Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: HITNO trazi se mishljenje iskljucivo zenskih osoba!!!!

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default HITNO trazi se mishljenje iskljucivo zenskih osoba!!!!

    E nemojte zamjeriti shto sam otvorio temu ovdje ali citajuci sve ove postove i cuda morao sam dakle pitanje je : Shta vama curama smeta kod momaka koji se prema vama ophode kao da ste zadnja osoba na svijetu,koji vas paze maze shetaju kupuju,sve i svashta rade da vam dlaka sa glave ne zahvali??? mozda ce te odma pomisliti da neshto zezam al sam mnogo mnogo ozbiljan za ovo jer mi je do sad sto puta se pokazalo da neshto ne shtima tu sa vama i da uvijek pored ovakvog momka vi izaberete nekog kretena nabucanog koji se dere na vas vara vas ne javlja se i bog zna shto josh i za kojim uvijek trcite kao manite bez obzira na svu nervozu koju on kod vas izaziva ???? dajte mi konretan razlog zashto je to tako ako iko bude znao da odgovori il je sve ovo zenskog svijeta shto odje postoji toliko isfolirano da ti nije normalno il pak pati od kompelksa nekih i nema svoje ja da ni same ne znaju shto oce od zivota???? samo ne zelim opovrgavanje ovoga jer sam hiljadu posto siguran da istinu govorim
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno ne spadam u tu grupu, ali i mene zanima zasto se muskarci isto tako ponasaju. Lome se za curama koje su ih povrijedile i koje su se bukvalno zajebavale s njima...
    If you aren`t going all the way, why go at all?

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    svtvarno je crnjak to zato ja nemam djeovjku i necu da je imam ja volim maskimalno jednostavan zivot pun uzivanja ))) ua zene i mushkarci hehehehe al cudo da o tome niko ne razmishlja nikad i da nikom ne pane na pamet da kaze sebi aloooo daj osvijesti se pa oci u oci sve direkt neka boli al nek se kaze i samim tim pojednostave zivot tako ja radim i sve mi je banja .....a i kod djevojaka koje eto kao i ti spadaju u drugu kategoriju nakon odredjenog vremena se razvija strashno jaka posesivnost i ljubomora i sve se pokvari shto je bilo fino
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si bas nesto ogorcen na zene
    If you aren`t going all the way, why go at all?

  5. #5
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco
    E nemojte zamjeriti shto sam otvorio temu ovdje ali citajuci sve ove postove i cuda morao sam dakle pitanje je : Shta vama curama smeta kod momaka koji se prema vama ophode kao da ste zadnja osoba na svijetu,koji vas paze maze shetaju kupuju,sve i svashta rade da vam dlaka sa glave ne zahvali??? mozda ce te odma pomisliti da neshto zezam al sam mnogo mnogo ozbiljan za ovo jer mi je do sad sto puta se pokazalo da neshto ne shtima tu sa vama i da uvijek pored ovakvog momka vi izaberete nekog kretena nabucanog koji se dere na vas vara vas ne javlja se i bog zna shto josh i za kojim uvijek trcite kao manite bez obzira na svu nervozu koju on kod vas izaziva ???? dajte mi konretan razlog zashto je to tako ako iko bude znao da odgovori il je sve ovo zenskog svijeta shto odje postoji toliko isfolirano da ti nije normalno il pak pati od kompelksa nekih i nema svoje ja da ni same ne znaju shto oce od zivota???? samo ne zelim opovrgavanje ovoga jer sam hiljadu posto siguran da istinu govorim
    evo mogu ja da probam da pogodim

    recimo da smeta to kad je sve jasno i nacrtano i kad ona ili on u svakom momentu zna koliko je volis i obozavas, kad nema sta da se osjeti, pretpostavi, kad nema neizvjesnosti, nego kad je sve nacrtano. ne kazem sad da treba da je ignorises, daleko od toga, ali ne treba da joj hiljadu puta u toku minuta kazes koliko je obozvas.
    dalje, recimo da smeta taj odnos kad se ti ponasas prema njoj kao tat a ne kao momak. sve j to super, ali ne vjeruj mi da pokloni i slicne stavri nikako ne mogu ucvrstiti vezu. imams osjecaj da se ponasas prema noj kao prema kućnom ljubimcu pa da ti je osnov ponasanja uslovljeni refleks, pa ako ti njoj uradis ovo ona ce biti takva i takva ali to ne ide, moras da shvatis da je ona isto kao ti, dio te veze, da je ljudsko bice, i da njene emocije ne mozes uslovljavati nekim radnjama za koje mislis da su ustaljene.
    Kako Vaša bolest ?

  6. #6
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam,meni to ne bi smetalo,volim kad znam koliko je nekome stalo do mene,e sad sigurno kao i u svemu i tu treba pronaci neku granicu da ne bi poceo da gusis nekoga stalnim izlivima emocija...ali svakako ne znam zasto mislis da zene vole kretene koji su grubi prema njima,varaju ih i slicno...
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sve ja to znam sve tako i postupam i opet okaci sve macku o rep sve je vrh sve je lijepo i extra i odjednom ljubomora posesivnost ili chak drugi sluchaj da te svaka cura oce kao druga i voli te najvishe jer si prijatelj i shta osta ja sam sirak tuzni bez idje ikoga nema izgleda druge bez govedo da postanem i da jesam ogorcen imam razloga za to debeloga
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prijatelju, nešto pogrešno radiš očigledno. izgleda da ih gušiš svojom posesivnošću ili si nesiguran u sebe nema treceg
    Kako Vaša bolest ?

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja kazem da nema nisam ni posesivan ni nesiguran mozda je to shto sam preaktivan a zahtijevam od cure da me isprati u svemu shto radim i moj svaki dan traje po 18 19 sati u pokretu i onda se vremenom zamore i to je to shto mislish
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a mozda je i to shto sam previshe lezernog shvatanja i pogleda na svijet pa me nishta ne moze izbaciti iz takta i za sve nadjem opravdanje i sve svodim na maksimalnu jednostavnost
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa malo si mi kontradiktoran. sa jedne strane kažeš da se polomiš oko njih da im ugodiš a sa druge kažeš da te ništa ne može izbaciti iz takta.
    vidi, nemoj previše da se trudiš, pusti stavri da idu svojim tokom, onog momenta kad kreneš da razmisljaš napr. ako ja uradimovo ona će pomisliti ono i onda će uraditi to a ja ću... sve krene naopako
    Kako Vaša bolest ?

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    al ja se ne trudim sad da bash tako razmishljam ja znam sve shto im treba i osjecam ih sve shta zele misle hoce i ja im to pruzim i sve je fino do jedne granice kad postanu tolko posesvne i ljubomorne da ti nije normalno to me samo zanima jel zbog pruzanja prevelike sigurnosti zashtite i paznje ili shta ????
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekoh ti već, nije ti to cica maca, no djevojka, punopravni član vaše veze, koja sem što voli da je pažena i mažena, voli i da se osjeća kao ljudsko biće, koje slobodno mili i govori i koje učestvuje u zajedničkim odlukama i koje isto vrijedi koliko ti

    oprsoti koliko je tebi godina, otpilike?
    Kako Vaša bolest ?

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prema kome si gori taj je prema tebi bolji, a i ima tu i oko sujete rijeci
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #15
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije tačno. to samo važi u slučajevima kad pretjeraš pa je ugušiš izlivima emocija.
    Kako Vaša bolest ?

  16. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pa evo npr kod mene je sluchaj da sam neshto izmedju,lijepo se veoma ponasham prema njoj ali kad je neshto ozbiljnije zna se ko je ko... ta ljubomora i mene puno zanima,znachi nikada u zivotu joj nijesam dao nijedan povod da bude ljubomorna,a ona ipak pravi scene cak kad me vidi samo da stojim sa drugaricama (shto cini mi se nije normalno)... zna vecjinu mojih drugarica i pomalo se i druzi sa njima,dok je sa njima sve je u redu ali kad ostanemo sami pravi scene i par puta smo se zeshcje zbog toga posvadjali... pa mi djevojke dajte neki prijedlog kako da izlijechim tu njenu nesigurnost,iako je veoma lijepa (bez pretjerivanja) ponovo je vrlo nesigurna... a josh je gore shto se to deshava evo poslije dvije godine od kad smo se upoznali...
    #fakenews

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahahah ludilo
    nema ti tu pomoci to ti je ljubomora, sad ako nijesi ranije imao nekih ispada onda je patološka ljubomora a ako jesi onda, ja ljubomora sa razlogom
    Kako Vaša bolest ?

  18. #18
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene gushi kad mi se sve ugadja! lijepo je bit dobar i sve ali kad je sve kako ti ocjesh i kad ti se niko ne suprostavlja aoooo dosadnooooo! al lijepo je kad ima svega i kad neko ima svoje ja i kad te voli... ali toga nema...

    ma zhene su stvorene da iuh nrko zajebava a mushkarci da zajebavaju
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  19. #19
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to, prijatelju, opterecuje! govorim u svoje ime... ima i djevojaka koje to vole, koje samo to i zele... ja--nisam takva...

    meni smeta toliko obasimanje paznjom, izlivanje emocija i slicno... imam svoj zivot, a kad se neko toliko lomi oko mene govori mi da bash i nema mnogo svoga...
    takvim momcima pishe na celu "welcome", kao na otiracu...

    sve ok... kontam ja da ako zelish nekome da pokazesh kokliiko ti je stalo, da je ona za tebe jedina, nema razloga da se sputavash u tome, ali to jednostavno nekim zenama ne prija...

    mene gushi, i onda jedino zelim da pobjegnem od tog nekog...
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene gushi ono isparavanje u aluminijski

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa, nađi fabriku koja ti više odgovara
    Kako Vaša bolest ?

  22. #22
    Join Date
    May 2005
    Location
    middle earth
    Posts
    2,397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne znam.
    kod mene sve to funkcionishe na principu:koliko mi pruzhash-toliko cu ti dati.
    ako me "volish,mazish,pazish i tepash mi djole",i ja cu biti takva,u protivnom sam extreme bitch.
    ne volim ja te povuci-potegni veze,i te igrice machke i misha:gazi ti mene,i ja cu tebe.
    ako ne ide taj relationship,idem ja i to zayvijek.
    chini mi se da je tako ok,a sve te igrice su ostale za mnom u pubertetu(ma koliko se sjecam i tada sam bila "shto na um-to na drum).
    "ujutro je bilo jutro i josh sam bio zhiv"

  23. #23
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Ja ne znam sta se ti bunis. Tebe makar neko oce , za razliku od pojedinaca koje encu sada da navodim, a jedan od njih sam ja.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #24
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    juhu luv is a verb a da se ja i ti malo upoznamo i iskocimo nedje na more heheheheheh a milica oce glave da mi dodje ada coce ne sputavam je ja toliko tj nisam je sputavao toliko postoji kod mene dijalog i dogovor za sve i imam i ja momenata kad ne dam bez po mome i da se zna ko je glavni i sl. uvijek je svaki dogovor u dvoje dakle mislim shta reci sada???
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #25
    Join Date
    May 2006
    Location
    No Sleep Area
    Posts
    101
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco
    E nemojte zamjeriti shto sam otvorio temu ovdje ali citajuci sve ove postove i cuda morao sam dakle pitanje je : Shta vama curama smeta kod momaka koji se prema vama ophode kao da ste zadnja osoba na svijetu,koji vas paze maze shetaju kupuju,sve i svashta rade da vam dlaka sa glave ne zahvali??? mozda ce te odma pomisliti da neshto zezam al sam mnogo mnogo ozbiljan za ovo jer mi je do sad sto puta se pokazalo da neshto ne shtima tu sa vama i da uvijek pored ovakvog momka vi izaberete nekog kretena nabucanog koji se dere na vas vara vas ne javlja se i bog zna shto josh i za kojim uvijek trcite kao manite bez obzira na svu nervozu koju on kod vas izaziva ???? dajte mi konretan razlog zashto je to tako ako iko bude znao da odgovori il je sve ovo zenskog svijeta shto odje postoji toliko isfolirano da ti nije normalno il pak pati od kompelksa nekih i nema svoje ja da ni same ne znaju shto oce od zivota???? samo ne zelim opovrgavanje ovoga jer sam hiljadu posto siguran da istinu govorim
    pa zato shto kad ti neko non stop ugadja i sve to... malo je dosadno i zna da zhivcira. A i zato shto uvek trazhish neshto shto nemash... to je moje mishljenje,a naravno sve ima svoje izuzetke...
    psychedelic quest, medition of what is human nature, beating the other side...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Osoba A i Osoba B
    By Cao drustvo in forum Ženski kutak
    Replies: 19
    Last Post: 25-12-05, 20:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •