Results 1 to 5 of 5

Thread: Auto skola u Podgorici

  1. #1
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default Auto skola u Podgorici

    Interesuju me iskustva i informacije vezane za auto skole po Podgorici... Koju biste preporucili apsolutnoj pocetnici, dje je najkvalitetnija nastava, da instruktori i ucitelji nisu isfrustrirani nervozni starci, da su ozbiljni ljudi a ne nekakvi zajebanti, sto manje "ukradenih" casova, sto vise materijala za ucenje isl.
    Citam ovu temu iz arhive s pricama tipa "ja njemu ahahaha on mene ohohoho, a brate, a vidji onu, ja vozio sto na sat, ja vozim od sedme godine" pa rekoh, mozda je i vrijeme za novu temu...
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  2. #2
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prije 2,3 godine polagao u Tehnomobil (kod mašinske) i nabrojali su mi pet instruktora da biram. Izaberem Nebojšu jer je to zadnje ime koje su pročitali a ja već zaboravio ova prva četiri. Opuštenijeg lika u životu upoznao nisam. Zna se kad je zajebancija a kad treba bit ozbiljan, sve lagano, nema žurbe, ton povisio nije što je fascinantno jer prethodno volan takao nisam i prvih nekoliko časova sam u par navrata imao da nas pobijem kakve sam fatalne greške pravio. Položih sve full i sumnjam da bi me ko bolje naučio, sve pohvale za čovjeka - nadam se da mu nisam pogriješio ime.


  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ja sam imala najboljeg učitelja u auto školi "točak". sretoh ga skoro i javio mi se čovjek, e pojma nemam kako me zapamtio posle toliko godina. leko se zove ja msm.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blizu. Skoro.
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stavih na temu pitajte u podforumu automobilizam, pasad nađoh ovu temu, pomoć!!!

    naime, hoću konačno saskoro 38 godina da polažem vožnju . imala sam veliki strah od toga, nemam pojma zašto ali zbog posla u drugom gradu, roditelja u trećem i imanjem psa, postalo je neophodno. zanima me da mi predložite 'normalnu' auto školu gdje postoji instruktor koji neće vikati ili praviti sr..., jer ja apsolutno pojma nemam ni o čemu , nikad me to u životu nije zanimalo i vjerovatno ću odmah uplatiti dopunske časove. pitam se i koliko je bitno koji auto se koristi za učenje, pa pošto planiram da kupim reno klio dizel , ima li to veze? i da, dok se voim kroz pg u taksiju, ne gledam ni kuda ni gdje,tak oda i to mora da ima u vidu neku budući moj instruktor.
    nadam se da nijesam preopširna bespotrebno, savjet mi je neophodan jer želim konačno da stanem na svoje četiri gume . hvala svakako .
    I can only say, there we have been: but I cannot say where...

  5. #5
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Biraj nedje da ti je blizu kuce, posla. Izgleda da nema neke razlike, da ima neki instruktor "manijak" culo bi se za njega
    Auto na koje ucis nije toliko bitno, sve su benzinci, poslije njih ti rahatno dizela vozit.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Auto skola?
    By LUKA! in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 07-10-11, 21:26
  2. Auto otpadi u Podgorici
    By BlackVelvet in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 18
    Last Post: 22-09-10, 10:00
  3. Auto skola Zebra - Podgorica
    By Alan Ford in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 20
    Last Post: 02-09-10, 07:32
  4. auto skola, d kat. HITNO
    By sparco in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 01-06-10, 07:44
  5. Najbrzi auto u Podgorici?
    By aCid_cOokiE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 24
    Last Post: 21-02-09, 12:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •