Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 63

Thread: O referendumu po referendumu

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default O referendumu po referendumu

    Uvodni post je bio podmetanje moderatora!

    C.
    Last edited by cezastbr; 03-06-06 at 22:32.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default O referendumu po referendumu

    Tokom posljednih 5 godina sam svojom valjda opsjednoscu za crnogorskom emancipacijom i nezavisnoscu nacinio mnogo gresaka.

    Taj veo mi se skinuo glave i neke stvari vidim mnogo jasnije. Zato je doslo vrijeme da se izvinim mnogima i da zatrazim oprost. Mnogima sam nacinio nepravdu i zgrijesio sam dusu braneci neke stvari su neodbranjive. Mislio sam da ja odavde, iz dalekovida, neke stvari bolje vidim od vas. To je bila greska.

    Moje posebno izvinjenje Liberalnom Savezu i gosp. Martinovicu sa kojima dugo komuniciram ali i mnogim drugima kojima sam nacinio nepravdu. Nadam se da cete mi oprostiti.

    Trifunovic

  3. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S. F. Bay Area
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne razumijem o cemu se radi ... o kakvim se grshkama radi. greshka u koracima, tipografska greshka, greshka u izrazhavanju ... ili je to ono "izvini AKO sam te uvrijedio" shto i nije priznanje da je greshka napranljena no ustvari poricanje. Treba biti kondretan i reci tachno o chemu se radi i ako se kajesh radi nechega reci zbog chega.

    pozdrav,

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    - Greska u mom poricanju da je Milo DJukanovic zlo po Crnu Goru.
    - Greska sto sam napadao LSCG zbog nesposobnosti i kratkovidosti.
    - Greska sto sam zatvarao oci svim onim zlom sto je proizilazilo iz DPS samo zbog nezavisne Crne Gore.

    itd. itd.

    Znace oni koji su pratili o cemu pricam.
    Last edited by Beranac; 31-05-06 at 07:05.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    - Greska u mom poricanju da je Milo DJukanovic zlo po Crnu Goru.
    - Greska sto sam napadao LSCG zbog nesposobnosti i kratkovidosti.
    - Greska sto sam zatvarao oci svim onim zlom sto je proizilazilo iz DPS samo zbog nezavisne Crne Gore.

    itd. itd.

    Znace oni koji su pratili o cemu pricam.

    Sto se tice Djukanovica i zla po Crnu Goru, tu nijesi pogrijesio nista.

    DPS jeste uradio neke stvari dobre za CG ali to ne opravdava ovako los zivot, sto je najgore, slijede izbori u septembar i najlogicnije bi bilo da ne dobiju vise od 25 % glasaca, dobice preko 51 % . O tome se radi, kakav smo narod i koliko smo privrzeni vlasti.
    LSCG je imao svoje greske ali nikad nijesu imali slobodu da naprave nesto tako da je to mizerno sta su oni kome na zao uradili.

    A ako si stvarno napisao ti ovo , da nije neko usao pod tvojim nikom, onda svaka cast !
    Liberal !

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Sto se tice Djukanovica i zla po Crnu Goru, tu nijesi pogrijesio nista.

    DPS jeste uradio neke stvari dobre za CG ali to ne opravdava ovako los zivot, sto je najgore, slijede izbori u septembar i najlogicnije bi bilo da ne dobiju vise od 25 % glasaca, dobice preko 51 % . O tome se radi, kakav smo narod i koliko smo privrzeni vlasti.
    LSCG je imao svoje greske ali nikad nijesu imali slobodu da naprave nesto tako da je to mizerno sta su oni kome na zao uradili.

    A ako si stvarno napisao ti ovo , da nije neko usao pod tvojim nikom, onda svaka cast !


    Najbolje bih bilo da se okrenes oko sebe i pogledas u realnost, od raspada Yugoslavije niko ne zivi bolje ili gore od C.Gore, Milo djukanovic je vise ucinio za svoj narod no bilo ko drugi u okruzenju, smatram da Milo nije mogo nacjerat lijenstine da se provrijedne preko noci, pa cak niti tebe da sprijeci kako da bacas ljagu na istu tu tvoju C.Goru.
    Na izborima na jesen pobijedice bolji, ne zato sto su brojniji no sto su bolji, no vidjecese.
    Beranac je vrlo pametan i ucinio je pravi gest, i to je odlika postenog covjeka samo koliko se ja sjecam nista nije pogresno ucinio da bi se izvinjavao, nista visa no sto smo svi mi na forumu.
    veliki pozdrav Berancu.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Najbolje bih bilo da se okrenes oko sebe i pogledas u realnost, od raspada Yugoslavije niko ne zivi bolje ili gore od C.Gore, Milo djukanovic je vise ucinio za svoj narod no bilo ko drugi u okruzenju, smatram da Milo nije mogo nacjerat lijenstine da se provrijedne preko noci, pa cak niti tebe da sprijeci kako da bacas ljagu na istu tu tvoju C.Goru.
    Na izborima na jesen pobijedice bolji, ne zato sto su brojniji no sto su bolji, no vidjecese.
    Beranac je vrlo pametan i ucinio je pravi gest, i to je odlika postenog covjeka samo koliko se ja sjecam nista nije pogresno ucinio da bi se izvinjavao, nista visa no sto smo svi mi na forumu.
    veliki pozdrav Berancu.

    Milo je uveo CG u rat 92. Mogao je tada da ga izbjegne ali nije.
    Milo je podrzavao MIlosevica svih ovih godina do 97.
    Druze, do danas je proslo 16 godina, vjerovatno si mladji od mene 6-7 godina pa te to nije kachilo, nas i te kako jeste. Ako ti toliko godina treba da vidis da nesto ne stima onda mi te je zao.
    Nauceni ste tako da za boljitak treba stotine i stotine godine, zao mi je. Da stvarno zeli narodu da bude bolji, dovoljno bi mu bilo dvije godine maksimum . Proslo je 16. Da on nacera crnogorce da rade preko noci? Noc ti je 16 godina ?
    Liberal !

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    - Greska u mom poricanju da je Milo DJukanovic zlo po Crnu Goru.
    - Greska sto sam napadao LSCG zbog nesposobnosti i kratkovidosti.
    - Greska sto sam zatvarao oci svim onim zlom sto je proizilazilo iz DPS samo zbog nezavisne Crne Gore.

    itd. itd.
    A kada ti se to i zasto otvorilo i kazalo?

    p.s. Mashan siri virus 'prelamanja u mozgu'....:mrgreen:

  9. #9
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... salto mortale ? ... dobro je to ... i već viđano na ovom forumu ... iz krajnosti u krajnost ... a istina ti se smije neđe između ...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... eh, još i Solana da prelomi :"Pored toga što je rekao da je srećan zbog načina na koji je održana referendum, Solana je rekao da je srećan i zbog Đukanovića "jer znam koliko je on branio interese svoje zemlje i svog naroda". Solana je dodao da je uvjeren da će Đukanović nastaviti da to čini i u budućnosti.Đukanović "je mlad političar pred kojim je sjajna budućnost."... ma ne mora da prelama, i njega će Medo the Zmaj u prošlost da šalje ...

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    ... eh, još i Solana da prelomi :"Pored toga što je rekao da je srećan zbog načina na koji je održana referendum, Solana je rekao da je srećan i zbog Đukanovića "jer znam koliko je on branio interese svoje zemlje i svog naroda". Solana je dodao da je uvjeren da će Đukanović nastaviti da to čini i u budućnosti.Đukanović "je mlad političar pred kojim je sjajna budućnost."... ma ne mora da prelama, i njega će Medo the Zmaj u prošlost da šalje ...
    Ne brini ti za njih.
    I Slobo im je 1995 bio 'garant mira na Balkanu'
    Dok im je trebao...
    Vecina ljudi je zla

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Solana je dodao da je uvjeren da će Đukanović nastaviti da to čini i u budućnosti.Đukanović "je mlad političar pred kojim je sjajna budućnost."... ...dakle, ako ga dobro razumijem, još dugo će im trebati? ...

  13. #13
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poštovani Cezare,Godinama sam se divio Vašem intelektualnom hegemonu i neprocjenjivoj pameti. Vaši su nastupi na ovom forumu bili uvijek za nijansu veći od vaših istorijskih pohoda. Vaš nadnaravni um je na nivou genijalnosti gusaka koje su onomad spasile Vaš Rim.Ali, nakon ovog pisma upućenog meni, moraću da se ozbiljno zapitam nije li Brutus možda ipak bio u pravu?Srdačno Vaš,Maximilian

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pitao bih Beranca, zajedno sa monitorom, zasto je odlucio da promjeni misljenje i sta je uticalo na to!?

    Svi mi znamo sta je Milo Djukanovic radio svih ovih godina, dok nije politicki sazrio. Medjutim, on se ovom Nezavisnoscu i postedom bombardovanja 90tih koliko toliko iskupio i sad bi mu najpametnije bilo da se povuce. Cisto sumnjam da Milo moze neke promjene izvrsiti, neki veci boljitak napraviti, korumpiranost iskorijeniti... jer da bi bilo bolje mora se suociti sa pojedincima koji se bave nelegalnim poslovima i koji su korumpirani ali on im NE MOZE NISTA JER TO SU MU PRIJATELJI KOJI IMAJU DOVOLJNO SAZNANJA O NJEMU DA I NJEGA POVUKU DOLJE.

    Promjene su neophodne, to je cinjenica.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    Solana je dodao da je uvjeren da će Đukanović nastaviti da to čini i u budućnosti.Đukanović "je mlad političar pred kojim je sjajna budućnost."... ...dakle, ako ga dobro razumijem, još dugo će im trebati? ...
    Solana mora da se izljubi sa pobjednikom.
    Cekaj da splasne referendumska euforija i kad se stabilizuje CG poslije izbora najesen.
    Kad pocnu da dolaze pregovaracki timovi iz EK kojima se fucka za nacionalne price i kad oni pocnu da nam na nos nabijaju razne nedostatke, i kad identifikuju razne probleme, kako ce cika Milo polagano da prerasta u smetnju EU integracijama Crne Gore...
    Vecina ljudi je zla

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo ce vladati jos izmedju 16 i 38 godina 2*4 kao predsjednik i jos minimum toliko kao premijer

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default odgovor pa nek se brise:))

    JEl Slavko Perovic glasa?Treba mi provjerena informacija jer je opklada u pitanju!
    ilustrovani namaz za kucnog ljubimca

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ja sam papa
    JEl Slavko Perovic glasa?Treba mi provjerena informacija jer je opklada u pitanju!
    Jeste glasao, cekao je red vise od pola sata, bachio je foru , mozhe li on preko reda i da je toliko zasluzio,pushtili su ga ali nije htio. Je li dovoljno ?
    Liberal !

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zahvaljujem!!

    eto meni eurica!!
    ilustrovani namaz za kucnog ljubimca

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitate me zasto mislim to sto mislim. Pa jednostavno: mislim da nije dobar covjek i iskreni demokrata. Sad cete reci da to uopste nije bitno za jednog drzavnika, ali dragi moji, to su najbitnije stvari, jer od toga potice sve drugo.

    Tesko je i reci sta to cini covjeka dobrim i mozda je to kvalifikacija koja se u politici ne treba/moze koristiti. Kada ja kazem dobrim, mislim u onom starom narodnom znacenju. Dobar za svoj narod, posten i iskren. Jednu od rijetkih odlika koje imam jeste da znam da ocijenim covjeka u relativno kratkom vremenu. Na zalost, nijesam imao priliku da upoznam g. Djukanovica licno, tako da taj neposredni utisak nijesam mogao steci. Ali su zato njegova djela govorila umjesto njega. Hvala bogu, nijesam niti corav niti gluv, i zato se mozda cudite zasto dolazim do ovog zakljucka tako kasno. Pa jednostavno, dosta je kriva neumjerena propaganda opozicije i Beograda. Toliko puta su slagali, da je na kraju tesko bilo vidjeti sta je istina a sta podmecivanje.

    Da nije iskreni demokrata to se pokazalo tokom posljednih 3-4 godine, a to sto mi se zaista zgadilo, je bila predreferendumska propaganda. Vi svi znate da sam iskreno bio i jesam za nezavisnost Crne Gore, ali sam se osjecao porazen i stidio sam se sto pripadam tom pokretu; nesto sto do sada nikada nijesam cinio.

    Npr. na otvaranju novog aerodroma: Direktor drzi govor gdje je pola govora posvijeceno tome kako ce nam biti fino u nezavisnoj, bez ikakvog ustrucavanja. Da li je to u njegovoj nadleznosti da kao funkcioner javno, dok je na funkciji izlaze svoja privatna politicka misljenja? Naravno da nije. Barem ne u normalnoj drzavi. Da je to uradio ovdje u Danskoj, bio bi otpusten u roku od 24 sata. Poslije njega, izlazi Djukanovic i nastavlja tiradu o nezavisnoj, iako je u funkciji premijera na otvaranju aerodroma i na kraju predsjednik drzave, dakle predsjednik svih gradjana takodje odrzava junacki govor. To nije demokratski, slozicete se.

    Takvih primjera imamo mnogo: od direktora Zeljeznice, koji je novac iz budzeta slao na racun Bloka za nezavisnost - do nacina na koji je RTCG radila svoj posao u predreferendumskom periodu. Da ne govorimo o potplacivanju Masana. To su sve stvari koje su se desavale pred nase oci i zato se ne mozemo praviti da nijesu postojale.

    Drugo, sve bilo nepotrebno, jer su ljudi odavno prelomili, utakmica je odigrana i samo smo cekali da se rezultat pojavi na bilbordu. Na taj nacin su samo uprljali nesto sto je poteklo kao dobra, iskrena i dostojanstvena ideja.

    Neko ce upitati: da li bi bez Milovog preloma 2000. uopste doslo do nezavisne Crne Gore. Moram iskreno priznati - ne. Masinerija Beograda i vlasti u Crnoj Gori je bila prejaka za jedan mali Liberalni Savez. Da li smo svi zacepili nos i glasali? Jesmo. Da li se kajem? Mozda. Zavisi od buducnosti. Da li smo imali alternativu? Budimo iskreni, nijesmo. Da je GZP dosla ranije, mozda. Da je Liberalni savez radio bolje, mozda. Ali tako nije bilo.

    Dosta o referendumu. To je samo bila kap koja mi je prelila casu.

    Neki ce reci: pa zar nije mnogo stvari otislo na bolje od 1997? Jeste. Ali se upitajte, da li bi od toga nesto bilo, da nije bilo EU? Po meni, ne bi. Dakle, onda se zakljucak sam namece: DPS nije bio sposoban da samoinicijativno krene u demokratske reforme drustva. Ako nije sposoban, zasto ga glasamo? Zar to sto je uradjeno, sa velikom ekonomskom pomoci EU i na stotine EU "savjetnika" u PG, ne bi mogla uraditi bilo koja druga stranka u Crnoj Gori? Bi. Sta je to onda DPS zasluzio?

    O samom stepenu demokraticnosti Djukanovica da jos napomenem nesto sto bi trebali svi da se zapitate:

    - koliko puta se Djukanovic pojavio u Skupstini?
    - Koliko puta ste ga vidjeli da vodi javnu raspravu sa oponentima na televizoru? Dakle, ne puka pojavljivanja na tv - vec otvorene diskusije sa oponentima.

    Mozete to sve izbrojati na dvije ruke.

    - Koliki je stepen transparentnosti u drzavnim institucijama? Da li znate gdje i nasta se trosi novac? Da li znate kako se dolazi do odluka? Da li znate sta planiraju?

    - Kako je zavrsen slucaj S.C.?
    - Kako to da je ministar Policije bio glavni zlostavljac Muslimana tokom rata?

    Neko ce reci, pa on je odrzao medjunacionalni mir u Crnoj Gori. Mozda jeste, ali da li je uradio sto je tako iskreno mislio ili sto mu je NATO visio za vrat? Upitajte sebe, i iskreno odgovorite.

    Koliki je stepen samoodlucivanja kod opstina. Npr. u albanskim opstinama? Koliko je ulozeno kod njih? Da li mislite da za njega glasaju zato sto im je istinski prijatelj, ili zato sto imaju veceg neprijatelja? To vazi i za muslimane. Da li im je DPS iskreniji dobromislitelj od LSCG-a? Ne vjerujem. I oni su zacepili nos.

    Dakle, mozda smo mi suverenisti blatantno iskoristili DPS, mozda oni nas, ali u svakom slucaju, tako je kako je.

    Da li mislim da je DPS dobar po Crnu Goru? Ne. Pogotovo sada kada zaista nemamo razloga. Postoji dosta malih partija koje mozemo naciniti vece i bolje.
    Last edited by Beranac; 31-05-06 at 18:24.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor
    A kada ti se to i zasto otvorilo i kazalo?

    p.s. Mashan siri virus 'prelamanja u mozgu'....:mrgreen:
    Jutros u pola pet, u ono vrijeme izmedju sna i jave kada se najjasnije vidi.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekome smetala tema, pa je sada staviste pod drugom? Fino, fino. No nijesam iznenadjen.

    Pozdrav i neka vam je sa srecom.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Solana mora da se izljubi sa pobjednikom.
    Cekaj da splasne referendumska euforija i kad se stabilizuje CG poslije izbora najesen.
    Kad pocnu da dolaze pregovaracki timovi iz EK kojima se fucka za nacionalne price i kad oni pocnu da nam na nos nabijaju razne nedostatke, i kad identifikuju razne probleme, kako ce cika Milo polagano da prerasta u smetnju EU integracijama Crne Gore...
    Pa Bone to jedva ceka, jadan....kako bi se mi popravili, osim na taj nacin, kad moramo i kad nas vuku za ushi!
    Pozdrav
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Nekome smetala tema, pa je sada staviste pod drugom? Fino, fino. No nijesam iznenadjen.

    Pozdrav i neka vam je sa srecom.
    A sto bi nekom smetalo sto se ti opet nekom izvinjavas?
    Spojene su tri slicne teme, a zbog smetanja ti se nastavi izvinjavati slobodno koliko hoces i mozes.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ja sam papa
    JEl Slavko Perovic glasa?Treba mi provjerena informacija jer je opklada u pitanju!
    Jeste glasao je u crveni krst. Jos je rekao ljudi nikad ve nista nijesam molio, a sad bi ve zamolio da me pustite prekoreda da glasam.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premijer priznao mogucnost poraza na referendumu
    By phenomenon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 55
    Last Post: 16-05-06, 08:32
  2. Intervju sa ekspertom: zakon o referendumu
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 13-10-05, 17:02
  3. Replies: 2
    Last Post: 09-10-05, 03:17
  4. Na REFERENDUMU Francuzi rekli NE
    By Brzi in forum Politika generalno
    Replies: 18
    Last Post: 01-07-05, 22:59
  5. Zakon o referendumu
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-02-05, 14:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •