View Poll Results: Ko ce biti prvi u Grupi C

Voters
93. You may not vote on this poll
  • Argentina

    56 60.22%
  • Côte d'Ivoire

    6 6.45%
  • Serbia and Montenegro

    22 23.66%
  • Netherlands

    9 9.68%
Page 7 of 16 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 151 to 175 of 381

Thread: Grupa C

  1. #151
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Boze kako su sipljivo igrali ovi iz S&CG ,nije zdravo ! Jos se nijesu "rzaduzili" sa tehnikom ala Golubovci junajted ! Igraju ka babe ,nemaju mooda da napadaju ,a nece da potrce 20 metara da ih ceras lopatom ! Misim prva utakmica im je bljak sto bi ujedno znacilo good bye C&CG sa prvenstva ! Jos se igra fudbal dolje "svako za sebe" ka da su u 13 ligu ! Nema povezane igre nema kretanja po terenu ! Brojali smo kolko puta ce ic pas pomedju naskijeh fudbalera i dosli smo do max 4 puta ito bez zavrsnice ! Hahhaahhahahahaha sprdnja ziva !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #152
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad barem neka cute od prolasku u drugi krug, s mirom cu gledat ove normalne zemlje sto se barem bore
    Liberal !

  3. #153
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Sad barem neka cute od prolasku u drugi krug, s mirom cu gledat ove normalne zemlje sto se barem bore
    slazem se sa tobom, makar cu uzivat gledajuci brazilce,argentince i mnoge koji su majstori...manje psovanja, vise uzivanja, ko yebe ove djevojcice koje trebaju da umjessto fudbala pocnu balet da igraju...

    vidjecete sjutra hrvate protiv brazilaca kako ce da igraju...da ne igraju protiv brazilaza njih bi navijao, ovako, ne mogu navijat protiv maga ronaldinja....

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    polako ljudi, nije jos sve izgubljeno! Mi imamo jos dvije utakmice da odigramo, i ne slazem se da nemamo sanse, sledecu utakmicu ce odbrana dolaskom Vidica bit stabilnija, nece se (nadam se) forsirat Milosevic, Koroman ce poceti utakmicu... A i sad nemamo rashta kalkulisat, znaci moramo da idemo na pobjedu...

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako me nerviraju tipovi koji se odma predaju!!!

  6. #156
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nadam se samo da ce protiv argentine startovat sa kezmanom i zigicam i naravno koromanom, mada ne bi bilo lose, ako bude spreman, da pocne vukic a stankovic da odmara :wink:
    Dont miks grendmas end frogs.

  7. #157
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    polako ljudi, nije jos sve izgubljeno! Mi imamo jos dvije utakmice da odigramo, i ne slazem se da nemamo sanse, sledecu utakmicu ce odbrana dolaskom Vidica bit stabilnija, nece se (nadam se) forsirat Milosevic, Koroman ce poceti utakmicu... A i sad nemamo rashta kalkulisat, znaci moramo da idemo na pobjedu...
    Naravno da nije nista izgubljeno,jer vise nemamo sta da izgubimo,ici cemo na sve ili nista...naravno odbrana ce biti stabilnija sa Vidicem.Ali cu sad ja opet ugnjaviti sa Milosevicem malo.
    Bas taj Milosevic treba da igra a znas li zasto,ne zato sto je dobar ili nije,ili umije ili ne...vec zato sto Ajala stari i iskusni...pi stavio Zigica npr u Dzep.Milosevic ce bolje da parira Alaji jer ce Alaja cuvati spica.Alaja je spor ali jak i stari konj.I sad bi neko pomislio da bas treba brzi spic...e vidite bas ne treba brzi spic za takve situacije vec onaj spic sto zna da zadrzi loptu u nogama.I da prostora veznim ofazivnim igracima.
    Sinoc sam sluchajno sjedio sa nekim ljudima tj fudbalskim struchnjacima i bas spominju Milosevica i napadace,i kazu ovo sto sam ja napisao.Znachi ljudi sa iskustvom fudbalskim.Koliko je to taco vidje ce se.

  8. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nikako da ti objasnim da nama ne treba neko da drzi loptu u nogama, treba nam neko da opali po njoj!!

    PS Ne gnjavis uopste, cak stavise jedan si od rijetkih koji se drze teme... Ali dobro meni nije problem da brisem postove tipa "e cujes ovoga" 8)

  9. #159
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa razne su situacije u fudbalu,nekad je dobro da spic drzi loptu a da npr djordjevic koroman i stankovic idu ofanzivnije..a da onda imamo jaci napad.I da se nalazimo u njihovom sesnaestercu...

    Nego dobro ja se nadam sa Milosevicem ili bez ko god igrao ja sam ubijedjen u pobjedu i prolaz...Vjerujem u repku.

    Ali imao bih jednu molbu za Petkovica...:mrgreen: ako cita forume..zamolio bih ga da kaze Stankovicu da vise ne puca direktno na gol...vec da centrira jer stvarno imamo igrace koji mogu glavom da daju gol...pa ko god igra...da nabrojim i prvi tim i rezerve koji mogu igrati vrhunski glavom.:Krstajic,Vidic,Dragutinovic,Gavrancic,Zigi c.Milosevic,,Ljuboja...a od sutera iz slobodnjaka po meni imamo samo 2 igraca Krstajica sa velikih daljina i Vukica sa Manjih i eventualno Koroman.Ali molim naciju,repku igrace i sve..nemojte ko Boga Vas Molim davat vise Stankovicu da sutira..gledam ga zadnjih 7-8 godina taj covjek ne moze sutnut u gol...bar da se primakne na 2 m od precke...ja bih bio zadovoljan...svaka mu ide u tribine..poklanja lopte navijacima.:mrgreen:

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by unnamed
    A ako ne napucaju kondiciju malo za ovih pet dana,argentinci ce nam `ladno zabit 5 komada.
    Ne bih se slozio da mi imamo problem sa kondicijom. Ja uopste ne mislim da smo mi losi na tom polju, ali nam sredina muke zadaje. Nemamo vrsnih i tehnicki dobro potkovanih veznjaka, koji bi pleli po sredini i gradili akcije. To je ono sto jebe nase koke...
    Quote Originally Posted by unnamed
    Mislim da spicevi nisu bili tako losi,ni u prvom ni u drugom poluvremenu ali dzabe je to kad nemamo sredinu,nema ko akciju da napravi..
    To je ono sto ja pricam. Ne znam kako iko moze ocekivati neku magiju od nasih napadaca, kada nam je sredina totalno pocijepana. A sta ce se sa njom dogoditi u mecu sa Argentinom, ne smijem da pomislim. Tehnicki ih sigurno necemo moci nadvisiti, ali nam ostaje kao adut to sto ovog puta imamo motiva. Taj imperativ pobjede je uvijek mac sa dvije ostrice (pogotovo za nasu repku i nas mentalitet), ali mislim da cemo na snagu moci nesto da ucinimo...
    Quote Originally Posted by pilicius
    sta bi sa onom atmosferom iz kvalifikacija.
    Ista je, brate! Mene je ovaj mec tako neodoljivo podsjetio na onaj sa Spanijom u Madridu... Iste muke i isti problemi, ali s razlikom sto smo tada, nekim cudom, uspjeli da ubacimo jednu loptu tamo gdje treba, pa se samo rezultat pamti...

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da Stankovic mora da igra u svakom slucaju! Treba ga staviti da igra po lijevom boku, a onda Djordjevic ili Vukic da igraju sredinu. Licno mislim da je Djordjevic bolji u ovom trenutku.

  12. #162
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Stanković: Okrećemo se Argentini

    Fudbaleri reprezentacije Srbije i Crne Gore (SCG) ocenili su danas da nedeljni poraz od Argentine neće poremetiti atmosferu u timu i izrazili nadu da će u nastavku Svetskog prvenstva uspeti da se izbore za plasman u osminu finala.

    "Nije nam do pesme. Naravno da posle poraza ima gorčine, ali dan će proći i mi ćemo se okrenuti Argentini. Odmorićemo se, a dok ima nade nećemo odustati. Drugarstvom smo se izborili za plasman na Svetsko prvenstvo i treba da uživamo u njemu", rekao je na konferenciji za novinare Dejan Stanković.

    Napadač Mateja Kežman rekao je da "plavi" od Holandije nisu izgubili zato što su previše respektovali protivnika.

    "Igrali smo kako znamo, borbeno, ali ovaj put nismo uspeli. I Holandija se prilagodjavala nama, pa je u odbani igrala sa četiri fudbalera umesto sa tri kao do sada. Imamo kvalitet da u naredne dve utakmice popravimo utisak i izborimo se za drugu rundu.", izjavio je Kežman.
    izvor B92

    (10 slova)
    Mi smo jaki kao konji,mi smo besni kao psi,mi volimo buducnost mi smo njeni sinovi!!!!

    rispekt.

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CoGeR
    Fudbaleri reprezentacije Srbije i Crne Gore (SCG) ocenili su danas da nedeljni poraz od Argentine neće poremetiti atmosferu u timu ...
    Fino ga slute ovi iz B92...

  14. #164
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by NETMAN
    Kako me nerviraju tipovi koji se odma predaju!!!
    WORD!!! :evil::evil::evil:

  15. #165
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hah a ko ce ako nece svoj svoga...

    Nego pustite vi novinare i novine...mi prolazimo i tacka!

  16. #166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk-bgd
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedna losha, mnogo losha informacija
    vidic se povrijedio... tachnije povrijedio je koljeno na zadnjem treningu...
    s-r-a-nj-eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. n-a-j-e-b-a-l-i smo
    Last edited by {-_-}; 12-06-06 at 21:09.
    I'm coming out of my cage...

  17. #167
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je to za Vidica prevara Argentinaca, kao stu su Holandjani nas zeznuli sa povrjedjenim pola tima a svi igrali

  18. #168
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ne bih se slozio da mi imamo problem sa kondicijom. Ja uopste ne mislim da smo mi losi na tom polju, ali nam sredina muke zadaje. Nemamo vrsnih i tehnicki dobro potkovanih veznjaka, koji bi pleli po sredini i gradili akcije. To je ono sto jebe nase koke...
    A vidje li ti kako su oni Holandjani brzi od nas,da ne kazem izdrzhljiviji...
    A zamisli tek Argentinci...
    Ma prsli smo..
    THC=TNT for your brain

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igrace Vidra makar na jednu nogu!

  20. #170
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    Igrace Vidra makar na jednu nogu!
    I ja mislim da ce igrati. Sad ili nikad...
    Daj Boze da pobijedimo Argentinu, ali ja ostajem pri misljenju da cemo imati 2 poraza i jedan remi sa 1-2 data gola...

  21. #171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kutuzov
    I ja mislim da ce igrati. Sad ili nikad...
    Daj Boze da pobijedimo Argentinu, ali ja ostajem pri misljenju da cemo imati 2 poraza i jedan remi sa 1-2 data gola...
    a nemoj mi i ti to radit sad
    nemoj mi to pesimista-optimista
    jedno ili drugo! bolje drugo

  22. #172
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN
    a nemoj mi i ti to radit sad
    nemoj mi to pesimista-optimista
    jedno ili drugo! bolje drugo
    To ti je borba mozga i srca ;-)...

  23. #173
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe
    1994 Bugari u prvom kolu prsli od Nigerije 3:0, u drugom idu na strasnu Argentinu, svi su ocekivali debakl kad ono Bugari pobjedise i na kraju udjose u polufinale
    Idealan scenario za SCG

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prije bi reka da ce bit debakl i od argentine...
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  25. #175
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stetni
    Prije bi reka da ce bit debakl i od argentine...
    Ada no sto ce, no su ovi optimisti, a ovamo im smrdi iz gaca vec. Onako sramnu, bezopasnu, defanzivnu reprezentaciju jos nisam gledao na SP. Ne znam cim onaj Petkovic razmislja, valjda izadje na teren da primi sto manje golova ?! Pa jbt , doveo je reprezentaciju na SP i vec je ogroman uspjeh napravio, niko mu ne bi zamjerio sve tri utakmice da izgubi ali brate da napadaju momci cijelu utakmicu, ne ka sa 3 spica igra a ne smo se branili 90 minuta. Da smo ga dali u 85. minutu , opet bi nam dali go za tih 5 minuta siguran sam.
    Liberal !

Page 7 of 16 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kup Afrike...
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 15
    Last Post: 09-02-06, 12:24
  2. Krvna grupa i hrana!
    By Antares in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 23-09-05, 14:43
  3. Ideologija - folklor: 1:2 (tip 2)
    By Aelita in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 30-04-04, 16:23
  4. „POBJEDA” SAZNAJE: SNP I GRUPA ZA PROMJENE NA ISTOM ZADATKU
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-04-04, 00:32
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •