View Poll Results: Glasaću za

Voters
291. You may not vote on this poll
  • Velika koalicija Ključ - Najbolje za Crnu Goru

    41 14.09%
  • Mr Aleksa Bečić - Demokrate - Pobjede a ne podjele

    37 12.71%
  • Sigurnim korakom - DPS - Milo Đukanović

    109 37.46%
  • Mi ili On - DF - da Crna Gora radi

    8 2.75%
  • SDP - Država svima

    19 6.53%
  • Socijaldemokrate Brajovića

    6 2.06%
  • Pozitivnu Pajovića

    2 0.69%
  • Bosnjacku stranku

    0 0%
  • Neku Albansku partiju

    5 1.72%
  • Srpsku listu Dobrila Dedeića

    6 2.06%
  • HGI

    2 0.69%
  • LP

    2 0.69%
  • neku drugu

    3 1.03%
  • djaolju jednu

    51 17.53%
Page 123 of 217 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 5414

Thread: Izbori 2016

  1. #3051
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,261
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,525
    Thanked in
    760 Posts

    Default

    Ocigledno mu je referendum nedemokratsko resenje tog pitanja, a trebalo bi da je suprotno. Fino su vecina opozicionih lidera u debati objasnile prednosti referenduma, ali izgleda dzaba. Neki ljudi zele da to pitanje rijesi skupstina, pa nakon nekoliko godina, kad bude drugaciji saziv, ponovo da se preispituje, pa ponovo, paponovo.. koji je smisao? Referendum je jednom za svagda i svakom ko zeli najpostenije resenje jasno je da je referendum jedino pravo resenje.


  2. #3052
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Odluke o vojnim savezima i o spoljnopolitičkim prioritetima treba da donose lideri država, a ne prosječan gradjanin. Zbog toga su skoro sve NATO države glasale o pristupu tom savezu u svojim parlamentima, a ne na referendumu.

    Da ponovim, o tako važnim spoljno-političkim odlukama ne bi trebalo da odlučuje privatno/emotivni osjećaj prosječnog gradjanina, već strateška vizija njihovih, izabranih, lidera.


    Iz NATO saveza se ne može izaći osim konsenzusom i odobrenjem svih njenih članica. Ne može se desiti da ako udjemo, a onda se vlast kod nas promijeni, da možemo da izadjemo po volji. Zbog toga su ovi izbori važni.

  3. #3053
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ocigledno mu je referendum nedemokratsko resenje tog pitanja, a trebalo bi da je suprotno. Fino su vecina opozicionih lidera u debati objasnile prednosti referenduma, ali izgleda dzaba. Neki ljudi zele da to pitanje rijesi skupstina, pa nakon nekoliko godina, kad bude drugaciji saziv, ponovo da se preispituje, pa ponovo, paponovo.. koji je smisao? Referendum je jednom za svagda i svakom ko zeli najpostenije resenje jasno je da je referendum jedino pravo resenje.
    Ovo boldovano bi iskomentarisa', referendum o istom pitanju se može organizovati više od jednom, te nije tačno da je "jednom za svagda".
    Last edited by Marcus Aurelius; 15-10-16 at 01:32.

  4. #3054
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,137
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,686
    Thanked in
    981 Posts

    Default

    U osnovi svakog pokreta ili partije koja njeguje totalitarni način razmišljanja a kakvi su DPS i Front a u situaciji kada nemate da ponudite išta, jedni ponudili spisak šarenih laža i neistina a drugi spisak gluposti, i kada su sve vaše ideje i borba toliko usahle da su oni pokliči kojima su palili mase sada loše odglumjeni igrokazi svako podizanje tenzija je više nego dobrodošlo i svjesno ili nesvjesno idete ka tome jer jedino to može osnažiti ta dva bloka. Demokratski Front se podigao iz mrtvih zahvaljujući DPS-u dok DPS sam traži opstanak na vlasti pokušavajući da stvori sliku protivnika po mjeri u tom istom Frontu.


    Jedni i drugi su u blagoj histeriji ovih dana. Prvi zbog mogućeg gubitka vlasti, drugi zbog mogućeg gubitka liderske pozicije u opoziciji. Sami oni budalasti ataci Fronta na koaliciju Ključ kada su primili ankete da su sa njima barabar i iznošenje po prvi put Đukanovića samog cijele predizborne kampanje dovoljno govori samo po sebi. Za Front bi bilo porazno i da DPS izgubi a da oni izgube lidersku poziciju. Nekima među njima bi to palo teže nego trijumf DPS.


    Narod je izgubio volju za neka mitingovanja i to se najbolje vidjelo sinoć, ali izaće kao i uvijek u velikom broju i kamo sreće da zaokruže neku od preostalih opcija jer imaju više nego korektan izbor u ostalim partijama. Vidim da se mnogi lome ovih dana pa i ja sam tako da su moguća mnoga iznenađenja u preraspodjeli mandata pogotovo među opozicionim biračima tako da očekujem do plus - minus 2 do 3 procenta da će neki poći gore ili dolje.

  5. #3055
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ma kakav referendum o NATO.
    TO se jedino moze desit ako DF+DEMOS+SNP imaju 41 poslanika
    Mission impossible

    A posebno ako EU posreduje u formiranju vlade (sto je iz 1-1 ako DPS ne uspije da sastavi vladu)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  6. #3056
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,546
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    4,584
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Moga je Milo lako ugasit DF. Uz svu pricu beograd, ruske pare, sacuvat drzavnost trte vrte, da je samo bacio spicu i rekao "oni su toliko retrogradni da bi vam Andrija Mandic, da mu moze bit, odma u ponedjeljak na prostoru Crne Gore istulio facebook, twitter, instagram i viber. Pa ga vi moji dobri ljudi glasajte u nedjelju."
    Last edited by avet; 15-10-16 at 03:24.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #3057
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,546
    Thanks Thanks Given 
    4,275
    Thanks Thanks Received 
    4,584
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Btw, za divno cudo ovih dana se nidje nijesu culi ni vidjeli popovi nindze. Pitam se zasto.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #3058
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    U osnovi svakog pokreta ili partije koja njeguje totalitarni način razmišljanja a kakvi su DPS i Front a u situaciji kada nemate da ponudite išta, jedni ponudili spisak šarenih laža i neistina a drugi spisak gluposti, i kada su sve vaše ideje i borba toliko usahle da su oni pokliči kojima su palili mase sada loše odglumjeni igrokazi svako podizanje tenzija je više nego dobrodošlo i svjesno ili nesvjesno idete ka tome jer jedino to može osnažiti ta dva bloka. Demokratski Front se podigao iz mrtvih zahvaljujući DPS-u dok DPS sam traži opstanak na vlasti pokušavajući da stvori sliku protivnika po mjeri u tom istom Frontu.


    Jedni i drugi su u blagoj histeriji ovih dana. Prvi zbog mogućeg gubitka vlasti, drugi zbog mogućeg gubitka liderske pozicije u opoziciji. Sami oni budalasti ataci Fronta na koaliciju Ključ kada su primili ankete da su sa njima barabar i iznošenje po prvi put Đukanovića samog cijele predizborne kampanje dovoljno govori samo po sebi. Za Front bi bilo porazno i da DPS izgubi a da oni izgube lidersku poziciju. Nekima među njima bi to palo teže nego trijumf DPS.


    Narod je izgubio volju za neka mitingovanja i to se najbolje vidjelo sinoć, ali izaće kao i uvijek u velikom broju i kamo sreće da zaokruže neku od preostalih opcija jer imaju više nego korektan izbor u ostalim partijama. Vidim da se mnogi lome ovih dana pa i ja sam tako da su moguća mnoga iznenađenja u preraspodjeli mandata pogotovo među opozicionim biračima tako da očekujem do plus - minus 2 do 3 procenta da će neki poći gore ili dolje.

    Dobro si to procijenio, jedino bih jos dodao da ako treba da dps gubi vlast onda bi bilo zasluzno da front vlada. Ne zaslugom fronta, vec zaslugom ovog naroda, sama cinjenica da evo dugi niz godina uzimaju najvise glasova jedni i drugi vise nego dovoljno govori kakvu vlast ovaj narod zasluzuje. Naravno u svakoj kombinaciji rado ce se pridruziti budzetski glodari tipa zajednickog sdp-a, cisto radi zastite crnogorskih interesa !

  9. #3059
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Danas lijepo da se pocine i odmori..
    Pa da se moze tv pogledat i crtani na you tube da niko ne iskace..
    A sjutra da se proslavi propast pajovica i cinjenica da ga vise gledat necemo na malim ekranima

  10. #3060
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Dobro jutro narode glasački i onaj drugi koji neće dati nikome glas jer i nema kome sve da oće..
    Navika je nešto mnogo zafrknuto i bez velikog odricanja nemoguće je se riješiti..jedan dio glasača će iz ličnoga straha glasati jedne te iste bez obzira što su im nudili u predizbornim obećanjima i jedni i drugi i ostali..
    A ko da nas vodi,vidji kakvi su ovi drugi!?
    E neću ovima dati glas jer se domundjavaju sa ovim što vode vlast..
    Ja ka Crnogorac sa ovima da idem pod isti barjak,e ne pa da leba neću obidovati..
    Da ja sa ovima Dukljanima pod isti barjak koračam ni u snu..
    Mi ako pobijedimo preispitaćemo sve od države do ustava..
    Mi ako pobijedimo biće med i mlijeko..
    Nećemo sa amerima!
    Nećemo sa rusima!
    Nećemo sa Srbijom!
    E oćemo sa Srbijom!
    Nećemo leba!
    E nećete leba!

    E ovo malo ajmo reći koji bi zaista nešto učinjeli ne mogu jer bi morali sve to sa ovima gore što sam naveo

    Eto vam śutra pa izvolite glasajte neka Vam je srećno..



    Sent from my SM-G920F using Cafe Del Montenegro mobile app

  11. #3061
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Prica ovog lika o NATO-u itekako ima smisla, drugo je sto neko to ne zeli da vidi. Ne krijem da sam vise za nego protiv ulaska u NATO (lijepo vam je napisano da nikad u istoriji nismo imali preko 50 godina mira, ali izgleda da je slabo znate), ali jesam za referendum. Ali, ako ga Skupstina izglasa ne vidim veliki problem. Birali smo te poslanike, zar ne?
    Nije da sam zaboravio da su Medojevic i PZP za clanstvo u NATO, ali su oni o tome mudro cutali citavu kampanju.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    P r i m o r a c

  12. #3062
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odmarajte ljudi.

  13. #3063
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve čisto,sve regularno, izbori isto ka' u ŠveCkoj...ili Monte Karlu :-)

    Shit has hit the fan !

  14. #3064
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Danas lijepo da se pocine i odmori..
    Pa da se moze tv pogledat i crtani na you tube da niko ne iskace..
    A sjutra da se proslavi propast pajovica i cinjenica da ga vise gledat necemo na malim ekranima
    Haha a ne mogu ga ni ja očima vidjet

  15. #3065
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Znaci ovo je krunski dokaz da se izbori kradu.
    Zvuci kao obicna namjestaljka

  16. #3066
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Sve čisto,sve regularno, izbori isto ka' u ŠveCkoj...ili Monte Karlu :-)

    Zajebavaš da padaš na ove fore ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  17. #3067
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Prica ovog lika o NATO-u itekako ima smisla, drugo je sto neko to ne zeli da vidi. Ne krijem da sam vise za nego protiv ulaska u NATO (lijepo vam je napisano da nikad u istoriji nismo imali preko 50 godina mira, ali izgleda da je slabo znate), ali jesam za referendum. Ali, ako ga Skupstina izglasa ne vidim veliki problem. Birali smo te poslanike, zar ne?
    Nije da sam zaboravio da su Medojevic i PZP za clanstvo u NATO, ali su oni o tome mudro cutali citavu kampanju.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Problem je, a ovo političari ne mogu reći javno, to što postoji šansa da ne prodje referendum za NATO, jer su skoro svi pro-Rusi i Srbi protiv učlanjenja, a sa ove druge strane ima dosta naroda koji ne razumiju o čemu se radi i misle da možemo neutralni bit zauvijek ili da rat nikad neće doć na teritoriju CG ili da se sami možemo odbranit od bilo koga. Uglavnom, veće su šanse da nećemo postat članica ako odemo na referendum, tako da se ja sa tako važnim pitanjem ne bi kocka. Pogledaj samo Brexit i kako su POSLIJE referenduma Britanci googlali što to znači izlazak iz EU i onda se za glavu fatali kad su vidjeli što su učinjeli. Samo razmisli koji je intelektualni kapacitet prosječnog gradjanina (koji se kupuju za sto eura) i odma će ti bit jasno da lideri treba da donese ovakve odluke, a ne gradjani.

    P.S. Mislim da je Medojević promijenio odluku o NATO-u samo je nije još javno saopštio. On je jedan od rijetkih iz CG koji je navijao za Brexit, jer mu se ne svidja više Evropska Unija. Nije mu prvi put da mijenja mišljenje:

    Last edited by Marcus Aurelius; 15-10-16 at 09:46.

  18. #3068
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ali ovi "dokazi" koje ovdje postavljate su presmijesni! Ne velim da nema zloupotreba,malverzacija ali ovakvih podmetanja ima najvise...sto i ne cudi,jer zbog onih koji ce da povjeruju u ovo i kod kojih se primaju ovakve informacjje postoje ovi autenticni dokazi o zloupotrebama...proci ce i ovo pa cemo ponovo o kradji o kupovini glasova, nevjerovanje ce da nastupi jer su "ovaj put" bili sigurni da padaju i tako to na tu temu.
    Sto se tice zatvaranja teme: ne, Hari, ako boga znas😃

    Sent from my SM-T210 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #3069
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    1,376
    Thanks Thanks Received 
    1,688
    Thanked in
    960 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Zajebavaš da padaš na ove fore ?
    Zasto pada? Ti nisi u toku za ovo? Svako od nas nije mogao snimiti ovakav poziv? Mogao se snimiti i video, i auto koje dolazi i daje pare i sve...

    Jednom sam isao sa drugom licno u stab dje urade provjere... pa cijela CG valjda zna da imaju evidenciju pored imena - ili + .... toliko od mene

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  20. #3070
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niste u toku oko ovog snimka. Namjestaljka jeste, Mansovac je sa jedne strane, ali zove pravog aktivistu DPS-a i razgovor je autentican. Aktivista je kasnije novinarima rekao kako mu je namjesteno, kako je bla-bla-truć...ali nije negirao da je razgovor zaista vodjen.
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  21. #3071
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Koriste se isti govori kao prije 20 godina. Samo se Jugoslavija zamijeni sa CG, zajednicka sa samostalna i to je to.

    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  22. #3072
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I sad snimak dokazuje kao nesta?!

    Pa za takvu nam rabotu i svaka baba zna... al sad se kao snebiva. Djecooooooooooo
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #3073
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    1,376
    Thanks Thanks Received 
    1,688
    Thanked in
    960 Posts

    Default

    Najjaci su mi ljudi koji su protiv Mila, prodaju se za 80e-90e i onda 4.godine kukaju, pljuju .... a kad je prodaju kazu, a svakako ce on pobijediti 😂😂

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  24. #3074
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Pojedine izborne liste se i dalje reklamiraju na drustvenim mrezama. Ne znam kako ce se to tretitati, jer je u pitanju novi nacin kampanje, ali u svakom slucaju predstavlja krsenje izborne sutnje. Reklamiranje na Facebooku se zaustavlja jednim klikom, sto su neke partije odlucile da ignorisu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #3075
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko god makar malo razmislja svojom glavom, zna da je DPS namjestao izbore. I sad odje neko izigrava advokata i tvrdi da je razgovor namjesten??? Sve i da jeste namjesten, bilo je milion drugih malverzacija za koje ne postoje dokazi. Bezobrazluk, ne vjerujem da se radi o ispranim mozgovima
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

Page 123 of 217 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127133173 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori USA - 2016
    By Maja in forum Politika generalno
    Replies: 2084
    Last Post: 04-02-17, 14:54
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •