Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 142

Thread: Pete Gooding u Podgorici... ????

  1. #101
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Originally Posted by Anna
    Vida ne moze danas. Javi joj se sjutra, cekace tvoj poziv.

    Heh Doroty

  2. #102
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    zabjelo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je od ovih podgorickih DZejeva radio warm up Severini sinoc. Za after znamo.

    Sto se nove ekipe tice, ne treba ih pominjat i falit. Njima nije potrebno da im se kao ostalim njihovim ''kolegama'' prica, jer se ZNA da su kvalitetni, i da neikad ne pustaju dva ista seta.

  3. #103
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdrafoooo forumasi forumasi efooo stigla ja da vam kazem da je vecini ljudi koji ne mogu da iznesu misljenje ovim putem bilo EXTRA...POHVALE ZA ORGANIZACIJU...meni je takodje bilo super bas bas...toliko da uopste nisam obracala paznju na ljude oko sebe...to sto pominjete nove face,neki ovakvi neki onakvi ...vidjela sam zadovoljnu masu koja skace i trazi jos jos jos...heh eto tako...

    HVALA NA PAZNJI I DOVIDJENJA

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SNooPY
    Sto se nove ekipe tice, ne treba ih pominjat i falit.
    -->

    Quote Originally Posted by SNooPY
    Moram da pohvalim Marka Vujacica koji je u velikoj mjeri izvukao situaciju.
    Pa dobro nemoj da se zafrkavash. Neko chita ovo shto ti pishesh.
    Prichamo li o toj ekipi, ili ima i novija ekipa, i josh brza !? I meni je kao i tebi dosadilo da slusham budale koji pushtaju dva seta stalno...Podeli novu ekipu sa drugarima...

    PS. Odje svako umije da izbjegne konkretizovanje, ne? Ali zar je i dalje zabavno chitati izmedju redova. Pa necu da me zavodish, nego da mi odgovorish na pitanje.

    I nije tachno da ne treba da se pricha o "kolegama" ili kako si ih vec nazvao, i ostalim DJ-evima. Ko treba da pricha i da hvali dobar set i DJ-a ako ne neko drugi? Ne treba valjda on sam da hvali sebe. Ili treba?
    Last edited by Tyler^Durden; 26-06-06 at 13:38.

  5. #105
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    zabjelo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragi mi komsijo Vlado. U zivotu sam se svemu nadano. Sto bih naglasio da vecina sto kazu dooovome ... nije istina.
    Ali se nisam nadao da ces i ti da se primis. Mora da si radio warm up Severini.

  6. #106
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    zabjelo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da je npr. CULE radio njega bih isto pohvalio.
    Ali nije radio.
    A ipak cu da ga pohvalim.

  7. #107
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci *prebrzi* ste, a mozhda to dodje i sa godinama, ne znam?!

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ako je primanje to shto sam ischitao postove koje si napisao i mislio da ozbiljno pishesh onda sam se stvarno primio...Al proci ce...Al ako ti izbachish ovoliko pisarije ovdje i ochekujesh da niko nece obratit paznju na to shto pishesh onda potcjenjujesh sebe.
    Ako sam jedini koji ti je posvetio paznje toliko da te pita neshto vezano za tvoju prichu, opet mi nije zao.

    Nisam ni ja ochekivao da cesh se ovako postaviti prema jedinoj osobi koja je obratila paznju na ono shto pishesh. Lakshe je iskomentarisat tvoje postove sa "Jupi Snupi" ali shto bih se ja tebi tako obracao, kad te lichno poznajem. Ako ochekujesh da te ljudi zaebavaju zbog onoga shto napishesh reci mi. Ako ochekujesh da te tapshu po ramenu i govore "Ludaku Ludi" i to mi reci. Ali nemoj da mi prichash ovakve gluposti na forumu gdje sam te lijepo pitao neshto vezano za raspravu. Ako ocesh da se zajebavamo mozemo otvorit poseban topic za to.

    I dje meni fore o primanju choeche!? Nemoj molim te...Ti bi najbolje trebao da znash da je u nashem kvartu razvijen imunitet na primanje.

    Izvinjavam se ljudima koji su konstruktivno raspravljali o nechemu, valjda Goodingu i Exitu...Dimitrije ako i dalje treba da mi se obracash na slichan nachin, nemoj da ovim ljudima unishtavamo topic. Znash mi broj telefona.

  9. #109
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    zabjelo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala sto si dokazao moje tvrdnje. Prikljucujem se tvom izvinjeniju ostalima. Javi se na telefon.

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SNooPY
    Isti ti ljudi je prodaju. Pojedini od vas imate toliko novca da je bez probleme mozete kupit. Ucinite to zbog nas koj NISTA o muzici ne znamo, ili otvorite muzicko-edukativni centar kako bi nas izveli na pravi put jer smo ''upali u lose drustvo''
    Za Fuku ti ne treba para. Ne prodaju je. Možeš da je iznajmiš, samo treba da osmisliš program i da počneš da radiš. Kiriju plaćaš poslije mjesec dana, a u kafiću ti je sve kao što je bilo. Preostaje samo da je uzmeš i da počneš da radiš.
    Mislim da bi bezveze bilo da ne znaš ništa o muzici, a da raspravljaš na ovom forumu, mora da si se šalio .
    A što se lošeg društva tiče, tu stvar su morali roditelji da završe do vaše 7. godine, sad je kasno.

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista
    Derivat, rispekt za kritiku, ovako se pishe i kritikuje!!! A ne "Organizatori Exita smatraju nas CG-ce zaostalima, pa nam uvalili nekog Pete Goodinga, koji je rezident na smrdljivoj Ibizi". Pa jos su maltene dovukli krezubu publiku iz nekih cuka iz Srbije, cisto da nam pokvare i to malo ugodjaja. Ta krezuba publika je ODAVDE; a i ne vidim razloga zasto popljuvati i sve one koji nisu imali $$$ da udju na TFP, pa su ostali ispred (prije ulazenja sam sreo massu prijatelja, pa su tu bili i Orange i Chevalier i dijelili promo diskove). Fakat je da je ovogodisnji TFP bolje organizovan od ovoga, ali nacin kritikovanja Tuborg Partija je ono sto mi smeta... Kad rade nashi, sve se zavrsi otprilike sa "pa uradi TI bolje, ako mozes". A da Exit moze bolje, moze...
    Sve u svemu - složismo se da je moglo biti bolje

    Još jedna stvar, koju zaboravih da pomenem, a to je veoma loša reklama za ovaj događaj. Ništa TV, ništa plakati, bilbordi, samo flajeri i to ne baš svuda zastupljeni.
    Neozbiljno zar ne?
    Ulaz je bio free, a ono je malo ljudi za džabaka.

  12. #112
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @DERIVAT

    e odje se jedino sa tobom moze pricati ali stvarno...sto se mene tice muzika na TFP je bila bolja,ali organizacija(ozvucenje,rasvjeta i sve sto ide uz to)je na ovu zurku bilo stvarno super...a ko se iole razumije u muziku bolje mu je da cuti jer stvarno ova dvojica(neka su zdravo) ne mogu da se uporede sa ovima sto su radili na TFP ukljucujuci i tebe... u svakom slucaju vec sam rekla ja sam se super provela jer ja to umijem... pozdrav

  13. #113
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    zabjelo
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mogu to bih uradio. Nema potrebe da govoris ''mozes''. A sto se roditelja tice, pola ih nemam, a od druge polovine sam se davno odselio tako da kad je drustvo u pitanju tu sam prepusten samom sebi. Mozda to i donekle opravdava moje ponasanje.

  14. #114
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SNooPY
    Da mogu to bih uradio. Nema potrebe da govoris ''mozes''. A sto se roditelja tice, pola ih nemam, a od druge polovine sam se davno odselio tako da kad je drustvo u pitanju tu sam prepusten samom sebi. Mozda to i donekle opravdava moje ponasanje.
    bio sam cvrsto odlucio da ne pisem nista poslije svog iscrpnog opisa promocije exita u pg, ali moram samo malo cisto da ti skrenem paznju da umjesto sto trazis opravdanje za svoje ponasanje, uzmes pa malo citas forume i ne pises ishitrene komentare. mozda ces vremenom prevazici stvari koje te sad muce.

    ostalo necu da komentarisem jer ako neko procita moju pricu prije i komentar poslije zurke shvatice da govorim samo za dobro svih nas, pa i ferariste, da jednom za vazda mozemo da kazemo "NE VALJA VAM PROMOCIJA EXITA KUU*CA!" inace, samo sam jedan propustio i znam kako exit izgleda bez da me neki djecak za racunarom uci.

    hvala

  15. #115
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by derivat
    Sve u svemu - složismo se da je moglo biti bolje

    Još jedna stvar, koju zaboravih da pomenem, a to je veoma loša reklama za ovaj događaj. Ništa TV, ništa plakati, bilbordi, samo flajeri i to ne baš svuda zastupljeni.
    Neozbiljno zar ne?
    Ulaz je bio free, a ono je malo ljudi za džabaka.
    malo ljudi za dz,ali s' obzirom na to da nije bilo plakata, bilborda,tv reklame...mislim da su flajeri ucinili svoje tako da je ipak bilo masu naroda...s'obzirom na obzir...

  16. #116
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stane Dolanc nesretni
    bio sam cvrsto odlucio da ne pisem nista poslije svog iscrpnog opisa promocije exita u pg, ali moram samo malo cisto da ti skrenem paznju da umjesto sto trazis opravdanje za svoje ponasanje, uzmes pa malo citas forume i ne pises ishitrene komentare. mozda ces vremenom prevazici stvari koje te sad muce.

    ostalo necu da komentarisem jer ako neko procita moju pricu prije i komentar poslije zurke shvatice da govorim samo za dobro svih nas, pa i ferariste, da jednom za vazda mozemo da kazemo "NE VALJA VAM PROMOCIJA EXITA KUU*CA!" inace, samo sam jedan propustio i znam kako exit izgleda bez da me neki djecak za racunarom uci.

    hvala
    uh znaci li to da neces na exit?:mrgreen:

  17. #117
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istina da su flajeri odradili svoje, samo sam se nadao da će biti bolje promovisana i da će biti više ljudi.
    Kako je reklamirana samo flajerima, bilo je i više ljudi nego za očekivati.

    Snoopy, možda i mi ne možemo da uzmemo Fuku jer možda nemamo para ili ne vjerujemo u projekat takvog tipa.
    Pričom oko vaspitanja nisam imao namjeru nikoga da uvrijedim, a ako jesam, izvinjavam se.

  18. #118
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green_girl
    uh znaci li to da neces na exit?:mrgreen:
    pa necu ove godine, ali ne zbog promocije. to sam odlucio ranije.

    ti ces mi ispricati kako je bilo!

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih da se taj covjek ne pominje vise, posto je dobar dio nas razocaran njegovim "setom" ako se to tako moze nazvati, jer nije pustio ni 3-4 stvari muzika je vec ugasena, a i to sto je pustio bilo je lose.

    Zasto niko ne pominje drugog DJ-a? Ili se svi samo sjecaju 4 pjesme koji je pustio gooding? Da nije bilo onog crnje, ova zurka bi bila jos veca katastrofa. Svidio mi se njegov set, veseo, pun ritma, pozitivne energije.

  20. #120
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Ja bih da se taj covjek ne pominje vise, posto je dobar dio nas razocaran njegovim "setom" ako se to tako moze nazvati, jer nije pustio ni 3-4 stvari muzika je vec ugasena, a i to sto je pustio bilo je lose.

    Zasto niko ne pominje drugog DJ-a? Ili se svi samo sjecaju 4 pjesme koji je pustio gooding? Da nije bilo onog crnje, ova zurka bi bila jos veca katastrofa. Svidio mi se njegov set, veseo, pun ritma, pozitivne energije.
    u pravu si, to je bio svijetli dio veceri u onom mraku baste kina kulture!

  21. #121
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je prvi dj marko vujacic bio najbolji

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green_girl
    Meni je prvi dj marko vujacic bio najbolji
    A i pravac koji on vrti je bas slican ovoj dvoici.


    btw. kako se on nasao da pusta prije njih? ne moguce da je radio warm up, jer ono ni malo nije licilo na to [fino je pustao, to stoji] ali ko je pravio taj line up? Normalno se da uvjek ide sa sporijim tempom ka sve brzem, ali ovdje je neko definitivno pobrkao loncice

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam mislio da je crnja gooding hahhahaa hahhahaha
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #124
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    A i pravac koji on vrti je bas slican ovoj dvoici.


    btw. kako se on nasao da pusta prije njih? ne moguce da je radio warm up, jer ono ni malo nije licilo na to [fino je pustao, to stoji] ali ko je pravio taj line up? Normalno se da uvjek ide sa sporijim tempom ka sve brzem, ali ovdje je neko definitivno pobrkao loncice
    Uopste nije bilo planirano da dj marko vujacic radi te veceri...valjda su ova druga dva dj kasnila pa zato...mislim da je odradio odlicno zagrijavanje...a sto se tice tempa nema tu sta je normalno a sta nije,nema pravila u muzici to je volja i stvar dj sta ce i kako ce sa tempom,dinamikom....itd.

  25. #125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by green_girl
    Uopste nije bilo planirano da dj marko vujacic radi te veceri...valjda su ova druga dva dj kasnila pa zato...mislim da je odradio odlicno zagrijavanje...a sto se tice tempa nema tu sta je normalno a sta nije,nema pravila u muzici to je volja i stvar dj sta ce i kako ce sa tempom,dinamikom....itd.
    Ako ti je ono bio warm up, onda stvarno sprdnja. Sa onakvim tempom? Sa onim stvarima koje je vrtio nije ni w od warm up-a. U muzici itekako ima pravila i DJ zna ili bi trebao da zna ako radi warm up kako da ga odradi, da bi ostavio prostora i za druge DJ-eve, a da ne isprzi narod u prve pola sata.

    Ako si bila na TFP, slusala be gooda ili mozda na trecoj kada je bio Montech, onda bi trebala da znas kako bi trebao da ide warm up. Ili ti samo volis brzo i jako?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Otvara se Poljoprivredni fakultet u Podgorici
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 28-08-09, 07:57
  2. Replies: 51
    Last Post: 29-06-05, 18:47
  3. Oli Ren u Podgorici
    By Sthlm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 21-04-05, 15:09
  4. EXIT04 promo zurka u Podgorici
    By popokatepetl in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-04, 15:43
  5. Kit u Podgorici??
    By laufer** in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 29-03-04, 23:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •