Page 1 of 17 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 425

Thread: Rotschilds, Munk, Mulroney & ...Milo

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Rotschilds, Munk, Mulroney & ...Milo

    Napomenuh u jednom postu prije par mjeseci da je u tkzv. Horseshoe area u Kanadi -(jug Kanade, sa Torontom kao glavnim gradom, Niagara Falls, Hamiton, Windsor...)- nastanjeno 50% JAKO USPJESNIH stanovnika pravoslavne vjere...a da je Brian Mulroney, bivsi premijer Kanade i biznismen, bio ozenjen sa jednom iz nasih krajeva,te da je Mulroney i ta partija bila I OSTAO veoma vezan za Srpsko-Crnogorski glasacki korpus, koji mu je bio i ostao jedan od glavnih finansijera, uostalom.
    a da je on uvjek govorio da se trudi da se revansira tom korpusu i da CE SE TEK REVANSIRATI kad dodje vrijeme (kad se otvori SCG i promijeni poredak)...da je vrlo cest na proslavama, vjencanjima i svim skupovima...
    i rekoh da ocekujem od njega neku korist za nasu malu CG!!

    I evo, ostvari se...evo dovede on Munka, a Munk lordove Rotschilde (Jakob-a i Nathaniel-a), a nije ni vazni ko je koga doveo-VAZNO JE DA SU OVDJE!-dovede ih da uloze jedno milijardu u CG,ako Bog da!

    Evo ih je grupno primio Milo i javno izjavio da ne ocekuje probleme sa radnicima u Tivtu, i da ocekuje siguran dogovor, ali DA JOS MALO DIGNU PONUDU...pa Munk rece da narod koji ima ovakvu zemlju, ovakvu klimu, ovakve ljude treba stalno da se smije, jer ima cemu da se smije u svojoj buducnosti...e sad, ako sigurno znam da TIMA TIPOVIMA (kao sto je Munk) NIJE DO LASKANJA nikome, niti im je potreba da laskaju Milu ili Crnoj Gori,vrlo sam sklon da povjerujem da Munk stvarno i vidi veliki prosperitet CG i da ce se ostvarit neka moja optimisticka predvidjanja u skoroj buducnosti.

    Kada znam kako je Marloney vezan sa Georgom Jerich-em i Shainovic-ima, koji drze turisticku privredu Niagara Falls (a to je OGROMAN BIZNIS, NAJACA TURISTICKA OBLAST-vodopadi i ostalo), da ih je posjecivao, da su i mene zvale da me upoznaju...itd.....

    A STO NISAM MALO MLADJI....DA SE *BACHIM* DO KANADE DA ANIMIRAM I NEPOSREDNO TE LJUDE.... no dako se nadje neko da to *odradi* kako valja i gospodski.

    Ja znam da cu ja pocet od nocas da siljem mejlove nasim milionerima tamo....

    MILOVANE, PLACENICE, SIDEWINDER,DAYTONA, MALLY, JUSTICE, GURKA, ROBESPIER, NIHIL, SKOJ, SICKBOY, razumni ljudi razlicitih opcija-pustimo vise politiku, NE U DALJU SVADJU!!!!!!

    PREVAZIDJIMO RAZLIKE, ostavimo se Vijeca plemenskih skupstina i njihove politike (koja me neodoljivo podsjeca na poeziju dobre stare Shemse Suljakovic:*Izgubila sve sam bitkeeeeeee...al' jos vodim rat*)...
    Voja nas nemoze prezaliti i njegovi direktni eksponenti NS, konkretno Dubak nocas u Press-u najavljuju *borbu neprestanu* za "novi, pravedni, referendum, ali ovog puta uz ucesce svih drzavljana" .....

    Milovane, ako ovako nastave iz Vijeca, a sto mogu da recem osim- ( ooo tempora, ooo mores!)-da je Choldo Malishic bolje ocijenio potrebne instrumente unutrasnje politike, JER NAS OVI NECE OSTAVLJAT NA MIRU, DA RADIMO I DA SE RAZVIJAMO, no cemo se vjecno klat....i cerat...dok ne postanemo ka' Vuk maniti svi!

    Ako udje pominjana kolicina novca (okok1.000.000.000 eura) sa mora (Tivat, Ada, Valdanos), ako udje 500.000 eura sa sjevera (Pljevlja) plus jos NAMANJE 1.000.000.000 eura za Elektroprivredu, Plantaze, Jaz , Buljarice-NAMA VISE NE TREBA NISTA od ekonomske politike, OSIM DA POMAZEMO angazovanim stranim ekspertima, ucimo jezik i kompjutere, angazujemo nasu djecu DJE GOD MOZE DA UDJU UMJESTO NAS, I DA RADIMO, DA RADIMO, DA RADIMO.....RADIMO KONACNO...pa da imamo, i imamo sve vise ....i osmislimo zivot na tekovinama evropske civilizacije, prelomljeno kroz nas mentalitet :dring: !

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  2. #2
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj dobri Old Bone, razlike su prevazidjene, makar sto se mene tice
    Kome vrijedja i gazi, po bilo kome osnovu, nagazio je krvnika svoga, najvecega za zivota, to cu svakome reci

    Da se radi, od zraka do mraka, ja sam za to, i evo me danas gazim danas drugu smjenu, a sinoc sam u 1 kuci sa posla dosao, danas cijeli dan, a sjutra od zore. I to u stranjsku firmu, vidjecemo 1 jula na racun, kako ce mi se oduziti

    I tako do kraja ljeta, da vidimo sto i kako, a ako ne bude valjalo, odoh ja trbuhom za kruhom... Ovo malo mladosti da potrosim na strankinje, ne mogu vise cekati da dodju, pa kad nece Muhamed bregu, oce breg Muhamedu

    A svadje i prepirke... nema vise, makar sto se mene tice, jer vremena i volje za prazne glave nemam, zanimaju me samo novci zeleni

    Zivio mi moj dobri Old Bone

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osim filantropa niko ne ulaze ne racunajuci na povrat na investicije.a i filantropija je cesto povezana sa investiranjem.
    Zalosno je da u CG dolazi spekulativni kapital kakav dolazi,
    Sta bi sa fondom za studente,upisna godian je pocela,
    Turizam na zabljaku i fabrika cimenta u pljevljima idu ruku pod ruku

    Cu Munk vidi prosperitet u CG .

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo je danas Djukaesnko doveo u Cg nejvece svejstke spekulante poordicu Rotshild, koji su ojadili cijelu Afriku, Rusiju, Aziju. Najveci svjestki kolonizatori i unesrecitelji svake drzave dje dodju. Ideo dalje


    Dobri moj Bone,

    Evo ti gore jedna informacija sa mojeg PP.

    Ja lichno nijesam provjerio dosadashnje angazmane Rotshilda, ali nebi bilo loshe provjeriti gore navedene OPTUZBE.

    Da smo Njemcima prodali KAP,
    danas bi PODGORICHANI udisali chisti zrak, pili chistu vodu, imali chisto povrce, izbjegli pomor pchela i Skadarsko jezero bi ponovo lovili ukljeve i KRAPOVE.

    Kolika je prosjechni vijek PODGORICHANA,
    oni moji u Brskut su primicali STOTU,
    pogledaj POBJEDU, novinu od rijechi , svoro svaki chetvrti umrli prebachi 60 godina, umrli od PUSHENJA,
    svi smo mi POPUSHILI, dok ne vidimo kolichinu OTROVA U zraku, vodi i zemljishtu.

    Ovako chekamo ZELENE da izjere ZAGADJENE,
    eno krave pasu travu posutu PEPELOM oko PLJEVALJA, ochekuju pojachanu proizvodnju SIVOGA SIRA sa BLAGIM UKUSOM NESAGORELOG UGLJA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iskreno se nadam da nece kupiti arsenal

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se nadam da ce Munk angazovati nekog naseg strucnjaka za privatizaciju valjalo koji procenat ustinuti.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan

    Dobri moj Bone,

    Evo ti gore jedna informacija sa mojeg PP.

    Ja lichno nijesam provjerio dosadashnje angazmane Rotshilda, ali nebi bilo loshe provjeriti gore navedene OPTUZBE.

    Da smo Njemcima prodali KAP,
    danas bi PODGORICHANI udisali chisti zrak, pili chistu vodu, imali chisto povrce, izbjegli pomor pchela i Skadarsko jezero bi ponovo lovili ukljeve i KRAPOVE.

    Kolika je prosjechni vijek PODGORICHANA,
    oni moji u Brskut su primicali STOTU,
    pogledaj POBJEDU, novinu od rijechi , svoro svaki chetvrti umrli prebachi 60 godina, umrli od PUSHENJA,
    svi smo mi POPUSHILI, dok ne vidimo kolichinu OTROVA U zraku, vodi i zemljishtu.

    Ovako chekamo ZELENE da izjere ZAGADJENE,
    eno krave pasu travu posutu PEPELOM oko PLJEVALJA, ochekuju pojachanu proizvodnju SIVOGA SIRA sa BLAGIM UKUSOM NESAGORELOG UGLJA.
    To bi stojalo, kad ne bi bilo za njih i njima slicne da uzivaju...E ONI SEBE NE TRUJU, ne oni Bogami...no se cuvaju!

    A kakav je kapital-to je znano...no su ovi bili ka nasi prije sto i vise godina,
    (Rotschildi prije 500-prica ide:imao tata Adam Rotschild 4 sina i poslao ih u Pariz, London, Rim i Njujork , sa zavjetom da se pomazu)...ali nemozemo cuvat i eko sistem i gledat na porijeklo novca (mnogo), KADA NAM LJUDI SKORO GLADUJU!

    Uvjek uvazavam tvoj stav, ali si ipak u bogatu Dansku, gdje je lakse borit se za filozofske stavove no ovdje sto je...
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ja se nadam da ce Munk angazovati nekog naseg strucnjaka za privatizaciju valjalo koji procenat ustinuti.
    O Hari, telepeto stari....kako si znao sto mi se vrzma po glavi
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto rekoh nadam se da nece kupiti arsenal i graditi marinu ya luksuyne jahte itd..

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    Moj dobri Old Bone, razlike su prevazidjene, makar sto se mene tice
    Kome vrijedja i gazi, po bilo kome osnovu, nagazio je krvnika svoga, najvecega za zivota, to cu svakome reci

    Da se radi, od zraka do mraka, ja sam za to, i evo me danas gazim danas drugu smjenu, a sinoc sam u 1 kuci sa posla dosao, danas cijeli dan, a sjutra od zore. I to u stranjsku firmu, vidjecemo 1 jula na racun, kako ce mi se oduziti

    I tako do kraja ljeta, da vidimo sto i kako, a ako ne bude valjalo, odoh ja trbuhom za kruhom... Ovo malo mladosti da potrosim na strankinje, ne mogu vise cekati da dodju, pa kad nece Muhamed bregu, oce breg Muhamedu

    A svadje i prepirke... nema vise, makar sto se mene tice, jer vremena i volje za prazne glave nemam, zanimaju me samo novci zeleni

    Zivio mi moj dobri Old Bone
    Vidimo se uskoro...pozvacu te obavezno...ili obratno-svejedno!

    Nista mi nije zao sto sam potrosio na gluposti...sto nisam bio racionalan...sto sam zivio u *ludo vrijeme*...nas Crnogorce hoce zene, a i mi njih. :kamikaza: ..GURAJ BRATE!

    Meni je samo zao sto NEMAM SNAGE da *derem* dvije smjene...pa te nece Nijemci za visak proglasit u tu tvoju firmu
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To mu je Bone jedini nacin da mu pare budu ciste, a on najveci dobrotvor svijeta. Sa 3% bi bio svetiji od sveca

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    konacno da i nama krene!!
    ilustrovani namaz za kucnog ljubimca

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam koliko ce da krene... mi mislimo da ce odmah da bude med i mlijeko... briga njih puno za nas... njima je vazno da dobiju nesto za manje para, a da zarade na tome 3-4 puta vise, i da izrabe sto vise zaposlene... dobro dosli u kapitalizam.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mene ne smeta KAPITALIZAM , kao u Dansku.
    Placa 68% poreza na lichne dohotke.
    PDV 25%, oslobodjen ako izvozi proizvod van Danske.
    Porez na PROFIT 38%,
    pa ko voli nek izvoli,
    plus porez na imovinu oko 20 promila, godishnje.
    Kad napune BUDZET sa 94 miliarde EURA,
    mogu da podmire tekuce troshkove i da ushtede.

    3000 miliardi DKR, duga i isto toliko posjeduju u drugim zemljama.

    Sve njihova statistika biljezi i ovih, 25 000 000 prasadi,
    ham end egz, za doruchak InGILJESHKI,
    za nas samo MUCKOVI.
    260 000 radnih mjesta ukinu ili zatvore godishnje.
    270 000 radnih mjesta otvore.
    7 radnih mjesta promijene za svoj radni vijek, dokvalifikacija, prekvalifikacija, kursevi i uchenje za odrasle do kraja VIJEKA,
    ne bachuju KNJIGU IZ RUKA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    To mu je Bone jedini nacin da mu pare budu ciste, a on najveci dobrotvor svijeta. Sa 3% bi bio svetiji od sveca
    Podbadash li podbadash,
    kako ti ne dosadi, majko presveta,
    imash li ti kakvih procenata ili bockash iz lichne zadovoljshtine??????
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ja se nadam da ce Munk angazovati nekog naseg strucnjaka za privatizaciju valjalo koji procenat ustinuti.
    Zasto si morao da mi uzmes rijec iz tastature?:-)
    Quote Originally Posted by Trinity from Zion
    Ne znam koliko ce da krene... mi mislimo da ce odmah da bude med i mlijeko... briga njih puno za nas... njima je vazno da dobiju nesto za manje para, a da zarade na tome 3-4 puta vise, i da izrabe sto vise zaposlene... dobro dosli u kapitalizam.
    Zamisli da si ti strani investitor. Ti bih investirala da tamo nekom narodu bude bolje, da bolje zivi, ili da bi zaradila profit?:-)
    Znam da me razumijes nego sam ovo napisao za ove "neupucene".

    Vidim da odje vec neki ocrnise sve zivo, pa se pominje i neki "sumnjivi kapita'
    I zamislite mene prodajem nekretnine po CG i sad mene jako zanima jesu li te pare koje poticu od ruskih tajkuna, italijanskih sanera ili nekih tamo princeva. Bitno je da su pare, da nijesu falsifikovane i da ih mogu koristit, ostalo me ne zanima!?
    Ili sam ja nesto naopak a?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..................!

    Quote Originally Posted by milovan
    Podbadash li podbadash,
    kako ti ne dosadi, majko presveta,
    imash li ti kakvih procenata ili bockash iz lichne zadovoljshtine??????
    Svaka mu je na mjesto!

    Steta samo sto kod nas ima tako malo ljudi kojima tako dobro rade klikeri....
    Caesar`s wife must be above suspicion

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Svaka mu je na mjesto!

    Steta samo sto kod nas ima tako malo ljudi kojima tako dobro rade klikeri....
    MOZDA SU MALO VISHA OD KLIKERA,
    ali rade li rade.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovani, pusti se djavola no bachi jedno privatno pismo bez dozvole o ovom Munku tajkunu

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Milovani, pusti se djavola no bachi jedno privatno pismo bez dozvole o ovom Munku tajkunu
    Dobio sam dozvolu, za ove privatne prepiske,
    jer je moja najacha strana moja iskrenost, ne volim da drzim za sebe ono shto znam, ako to koristi JAVNOSTI da sazna istinu.

    Zato i molim sve uchesnike, da me ne opterecuju tajnama, nego da igramo otvorenih karata.

    Ja nijesam Hari,
    nego
    Milovan Vukov Jankovic,
    sa glavom i bradom u slici i rijechi.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Intuicija mi ne dozvoljava da vjerujem u najbolje namjere ove gospode ukljucujuci i $or premijera.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ti se nesto na$ekira ili mi se cini? Rekao si
    Quote Originally Posted by milovan
    Evo Vam shaljem, neovlashceno privatno pismo,
    ko voli nek izvoji.......
    a da nijesi Hari no Milovan to svi znaju i igraj kartama kojim zelis, a ja obecavam kad mi Munk napise privatno pismo isto cu ga objaviti.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ti se nesto na$ekira ili mi se cini? Rekao si

    a da nijesi Hari no Milovan to svi znaju i igraj kartama kojim zelis, a ja obecavam kad mi Munk napise privatno pismo isto cu ga objaviti.
    Naknadno sam dobio ovlashcenje,
    sve sam na vrijeme upozorio da ne primam tajne PP, kod mene je PAROLA, shto na UM,
    to na DRUM,
    ja nijesam diplomata i chuvar tajni,
    to me OPTERECUJE, ovko zaspem ko zaklan, ne grize me SAVJEST,
    ja nijesam POP, nego borac za DEMOKRATIZACIJU POSTKOMUNISTICHKIH TAJKUNSKIH DRUSHTVENIH UREDJENJA I RAZBIJANJA NJIHOVOG MONOPOLA ZA DOBRO SIROTINJE; PONIZENIH I UVRIJEDJENIH.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neka Munk da ponudu,
    na OTVORENI TENDER,
    ako pobijedi neka nosi.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Demijan, taktika je providna, ali prosa je voz za taktiku "sto gore to bolje." Sto se sklapilo, sklapilo, a da je Munk pare zaradjivao preko posrednika vjerovatno ih ne bi imao toliko. Cudan neki cojek sve oce sam da dogovara

Page 1 of 17 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  3. Milo za "Politiku" o jeziku i ostalom
    By amaro99 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 04-11-04, 12:53
  4. www.googlism.com
    By Berankrsh69 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 22-04-04, 09:39
  5. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •