Eh, ovako.. znam da nije bas umjesno da postavljam svoje licne oglase na ovom forumu, ali se uzdam u razumijevanje moderatora. posto cu svoj telefon i e-mail postaviti, moderator moze zakljucati ova thread ako bas toliko smeta. imam nekih problemcica s novcem tako da bi mi prodaja makar jedne od ovih (meni sada suvisnih) stvari jako dobro dosla. jos jednom, hvala na razumijevanju!

dakle, prodajem:

1. JUMPSOLES patike. O cemu se radi? U pitanju su patike, tj, nesto nalik patikama sto se dodaje postojecoj obuci, i sto pri odabranim treninzima, i uz naporan rad poboljsava odraz, eksplozivnost, brzinu i atletske sposobnosti uopste. Da ne duzim, provjereno daje rezultate, ali sve zavisi od toga koliko ste spremni da se posvetite treningu (dakle, necete preko noci nabiti odraz, ali tokom nekoliko mjeseci rada rezultati su vise nego dobri). prodajem ih (izmedju ostalog) jer sam slomio stopalo 2 puta ove godine tako da se ne smijem baviti kosarkom vise.

2. Desovi (kupljeni u USA) TIma Duncana (Spurs, crni dres) i Carmela Adthonyja (Nuggets, svijetlo plavi).

ko je zainteresovan, moze se javiti na mail [email protected] ili na 069/537-210, gdje vas mogu vise uputiti i gdje se mozemo dogovarati oko cijene.

opet kazem, radije ne bih da raspravom o ovome opterecujemo forum. jos jednom, hvala moderatorima na razumijevanju.