Izgleda da ja previse pricam, ili izvrcem realnost, tako da mi je prosle noci bio upucen telefonski poziv (da, dobro citate) od gospodina, tj. dekana cije smo fakultete prozivali na Forumu. Kad bolje razmislim donekle je i u pravu, ali isto tako g. dekane mislim da svako ima pravo da iznese svoje misljenje... (ja znam da Vi opet ovo citate). Jos jednom Vam se izvinjavam ako sam ocrnila ime Vaseg fakulteta, ali ovdje cu da pojasnim ono sto mi je tek sinoc bilo jasno.

Konkretno se odnosi na moj post o Americkom koledzu digitalnih tehnologija.
Svojom recenicom da postoje svega par mjeseci, zaista sam to mislila, i apsolutno nije bilo nikakvog skrivenog znacenja.
Ja sam shvatila da taj Koledz vec postoji u SAD i da su oni akreditovali ovaj Koledz u Pozarevcu. Medjutim, ne. Isti covjek je vlasnik i jednog i drugog Koledza a oni su odobreni od strane AS... ne znam tacno skracenicu (kako god, od ljudi koji su zaduzeni za akreditovanje Koledza u SAD).

@NSX gospodin je u pravu jer mi je pojasnio da su njegov profesionalan hobi borilacke vjestine (nabrojao je osvojene medalje i sl. mada ja to nijesam osporavala ni u jednom trenutku), a zanimanje mu je u vezi sa IT. Tako da je apsolutno nevazno sto dva fakulteta imaju istog dekana.

Zaista novac je ulozen, sve to nije lako odraditi, a ja sam nasla da ocrnim nekog :-). "Mi imamo zgradu, pa da Sandra zasto je ne bismo imali."- ok, komentar u vezi sa ovim sa moje strane je bio suvisan, ali mi je bilo apsurdno pod svim okolnostima da postoji zgrada a nema nastave u njoj.

Jos jednom se izvinjavam, i sa moje strane u buduce nece biti komentara u vezi sa ovim Koledzom.

Zaboravite da sam ista pricala (forumasi).

P.S. Zaista mi ne trebaju ovakve "neprijatnosti", jer je bilo i nekih ne direktnih licnih uvreda!...


@hercules ti si navikao da primas sve zdravo za gotovo pa ti nikad nista ne smeta :-)

@db za SPR necu imati komentar jer ne ocekujem nista vise od onoga sto su generacije do sada dobile... :-). Naravno ako bude losije, eto me :P.