Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 77

Thread: Afirmacija NEgacije na Free Montenegro !!!

  1. #1
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Afirmacija NEgacije na Free Montenegro !!!

    Jeste li slusali ono smece od emisije, i oni voditelji kao da vode emisiju iz vrtica. I sto je najtuznije na Free Montenegro. Pa oni ljudi sa radija nisu normalni toliko su zaludjeni Milom Djukanovicem da ce da zanemare ono za cem su se borili svih ovih godina ZA DRZAVU CRNU GORU. Totalno su izgubili kompas Misko Djukic i kompanija. Tuzno nema sta!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    Jeste li slusali ono smece od emisije, i oni voditelji kao da vode emisiju iz vrtica. I sto je najtuznije na Free Montenegro. Pa oni ljudi sa radija nisu normalni toliko su zaludjeni Milom Djukanovicem da ce da zanemare ono za cem su se borili svih ovih godina ZA DRZAVU CRNU GORU. Totalno su izgubili kompas Misko Djukic i kompanija. Tuzno nema sta!
    trazicu da mi vrate moje pare i pare mojih prijatelja koje skupljasmo da taj radio prezivi daleke 2002 godine....
    prvom prilikom dolazim u studio i uzimam nesto od opreme u vrijednosti onoga sto sam im donirao svojevremeno....
    neka im kupi Vojo Kostunica bagri.....a Misko Djukic je ****, ****....****** Vuko Maras mu je rodjeni ujak i coek patoloski mrzi rodjenog ujaka, tako nesto jos nijesam gleda....predpostavljam da •••••• na pomisao da je unistio ujaka....bolesni kompleksi i niske strasti izdajnika
    Last edited by DIDI; 14-05-06 at 18:30.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    do potonjeg momenta nijesam vjerovao da neće izdat Crnu Goru ova vlast. ali danas moram glasati za Crnu Goru. šansa je tu koliko gođ nakaradan sa ovijeh 55%. sram ih bilo što prifatiše. ali tu smo đe smo. perom izborit državu i nije tako loša opcija.

    to je dužnost svih nas. sve ostalo su marifetluci i prtljanje.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    bijase li to onaj djukic koji je klicao u decembru na radio Ct zjedno sa Pepicem Crnoj Gori i govorio da ne vjeruje da ce milo dozvoliti da se raspise?
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun
    do potonjeg momenta nijesam vjerovao da neće izdat Crnu Goru ova vlast. ali danas moram glasati za Crnu Goru. šansa je tu koliko gođ nakaradan sa ovijeh 55%. sram ih bilo što prifatiše. ali tu smo đe smo. perom izborit državu i nije tako loša opcija.

    to je dužnost svih nas. sve ostalo su marifetluci i prtljanje.

    PA VLAST JE NIJE NI IZDALA...ZATO JOJ SVAKA CASTDO 22 MAJA...JEDINI KOJI JE U OVOM PERIODU IZDAO JE NEBOJSA MEDOJEVIC, MISKO DJUKIC , kOCA PAVLOVIC I SLICNI LUZERI...

    NEGO SE TI FINO PAKUJ DA DODJES DA GLASAS...CEKAM TE U KAFANU :d

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne treba "radiju" nista da se zamjeri, uzimaju pare marketing i to je to,kao sto ce te u novine "dan" vidjet reklame za "da", i obratno. Djukic sto je promijenio misljenje, ne treba ni njemu zamjerit nista, pa cijeli DPS je promijenio misljene
    I lost my watch….now I’m lost in time

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj ti je post ALFA I OMEGA u ovome momentu.Time se sve rjesava.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemogu da pastujem qoute Pirunov:
    "do potonjeg momenta nijesam vjerovao da neće izdat Crnu Goru ova vlast. ali danas moram glasati za Crnu Goru. šansa je tu koliko gođ nakaradan sa ovijeh 55%. sram ih bilo što prifatiše. ali tu smo đe smo. perom izborit državu i nije tako loša opcija.

    to je dužnost svih nas. sve ostalo su marifetluci i prtljanje".

    SAMO TAKO!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #9
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad mi nije bilo jasno da neko moze da uzima za ozbiljno Miska Djukica!?!
    On i njegova emisija na Blue Moon-u "Covjek i univerzum!"
    Halo!?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    E ne znam,nash je coek bio oduvijek kolko me mozak sluzi,mislim da su presudnu ulogu u njegovom zivotu odigrale nevidjene batine u mucenje od strane milove i momirove policije a sve zbog nekih daavnoo snimljenih O$ETLJIVIH razgovora sloba pokojnog i gorepomenute dvojice,neko grdilo kaseta je bilo zaplijenjeno,jedan dio i skriven,tako nesto kolko se sjecam...od tada vele nije svoj....
    Last edited by Sidewinder; 14-05-06 at 21:30.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. #11
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam za to, vrlo moguce, i ne sumnjam, ali od kad ja znam za njega, nije sav svoj. Zato ga i niko ne uzima za ozbiljno.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Prije dvije nedjelje sam HITNO POSLA 500 eura, Gospodinu Djukicu zbog bolijesti u familiju, nijesam znava da je protiv CRNE GORE.

    Ima li neko neshto konkretno, ja bukvalno shvatio fri montenegro.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Prije dvije nedjelje sam HITNO POSLA 500 eura, Gospodinu Djukicu zbog bolijesti u familiju, nijesam znava da je protiv CRNE GORE.

    Ima li neko neshto konkretno, ja bukvalno shvatio fri montenegro.
    Neka si pomogo! BOG SVE VIDI I VRATICE TI DA STOSTRUKO ZARADIS....,
    Kad ti je Bog dao da mozes ti da dajes, a ne da tebi daju.... ti da drugima pomazes, a ne da tebi pomazu..... da ti prastas, a ne da tebi prastaju-BLAGO TEBI U DOM , KA' STO I JES'

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone
    Neka si pomogo! BOG SVE VIDI I VRATICE TI DA STOSTRUKO ZARADIS....,
    Kad ti je Bog dao da mozes ti da dajes, a ne da tebi daju.... ti da drugima pomazes, a ne da tebi pomazu..... da ti prastas, a ne da tebi prastaju-BLAGO TEBI U DOM , KA' STO I JES'

    Pozdrav,

    Nikad se ne kajem, kad dajem.

    Nego mi neshto zao chovjeka, shto je TOLIKO zastranio u OVAKO VAZNOM TRENUTKU ZA DRZAVU CRNU GORU.

    Daleko sam od VAS, pa neke stvari ne mogu da shvatim.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Djolja Varosh
    Posts
    1,191
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako oces nesto istinski da pomognes Milovane a da se to isplati po 1000 puta svima u CG onda pomogni www.montenegrina.net ti momci su studenti bez eura, niko ih ne pomaze samo sve skeniraju prekucavaju....a za svaki ce ti euro dat izvjestaj....

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Nikad se ne kajem, kad dajem.

    Nego mi neshto zao chovjeka, shto je TOLIKO zastranio u OVAKO VAZNOM TRENUTKU ZA DRZAVU CRNU GORU.

    Daleko sam od VAS, pa neke stvari ne mogu da shvatim.
    ne treba jednog trenutka da ti bude zao jer si dao za nesto sto je humano, za nekoga ko je bolestan, tebi svaka cast i na dobro ti se vracalo!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto ste se dofatili free montenegra?
    Sto ne pomenete ove vase tv stanice koje su pravi pravcati primjer rezimskih stanica i "nezavisnih" urednika informativnih emsija te sluzite da se dobro ismijemo.

    Pogledajte kako vas OEBS pazi ka da ste nedonosce, ne smiju da napisu izvjestaj i da kazne drzavnu tv zbog favorizovanja suverenIH. Kako kaznise berluskonijeve kanale a nase nece? Republika, Pobjeda, Vijesti, TV IN, MBC, Montena, prvi i drugi program drzavne tv pa sto cete vi? Da svaka stanica bude po ukusu vaseg gazde?

    Sad si uzo' trofej Paspalje, Paspalje , Paspaljeeee

    Eo vam je poceo Dejo Savicevic da ide na mitinge, sva inteligencija ove zemlje uz vas

    Otvorila se sportska sala u Rozajama, i svecano je otvorio Milo, sve nam cvjeta, :lolblue:

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    procitah velikog dobrotvota milovana pa ne mogu da vjerujem da javno prica kako je pomogao Djukica jer je cuo da mu je neko u familiji bolestan i to pominje uz pricu o njegovom eventualnom zastranjivanju... nevjerovatno....

    a pisano je "neka lijeva ruka ne zna sto cini desna kada dajes milostinju....." nevjerovatno.... hvala sto postoje forumi da se i ovdje pozna sto je sto i ko je ko.....

  19. #19
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    198
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Pogledajte kako vas OEBS pazi ka da ste nedonosce, ne smiju da napisu izvjestaj i da kazne drzavnu tv zbog favorizovanja suverenIH. Kako kaznise berluskonijeve kanale a nase nece?
    jel si se to navukao na kaznjavanje :twisted:

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad bi i jedna stanica radila sto i free montenegro isto bi pljunuo na nju, zato nemoj biti subjektivan!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pljaka n*1
    jel si se to navukao na kaznjavanje :twisted:
    Ne nego samo posmatram kako pravda cvjeta po svijetu i kako padaju bombe za mir ali mir cijena nafte

    OEBS da ima iste arsine prema svima zasigurno bi kaznila sve kuce koje sam pomenuo zbog ociglednog favorizovanja. Ako je mogla da kazni Berluskonijeve kanale za favorizovanje koje su smijesne rabote u odnosu na ovo sto cine nase tv stanice i dnevna stampa..... dno.... a vi nesto pljujete po Solani eheheh

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    procitah velikog dobrotvota milovana pa ne mogu da vjerujem da javno prica kako je pomogao Djukica jer je cuo da mu je neko u familiji bolestan i to pominje uz pricu o njegovom eventualnom zastranjivanju... nevjerovatno....

    a pisano je "neka lijeva ruka ne zna sto cini desna kada dajes milostinju....." nevjerovatno.... hvala sto postoje forumi da se i ovdje pozna sto je sto i ko je ko.....

    Mnogo tago je pisano, nijesam ja SVETAC,
    nego greshnik, koji spozna svoje grehove i zna da se pokaje,
    za razliku od TEBE koji sudish drugima,
    a tamo je pisano da samo BOG sudi, a chovjek chovjeku ako sudi, biti ce mu sudjeno.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S. F. Bay Area
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default help anyone ...

    Quote Originally Posted by Pirun
    do potonjeg momenta nijesam vjerovao da neće izdat Crnu Goru ova vlast. ali danas moram glasati za Crnu Goru. šansa je tu koliko gođ nakaradan sa ovijeh 55%. sram ih bilo što prifatiše. ali tu smo đe smo. perom izborit državu i nije tako loša opcija.

    to je dužnost svih nas. sve ostalo su marifetluci i prtljanje.
    do potonjeg momenta nijesam vjerovao da nece izdat Crnu Goru ova vlast ????? maglovita mi je ova recenica ... nijseam siguran da razumijem shto si ovim htio reci ...

    TO MENI ZVUCI KAO JODNO OD OVO DVOJE:

    do potonjeg momenta nijesam vjerovao da ce ova vlast izdat Crnu Goru ... ILI
    do postonjeg momenta sam vjerovao da ova vlast nece izdat Crnu Goru. ..

    Fala na pojashnjenju ...

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo
    Jeste li slusali ono smece od emisije, i oni voditelji kao da vode emisiju iz vrtica. I sto je najtuznije na Free Montenegro. Pa oni ljudi sa radija nisu normalni toliko su zaludjeni Milom Djukanovicem da ce da zanemare ono za cem su se borili svih ovih godina ZA DRZAVU CRNU GORU. Totalno su izgubili kompas Misko Djukic i kompanija. Tuzno nema sta!
    Jbg svako trazi malo ke$ha da se ljuljne...
    She is only here to annoy herself!

  25. #25
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jasno mi je da Misko & Co. mrze Mila, ni meni nije bas mio, i najsrecniji bi bio da su Liberali ti koji ce donijeti nezavisnost, ali u ovom vaznom trenutku oni podrzavaju opciju za zajednicku drzavu. Ne mogu da vjerujem da ih je nadjacala mrznja prema jednom covjeku od ljubavi prema svojoj drzavi. Apsurdno!!!
    A sto se tice emisije ono samo mogu retardirani ljudi da slusaju, ona debilna pjesmica "zajedno smo jaci ... tra lala tra lala" samo fale da se pojave Teletabisi i kazu "Reci NE"
    Last edited by holjo; 15-05-06 at 07:28.

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. moj veliki mrsni topic, ili: šta JA slušam ovih dana
    By big giant head in forum Muzika
    Replies: 43270
    Last Post: Today, 13:15
  2. Fudbalske Aktuelnosti - transferi, talenti, najbolji igrachi
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 485
    Last Post: 03-10-18, 05:45
  3. Free Montenegro
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 05-04-06, 16:38
  4. premier league 2004/05
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 390
    Last Post: 07-02-05, 15:06
  5. NOWA GODINA !!!!
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 24
    Last Post: 03-01-05, 00:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •