Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 77

Thread: Afirmacija NEgacije na Free Montenegro !!!

  1. #51
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Volio bi da se nekako prikljuce na forum voditelji ove debilne emisije (fuckin' Teletabisi) i da javno raspravljamo o tome, posto nece da puste ni jedan SMS u emisiji.

  2. #52
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj

    Nacin na koji si postavio stvari - u CG urbano, a u Srbiji ruralno je...
    Istina je sledeca da se mnogo toga unazadilo po tom pitanju i u Srbiji i kod nas, ali je u Srbiji (tacnije Beograd) to drasticno gore. Imam profesora koji mi predaje na Lik. akademiji predmet Multimedije, covjek ima studio u Beogradu radio je mnogo spotova za Sunshine, Playboy i dr. i bas sam ga pitao skoro je li radio koji spot u zadnje vrijeme, 4 god. nije spot uradio on ni niko razlog svi su se bendovi ugasili ima malo nesto tipa BG Sindikat i sl., samo grandovci razvaljuju i kad vidis koje to u srbiji nesto uradio u zadnje vrijeme, ali da ne skrecemo sa teme ...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nece, sigurno. ja cu ih uputiti na forum ali svakako nece htjet.
    teska je rijec reci da su kukavice, jer nece ni fixna ukljucenja da prave.

    sms poruke je najlakse regulisati, i izmisliti....

    Sve se vremenom ofuca.



  4. #54
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AIRBoy
    nece, sigurno. ja cu ih uputiti na forum ali svakako nece htjet.
    teska je rijec reci da su kukavice, jer nece ni fixna ukljucenja da prave.

    sms poruke je najlakse regulisati, i izmisliti....

    Samo su jednom pustili SMS koji je glasio srce kaze DA, a onaj tip sto ima akcenat te rasteze kad kaze "imaaaammmmoooooo" kao fol kaze evo vidite mi pustamo sve poruke, a sad nek nam neko posalje valjani razlog za nezavisnu crnu goru, mislim...

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pff. neka ih, trpim ih jos par dana i frrrr odlaze. tacnije poslednja emisija im je u cetvrtak (iako su odradili par emisija vise neko po ugovoru) oni odlaze, cg se osamostaljuje. free montenegro kicks asses. :applause:
    Sve se vremenom ofuca.



  6. #56
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Cijela ekipa se pakuje 18. tako da cemo pocinut. Ja sam im slao "Dama kada kaze NE misli DA", naravno da nisu objavili. Najjaca je fora sto su se slikali za one refereNEdumske novine, svi sa tamnim naocarima, maskirani, da ih ne prepoznaju
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AIRBoy
    pff. neka ih, trpim ih jos par dana i frrrr odlaze. tacnije poslednja emisija im je u cetvrtak (iako su odradili par emisija vise neko po ugovoru) oni odlaze, cg se osamostaljuje. free montenegro kicks asses. :applause:
    Kad samo stvarali Free Montenegro....ideja je bila da on zaista bude Free Montenegro..."najveci interes Crne Gore je Crna Gora" ...neko ko se zove free Montenegro nema pravo da gazi po nasim nacionalnim interesima...od Ljudi koji su najzasluzniji za stvaranje tog radia i za dobijanje tih para od kojih je radio napravljen necete naci niti jednog koji ce glasati NE

  8. #58
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,019
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Justice, potpisujem!
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  9. #59
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim, ma 100% sam siguran da ce Misko i Pepic glasati za nezavisnost tu nema price, samo su trebali tu pricu da ostave posle referenduma, kad budu parlamentarni izbori neka ih kritikuju jeli bog da, sto se kaze po njima ka po pranju!

  10. #60
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Nikad se ne kajem, kad dajem.

    Nego mi neshto zao chovjeka, shto je TOLIKO zastranio u OVAKO VAZNOM TRENUTKU ZA DRZAVU CRNU GORU.

    Daleko sam od VAS, pa neke stvari ne mogu da shvatim.
    Ne poznajem covjeka, ali je 99% po onoj staroj narodnoj:
    DA SE OSVETI SELU ODSJEKAO SEBI K***C!
    Zbog Mila glasa za propast Crne Gore...vec smo diskutovali i diskutovali i jedini je zakljucak-mnogo proslo, malo ostalo-vidjamo se u nezavisnoj CG.

    Ne vjerujem anketama iz Slovenije i Hravtske, ne vjerujem anketama iz Srbije, vjerujem u pamet Crnogoraca-BICEMO SVOJI 22.MAJA!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dublin in a rainstorm
    Posts
    1,437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by JUSTICE
    Kad samo stvarali Free Montenegro....ideja je bila da on zaista bude Free Montenegro..."najveci interes Crne Gore je Crna Gora" ...neko ko se zove free Montenegro nema pravo da gazi po nasim nacionalnim interesima...od Ljudi koji su najzasluzniji za stvaranje tog radia i za dobijanje tih para od kojih je radio napravljen necete naci niti jednog koji ce glasati NE
    i sad je tako. neces u radiju naci nikog ko ce glasat za ne.

    uz postovanje tebi, kad si vec zasluzan za osnivanje radija
    moram ti reci da, radio ste osnovali, radio se posle niz godina ugasio
    radio je poceo opet da radi, zahvaljujuci drugoj garnituri, radio je slusan zahvaljujuci drugoj garnituri, radio ima dosta unikatnu muziku zahvaljujuci drugoj garnituri. nemoj se drzati samo free montenegra koji je bio prije 6-7-8 godina (kolko li vec) vec i free montenegra u koji su mnogi ulozili lishe vas.
    radio se 1.oktobra 2004. opet osnovao i ti ljudi imaju zasluge..
    Sve se vremenom ofuca.



  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Mnogo tago je pisano, nijesam ja SVETAC,
    nego greshnik, koji spozna svoje grehove i zna da se pokaje,
    za razliku od TEBE koji sudish drugima,
    a tamo je pisano da samo BOG sudi, a chovjek chovjeku ako sudi, biti ce mu sudjeno.
    Da sudim? Nisam ja tuzilac, i dobro znas da je citat koji pominjes upravo upucen sudijama na zemlji koji sude po zemaljskim zakonima, ja dajem sud o tvom ponasanju i ukazujem ti da cinis gresku sto ne bi trebalo da te pogadja jer je bolje i da ti ukazem da grijesis nego da te tapsem po ramenu a da gledam kako grijesis? Milovane, ti si mnogo stariji od mene i zbog postovanja prema tvojim godinama na mnoge ruzne komentare na racun svih nas koji smo suprotnih misljenja, nisam iskreno zelio ulaziti u prepirku jer to svakako ne bi bilo na niciju korist. Ja ne sakrivam da vas NE gledam kao azdaje, kao vi sto puno puta nas tako predstavljate, pa pretjerujete brate. Da kojim slucajem mnogi koji ruzno misle o nama ili meni imaju priliku sjesti sa nama, piti pivo ili kafu sigurno se ovako ruzno ne bi ponasali. Niko ne prica o savrsenosti vec o teznji neprestanoj da budemo jer smo BRACA jedni drugima i ne zaboravi da je najsvjetliji dio nasih duhovnih vodja u istoriji bio upravo taj sto su MIRILI zavadjene. Zasto su oni to cinili? Ti moje misljenje i osjecanje neces promijeniti, niti ces biti veci patriota i Crnogorac od mene iako smo razlicitih politickih stavova.

  13. #63
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo ih poceli su Teletabisi, odmah zakukali kako su ih Niksicani na mitingu gadjali flashama i stolicama

  14. #64
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E ljudi veceras sam prvi put cuo da je neko pomenuo Cecino ime na free montenegro, naravno nije niko iz radija vec je neka slusateljka pitala voditeljku
    gostuje li sjutra Ceca na trgu. Ljakse !!!

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..............!

    Evo sam pratio danas replike na ovoj temi oko te famozne emisije, pa posto nemam obicaj da slusam radio.... moze li mi ko reci je li Misko Djukic ili Dz.Pepic pozvao da se glasa za zajednicu ili je iz njihovog konstantnog i ostrog kritikovanja aktuelne vlasti i slike kakvu oni vide u nezavisnoj drzavi sa ovom vlascu neko zakljucio da su oni protiv nezavisnosti?
    Nadam se da je pitanje jasno.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  16. #66
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisu oni protiv nezavisnosti, vec protiv vlasti, ali covjek koji se jos uvijek predoumislja kako da glasa slusajuci njih moze lako da glasa protiv nezavisnosti. I opet kazem ne treba ta prica sad, prvo drzava pa onda smjena vlasti. Ovako moze samo da izazove kontra efekat.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..............!

    Quote Originally Posted by holjo
    Nisu oni protiv nezavisnosti, vec protiv vlasti, ali covjek koji se jos uvijek predoumislja kako da glasa slusajuci njih moze lako da glasa protiv nezavisnosti. I opet kazem ne treba ta prica sad, prvo drzava pa onda smjena vlasti. Ovako moze samo da izazove kontra efekat.
    Drago mi je sto ovo vidim. Posebno mi je drago jer si ti to napisao kojem je sve ovo zasmetalo.

    holjo, nije grijeh biti protiv ove vlasti, a ZA drzavu. Isto tako, ako postoji jos uvjek, citavih 5 dana pred referendum, onih neopredijeljenih, kojem dvojica dugogodisnjih podrzavalaca nezavisnosti i opravdanih kriticara vlasti svojim jakim rijecima, mogu da odrede nacin glasanja, ja bih se prije zabrinuo za mentalno zdravlje tih "neopredijeljenih".

    Uostalom, koliko je ljudi koji na taj nacin mogu biti (nekim nesrecnim slucajem) odvraceni od glasanja "za"? Moze li 100? 200? E ako treba 200 glasova da nam uzme drzavu - nikad je nemali.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    E ako treba 200 glasova da nam uzme drzavu - nikad je nemali.
    Slavko Perovic fino rece jednom davno: "Nista nam ne treba takva nezavisna Crna Gora koju ce podrzati manje od dvije trecine".

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ....................!

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Slavko Perovic fino rece jednom davno: "Nista nam ne treba takva nezavisna Crna Gora koju ce podrzati manje od dvije trecine".
    Ne rece, nego rece: "Da je srece za drzavu bi bilo najmanje dvije trecine..."

    p.s. Ako me pamcenje sluzi.... a moze svasta bit - godine idu a skakavci ih jos jedu hehehe
    Caesar`s wife must be above suspicion

  20. #70
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    198
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Slavko Perovic fino rece jednom davno: "Nista nam ne treba takva nezavisna Crna Gora koju ce podrzati manje od dvije trecine".
    mozda ne bi trebao gledati Crnu Goru kroz pojedince, lose je za zdrav razum (i matematiku)

  21. #71
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Da sudim? Nisam ja tuzilac, i dobro znas da je citat koji pominjes upravo upucen sudijama na zemlji koji sude po zemaljskim zakonima, ja dajem sud o tvom ponasanju i ukazujem ti da cinis gresku sto ne bi trebalo da te pogadja jer je bolje i da ti ukazem da grijesis nego da te tapsem po ramenu a da gledam kako grijesis? Milovane, ti si mnogo stariji od mene i zbog postovanja prema tvojim godinama na mnoge ruzne komentare na racun svih nas koji smo suprotnih misljenja, nisam iskreno zelio ulaziti u prepirku jer to svakako ne bi bilo na niciju korist. Ja ne sakrivam da vas NE gledam kao azdaje, kao vi sto puno puta nas tako predstavljate, pa pretjerujete brate. Da kojim slucajem mnogi koji ruzno misle o nama ili meni imaju priliku sjesti sa nama, piti pivo ili kafu sigurno se ovako ruzno ne bi ponasali. Niko ne prica o savrsenosti vec o teznji neprestanoj da budemo jer smo BRACA jedni drugima i ne zaboravi da je najsvjetliji dio nasih duhovnih vodja u istoriji bio upravo taj sto su MIRILI zavadjene. Zasto su oni to cinili? Ti moje misljenje i osjecanje neces promijeniti, niti ces biti veci patriota i Crnogorac od mene iako smo razlicitih politickih stavova.

    Ja sam priznao GRIJEH,
    i znam da sam GRESHAN za mnoga djela u svom zivotu,
    za razliku od TEBE, ja nemam predrasuda prema NEGATORIMA CRNOGORSKE NACIJE I DRZAVE, koje TI redovno iznosish prema manjinskim narodima.
    Moja djeca su MANJINA u Crnoj Gori i u DANSKOJ,
    tvoje opaske vrijedjaju moj STAV o podjeli ljudi na ljude i neljude,
    pa sam i ja izbjegavao PRIMJEDBE na tvoje STAVOVE.

    Niko nije BEZGRESHAN,
    ali mi vidimo trunj u tudjem oku,
    ali kolac u svojem oku ne zapazamo.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #72
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisu sad bitni tolko tih 5 dana, vec od kad je pocela referendumska kampanja, ali sad nije ni bitno kad je doslo do kraja. Ali Miska i dalje cijenim za sve sto je radio to ne mijenja nista.

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Ja sam priznao GRIJEH,
    i znam da sam GRESHAN za mnoga djela u svom zivotu,
    za razliku od TEBE, ja nemam predrasuda prema NEGATORIMA CRNOGORSKE NACIJE I DRZAVE, koje TI redovno iznosish prema manjinskim narodima.
    Moja djeca su MANJINA u Crnoj Gori i u DANSKOJ,
    tvoje opaske vrijedjaju moj STAV o podjeli ljudi na ljude i neljude,
    pa sam i ja izbjegavao PRIMJEDBE na tvoje STAVOVE.

    Niko nije BEZGRESHAN,
    ali mi vidimo trunj u tudjem oku,
    ali kolac u svojem oku ne zapazamo.
    ok milovane, treba li sada oci da povadimo ne daj Boze?

  24. #74
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    ok milovane, treba li sada oci da povadimo ne daj Boze?
    Samo kao ljudi, koji vole bliznjega svoga,
    da jedni drugima ukazujemo na GREHOVE, da GREHOVE PRIZNAMO da se POKAJEMO i molimo Boga, da nam pomogne, da od mene i tebe NAPRAVI bolje ljude, koji ce sijati ljubav i gajiti mir za sve potomke bez obzira na VJERU I NACIJU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #75
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vasa diskusija Milovane i Phenomenon PRIMJER JE DA SE PRAVI LJUDI MOGU KAO LJUDI *POSVADJAT* I , KAO LJUDI, LAKO POMIRIT.Meni je bilo bas prijatno u dusi kada sam je citao....sa *happy end-om*
    Pozdrav vama obojici,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. moj veliki mrsni topic, ili: šta JA slušam ovih dana
    By big giant head in forum Muzika
    Replies: 43292
    Last Post: Today, 12:29
  2. Fudbalske Aktuelnosti - transferi, talenti, najbolji igrachi
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 485
    Last Post: 03-10-18, 05:45
  3. Free Montenegro
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 05-04-06, 16:38
  4. premier league 2004/05
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 390
    Last Post: 07-02-05, 15:06
  5. NOWA GODINA !!!!
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 24
    Last Post: 03-01-05, 00:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •