Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 66

Thread: Mugi ili neko drugi?

  1. #26
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Ako im je dao priliku da srede sve sto je trebalo, a ipak nisu sredili, to je onda druga stvar, oni nisu rijesili sopstveni problem, imali su priliku.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #27
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija

    pogresno znas, mugiju ne istice drugi mandat vec je on zamijenio prethodnog gradonacelnika nedje pri isteku mandata (sjecate se da je cak bio u to vrijeme ministar zdravlja), pa je tek onda izabran za puni cetvorogodisnji manadat... A mislim da to u zakonu nasem nije odredjeno, mada nebih se zakleo...u svakom slucaju Mugi sigurno ima pravo da se kandiduje za jos jedan mandat
    oh, yeah! ta mi se info dja!!!
    treba mi josh koji parking ali i ovako nije loshe :grin:
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  3. #28
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    mugi i posle njega tarzan milosevic i nema trecega jedini coek koji je znao na koji nacin da se obracuna sa podgoricanima i da neshto ucini a shto se stanova tice ja mislim da se tu radi jedna krajnje dobra stvar kad trazish dozvole za zgrade dobijesh sve i u zahvalnost se opshtini poklanja stan i onda mugi ima 100 stanova al svio ti stanovi odu ljudima kojima se kuca rushi jer su svi iz tih kuca sad dodhsli u novogradnje i po meni to je jedno od naidealnijih reshenja ikad u pg smishljenih zar ne svi srecni zadovoljni mugi napravi grad i postyasmo metropola ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to mugi ,mugija za vladiku da ga u ruke cjelivamo (e sad volio bi da ne grijeshim al mi ovo ovakvo objashnjene lijepo stoji i stvarno se nadam da je tako) i to sam spreman da podrzim uvijek
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #29
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad mu istkenu svi mandati u pg, recite mu da se malo u nk preseli
    Kako Vaša bolest ?

  5. #30
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    miliceee, ako bi cojek poceo da radi oko NK, nijedna druga opstina ne bi imala novca za svoje projekte. Ipak, NK je prevelik za Mugija. :devil:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #31
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa vidis, kad je od pg grad napravio.. .cuda su moguca
    Kako Vaša bolest ?

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    kad mu istkenu svi mandati u pg, recite mu da se malo u nk preseli
    ja bi ga prije malo na primorije posla , ima bi posla da ne zna dje mu je glava,posebno u budvu !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  8. #33
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    ja bi ga prije malo na primorije posla , ima bi posla da ne zna dje mu je glava,posebno u budvu !!!
    i ja bih ga poslao mau u Budvu, onda bi mu dali nadimak ``Mugi zemljotres``, ali stranu an salu to bi Budvi i trebalo
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  9. #34
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by komsija
    Svakim dnaom se sve vise spominje odlazak Mugija sa mjesta gradonacelnika Podgorice. Sto o tome vi kao gradjani glavnog grada mislite? Koga vidite na njegovo mjesto u koliko on ode?
    e boga mi ti je owa dobra...teshko da bi iko mogao biti tako preduzimljiv kao on...svaka chast svima njima...ali je on za to mjesto kao od majke rodjen!mugi i niko drugi !!xixixixixixix(iako ga bash neshto lichno ne gotivim kao personu...al to je vetj subjektivno mishljenje... )

  10. #35
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    pa vidis, kad je od pg grad napravio.. .cuda su moguca
    onda samo mozes da zamislis koliko bi mu "samo" mandata trebalo za Niksic...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    pa vidis, kad je od pg grad napravio.. .cuda su moguca
    Jes i zamisli scenu Mugi naredi da se rusi neki divlji objekat nekoga kvartasa i znas kad bi ga srusili :mrgreen:
    Izresetali bi ih
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #37
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da bi Budvu potpuno razrusio,pa ponovo poceo sve iz pocetka da gradi :mrgreen:
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA
    mislim da bi Budvu potpuno razrusio,pa ponovo poceo sve iz pocetka da gradi :mrgreen:
    ne bi mu trebao bager no jedan osrednji zemljotres, odma bi se pokazalo kakve su gradjevine po budvi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #39
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E stvarno ne znam,jedino mogu da ga mrze kao gradonachelnika oni kojima je srushio kuce,a ni oni nemaju pravo,svi znamo zashto...
    A da se napunio,jes,i sa pravom! Marnuo je pare od vecih nekih investicija,lupam,koshta neki objekat 2,5mil. on reche stavi 3,i njemu odma po mil. u dzep,i reche da je izabra tu firmu jer su najbolju ponudu dali...
    I neka ga,on je jedini koji je izgradio pg! Shto je buric uradio prije njega? Napravio momishku plazu,tj. samo je stepenice izgradio da se mozemo spushtit do plaze...
    -Ko mu zlo mislio o ... mu visio!

    Pa razrijeshismo li,moze li i dalje da se kandiduje ili ne? Jes da je iz dps-a ali...jbg...
    cheers!
    Намјерно Другачији...

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Moze da se kandiduje.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Moze da se kandiduje.
    ako partija stane iza njega moze, a ako ne moze isto kao nezavisni kandidat, ali tesko da bi on sma pobijedio masineriju DPS_a
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  17. #42
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikako ne bih voljela da opet vidim mugosu kao prvog covjeka naseg grada. mislim da je dosta bilo, i previse.
    al iznad svega bih voljela da gradjani podgorice imaju tu privilegiju kao i neki drugi gradovi u okruzenju a i sire, da sami na izborima izaberu osobu koja ce biti na celu grada dok mu traje mandat. a ne ovako da neka partija bude ta koja ce imenovat i postavljat ljude na tim funkcijama. valjda smo se otarasili vise tog socijalistickog nacina samoupravljanja. fino izbori, pa sta vecina odluci.
    ne svidja mi se mugoshev nacin obracanja javnosti. pa on treba da je u sluzbi gradjana a ne da nas posmatra s neke visine...mozda ovo zvuci glupo al je istinito. da li se iko sjeca uopste ko je ukinuo fenomenalni FIAT-tih godina nas pravi i jedini prozor u svijet?! sjecam se isto tako da je isto tako neki novac koji je navodno ustedjen od fiata ulozen u neki KUD, vise se i ne sjecam koji...
    ja ne kazem da se u podgorici ne radi...naprotiv. samo jedan grad ne cine samo zgrade i okrecene fasade...vec ono sto ga cini prepoznatljivim a to su i fiat i mnoge druge manifestacije...nekako mi je to kod njega sve na oruk...ako me razumijete, nema duha...a to mu zamjeram najvise.

  18. #43
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam opet za mugija jer sa ovakvim narodom nekulturnim sebicnim koji se prema svemu odnosi kao stoka ne moze drugcije bez ovako kako on cini dovodi lagano ali sigurno hrad u jedan red , i ne opravdavam mu mnogo stvari koje je ukinuo i zapustio al drugoga covjka ne postoji koji bi mogao adekvatno da ga zamijeni defitivno mugi opet
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricanka
    ja ne kazem da se u podgorici ne radi...naprotiv. samo jedan grad ne cine samo zgrade i okrecene fasade...vec ono sto ga cini prepoznatljivim a to su i fiat i mnoge druge manifestacije...nekako mi je to kod njega sve na oruk...ako me razumijete, nema duha...a to mu zamjeram najvise.
    Pa ja se ne bih slozio sa tobom da PG cine samo zgrade i okrecene fasad
    Ima toliko kulturnih desavanja koja se odrzavaju u PG, takodje neki od trgova su dobili imena po raznoraznim kulturama (sad da ne nabrajam pojedinacno kulture), podignuti su niki spomenici.... Apsulutno se ne slazem da PG cine samo zgrade i fasade
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  20. #45
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    al opet se dosta gubi duh stare pg i stare varoshi i sl.....a to moze biti hit zasvakog ko dodje u pg evo primejr koliko od vas zna za ulicu DZAN mala ulica iza zgrade ei nisha koliko od vas zna da je to najstarija ul podgorice ? i koliko od vas zna da na turskom to znachi DUSHA ? tako da donekle opravdavam podgorichanku i shvatam je ako je zbog ovoga ogorchena ako je shto drugo u pitanju ne podrzavam je
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #46
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    replika replika hehehehe
    ma nijesam ja ogorcena, odakle izvuce samo taj izraz.
    samo mislim da nije dobro da se vezujemo za personu (makar sve pozlatio)...ove godine koje su za nama su nas tome valjda naucile.
    ne bih glasala za mugosu, to je neki moj stav. al bih najvise voljela da imamo lijepo izbore, lokalne i da mi budemo ucesnici u tom procesu...tj. da gradjani direktno biraju prvog covjeka opstine. samim tim bi osoba koja bi dosla na tu funckiju imala cini mi se mnogo vecu odgovornost prema nama, obicnim smrtnicima.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricanka
    . al bih najvise voljela da imamo lijepo izbore, lokalne i da mi budemo ucesnici u tom procesu...tj. da gradjani direktno biraju prvog covjeka opstine. samim tim bi osoba koja bi dosla na tu funckiju imala cini mi se mnogo vecu odgovornost prema nama, obicnim smrtnicima.
    prema novom zakonu tako ce se i birati gradnocelnik u oktobru...takvi su ti izbori bili sad u Cetinje Mojkovcu, Niksicu, Kotoru, Tivtu, Budvi, Zabljaku
    ako sma neki grad preskocio ne zamjerite..Znaci posebno se bira llista (partija) a posebno prvi gradjanin grada

    Quote Originally Posted by sparco
    al opet se dosta gubi duh stare pg i stare varoshi i sl.....a to moze biti hit zasvakog ko dodje u pg evo primejr koliko od vas zna za ulicu DZAN mala ulica iza zgrade ei nisha koliko od vas zna da je to najstarija ul podgorice ? i koliko od vas zna da na turskom to znachi DUSHA ? tako da donekle opravdavam podgorichanku i shvatam je ako je zbog ovoga ogorchena ako je shto drugo u pitanju ne podrzavam je
    e ovaj post bih mogao sad da analiziram i analiziram, nego me strah da bih pokrenuo jos neke teme, ali evo ukratko

    Duh stare Podgorice se izgubio zajedno sa narodm. Na sto mislim? Mislim na to da u PG je ostalo jako malo Podgoricana (cikotica), Podgoricu danas cine dosljaci koji su pobjegli sa sela u grad ili koji su se doselili iz nekog drugog grada......

    Ja sam cuo za tu ulicu, ali necu sad o njoj. Ta ulica i ime te ulice je jos jedan dokaz, o pitanju koje se ovih danas spominje u nasoj Drzavi (da ce nas Albanci Muslimani...``progutati``), a to ulica je dokaz da medju strao podgoricana ima dosta ljudi koji nijesu pravoslavne vjere, a danas se pokusava to izbjeci ili reci da nikad nije bilo muslimana u PG.... nadma se da razumijete sot zelim reci.....
    A sto se tice stare Varosi nije nju samo Mugi da kazem ``uistio`` pogledajte malo bolje privatne kuce i u jednom i u drugom dijelu stare varosi...
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  23. #48
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se tice tog nekog starog duha podgorice i toliko spominjane stare varosi imam utisak da ljudi stalno zaboravljaju jednu cinjenicu a to je; podgorica nekad titograd je proizvod komunistickog miljea i njihove zelje da se neka slavna i bogata istorijska proslost crnogoraca "izbrise". zato cetinje kao nasa prijestonica nikad nije ni mogla bit proglasena glavnim gradom. jednostavno su krenuli ispocetka i dali naziv TITOgrad. zato meni ni malo ne smeta sto nicu neke nove moderne zgrade, strane banke i sl.
    zato sto je pg grad gdje je moguce tako nesto napravit. mugosa je uradio masu al stvarno masu toga. no, ja njega licno ne volim, al sad ce neko rec pa nije vazno kakav je neko nego njegovi rezultati...samo to kod mene ide sve nekako zajedno u kompletu...

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a najbolje da stavimo manekena za gradonacelnika

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook
    ali koliko sam upucen, apsolutno svima je bio ostavljen rok za legalizaciju "divlje" izgradjenog objekta.
    Cak i CARINAMA u centru?
    I VEKTRI?
    Vecina ljudi je zla

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  2. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  3. Battlefield2 i drugi SCG serveri
    By grom in forum Game Server CG
    Replies: 13
    Last Post: 15-09-05, 14:53
  4. help
    By Mina_Murray in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-04, 22:03
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •