Results 1 to 3 of 3

Thread: zemljo otvori se... koliko duboko moze potanut SDP?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default zemljo otvori se... koliko duboko moze potanut SDP?

    dje ste kako ste... oce li to forumasi?

    ovo mozda ovo treba metnut u viceve ali je u pitanju stranka koja je odgovorna za danasnju situaciju i za izdaju uz svoje gospodare iz DPS-a, pa mi panu nam da je ovome odje mjesto. no Rifat izgleda svata da mu se stranci blizi kraj...

    SDP ostaje u vladi samo ako se postuje stranacki program

    Potpredsjednik Socijaldemokratske partij Rifat Rastoder izjavio je danas da ce, ukoliko ne bude ispostovana osnovna programska odrednica stranke o reafirmaciji crnogorske drzavnosti, biti doveden u pitanje ostanak te partije u Vladi Crne Gore. “Ukoliko Crna Gora bude prepustena daljoj neizvjesnosti, postavlja se pitanje opstanka SDP na politickoj sceni, a time i u bilo kojoj vladi”, rekao je Rastoder u intervjuu za bjelopoljsku “Reviju Polje”.

    PCNEN

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam puta do sada pomislio: e, stvarno, poslije ove i ovakve izjave, ovaj/ovi nece moci da izvrda/ju, a da to prodje bez posljedica.
    A izvrdali su, po pravilu, glatko i bez po muke sto god su i kad god su htjeli. I, ni trun im nije pao na obraz, niti se ko trznuo i ogrebo zbog toga. Kome je i naupalo da je pogazeno nedavno zavjetovanje ili obecanje lakonski je "pojasnio stvar": takva je politika, *****.
    E, nije! To smo samo mi kurve kad pristajemo da nas i najtanja izlizana fraza ubijedi u "pametnu" politiku nasih ljubimaca. Kada nam ne smeta da nas je** kad im se i kako cefne...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CG Crna Rupa u Evropi - glavu u kutiju guzicu na tacnu - NEMA DRUGE
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa valjda se zato ona Grupa za promjene naljutila pa oce da pravi tranzicionu vladu. Taman im (DPSDP) i jos ovi fale prava integracija familije.

    DPSDPGZP - novo ime vlade nase, mene podsjeca ka ono kad nekoga uhvati proliv pa se tako nekako cuje iz toaleta. :?
    Domaca nesreco i Internacionalni Problemu, prekradena krmadi, mrznja prema vama je moja ogromna, mrznja svakog normalnog covjeka je neponovljiva jer nista ste drugo nego atak na zdravi mozak !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •