View Poll Results: Da li želiite da imate djecu?

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Da, sa zadovoljstvom!

    78 55.71%
  • Ne, ne želim, moja sloboda nema cijenu!

    7 5.00%
  • Da, ali samo ako se steknu uslovi!

    24 17.14%
  • Nijesam razmišljao o tome, ali možda jednog dana...

    1 0.71%
  • Ne zasad... ali ko zna, možda promijenim mišljenje....

    13 9.29%
  • Ne pada mi na pamet, djeca su dosadna!

    4 2.86%
  • Želim jer se to očekuje od mene!

    1 0.71%
  • Ne razmišljam o tome uopšte!

    2 1.43%
  • Bih i želim, ali kako?! Kriza, muka...

    5 3.57%
  • Nijedna opcija mi ne odgovara....

    14 10.00%
Multiple Choice Poll.
Page 40 of 51 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 1257

Thread: Roditeljstvo, da ili ne?

  1. #976
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    skida od poreza.. bar zna za sta... i u cg bi to radili da postoji ta mogucnost ali komunizam i prioritet - budzet za politicare i njihove familije.. no u cg to ne postoji pa ni oni koji su u obavezi ne placaju alimentaciju milom..
    Hvala Lepo

  2. #977
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    To su ljudi koji imaju drugačiju svijest, za koje nisu djeca.
    Kad imaš dijete hoćeš da je pored tebe, da ga učiš pravim vrijednostima. To se zove ljubav.
    Ne da pošalješ određenu svotu novca i da smatraš da si sa tim ispunio obavezu.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. #978
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    ko zna.. ko je u njihovoj kozi zna... ko nije, ne moze ni da zamisli.

    Hvala Lepo

  4. #979
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,835
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,062
    Thanked in
    851 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Da sam milioner, i da me salijece milion zena, toliko cijenim zivot, da bih svakoj napravio dijete. Milioner sam, imao bih da ih izdrzavam.

    Da ja imam para za alimentacije, samo bih djecu pravio ali to sam samo ja
    Tvoja misija na ovom svjetu je zapravo da darujes zivot, a uloga zena u tome nije da budu robinje, kako neki ti ovdje imputiraju, vec da sluze visem cilju. Ja te razumijem. Prijatelju. Brate. Mucneniche. Smijem li reci i sapatniche?



    Sent from my GSXR1000 @ 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. #980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post

    ps. pogotovo je muška sterilizacija laka operacija, vrši se pod lokalnom anestezijom i može se vratit ako se predomisliš.


    =

    Potpuno bih podrzao zakon prisilne vazektomije, za povratne kriminalce, ljude sa smetnjama u razvoju, socijalnim slucajevima, alkoholicarima, narkomanima itd.


    Jednostavno socijalni radnik po radjanju djeteta ode u inspekciju doma, vide se primanja, uslovi itd itd i donese zakljucak da neko moze imati ili ne moze imati djece. Odradi se vazektomija a poslije odredjenog vremena ako se stanje popravi, ona se moze povratiti i eto neka prave djecu.


    Prije neki dan gledam na vijesti tip napravio DESETORO a ne rade ni on ni zena. Svi zive u jednoj sobici i kao zali se ne moze da radi jer je bolestan i to. Bolestan da radi ali nije bolestan da *j**ebe ? Takve tipove sa teskim materijalnim stanjem vazektomisati.

    Tipovi koji su privodjeni radi nasilja u familiji, alkoholizma, povratnici preko 2 puta u zatvore... Samo im fino presjeci kanal da ne mogu praviti djecu i eto ga rjesenje.

    U srecnim zemljama socijalni radnik uzima djecu iz disfunkcionalnih familija.

    Kod mene u komsiluku u Nk, covjek alkos, tuce zenu svaki dan godinama. Cetvoro djece imaju.

    Jedan dan dodje i slomi joj obje ruke. Neko pozove miliciju on dobije 3 mjeseca zbog nasilnickog ponasanja.
    Poslije 3 mjeseca izadje, ode pravo u kafanu, napije se, ode i zapali kucu u novembru mjesecu...

    Pa takve majmune treba ubijati a ne im dati da imaju djecu. ...

    Potresoh se...


    vidim i na forumu par likova koji ne bi smjeli imati djecu, radi te djece..
    One Ring to Rule them all...

  6. #981
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Samo?
    E vala koza, adamova jabucica, vrat uopste, karlica, kukovi, stopala, sake, nosevi, usi, zglobovi, koljena, laktovi, maljavost, kostana i misicna masa i konstrukcija...
    jeste li vi gledali normalno zensko bice?
    p.s. po mom vidjenju m i z su dva svijeta i fizicki i svakako...

    Hvala Lepo
    Istakao sam polne organe, reprodukcija, tema... Sorry, ponekad tako izbistrim nesto iz svoje neke realnosti, i onda u ovoj izgleda cudno, u najmanju ruku, ili cak pogresno, a nije.

    Naravno da sam gledao normalno zensko bice. Zato sto sam je gledao, smatram da ne postoji razlika izmedju muskarca i zene. Kod mene se cak i ta barijera srusila. Isti smo.

    Dokle vise sa razdvajanjem, wtf; pricate o vjecnoj ljubavi, svojoj polovini, a razdvajate, wtf?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  7. #982
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Tvoja misija na ovom svjetu je zapravo da darujes zivot, a uloga zena u tome nije da budu robinje, kako neki ti ovdje imputiraju, vec da sluze visem cilju. Ja te razumijem. Prijatelju. Brate. Mucneniche. Smijem li reci i sapatniche?



    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Konacno neko ko razumije (ako si ozbiljan). Mozes
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  8. #983
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Da sam milioner, i da me salijece milion zena, toliko cijenim zivot, da bih svakoj napravio dijete. Milioner sam, imao bih da ih izdrzavam.

    Da ja imam para za alimentacije, samo bih djecu pravio ali to sam samo ja
    Zar te to čini roditeljem? Hipotetički, imaš desetoro-petnaestoro djece, nebitno s koliko žena. Zar bi svakome od njih mogao da se posvetiš adekvatno, zar bi svako mogao da upoznaš kako treba, da ga naučiš nečemu, da mu ispričaš priču samo njemu namijenjenu, da ga saslušaš, da ga bodriš, kazniš, usmjeriš...?Jedino ako bi se i sam multiplicirao. U suprotnom, bio bi samo puki davalac tog jednog spermatozoida.

    Ne postoji veća institucija na ovom svijetu od majke. Pravih majki je malo, uglavnom su u pitanju žene koje su sposobne da rode i rodile su, što nije isto. Malo ih je, ali tih pred tih nekoliko primjera što znam sam uvijek spreman da se poklonim diveći se njihovom odnosu prema djetetu/djeci.

  9. #984
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Zar te to čini roditeljem? Hipotetički, imaš desetoro-petnaestoro djece, nebitno s koliko žena. Zar bi svakome od njih mogao da se posvetiš adekvatno, zar bi svako mogao da upoznaš kako treba, da ga naučiš nečemu, da mu ispričaš priču samo njemu namijenjenu, da ga saslušaš, da ga bodriš, kazniš, usmjeriš...?Jedino ako bi se i sam multiplicirao. U suprotnom, bio bi samo puki davalac tog jednog spermatozoida.

    Ne postoji veća institucija na ovom svijetu od majke. Pravih majki je malo, uglavnom su u pitanju žene koje su sposobne da rode i rodile su, što nije isto. Malo ih je, ali tih pred tih nekoliko primjera što znam sam uvijek spreman da se poklonim diveći se njihovom odnosu prema djetetu/djeci.
    Svakome bih stigao da se posvetim. Djeca su mnogo zilavija nego sto danas vlada misljenje; ne zarazuju se tako lako, i dalje imaju moc regeneracije, moraju sama da nauce da zakljucuju. Daleko od toga da je roditeljstvo samo alimentacija.

    Roditeljstvo je mnogo vise od toga. To je onaj osjecaj kad ja vidim moga sina i ZNAM sta mu je. ZNAM. Samo ce roditelji shvatit koliko je ovo empirijska istina. A to ne bih znao da ne provodim vrijeme kvalitetno sa njim. Ne vrijeme.

    Sto se tice toga koliko majku smatram bitnom, mozes potraziti moje postove, ili mozemo i o tome, nije mi problem...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  10. #985
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Trudna sam.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  11. #986
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Tebi ce to lijepo leci. Odavno se lako raspilavljujesh chim neko pomene one Zvezdice s Pinka.
    Pa da bude jedna balerina

  12. #987
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Trudna sam.
    U tebe se nadam da ces shvatit humor:

    Jel djuvegija birao sa mlijekom, i koliko secera? :*
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  13. #988
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Svakome bih stigao da se posvetim. Djeca su mnogo zilavija nego sto danas vlada misljenje; ne zarazuju se tako lako, i dalje imaju moc regeneracije, moraju sama da nauce da zakljucuju. Daleko od toga da je roditeljstvo samo alimentacija.

    Roditeljstvo je mnogo vise od toga. To je onaj osjecaj kad ja vidim moga sina i ZNAM sta mu je. ZNAM. Samo ce roditelji shvatit koliko je ovo empirijska istina. A to ne bih znao da ne provodim vrijeme kvalitetno sa njim. Ne vrijeme.

    Sto se tice toga koliko majku smatram bitnom, mozes potraziti moje postove, ili mozemo i o tome, nije mi problem...

    Ako bi svakome stigao da se posvetiš, došao bi do toga da ne možeš da se posvetiš sebi. A ako uzmemo da si osoba koja ima određen nivo zdrave znatiželje prema životu, to bi ti smetalo. Ako sebe ne razvijaš na način na koji je tebi prihvatljiv(duhovno, fizički, itd), onda je to stagnacija koja bi, makar mene, tištila i mučila. Kao što je Vudi Alen u filmu Eni Hol rekao za vezu između dvoje da je poput ajkule koja stalno mora da ide naprijed ili će da ugine, tako i osoba s određenim nivoom samosvijesti, intelekta, razvoja, mora stalno da ide naprijed da bi opstala, bolje reći bila zadovoljna sobom. Makar je to meni važno. Ja eto nemam djece ni djeteta ali se često desi da usred raznoraznih obaveza sebi ne mogu da se posvetim, ne mogu da izdvojim vrijeme da naučim nešto novo, da pročitam nešto, da odgledam film koji me zanima.. Takve periode baš ne volim. A istina da kad čovjek dobije potomstvo da se neki prioriteti mijenjaju, ali ja lično ne bih mogao da budem sputavan kao ličnost jer stege takve prirode ne trpim.

    Ovo sam samo pisao imajući na umu ono što si ti izrekao, da bi se lako izborio s buljukom djece. Ja ne bih. A ne sumnjam da si svom sinu dobar otac, vidi se i po slikama na onoj temi.

  14. #989
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Ako bi svakome stigao da se posvetiš, došao bi do toga da ne možeš da se posvetiš sebi. A ako uzmemo da si osoba koja ima određen nivo zdrave znatiželje prema životu, to bi ti smetalo. Ako sebe ne razvijaš na način na koji je tebi prihvatljiv(duhovno, fizički, itd), onda je to stagnacija koja bi, makar mene, tištila i mučila. Kao što je Vudi Alen u filmu Eni Hol rekao za vezu između dvoje da je poput ajkule koja stalno mora da ide naprijed ili će da ugine, tako i osoba s određenim nivoom samosvijesti, intelekta, razvoja, mora stalno da ide naprijed da bi opstala, bolje reći bila zadovoljna sobom. Makar je to meni važno. Ja eto nemam djece ni djeteta ali se često desi da usred raznoraznih obaveza sebi ne mogu da se posvetim, ne mogu da izdvojim vrijeme da naučim nešto novo, da pročitam nešto, da odgledam film koji me zanima.. Takve periode baš ne volim. A istina da kad čovjek dobije potomstvo da se neki prioriteti mijenjaju, ali ja lično ne bih mogao da budem sputavan kao ličnost jer stege takve prirode ne trpim.

    Ovo sam samo pisao imajući na umu ono što si ti izrekao, da bi se lako izborio s buljukom djece. Ja ne bih. A ne sumnjam da si svom sinu dobar otac, vidi se i po slikama na onoj temi.
    Razumijem sto hoces da mi kazes. Kad postanes roditelj, ima da rastes, da ucis, da gledas - OPET, sa svojim djetetom, i da bolje vidis stvari. Vidjeces, ima da uzvias u "voznji"; ja barem jesam, i nastavicu
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  15. #990
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    2,256
    Thanks Thanks Received 
    3,417
    Thanked in
    1,506 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Razumijem sto hoces da mi kazes. Kad postanes roditelj, ima da rastes, da ucis, da gledas - OPET, sa svojim djetetom, i da bolje vidis stvari. Vidjeces, ima da uzvias u "voznji"; ja barem jesam, i nastavicu
    Kvarni, izgorio ne dabogda Moga li prije ovo napisat
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  16. #991
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Kvarni, izgorio ne dabogda Moga li prije ovo napisat
    E jbg, raznjezih se nesto, pa izbacih sustinu
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  17. #992
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas sve badass primjerci zenki, feministicki klanovi uzajamne podrske, nezaustavljive na svom putu emancipacije, autarkicne jedinke. Mozda psiholoske faze i ubjedjenja mogu djelovati uvjerljivo, ali priroda je ta koja odnosi konacnu pobjedu.

  18. #993
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Potpuno bih podrzao zakon prisilne vazektomije, za povratne kriminalce, ljude sa smetnjama u razvoju, socijalnim slucajevima, alkoholicarima, narkomanima itd.


    Jednostavno socijalni radnik po radjanju djeteta ode u inspekciju doma, vide se primanja, uslovi itd itd i donese zakljucak da neko moze imati ili ne moze imati djece. Odradi se vazektomija a poslije odredjenog vremena ako se stanje popravi, ona se moze povratiti i eto neka prave djecu.


    Prije neki dan gledam na vijesti tip napravio DESETORO a ne rade ni on ni zena. Svi zive u jednoj sobici i kao zali se ne moze da radi jer je bolestan i to. Bolestan da radi ali nije bolestan da *j**ebe ? Takve tipove sa teskim materijalnim stanjem vazektomisati.

    Tipovi koji su privodjeni radi nasilja u familiji, alkoholizma, povratnici preko 2 puta u zatvore... Samo im fino presjeci kanal da ne mogu praviti djecu i eto ga rjesenje.

    U srecnim zemljama socijalni radnik uzima djecu iz disfunkcionalnih familija.

    Kod mene u komsiluku u Nk, covjek alkos, tuce zenu svaki dan godinama. Cetvoro djece imaju.

    Jedan dan dodje i slomi joj obje ruke. Neko pozove miliciju on dobije 3 mjeseca zbog nasilnickog ponasanja.
    Poslije 3 mjeseca izadje, ode pravo u kafanu, napije se, ode i zapali kucu u novembru mjesecu...

    Pa takve majmune treba ubijati a ne im dati da imaju djecu. ...

    Potresoh se...


    vidim i na forumu par likova koji ne bi smjeli imati djecu, radi te djece..

    E tu bih brale bio Hitler. Konzilijum da se prodje bajo moj. Svi potencijalni roditelji da imaju obavezu da dodju na pregled, procjenu i savjetovanje. Prvo kod psihologa i psihijatra. Da se vidi mentalni sklop, inteligencija i ostale psihicke osobine, jesu li oni spremni da imaju dijete i da ga vaspitaju. Ko mentalno nije na nivou, otpada, ne smije da ima đecu. Onda idemo fizički, medicinski pregled. Napravi se kriterijum, standard, koliko i od čega bolesni ljudi ne smiju da imaju đecu. Ko ne ispunjava kriterijume idemo out. Onda idemo procjena finansijskog stanja i mogucnosti. Od cega ce da se zivi, od cega da se podižu đeca, garancija izvora i dovoljnosti prihoda. Naravno ne radi se samo o cistom kesu nego i o mjestu za zivljenje, prevoznom sredstvu itd. Ko ispunjava sve to i sve prethodne korake, dobija dozvolu da može da ima đecu. Otvara se karton roditelja i đeteta kad se rodi i svi ovi podaci se unose. Svake 3 god do punoljetstva se obavljaju kontrole, jesu li roditelji i dalje ok, kako se dijete razvija psihofizički, ima li kakvih nedostataka i sl. Ako se nadje neka falinka koja je propust roditelja, daje im se sansa da je isprave ako je moguce, a ako ne isprave, ili ako je nije moguce ispraviti oni placaju globu a dijete se oduzima, ili ako se procijeni da mu je eventualno lakše da ostane, onda ostaje. Ko ispunjava prve dvije grupe uslova, dakle da je psihofizicki totalno sposoban da ima djecu, a ne ispunjava finansijske uslove, država će ga subvencionisati ako ispunjava makar 50% od potrebnog standarda. Država će dopuniti ovo do 100%.
    Svako kome se nađe dijete koje je neprijavljeno, neregistrovano, čiji roditelji nisu prošli proceduru, ima pravo da je prođe uz debelu nadoknadu jer nije poštovao državu, a ako ne uspije da prođe, dijete mu se oduzima i daje se u familiju koja ispunjava mentalne i finansijske uslove a ne može fizički da stvori sopstveno dijete.

    Kako ima brale da se iščistimo. Potpomognuta prirodna selekcija. I neka nas bude upola manje ali ce svi biti dijamanti.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #994
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,293
    Thanks Thanks Given 
    717
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    To ni Hitleru nije naumpadalo, al ajd...snila baba....

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  20. #995
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,578
    Thanks Thanks Given 
    1,982
    Thanks Thanks Received 
    2,585
    Thanked in
    1,107 Posts

    Default

    Ali i dalje cudna sitacija, evo vise ljudi za opciju ne, makar ovako javno, dok u stvarnosti bas nikoga ne znam da bi se tako izjasnio. Slucajevi da zena zeli dijete, ali ne da joj ga pravi kusi i repati su vrlo cesti, ali opet postoji zelja. A odje ko da imaju ne znam kakve zivote pa da ih dijete ne usporava i vuce nazad, a ne citav vikend na forum.
    Nije nista licno ni protiv koga, da mi se ne ljutite a i da ocete, ih
    Tu es mon héro!

  21. #996
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ali i dalje cudna sitacija, evo vise ljudi za opciju ne, makar ovako javno, dok u stvarnosti bas nikoga ne znam da bi se tako izjasnio. Slucajevi da zena zeli dijete, ali ne da joj ga pravi kusi i repati su vrlo cesti, ali opet postoji zelja. A odje ko da imaju ne znam kakve zivote pa da ih dijete ne usporava i vuce nazad, a ne citav vikend na forum.
    Nije nista licno ni protiv koga, da mi se ne ljutite a i da ocete, ih
    Ništa ne kapiraš, forumaši se javljaju u slobodno vrijeme u pauzama sastanaka na marginama biznis foruma (što god ovo značilo) širom zemljine kugle...

  22. #997
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jednostavno socijalni radnik po radjanju djeteta ode u inspekciju doma, vide se primanja, uslovi itd itd i donese zakljucak da neko moze imati ili ne moze imati djece. Odradi se vazektomija a poslije odredjenog vremena ako se stanje popravi, ona se moze povratiti i eto neka prave djecu.
    Da li si ti svjestan koliko je velikih ljudi poteklo iz bijede ?
    Ti nekome braniš pravo koje ti po svojoj slobodnoj procjeni imaš.


    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Prije neki dan gledam na vijesti tip napravio DESETORO a ne rade ni on ni zena. Svi zive u jednoj sobici i kao zali se ne moze da radi jer je bolestan i to. Bolestan da radi ali nije bolestan da *j**ebe ? Takve tipove sa teskim materijalnim stanjem vazektomisati.
    Po vašoj priči on je 10 puta srećniji od tebe jednog, to što su siromašni da hljeba nemaju je sasvim druga stvar.
    Evo ti iz glave dva velikana koji su bili klošari
    Džim Keri
    Al Paćino
    Amalia Radrigez je počela kao prostitutka
    Last edited by Rakun; 21-03-16 at 17:19.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Aha ali velikani su potekli iz zemalja mogucnosti... Kod nas je to drugacija stvar...


    Samo neka prave ...
    One Ring to Rule them all...

  24. #999
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Karbon View Post
    Danas sve badass primjerci zenki, feministicki klanovi uzajamne podrske, nezaustavljive na svom putu emancipacije, autarkicne jedinke. Mozda psiholoske faze i ubjedjenja mogu djelovati uvjerljivo, ali priroda je ta koja odnosi konacnu pobjedu.
    tebra kad prozivaš kvotuj slobodno

    priroda uvek odnosi pobedu možda kod životinja, ljudi su ipak u stanju da razumom nadjačaju nagone
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  25. #1000
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Kod mene je čokolada jača od razuma. Nego nije to tema...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

Page 40 of 51 FirstFirst ... 3036373839404142434450 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Trudnoca, porodjaj, materinstvo, roditeljstvo....
    By Cruella in forum Ženski kutak
    Replies: 103
    Last Post: 29-05-09, 08:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •