Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 74 of 74

Thread: Koga treba satrijet'?

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .......................!

    Quote Originally Posted by Durmitor
    ...Tomas o Mali, bio si pametniji od mene...
    Ne pametniji, nego samo mnogo oprezniji.

    A i neke stvari sam imao, nazalost, prilike da vidim/dozivim/upoznam u prvom licu....
    Caesar`s wife must be above suspicion

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .......................!

    Quote Originally Posted by forumen
    OK,

    Ipak, sa stanovista ovih prostora, to je 'mudar' politicar, mada kod mene je to 'zilav' ili 'lukav'. Ne ulazeci u to kakav je realno covjek, politicka perspektiva pred njim je solidna, jer mu ove osobine kod ovog naroda (a vjerovatno i kod drugih naroda) garantuju dugovjecnost, a u odredjenim periodima i veliko postovanje... A sve zbog toga sto ljudi biraju, a oni imaju kratko pamcenje i vjeruju u sposobnost covjeka da se popravi ili promijeni...
    Forumen, Bone - posto ste u stavovima prilicno podudarni obraticu se obojici, kao korektnim forumasima sa jednim kratkim stavom.

    Liberali su, nekad davno, dobijali povjerenje ljudi i bili cijenjeni i od politickih protivnika zbog vise stvari izmedju kojih se (ili sam ja to tako primjecivao) narocito izdvajahu:

    1. Zelja i sposobnost da se kaze istina u oci, koliko god surova bila i koliko god boljela
    2. Apsolutna stranost karakteristikama kao sto su udvaranje, "lukavsto" "zilavost" "pragmaticnost" "promucurnost" "politika je ku`va, pa cemo se i mi je`at" i slicno - koje donose glasove jer je opstepoznata cinjenica da je narod "od plastelina", "kratkog pamcenja".

    Ako pred ljudima stoji jasna ponuda, cistih ruku, legitimne, opravdane, dobre ideje, ako postoji jasna odlucnost da se promijene neke stvari, a ne da se sdpovski u njima jednostrano ucestvuje - onda se ne moze:

    1. Pravdati firma Zorana Ljumovica i Miska Burzana
    2. Ne moze se danas obecati u jedno, sjutra ("zbog biraca") uraditi drugo, a preksjutra pogaziti ono obecanje.

    ....izmedju ostalog.

    Mislim da sam nedje ranije napisao da ce sa ovim ljudima koji vuku konce u LP, a tu prije svih mislim na: Labuda Sljukica i pominjanih Burzana i Ljumovica, a sve finansiranih (u NK) od D.Davidovica praviti gradjanska, slobodna, autonomna, prosperitetna i reformska partija iz samo jednog prostog razloga - hipoteka ljudi koje sam pomenuo. A to je samo vrh ledenog brijega. Vidjecete ko ce da se pojavi u kampanji da kaze nesto u njihovu "korist". Moje licno predvidjanje je da ce se to desiti nekoliko dana pred izbore ili prilikom nekog "strucnog, ekspertskog" tv-duela. Zivi bili pa vidjeli.

    A koga treba satrijet? Koga god krenete satirat na izborima necete pobrkat. Pitanje je kakav ce vam kosijer bit.

    Zaboravih sledece:

    Quote Originally Posted by Old Bone
    Meni IMPONUJE OVAKAV, JUCERASNJI (u "Zivoj istini") ZIVKOVIC, i
    neintersuje me sto je bilo prijepar godina.
    OK?
    Ovo je potpuno opravdan legitiman stav. Ali samo zato sto se o ukusima ne raspravlja.

    Ono sto tebi imponuje meni je klasicno foliranje, podvukovanje, retorika za one koji ce poslije 18 godina mozda probati da se probude... Kad se nekad, za 2, 3, 6, 18 mjeseci zazmuri na neku prevaru doci ces ovdje bijesan zbog svojih rijeci. Davno se reklo:

    Ko te prevari jednom - reci ces: Vidji olos, prevari me.
    Ko te dva puta prevari - reci ces: Vidji olos, ponovo me prevario.
    Ko te i treci put prevari - Svaka mu cast, onaj drugi je ....... !
    Last edited by Thomas_O_Malley; 12-08-06 at 19:40.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Japan
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor
    I ja pricam o istom. 'Svidjeti' se onima 'koji ga nisu mogli smisliti...' ovdje znaci mjenjati sebe, ne njih.
    Tako se 'svidjeti' odvratno je lako ili uzasno tesko - zavisi kako se na to gleda.
    Kome je to lako, taj je kod nas 'mudar', a ko tu zabu ne moze progutat', bude sam progutan. Ljudi biraju, pa izaberu...
    Pokusalo se sa grubim(ali istinitim rijecima) o Glasacima ali nije dalo rezultat dok je Zivkovic bio lider LSCG.Ja odobravam i ovakav nacin obracanja samo da se ogranici ili smijeni ova Korupcijska Vlast.
    Durmitore,ja nemam dokaze da su ljudi iz LP i Bosnjacke Stranke privesci DPSa ali o GP se moze napisati roman.To sto su LP i Bosnjacka Stranka napravili koaliciju je i normalno jer moras imati strategiju i mijenjati je od situacije na terenu.U sustinu nema idealne partije i politicara vec se moze reci bira se onaj koji pravi najmane gresaka.U ovom trenutku mislim da su to LP i BS.
    Dosta prenemaganja,prijenimo na trud i rabotu jer ostasmo na sprdnju i sramotu

  4. #54
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Forumen, Bone - posto ste u stavovima prilicno podudarni obraticu se obojici, kao korektnim forumasima sa jednim kratkim stavom.

    Liberali su, nekad davno, dobijali povjerenje ljudi i bili cijenjeni i od politickih protivnika zbog vise stvari izmedju kojih se (ili sam ja to tako primjecivao) narocito izdvajahu:

    1. Zelja i sposobnost da se kaze istina u oci, koliko god surova bila i koliko god boljela
    2. Apsolutna stranost karakteristikama kao sto su udvaranje, "lukavsto" "zilavost" "pragmaticnost" "promucurnost" "politika je ku`va, pa cemo se i mi je`at" i slicno - koje donose glasove jer je opstepoznata cinjenica da je narod "od plastelina", "kratkog pamcenja".

    Ako pred ljudima stoji jasna ponuda, cistih ruku, legitimne, opravdane, dobre ideje, ako postoji jasna odlucnost da se promijene neke stvari, a ne da se sdpovski u njima jednostrano ucestvuje - onda se ne moze:

    1. Pravdati firma Zorana Ljumovica i Miska Burzana
    2. Ne moze se danas obecati u jedno, sjutra ("zbog biraca") uraditi drugo, a preksjutra pogaziti ono obecanje.

    ....izmedju ostalog.

    Mislim da sam nedje ranije napisao da ce sa ovim ljudima koji vuku konce u LP, a tu prije svih mislim na: Labuda Sljukica i pominjanih Burzana i Ljumovica, a sve finansiranih (u NK) od D.Davidovica praviti gradjanska, slobodna, autonomna, prosperitetna i reformska partija iz samo jednog prostog razloga - hipoteka ljudi koje sam pomenuo. A to je samo vrh ledenog brijega. Vidjecete ko ce da se pojavi u kampanji da kaze nesto u njihovu "korist". Moje licno predvidjanje je da ce se to desiti nekoliko dana pred izbore ili prilikom nekog "strucnog, ekspertskog" tv-duela. Zivi bili pa vidjeli.

    A koga treba satrijet? Koga god krenete satirat na izborima necete pobrkat. Pitanje je kakav ce vam kosijer bit.

    Zaboravih sledece:



    Ovo je potpuno opravdan legitiman stav. Ali samo zato sto se o ukusima ne raspravlja.

    Ono sto tebi imponuje meni je klasicno foliranje, podvukovanje, retorika za one koji ce poslije 18 godina mozda probati da se probude... Kad se nekad, za 2, 3, 6, 18 mjeseci zazmuri na neku prevaru doci ces ovdje bijesan zbog svojih rijeci. Davno se reklo:

    Ko te prevari jednom - reci ces: Vidji olos, prevari me.
    Ko te dva puta prevari - reci ces: Vidji olos, ponovo me prevario.
    Ko te i treci put prevari - Svaka mu cast, onaj drugi je ....... !
    Onda je zasta glumac za *Oskara*! Mene je, da kazem-onda juce prevario,a ja nisam bas tako navan lik, posle 25 godina *plivanja* u advokaturi i direktorovanju.

    Zbog PRILIKE da nesmetano radim posle dolaska u CG koju sam dobio od covjeka (rodjaka) iz DPS ja imam evo vec 10 godina neko osjecanje duga prema toj vlasti (DRS-ovj), iako jednog jedinog eura nisam zaradio preko njih (u smislu da me zvao neko iz DPS, pa narucio neki ugovor ili slicno ,sto mi je posle lijepo bilo placeno.itsl.).

    Doduse, jednom sam odbio ponudu da branim krivicu, gdje mi je odbrana predlozena od strane jednog od DPS kadrova, ali je bilo u pitanju odbrana za ubistvo osobe koja je lezala pred hitnom, pa mi se nije dopalo...te sam ja korektno odbio, sto je prihvaceno bez losih konsekvenci po mene.
    Odbio sam jos jednu ponudu, i od tada me niko ni ne kontaktira.Dakle ima i moje krivice za gornju tvdnju o *1 euru*

    Navodim to dami povjerujes da nemam nekog konkretnog interesa i izboru ili neizboru bilo cijem, ali nevolim osvete u principu i plasim se onog krvozednog u nama (meni!).
    Zato mi j *legao* Zivkovic sa smirenom i gospodskom pricom, u kojoj TVRDI DA IMA TIM , DAJE PREDLOG SESTOMJESECNIH ROKOVA ZA TACNO ODREDJENE POSLOVE, I KAZE DA *JA I MOJ TIM MOZEMO DA ODRADIMO POSAO U REFORMI SUDSTVA I DRZAVNE UPRAVE I U TURZMU, JER IMAMO I DOVOLJNO STRUCNOSTI I DOVOLJNO LJUDI I PLANOVE SA ROKOVIMA..... a vi znate koliko sam ja u postovima trazio bas takav KONKRETAN PRISTUP I JASNO OBECANJE!


    Narocito sam to trazio od Milovana i drugih VRLO MI SIMPATICNIH PZP LJUDI, ali koji imaju *spisak zelja*,medjutim ne navode SA KIM MISLE DA TO REALIZUJU.

    Dalje pojasnjavam: Ja znam koliko vrede 20 dobrih advokata u jednoj ekipi (jer svaki o njih ima po jos par pametnih sardnika najcesce) I TO IH ON IMA UZ SEBE MI JE IMPONOVALO.
    Takodje mi imponuje da zeli reviziju nekih ugovora,ali NE SKORO SVIH PRIVATIZACIJA,jer je to skodljivo i on to ocito zna.
    Identicno je sa mojim stavovima i predlog da se sudijama povecaju plate na preko 1000 eura, ali da onda prvog koji se uhvati u mitu osude na navecu mogucu kaznu.Isti predlog sa vracanjem advokata u sudstvo sam i ja dao ( kao i on) na ovom forumu ( a naravno i drugdje), stim sto sam ja dodao da se i advoktima iz penzije omoguci da rade po ugovoru o delu kao strucni saradnici koji bi pisali presude i rjesenja (koje bi sudije samo potpisivale), pa bi se tako za pola godine i sa malo par rijesilo lose (katastrfalno zapravo) stanje u sudstvu.

    I mnogo je drugih stvari covjek (kojeg i ne poznajem licno) predlozio kao da je mene pitao..... Posto nevjerujem da je proucavao Bone-a, to vjerovatno znaci da su rjesenja ipak moguca i da su razmisljanja o rjesenjima ljudi koji su slicnog iskustva GOTOVO IDENTICNA! Iz toga sto sam rekao se usudjujem da tvrdim da je dosada najbolji proram dao za ono sto ja znam i za sto sa strucan.
    Posto tvrdi da u STRATESKOM i kljucnom za nas TURIZMU ima jos bolji tim i jos bolja rjesenja-ETO BONE-U NEOCEKVNE RADOSTI!!!
    Moram da napomenem njegov istorijski govor na mitigu u Podgorici!!!

    Sad dolazi ono j***o ali, sto srecu kvari....
    Vi, par forumskih likova koje veoma uvazavam ISPLJUVA GA NAJSTRASNIJE!?!
    A da bude gore, ti ljudi kazu da su sa njim bili bliski prijatelji!

    Sto da mislim, kome da poverujem, za Boga miloga....da apstiniram mi NIJE U PRIRODI, da predjem preko vas koji ste mi ulili neki autoret u vase stavov za ovih pola godine koliko se druzimo-nije lako!A ima vas nekoliko!

    Da su o Zivkovicu pricali lose neki nickovi za koje ZNAM DA LIBERALE NEMOGU VOLJET NIKAKO-ni po jada...

    JEDINO MI OSTAJE DA MOLIM ZA DALJU KONKRETZACIJU, za objasnjenje covjeku koji nije upoznat sa desavanjima u detalje, koji je gledao *svoj posa* i koji nije imao vremena, a ni volje ni da slusa gradske price, niti je zivio te price.
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Forumen, Bone - posto ste u stavovima prilicno podudarni obraticu se obojici, kao korektnim forumasima sa jednim kratkim stavom...
    Uz svo uvazavanje mr Old Bonea, ni govora o tome da smo podudarni . Njemu se Svidio Zivkovic, meni nije, jer ja ne zanemarujem proslost. Da je takav bio, smiren, razlozan i racionalan ranije, vjerovatno bih ga vise cijenio. Ovako, dozivljavam ga kao politicku masinu koja, kad treba, moze da iskolaci oci i zajapureno kritikuje, a ako ne treba, da bude manji od makovog zrna.

    Doduse, maloprije sam sa prijateljem u gradu malo pricao o toj emisiji, ciju sam ja, doduse, samo drugu polovinu odgledao. Mozda je, licno i psiholoski, Zivkovic sad u radikalno drugacijoj situaciji. Mozda je ranije bio pod permanentnim pritiskom od autoritativnog S. Perovica i dozivljavao ga kao nekoga ko mu stalno pali vatru pod nogama. Perovic nije morao ni da kaze, a Zivkovic je vec price i price ispricao. To se ocekivalo od njega kao eksponenta i predsjednika LSCG, a poluge je vukao zna se ko.

    Danas, pak, mozda je Zivkovic u relaksiranoj situaciji. Sam je na vrhu makar i manje ali ipak partije, LP, i sam moze da kreira politiku kako misli da je najbolje. Ako je to uzrok sasvim drugacijeg stava i ponasanja mr Zivkovica, onda mu zelim puno uspjeha i da nikad vise ne dozvoli da bude icija marioneta. Jer, ljudski je razumjeti ljude i prastati im... Ali ne i politicarima!
    Last edited by forumen; 12-08-06 at 22:57.

  6. #56
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E jes vala,
    jesmo sirotinja, ali nam nikad "LJUDJI" nije falilo,
    kad otresu GOSPODSKE ALJINE,
    ne vidi se NISHTA OD PRASHINE.

    E ljudji moji,
    glasajte za LJUDjERINE,
    kad se SHLJEGNU,
    MAGLE I PRASHINE.

    SVAKI JE OD RIJECHI,
    svakome shaRulju mozemo zavezat, za ono shto je izasra ove dvije decenije.
    Last edited by milovan; 12-08-06 at 23:59.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #57
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Old Bone,

    ti koji su nekoga ispljuvali ili nekadasnji prijatelji su meni malo strani, jer ne treba pljuvati u izvor iz kojeg si pio.

    Ja samo ne vjerujem da ima tim (do sad bi ih vidio na pressovima ili txtovima u novinama), ima poznanika 20 advokata, ali nema spremnih za aktivni rad (pogledaj sastave referndumskih, izbornih i oslatlih komisija).. dale, covjek ne govori istinu.

    okuplja biznismene (ali losije i sumljive), a od profesora ima samo sjajnog g. Ratkovica.

    ostaje da ti ponovim prijethodne argumenete zasto je LP katastrofa:
    je li mudra politika
    - da ja na njegovom sajtu od svih saopstenja ne mogu naci ni jednu kritiku SDPS vladavine?
    - da najavi samostalan izlazak na izbore, a poslije 5 dana (valda kad mu jave da nema cenzus) potpise koalciju sa Bosnjacima na platformi konstitutivnih naroda, iako mu je u programu gradjanska drzava?
    - da okuplja stare liberale, odbije sa GP koalciju (jer ne pristaje na koalcije), potpise nakon toga drugu koaliciju, a od straih liberala nasao je samo casnog g.Ratkovica i dva kompanjona Aca Djukanovica, Ljumovica i Burzana?
    - politika da u stranci nema nikoga (ko se pojavio na nekom pressu sa nekim experstkim stavom i analizom) i da u kampanju u zadnih mjesec dana ima 2 pressa?
    - da ne izlazi na izbore u Zabljaku i Beranbama (tamo gdje je situacija pola-pola), jer boze moj, mogu se uzeti glasovi DPSu?
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  8. #58
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jak ti je i obrazlozen post!

    Da sacekamo malo, jer je kampanja tek pocela...pa da vidimo SA KIM BI, I STO BI jos konkretnije, nadam se u to (emisija je koncipirana da traje nesto jace od sat i prica je bila prilagodjena tome-iskoristio je taj koncept optimalno, ali to nije dovoljno vremena za program).
    Ovo si dobro postavio sa razlikom izmedju simpatizera, koji bi malo i *prshnuli* ali koji nemaju ni vremena ni volje da partijski rade u punom obimu....a to je dosadan posao vazda bio,bar za mene.

    Svi biznismeni su sumnjivi, po meni.

    Profesora ne poznajem, ali ti vjerujem da je sjajan-tim bolje!

    Sto se tice drugih primjedbi:
    -nije da nema nijedne kritike, ali mozda su sve kritike sumarne, sa globalnim pristupom-posljednji je cas za prave promjene, koje mi mozemo da odradimo....meni se svidja sto se ne ponavlja sa kritikama(evo ih slusamo decenijama), vec sto se vise okrece buducem djelu.
    -Boga mi, ovo za Bosnjake i gradjansku drzavu ti je sasvim tacno....no moze rec da je koalicija opravdana u ostalim tackama, a da se kroz pravu gradjansku drzavu konstitutivnih naroda.....ali bilo bilo dovijavanje advokatsko, jer ti si u pravu.
    -nikako mi se ne svidja sto je odbio ponudu GP za koaliciju, a prihvatio koaliciju sa BS, i tu on ne moze dat pravo objasnjenje pa sve da se na trepavice poperi...jedini odgovor je sujeta (doduse kod OBOJICE) i zelja da se preuzme FAKTICKI ISTA interesna grupa biraca od GP ako ne prodje cenzus, ka sto i nece, nazalost I NA DEBILIZAM NASIH POLITICARA ko neshvataju da u politici nema mjesta *odsjecanju penisa osvete selu radi*, jer je politika NAJPRAGMATICNIJA LJUDSKA DJELATNOST.No, njima na sramotu sto ce se rasut 3-4% glasova .
    -ja tek ocekujem nastupe sa strucnjacima za pojedine branse....nebi se valjda falio bez osnova i bez tima iza sebe.
    -u Zabljaku i Beranama bi imao blamantno slab rezultat, tako da ima rezona po mome da ostane i bez tih 150-200 glasova maksimum...jer oni teze da budu ozbiljna partija, a ozbiljan covjek ne bije bitke u kojima nema nikakve sanse na uspjeh, vec na blamanan poraz. Sumnjam da si u pravu ovdje.

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #59
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Procitah post i stil mi je smucen.

    Odnosi se na prethodni post *Durmitora*, i odgovore sam navodio prema redosedu kako su primjedbe date u tom postu.

    Izvinjavam se i ocekujem da ce to sve nasi pametni forumasi povezat.
    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Durmitore, ako se ne varam ti si brzo presao put od simpatizera do tvrdnje "katastrofa", ali kako Bone objesni u Crnoj Gori je sujeta izgleda glavna tacka programa pa otuda i nedostatak koalicije sa GP. Sto se tice imena i tima sve ce se pokazati danas ili sjutra kad se moraju predati liste pa se tek onda moze govoriti o opravdanosti najavljenih strucnjaka.

  11. #61
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno. promijenio sam misljenje. je li to strasno? samo magarc ne mijuenja misljenje.
    zasto sam ga promijenio, objasnio sam.
    old bone,
    mislim da smo se slozili oko svega osim zabljaka i berana i vidim danas i oko podgorice.
    u zabljaku (tu zivim i znam o cemu pricam) LPu je bila prisla grupa mladih ljudi, koja je mogla da skupi glasova za 2 mandata. znaj da je u zabljaku cenzus 80 glasova.
    u beranama, nakon neizglasavanja opstine petnjica, ogromno je razocarenje medju bosnjacima sa DPSom i bilo je ogromne sanse.
    o podgorici bas ne znam mnogo.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  12. #62
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... nema mete za satiranje ... ovi su predstojeći izbori satira sami po sebi , obzirom na "neizvjesnost" koju nose ... nema više onakvih veličina kakav je bio $ata ... sa svojih 3,16 ( ili bijaše 6,13) % uticaja ... nesta $ate - nesta satiranja ... Medica je ipak samo igračka od pliša ...

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    ... nema mete za satiranje ... ovi su predstojeći izbori satira sami po sebi , obzirom na "neizvjesnost" koju nose ... nema više onakvih veličina kakav je bio $ata ... sa svojih 3,16 ( ili bijaše 6,13) % uticaja ... nesta $ate - nesta satiranja ... Medica je ipak samo igračka od pliša ...
    bas je bio velicina sa svojom kombi strankom mislim da trebas biti otvoren, zasto krijes da je za tebe Milo najveca velicina, vidjeces i sam da je "medica" po svemu veca licnost od tvog $ate koji je ugasio svoju partiju u ime novca i stana u pragu, trospratnici u kojoj zive neki "siromasi"

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka phenomenone, ne budi toliko za Meda...DPS je napravio GZP da bi se glasovi liberala rastakali...
    sve ce se jednom saznat.....

  15. #65
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Neka phenomenone, ne budi toliko za Meda...DPS je napravio GZP da bi se glasovi liberala rastakali...
    I jos vise da bi se rastocili glasovi SNP-a.

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    Neka phenomenone, ne budi toliko za Meda...DPS je napravio GZP da bi se glasovi liberala rastakali...
    sve ce se jednom saznat.....
    onda po toj logici su se rastrkali i glasovi srpskih stranaka kako volite da ih nazivate.... ja tako ne razmisljam, u toj stranci vidim objedinjenje zavadjenog naroda, covjek je vrlo odmjeren, i sam se deklarise kao procrnogorski orjentisan a opet svojim ponasanjem pridobija veliki broj simpatizera unionistickog bloka sto nije poslo za rukom nijednom liberalu niti ce poci, evo sad imate nekoliko stranaka iz vaseg bloka pa se izjasnite koja je to stranka koja je po vasem ukusu

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim, phenomenonova potraga da bar jednom u zivotu bude na pobjednickoj strani jos uvjek traje.... samo naprijed! I ne gubi nadu!
    Caesar`s wife must be above suspicion

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    LocalHost
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da nikog nijesu cesljali ovo ljeto. Znaju da moraju da pobijede, po definiciji. Nijesu nimalo zabrinuti niti zamisljeni, oni ce brat jabuke na jesen. Moj vi je prijedlog ka bivseg clana KP-a da ne glasate ni za koga, pobijedice i izgubit i bez vaseg (naseg) piskavog glasica. Jednopartijski sistem nama treba, da iskljucimo kognitvne procese jer nam je teze s njima.

    mi smo pioniriiiiiiiii nasega reonaaaaaaa
    ima nas ravnoo pola bataljona!
    Last edited by Random; 24-08-06 at 17:04.
    If I had a world of mine, everything would be non-sense. Nothing would it be what it is, because everything would be what it isnt, and contrary-wise, what it is, it wouldn be, and what it wouldnt be, IT WOULD... - You see?
    Alice In WonderLand.

  19. #69
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    14 PzP 30.43%


    Evo vidjite da je LEYDI D, u pravu, nije narod LUD, niti mu noge smrde, jedna trecina je svijesna, da onu SHARENU ZABU OD TABLE KOJA JE POPERENA DPSa IZNAD VLADE CRNE GORE, treba neki MUDONJA KAO NENAD CHANAK TABLU RTSa, da skine i izgazi, ne znam jeli se rasteretio fizioloshki, ali je treba, no nije moga nogu da savije, a teshko se sere stojeci.

    DAKLEM.
    NAROD NIJE LUD.
    ONI SU ZAUZELI SVE INSTITUCIJE.
    ONI DRZE SVE PARE.
    ONI IMAJU APSOLUTNU VLAST.

    Zato narode,
    ONE SHTO SU LAZALI, DA CE PODNIJET ODSTAVKU, KOJI SU PRIJETILI STUDENTIMA I SRBIMA DA CE BITI RAMPE, NE GLASAJTE ZA NJIH,
    NITI ZA OPOZICIJU, NITI ZA REZIM.

    GLASAJTE ZA CRNOGA DJAVOLA,
    SAMO NE NAZIONALISTE,
    STARE IZLIZANE LAZOVCHINE IZ JEDNE I DRUGE OPCIJE,
    gasajte NOVE,
    ZELENE, BOSHNJACHKE, LIBERALNE, PzP, ALBANSKE LIBERALNE, HRVATSKE LIBRERALNE, samo ne one shto su SRBOVALI pa se danas CRNOQURCHE i postaju PROFESIONALNI CRNOGORCI, za mene su NAJBOLJI DRZAVLJANI CRNE GORE; BOSHNJACI I ALBANCI, bez njih , nebih gleda NEZAVISNE,
    zato se CRNOGORCI zahvalite MANJINAMA, ako ishta CRNOGORSKO ima u VAMA.



    A treba SATRIJET sve one lazovchine sa lijeve i desne bande,
    koji nam dvije decenije TRTOMUDE i mlate praznu slamu, dok jedni KRADU na SAVEZNOM bivshem nivou, drugi su KRALI OD DOMACE MUKE CRNOGORSKE,
    PJESHACIMA SU OBECALI,
    pjeshachki jezik za vozachku p...
    pjeshachke shkole za vozachku kopilad
    pjeshachku crkvu sa DUPLIM OLTAROM, dje je vozachki zavrshio u prashinu
    pjeshachki grb na vozachki shupak,
    glasajte za PJESHACHKU PARTIJU,
    SATRIMO VOZACHE NASHIJEMA GLAVAMA U NJIHOVE DZIPOVE
    PJESHACHKA partija u OSNUTKU,
    obecava NARODU, VIDJI NARODE, STRVA TI SE NE VIDJELO,
    oli MAZAT CHESOVA HOVNA NA LJEB
    ili cesh PUSHTIT DA VOZACHI VOZE U ZACHARANI KRUG PAKLA,
    ZMIJA TI SE, NOSA TAKLA,
    MAJKI CRKLI PRIJE ZORE,
    ZORA VAM PJESHACHKA NE SVITALA
    SVE VAM CRNO , OCHI VAM BIJELE,
    e kakvi ste, na ruke pjeshachili,
    GLAVA VAM PJESHACHKA UVIJEK BILA NIZA OD GUZICE.
    Ne znam i nisam siguran da je Medojevic najbolje resenje za Crnu Goru (Daj Boze da gresim) ali bih jako voleo da ima sto vise ljudi koji misle kao Milovan Veruj mi da imam negde tebe da glasam ne bih razmisljao puno
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin
    Ne znam i nisam siguran da je Medojevic najbolje resenje za Crnu Goru (Daj Boze da gresim) ali bih jako voleo da ima sto vise ljudi koji misle kao Milovan Veruj mi da imam negde tebe da glasam ne bih razmisljao puno

    Vazno je,

    da se RAZUMIJEMO,
    i da shto vishe ljudi razmishlja SVOJOM GLAVOM,
    NITI MILOVOM, NITI MEDOVOM, NITI MILOVANOVOM,
    nego LICHNO SVOJE MISLI U SVOJU GLAVU,
    brzo bi ocerali OVE , sa LIJEVE I DESNE STRANE HOVNAVOM METLOM.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #71
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...tako je brate zgubidane, satri ih i lijevo i desno ... u Danskoj ...

  22. #72
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krsto,

    dokazi da su privjesi su uocljivi u
    - odustvu svake kritike,
    - u Plavu je Lp pozvao glasace da glasaju za DPS,
    - u Beranama gdje je mogucnost upliva u Bihor ogorman, nijesu prijavili listu, jer je situacija pola - pola. Zabljak ista prica

    koliko je losa stranka, govori podataka da imaju OO samo u 7 gradova.

    .....
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  23. #73
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ....................!

    Quote Originally Posted by phenomenon
    bas je bio velicina sa svojom kombi strankom mislim da trebas biti otvoren, zasto krijes da je za tebe Milo najveca velicina, vidjeces i sam da je "medica" po svemu veca licnost od tvog $ate koji je ugasio svoju partiju u ime novca i stana u pragu, trospratnici u kojoj zive neki "siromasi"
    Da neces jedan bromazepam popit?

    Ono... idu izbori, ti opet na pogresnoj strani.... a sto ces... Nije lako, a teret godina...

    phenomenonova prica klasicna je antiteza politicke klackalice koju je stvorio onaj kojega on, samo fiktivno, napada u svojim "stavovima". Zahvaljujuci ovakvim "argumentima", sve je isto, sve je razbucano na dva dijela i sve se opravdava "postenije i bolje" i "evo ruke" - samo da se odrzi ovakvo stanje.

    Samo naprijed - pravi glumci teatra apsurda idu do samog sloma. Nadam se da ce Crna Gora i to docekat.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  24. #74
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    400
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam pratio o cemu komentarisete al kad vidim one iz SNP muka me uvati da bi samo radi njih poso iz CRNE GORE oni su sramota za ovu zemlju i nije mi jasno sto se vise ne maknu i nece biti prepucavanja i moce se nesto ucinjeti po pitanju nase zemlje. nisam za mila niti simpatisem ostale ali sto oni seru stvarno se pitam imaju li mozga i dokle oni misle da se kretenisu. treba ih istrjebit u korist nase drzave i naroda koji zivi u njoj da se ne zatupljuje njihovim glupostima. i ako im je do srba nek idu u srbiju pa nek njima pricaju price a nas ostave na miru da se okrenemo buducnosti a ne sa njima da kopamo po proslosti

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moral, dobro i loše
    By Mungos in forum Religija i filozofija
    Replies: 100
    Last Post: 04-09-17, 02:39
  2. Proleteri nemogu da upravljaju kapitalizmom
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 09-05-06, 17:55
  3. Outlook express,100 godina mu treba...
    By Koma[MFHN] in forum Software
    Replies: 12
    Last Post: 19-10-05, 07:28
  4. Intervju sa ekspertom: zakon o referendumu
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 13-10-05, 17:02
  5. wireless share-ovanje ADSL-a, sta mi treba?
    By pahuljasti_dvometrash in forum Internet
    Replies: 4
    Last Post: 10-10-05, 13:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •