sa svim okruzenim okolnostima dobar bio. Ranko isto tako i Lekic fino na par puta Markovica spustio na nacin vaspitni profesor -nestasni ucenik. Uglavnom od Df vise ocekivao . Medo nije za ovo ,nacin izlaganja kao na promotivnoj tribini...dobro mu je reka ka gramofonska ploca.....

    Sent from my Mi-4c using Cafe Del Montenegro mobile app
    Najbolji je bio kad mu je Lekić rekao da i on intimno zna da je u CG uradjena klasična pljačka državnih resursa a na pitanje Komnenića da prokomentariše ako osjeća potrebu on reče da ne želi ... Bečić je najbolji a posebno sa komentarom da ne treba zatvarat vrata ni prema kome ... ozbiljan momak i nije ni čudo što je odlučio da sam krči svoj put a nešto sam siguran da bi svi imali koristi od njega ... Ranko iskusan političar i realno mi je jedina zamjerka što kaže da USA ne ulaže novac dje vide da ima korupcija a ima mnogo primjera koji ga demantuju jer npr. u Ukrajinu je sin potpredsjednika vlade uložio novac iako po EU tamo vlada korupcija pa primjer Srbije dje su uložili u Sartid a takodje je tada EU pričala o korupciji ... sa druge strane EU je uložila , konkretno , Italija u EPCG sa predhodno pokrenutim postupkom protiv premijera ... oću da kažem da je to propaganda ali da naš cilj mora biti promjena vlasti da bi konačno prodisali ako je to uopšte moguće ... nadamo se da jeste a valjda je nedje i normalno da se ljudi nadaju
    deuscroix

  5. #2930
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Meni je najjace bilo kad je Komnenic pitao Duska da osim Porto Montenegra navede jos pet projekata. Naveo je jedan i zapeo, ali u tom trenutku se umijesa Lekic i Dusko poce sa demagogijom. Trika nema da bi mogao da nabroji.
    Ranko je bio najbolji, vidim da im vise niko ne dovodi u pitanje prelazak cenzusa.

  6. #2931
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Najbolji je bio kad mu je Lekić rekao da i on intimno zna da je u CG uradjena klasična pljačka državnih resursa a na pitanje Komnenića da prokomentariše ako osjeća potrebu on reče da ne želi ... Bečić je najbolji a posebno sa komentarom da ne treba zatvarat vrata ni prema kome ... ozbiljan momak i nije ni čudo što je odlučio da sam krči svoj put a nešto sam siguran da bi svi imali koristi od njega ... Ranko iskusan političar i realno mi je jedina zamjerka što kaže da USA ne ulaže novac dje vide da ima korupcija a ima mnogo primjera koji ga demantuju jer npr. u Ukrajinu je sin potpredsjednika vlade uložio novac iako po EU tamo vlada korupcija pa primjer Srbije dje su uložili u Sartid a takodje je tada EU pričala o korupciji ... sa druge strane EU je uložila , konkretno , Italija u EPCG sa predhodno pokrenutim postupkom protiv premijera ... oću da kažem da je to propaganda ali da naš cilj mora biti promjena vlasti da bi konačno prodisali ako je to uopšte moguće ... nadamo se da jeste a valjda je nedje i normalno da se ljudi nadaju
    Kakvi su prethodni bili ,citaj gvozdenovic i sa kadrovskog gledista koga imaju da ponude on je dobar bio . I gore je moga proc ,a moglo je to da se desi .

    Sent from my Mi-4c using Cafe Del Montenegro mobile app

  7. #2932
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Kakvi su prethodni bili ,citaj gvozdenovic i sa kadrovskog gledista koga imaju da ponude on je dobar bio . I gore je moga proc ,a moglo je to da se desi .

    Sent from my Mi-4c using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ako je najbolji izbor DPS da pošalju onoga koji intimno zna da su u tu partiju ljudi koji rasprodaju državne resurse za lične intrese onda vjerovatno kandiduje sebe za svjedoka saradnika ... Gvozdenović je po priznanju onaj koji se kandidovao da bude krivično gonjen ... sve ljepše od ljepšeg ...
    deuscroix

  8. #2933
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Izbori 2016

    SDP je realno da ima barem 2 poslanika, minimum.
    To je jedina partija koja ce dps-u uzeti glasove, zato ih DPS ne podnosi, zna ko ce im zagorcati zivot, ako ne i dokrajciti.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  9. #2934
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Izbori 2016

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Pa on i jeste profesor, nije politicar. Udav pravi, on je gospodin, obrazovan covjek, elokventan ali politicar nije. Politicar jede sve pred sobom, gazi, raznosi, ovaj to ne umije i nikad nece umjeti.

    Ovo su politicari

    Je li moguce da prica o hobitima iz Barselone a momak deklarisani navijac Intera, ide u Milano na utakmice, skoro pa fanatik.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #2935
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Je li moguce da prica o hobitima iz Barselone a momak deklarisani navijac Intera, ide u Milano na utakmice, skoro pa fanatik.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zamisli kako bi to zvucalo da je rekao:
    "Lekic je Ansaldi, Danilovic Perisic, Rakcevic Medel, a ja Banega"
    Slazem se.

  11. #2936
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Kako li se osjecao kad mu je selta protiv barse vodila 3:0 u poluvremenu, odmah par dana nakon te izjave hahaha
    Ruku na srce, isto kao što će se osjećati u nedelju veče.

  12. #2937
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Vidim na temi provijava optimizam u pogledu uspjeha opozicije.
    DPS i sa 37% moze oformit vladu sa SD-om i poslanicima manjina.
    Sa 40% osvaja i bez SD-a.

    U najgorem slucaju da SD osvoji 2.99 % a DPS 36-37 % opoziciji samo sa SDP-om moze formirat vladu gdje bi Ranko imao uslov koji mnogi drugi nece prihvatit: glasanje u parlamentu za NATO.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  13. #2938
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uteče šef kampanje DF-a da ga ne uhapse
    .
    .
    .
    Spremaju se hakerski napadi na crnogorske portale
    Aron Šaviv je angažovao i specijalni tim hakera iz Izraela i Rusije koji se spremaju za period izborne ćutnje, posebno za izborni dan u nedjelju da napadnu crnogorske portale koji nijesu pod njihovom kontrolom, saznajemo iz krugova bliskih DF-u.
    Cilj je da se informacije iz Crne Gore od nedjelje veče iz potpuno kontrolišu i da se svijet informiše samo preko portala "in4s", "Vijesti", još par stranica pod kontrolom DF-a i nekoliko portala van Crne Gore koji će pratiti izbore. Računa se, prije svega, na više ruskih i srpskih portala, kao i nekoliko tabloidnih medija iz Srbije. Dokaz da se priprema ova hakerska akcija je i to što se u prethodnih par dana provjeravalo da li se to i kako može izvesti. Tako je u srijedu izvršen Ddos napad na sve "Pinkove" portale, a juče je to isto urađeno i sa portalom CDM.
    U planu je, po riječima sagovornika DN, blokada portala Analitika, Antene M, Volim Podgoricu, Aktuelno, RTCG......
    Iako je kod jednog broja lidera fronta ovaj radikalni predlog Šaviva u početku izazivao podozrenje, pa čak i odbojnost, poslije nekoliko telefonskih poziva iz Rusije svi prihvatili predlog izrealskog tima, pa se ovih dana na tome intenzivno radi, kaže naš izvor iz DF.

  14. #2939
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Milo mi je sto imamo ovdje stranacke potparole😀
    A vidim valjaju mediji srbijanski kad.pjevaju ode Milu kao Pink recimo?

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  15. #2940
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da nam forum ne dirau, tuj ćeno se informisat.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  16. #2941
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Kako ce milan knezevic da obori svaki sajt ddsom. A sto se radi
    Podgorica Podgoricanima!

  17. #2942
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Ču li neko sinoć ljigu Pajovića kako fali "lidera". Kaže oni oko njega pljačkaju, a on zaslužuje svoje mjesto u istoriji jer je prije 10 godina spasio Crnu Goru. A MRŠ Pajoviću, ljigo ljudska.
    A kad je tek Azra krenula, a njoj sam još od onog njihovog čuvenog januara, kad su "spasili" Crnu Goru dužna jednu pljasku. MRŠ i ti
    Ranko Djonović, potpuno išumio.
    A nema toga ko u kampanji nije pomenuo LSCG, mršte i vi svi haha. Dje ste bili kad smo mi ledja postavljali?
    Na izbore sigurno neću sjedati doma, ali svi u svojim redovima imaju po neki karcinom Crne Gore. Izabraću najmanje zlo (opet).

  18. #2943
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Eh da ima koalicija Ranko-Dritan-Becic-Rakcevic - to bi bilo sjajno.

  19. #2944
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Pa Pajovic se preporucuje za neku ambasadu sto ce vjerujem i dobiti.Eto i onaj Bogojevic postade dekan posle obavljenog posla pa racunam i za ovu trojku iz Pozitivne nesto ce se naci jer Milo nije skrt i drzavni novac lako trosi na usplatu svojih saradnika.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. #2945
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Mlako je sve ovo čim me nisu uspjeli motivisati da izađem na izbore, s obzirom da sam paljevina to nije toliko teško.

  21. #2946
    Join Date
    May 2016
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Milo mi je sto imamo ovdje stranacke potparole
    A vidim valjaju mediji srbijanski kad.pjevaju ode Milu kao Pink recimo?

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Pink,Milo,Analitika i Dnevne Novine SAMI protiv Anonimusa i Šaviva,jer jedino Anonimusi mogu oboriti ove gigantske portale,mada protiv Antene M neće ni oni moć ništa.

    Veli nekoliko "tabloidnih medija iz Srbije",a ovo Mitrovićevo tabloidno smeće i zastiđe iz Serbije što brani vođu nije tabloid?!A makse jadan

  22. #2947
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ču li neko sinoć ljigu Pajovića kako fali "lidera". Kaže oni oko njega pljačkaju, a on zaslužuje svoje mjesto u istoriji jer je prije 10 godina spasio Crnu Goru. A MRŠ Pajoviću, ljigo ljudska.
    A kad je tek Azra krenula, a njoj sam još od onog njihovog čuvenog januara, kad su "spasili" Crnu Goru dužna jednu pljasku. MRŠ i ti
    Ranko Djonović, potpuno išumio.
    A nema toga ko u kampanji nije pomenuo LSCG, mršte i vi svi haha. Dje ste bili kad smo mi ledja postavljali?
    Na izbore sigurno neću sjedati doma, ali svi u svojim redovima imaju po neki karcinom Crne Gore. Izabraću najmanje zlo (opet).
    Svaki put se presmijem kad vidim tvoj post na politici... Tachno svi zasluzhuju bar po jednu pljasku...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  23. #2948
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Moj glas ukoliko izadjem, a jos vagam da li da izadjem, ici ce definitivno Becicu...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  24. #2949
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Becic je sinocnim nastupom definitivno ucvrstio moju namjeru da glasam Demokrate, jer je isuvise ocigledno koliko je iskrena ta volja i energija za CESTITIM promjenama u ovoj zemlji. Neka bude da sam naivan, ali nekako sam mnogo sigurniji u njega da nece izdati, nego u druge. Doduse, neki Drago Djurovic moze biti u svakoj partiji, ali medju liderima Becic bas odskace. Jako slicno kao i u finalnoj debati zadnjih lokalnih u Pg, dje je bukvalno oduvao Lekica, Bogojevica i Miga. Zekim da vidim kako bi se on uhvatio u kostac sa ovom ruinom od sistema sto bi jos uvijek aktuelna vlast ostavila za sobom.
    Sto se izbora samih tice, kao i prije prethodnih parlamentarnih, tvrdim da je najvece zlo koje je zadesilo ovaj narod zapravo nakaradni zakon koji su DPS-SDP krojili kako im je odgovaralo. Ustav kaze da smo gradjanska drzava, ne Crnogoraca, nego svih, bez izuzetka. Ustav nas jednako tretira u tom pogledu, svi jednaka prava polazemo na nju. Ipak, u jednoj gradjanskoj zemlji imamo manjinske cenzuse. Nonsens. Paradox. Na nekih 70% izlaznosti, partija mora da preskoci cenzus od nekih 11000 glasova. Manjinske partije moraju svega nekih 4000 da preskoce, a jedna posebna manjina, Hrvati, samo 1400 glasova treba da osvoje i imaju poslanika. Pogledajte samo taj nakaradni mehanizam, a navodno smo gradjanska drzava, a sve se gleda kroz narode i nacionalnost. Sprdnja od sistema, nesto poput takodje ustavnog opredjeljenja da smo ekoloska drzava, a ustvari nidje veze.
    Treca stvar koju bih izdvojio, a koja ce bitno uticati na ishod izbora, je rasipanje glasova na partije koje nece preci cenzus. Seselj je odlican posao odradio za Mila ovog puta, uzece neku hiljadu od Fronta sigurno, ali cenzus mogu samo da sanjaju. Srbi su na proslim izborima tako rasuli oko 9000 glasova. Mnogo.. Ali i Albanci su stetovali nekih 3000 glasova, mogli su ladno imati 3 poslanika, umjesto 2. Bosnjacima je falilo samo nekih 1000 glasova za cetvrti mandat, ako se ne varam, mada ovog puta izlaze u dvije kolone, tako da je zaista nezgodno za predvidjeti kako ce sve da se raspetlja..
    Prvo sto bih uradio na mjestu nove Vlade - ukinuo nakaradne manjinske cenzuse ili pak promijenio u Ustavu 'gradjanska' u 'drzava Crnogoraca'. Ali jedno uz drugo ne ide.


  25. #2950
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ma gradjanska drzava moj k....
    To mozemo zahvalit svojoj braci sto nijesu htjeli da se pisu onako kako treba zbog j..... politike pa nemamo apsolutnu vecinu.
    Drzava crnogorskog naroda vazda bila i bice. To sve manjine dobro znaju i ne smeta im ni malo

Page 118 of 217 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori USA - 2016
    By Maja in forum Politika generalno
    Replies: 2084
    Last Post: 04-02-17, 14:54
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •