Page 8 of 23 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 567

Thread: Liberali 1991-2006

  1. #176
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... vlast ili DPS ? ... :mrgreen: ... zna Miloš ...

  2. #177
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Vukasin Micunovic
    Vlast ce se tesko skinut, jer ce uvijek bit 40% onijeh drugih koji bi raspisali referendum za prisajedinjenje komsiji, znaci svi ostali ce opet morat bit u nekakvoj poslije izbornoj koaliciji da imaju vlast...
    U najboljem slucaju DPS koalicija ce dobit manje glasova od 50% pa ce morat sa drugim "suverenistima" pregovarat kako ce se vladat u drzavi ....
    Znam.
    Kad sam cuo postref retoriku unionista, sve mi je bilo jasno. OPni ne idu na DPS glasace, vec da podijele svoje. Ili da sacuvaju...

    Glavno pitanje je - ko moze da uzme dio SDPS kolaca?
    Vecina ljudi je zla

  3. #178
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor
    nego ti liberali su ranih 90ih bili uvijek kretaivni i puni slicnih ideja. sigurno se sjecas.
    Ma jok.
    Ja sam tada srbovao uz vladajucu kliku.
    Vecina ljudi je zla

  4. #179
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nesto razmisljam...toliko sam dugo cekala taj dan (21.maj) al i dalje ne kontam...kako to da liberali nijesu uspjeli da ostvare svoj politicki program nezavisnu i samostalnu crnu goru???
    znaci li to da se narod u crnoj gori opredjeljivao za neku ideju na osnovu pojedinca koji tu ideju sprovodi???
    znaci li to da je konacno sazrela gradjanska svijest o tome sta znaci imati svoju zemlju??? ili to znaci ako milo sjutra odluci da udje u savez sa libijom ili nemam pojam sad lupam, da ce vecina biti za???
    e to ne mogu da razlucim...da li je vecina zaista rekla DA svojoj crnoj gori ili milu djukanovicu??? jer to su morate priznat dvije razlicite stvari....

  5. #180
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pitanja su dobra i mogu se kladiti da ima dosta normalnih ljudi sto tako razmislja i sto su i slicnim neodumicama ali to je tesko nasem narodu objasniti,sto je zbog ovakve demokratije u neku ruku i shvatljivo.
    Koliko sam bio srecan taj dan, tresao sam se od muke i nervoze 21. maja oko 9 i po kad sam cekao rezultate. Zaokruzio sam DA, preklopio listic i krenuo da ga ubacim u kutiju i vratio sam se jos jednom da provjerim da se nisam slucajno nesto zeznuo Niko vise od nas liberala nije zelio ovu Crnu Goru podgoricanko, to budi sigurna, a zasto nijesu oni napravili drzavu, zato sto crnogorski narod nije glasao za njih, jasna stvar. Zasto narod nije glasao za njih, zato sto smo uzasno sramezljivi ljudi,uvijek idemo uz rame blize jacem, gdje je moc, snaga ... 80 % crnogoraca su takvi, to je lako dokazati dosadasnjim izbornim rezultatom u zadnjih desetak godina.

    Vecina je zaista rekla DA , u to ne sumnjaj i to mora da se razgranici kao sto si i sama rekla. NIje MIlo DJukanovic Crna Gora, otici ce kad tad, ostace nam drzava kao prvo. Nikad u zivotu nijesam glasao za njega i nikako ne mogu da shvati naord da u ovolikoj mjeri njega podrzava dok su imali liberale na drugoj strani. Nikad .




    Quote Originally Posted by podgoricanka
    nesto razmisljam...toliko sam dugo cekala taj dan (21.maj) al i dalje ne kontam...kako to da liberali nijesu uspjeli da ostvare svoj politicki program nezavisnu i samostalnu crnu goru???
    znaci li to da se narod u crnoj gori opredjeljivao za neku ideju na osnovu pojedinca koji tu ideju sprovodi???
    znaci li to da je konacno sazrela gradjanska svijest o tome sta znaci imati svoju zemlju??? ili to znaci ako milo sjutra odluci da udje u savez sa libijom ili nemam pojam sad lupam, da ce vecina biti za???
    e to ne mogu da razlucim...da li je vecina zaista rekla DA svojoj crnoj gori ili milu djukanovicu??? jer to su morate priznat dvije razlicite stvari....
    Liberal !

  6. #181
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Pitanja su dobra i mogu se kladiti da ima dosta normalnih ljudi sto tako razmislja i sto su i slicnim neodumicama ali to je tesko nasem narodu objasniti,sto je zbog ovakve demokratije u neku ruku i shvatljivo.
    Koliko sam bio srecan taj dan, tresao sam se od muke i nervoze 21. maja oko 9 i po kad sam cekao rezultate. Zaokruzio sam DA, preklopio listic i krenuo da ga ubacim u kutiju i vratio sam se jos jednom da provjerim da se nisam slucajno nesto zeznuo Niko vise od nas liberala nije zelio ovu Crnu Goru podgoricanko, to budi sigurna, a zasto nijesu oni napravili drzavu, zato sto crnogorski narod nije glasao za njih, jasna stvar. Zasto narod nije glasao za njih, zato sto smo uzasno sramezljivi ljudi,uvijek idemo uz rame blize jacem, gdje je moc, snaga ... 80 % crnogoraca su takvi, to je lako dokazati dosadasnjim izbornim rezultatom u zadnjih desetak godina.

    Vecina je zaista rekla DA , u to ne sumnjaj i to mora da se razgranici kao sto si i sama rekla. NIje MIlo DJukanovic Crna Gora, otici ce kad tad, ostace nam drzava kao prvo. Nikad u zivotu nijesam glasao za njega i nikako ne mogu da shvati naord da u ovolikoj mjeri njega podrzava dok su imali liberale na drugoj strani. Nikad .
    tesko cete rezim oboriti pogotovo sad kad ce vecina Srba odustati od Crne Gore i vjerovatno vise nece izlaziti na izbore...evo i ja se mislim da li vrijedi izlaziti na izbore kad je njemu i ovakav referendum prosao.

  7. #182
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    samom se pitam koliko predstavnici LS u Republickom parlamentu vole CG, kad nece prisustvovati ni kao gradjanin , ako je vec partija smrznuta, proglasenju nezavisnosti a toliko su je zeljeli
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  8. #183
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda bi Montenegrina mogla da da odgoor na to pitanje.

  9. #184
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Osoba koja se krije iza nick-a Corwin bi mozda bio prava adresa...
    Vecina ljudi je zla

  10. #185
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo moga odgovora.
    mislim da se 21. maja u crnoj gori nije desila demokratija vec milo djukanovic!!!
    i kolko god jako zeljela nezavisnu crnu goru ne mogu a da se ne osvrnem na cinjenicu da kod nas nije sazrela ta ideja nezavisnosti u potpunosti do kraja, zdravorazumski kako da kazem. mada, nije mi jasno zasto ne mogu da kazem sebi ma bas me briga dobili smo drzavu, ono najvaznije, polako vremenom cemo dobiti i neku drugu bolju vlast....nekako imam taj gorak ukus da ustvari ova vlast opstaje ne zato jer je ona najmudrija, najpametnija, sto se uvijek nekako doceka na noge....ne. mislim da oni opstaju i pobjedjuju samo zato jer nam je opozicija ocajna!!! ako uopste snp i ostale prosrpske stranke mogu posmatrati kao neku opoziciju.
    pogledajte samo medojevica. ja vise uopste ne znam za sta se taj covjek zalaze. totalno se razvodnjio sa nekom pricom, cas se slika sa pedjom b. cas nece da pozove svoje pristalice da glasaju za DA na referendumu, sto je vjerovatno nesto najporaznije od svega...tako da nema alternative sto je uzasavajuce...o tome se radi.
    mada, opet kazem sve da nista nije uradio vec to sto nam je donio drzavu milo ce imat moje simpatije. a o nekom svom glasu kojim bi ga podrzala na izborima razmislicu i dobro izvagati prije no sto odlucim. toliko
    Last edited by podgoricanka; 02-06-06 at 09:26.

  11. #186
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocemo da pamtimo samo ono sto je u nasu korist, tu je problem crnogoraca podgoricanko. Ja se stavrno nekad zamislim jesam li ja normalan, ozbiljno ti kazem. Uvece kad legnem pa razmisljam ... Je li moguce da ovaj narod dobro zivi i da uvijek ali uvijek glasa Njega.
    Cinjenica je da zivimo LOSE, UZASNO, SIROMASNO.Gro crnogorskog drustva je siromasno, to je sad samo bitno, pustite sad drzavu i gluposti. Ja pamtim svaku godinu sto sam lose zivio i nisam bio siromasan zbog Kostunice, Milosevica ni Ratka Mladica nego zbog Djukanovic,a Marovica i Vujanovica, vrte se na jednu stolicu 16 godina .Lijepo je sto je obnovio CG drzavnost ali to mi nista ne znaci ako smo unazadjeni.

    Treba mi odgovor samo jesu li ova trojica zasluzni za los zivot ovoliko?

    AKo mi odgovoris da nijesi imala za koga glasati, jesi za liberali 100 puta cu to reci. I u septembru ces imati za koga.



    Quote Originally Posted by podgoricanka
    evo moga odgovora.
    mislim da se 21. maja u crnoj gori nije desila demokratija vec milo djukanovic!!!
    i kolko god jako zeljela nezavisnu crnu goru ne mogu a da se ne osvrnem na cinjenicu da kod nas nije sazrela ta ideja nezavisnosti u potpunosti do kraja, zdravorazumski kako da kazem. mada, nije mi jasno zasto ne mogu da kazem sebi ma bas me briga dobili smo drzavu, ono najvaznije, polako vremenom cemo dobiti i neku drugu bolju vlast....nekako imam taj gorak ukus da ustvari ova vlast opstaje ne zato jer je ona najmudrija, najpametnija, sto se uvijek nekako doceka na noge....ne. mislim da oni opstaju i pobjedjuju samo zato jer nam je opozicija ocajna!!! ako uopste snp i ostale prosrpske stranke mogu posmatrati kao neku opoziciju.
    pogledajte samo medojevica. ja vise uopste ne znam za sta se taj covjek zalaze. totalno se razvodnjio sa nekom pricom, cas se slika sa pedjom b. cas nece da pozove svoje pristalice da glasaju za DA na referendumu, sto je vjerovatno nesto najporaznije od svega...tako da nema alternative sto je uzasavajuce...o tome se radi.
    mada, opet kazem sve da nista nije uradio vec to sto nam je donio drzavu milo ce imat moje simpatije. a o nekom svom glasu kojim bi ga podrzala na izborima razmislicu i dobro izvagati prije no sto odlucim. toliko
    Liberal !

  12. #187
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Ocemo da pamtimo samo ono sto je u nasu korist, tu je problem crnogoraca podgoricanko. Ja se stavrno nekad zamislim jesam li ja normalan, ozbiljno ti kazem. Uvece kad legnem pa razmisljam ... Je li moguce da ovaj narod dobro zivi i da uvijek ali uvijek glasa Njega.
    Cinjenica je da zivimo LOSE, UZASNO, SIROMASNO.Gro crnogorskog drustva je siromasno, to je sad samo bitno, pustite sad drzavu i gluposti. Ja pamtim svaku godinu sto sam lose zivio i nisam bio siromasan zbog Kostunice, Milosevica ni Ratka Mladica nego zbog Djukanovic,a Marovica i Vujanovica, vrte se na jednu stolicu 16 godina .Lijepo je sto je obnovio CG drzavnost ali to mi nista ne znaci ako smo unazadjeni.

    Treba mi odgovor samo jesu li ova trojica zasluzni za los zivot ovoliko?

    AKo mi odgovoris da nijesi imala za koga glasati, jesi za liberali 100 puta cu to reci. I u septembru ces imati za koga.
    dosta je vise ovih sto se kriju iza liberala...pa oni su i podrzali manjinsku vladu MIlu prije nesto godina...moja je procjena da milo nece pasti s vlasti narednih dvadesetak godina...a kad padne onda treba na sledecim izborima oboriti i novu vlast cisto da znaju sledeci da nije lako tu ostati...sem naravno ako osjetno ne poprave standard gradjana

  13. #188
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kovac
    dosta je vise ovih sto se kriju iza liberala...pa oni su i podrzali manjinsku vladu MIlu prije nesto godina...moja je procjena da milo nece pasti s vlasti narednih dvadesetak godina...a kad padne onda treba na sledecim izborima oboriti i novu vlast cisto da znaju sledeci da nije lako tu ostati...sem naravno ako osjetno ne poprave standard gradjana
    ja sam repdsjednik mladih liberala bio 8 godina ako na to pucas

    Podrzali su manjinskui vladu na godinu dana iskljucivo zbog referenduma i odma izasli cim su ovi slagali druze, ne citas nista.
    Liberal !

  14. #189
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    ja sam repdsjednik mladih liberala bio 8 godina ako na to pucas

    Podrzali su manjinskui vladu na godinu dana iskljucivo zbog referenduma i odma izasli cim su ovi slagali druze, ne citas nista.
    pa i sad ga podrzite evo vam je donio neovisnu sto ste i htjeli od njega omogucio vam je sve ne vidim da se razlikuje mnogo od vas...sta vise zalite se da vam je oteo program.Ne vjerujem da ce vam Srbi pomoci u njegovom rusenju sad ste sami na tom polju...

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    ...ja sam repdsjednik mladih liberala bio 8 godina ....[/B]
    cijelu osnovnu?
    dobro si se odrzao - duze no Slavko.:mrgreen:

  16. #191
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi tuzno da nije smijesno, osnovnu sam zavrsio '93 .


    Quote Originally Posted by monitor
    cijelu osnovnu?
    dobro si se odrzao - duze no Slavko.:mrgreen:
    Liberal !

  17. #192
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    272
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvi put sad cujem da bi se slavko vratio i ukljucio aktivno u politku.
    moram priznat da me to posebno raduje al sam ipak skepticna...dok ga ne vidim nedje da sam to kaze necu vjerovat.
    mozemo sad pricat sto ocemo, no cinjenica je da nam je milo donio nezavisnost a ne slavko.
    kolko god to bilo apsurdno, porazno i retardno, to je fakat i za to ce vazda imat milo moje postovanje (u tom smislu) ma sto god ja o njemu mislila. tako da ne znam...nista nije crno/bijelo...problemi su mnogo dublji i slozeniji nego sto na prvu loptu izgleda.
    Last edited by podgoricanka; 02-06-06 at 13:05.

  18. #193
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E´su li ovako Rusi tugovali za Brkom,
    kad je otega papke.
    Teshko Crnoj Gori, ako reciklira politichare, jes da SMO EKOLOSHKA, ali kod TOLIKO MLADIH LIBERALA, da nema pupoljka da PROCETA i zablista na politichkom nebu, nego od utuljene zvijezde, oce da prave STELA NOVU, koja ce sve da nas ugrije, blagosh nama crnijema kukavcima, kod toliko omladine, mi trazimo penzionere.

    Ada od toliko chlanova, bivshijeh, sadashnjijeh, nekadashnjijeh, buducijeh, vrucijeh i zamrznutih, da nema CHojKA choche, da stane i poviche iz sveg GLASA, CRNU GORU ZATALASA,
    BEZ SHATE NAM NEMA SPASA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #194
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    E´su li ovako Rusi tugovali za Brkom,
    kad je otega papke.
    Teshko Crnoj Gori, ako reciklira politichare, jes da SMO EKOLOSHKA, ali kod TOLIKO MLADIH LIBERALA, da nema pupoljka da PROCETA i zablista na politichkom nebu, nego od utuljene zvijezde, oce da prave STELA NOVU, koja ce sve da nas ugrije, blagosh nama crnijema kukavcima, kod toliko omladine, mi trazimo penzionere.

    Ada od toliko chlanova, bivshijeh, sadashnjijeh, nekadashnjijeh, buducijeh, vrucijeh i zamrznutih, da nema CHojKA choche, da stane i poviche iz sveg GLASA, CRNU GORU ZATALASA,
    BEZ SHATE NAM NEMA SPASA.
    prije referenduma ste trebali misliti o vlasti...sad je kasno nema vise Milu pada...borio sam se dosta pa eto vama malo da se sjekirate ja sam odustao od izbora

  20. #195
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    ja sam repdsjednik mladih liberala bio 8 godina ako na to pucas

    Podrzali su manjinskui vladu na godinu dana iskljucivo zbog referenduma i odma izasli cim su ovi slagali druze, ne citas nista.
    a da niu mozda imali liberali vecinu u parlamentu nkead i koliko dugo? Za taj period jeli se mogao raspisati referendum? Ako jeste zasto nije raspisan?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  21. #196
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kovac
    prije referenduma ste trebali misliti o vlasti...sad je kasno nema vise Milu pada...borio sam se dosta pa eto vama malo da se sjekirate ja sam odustao od izbora
    Nama se ne zuri, mi se vishe ne shjekiramo,
    dok nam Milo daje stanove bez pare i dinara, penzije limitirane oko 600 eura dok Hari ne reche kolike su limitirane, i minimalne od 50 za kafu i ciNGare, kola ganjc nova ili ova iz Berkovica sa lichnom kartom za 1000 eura, REGULARNA u CGi, ima mjesta u kafice i hotele, igramo rukomet, kosharku i vaterpola na Jevropskom nivou, Svjetski smo MAJSTORI u LOWKICK, udaramo ispod pojasa pravo u mooda, ako se neko buni, vozimo sporsku voznju na dva tochka, dok nas saobracajac pozdravlja sa osmjehom, pretrchavamo na crveno , bili nas kita, jedan je zivot i prolazan , ali je vjechna CRNA GORA, i more ispod Lovcena, zivimo od ljubavi i Kishelje vode Knjaz Milosh, a spremamo Kralja Nikolu na Cetinjski dvor, da nastavimo 220 godina , vladavine PETROVICA kuce junachke, ako se VAMA zuri, vi poitate ili se shjekirajte, mi kad nekoga skidamo, mi mu prvo na pamuk dushu izvadimo, MIC PO MIC, ne ka vi Sloba iz bijeloga dvora pravo u cumez, mi uzivamo dok to radimo, zato nas pushti da pijemo kafu i popushimo koji cingar, da se zdogovorimo, kako, kad i na koji nachin, kush na nas , ubolo te june.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #197
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    a da niu mozda imali liberali vecinu u parlamentu nkead i koliko dugo? Za taj period jeli se mogao raspisati referendum? Ako jeste zasto nije raspisan?
    Nikad nijesu imali vecinu u parlametnu
    Liberal !

  23. #198
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    penzije limitirane oko 600 eura dok Hari ne reche kolike su limitirane, i minimalne od 50 za kafu i ciNGare, ...
    Milovane, ti opet ponavljas pricu koju samo ti znas. Ne navede koje su to penzije limitirane na 600 i koje su za zasluge?

  24. #199
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    a da niu mozda imali liberali vecinu u parlamentu nkead i koliko dugo? Za taj period jeli se mogao raspisati referendum? Ako jeste zasto nije raspisan?
    Izgleda da neki ni posle svega nijesu naučili da referendum raspisuje predsjednik Republike!

  25. #200
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Nikad nijesu imali vecinu u parlametnu
    onda si zaboravio, vise od godinu dana su imali vecinu u parlamentu zajedno sa kolegama iz srpskih stranaka
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

Page 8 of 23 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. News, Recalls, Vehicle Defect and Safety Information!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 197
    Last Post: 03-02-11, 01:36
  2. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  3. Program Praznika Mimoze 2006.
    By Djoks in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 30-01-06, 11:23
  4. Liberali se prodali - zadnji dokaz
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 55
    Last Post: 14-07-04, 21:24
  5. Zasto im Liberali nijesu vjerovali?
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 02-03-04, 08:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •