Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Politicki marketing

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Politicki marketing

    Pored reklama sa bilborda i novina poceli su da se emituju prvi TV spotovi.
    I mogu reci da nikad gore spotove nisam vidio i sa jedne i sa druge strane..da bude jos gore unionisticki je za nijansu manje gori od suverenistickog. Sto je ono ljudi?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li kojih linkova za spotove?
    Volio bi da se malo ismijem ....:mrgreen:
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    www.jumptv.com ali treba platiti

  4. #4
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    platio bih da ih NE gledam

    tek su krenuli... do rfrndm-a ce pocheti iz frizidera da iskacu

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada ljudi moraju da se uvuku svima...da vidite tek predizborne reklame u USA...kad vi coek nalickan $ede sa zenom,cerkom i psom i prica kako je sve naslijedio od djeda i zalaze se za prava mrmota i povecanje plata seljacima na Aljasku...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    www.jumptv.com ali treba platiti

    Hahahaha, nema veze, vracam se 10 dana prije referenduma , tako da cu dobiti vise nego potrebnu predreferendemsku dozu Balkanskog politickog marketinga :mrgreen:
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakva su tek predstavljanja na TV,ono...koMferencija za shtampu...kuku...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    smjesno, pogotovo oni ko u obor da stoje..kukuu

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Kako su losi spotovi i jednih i drugih aooooo. Zar ljudima u marketingu maste da fali. Uzas. Od krava i ovaca, do prevazidjenog redjanja i iskakanja ljudi sa banda...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    www.jumptv.com ali treba platiti
    Mogu ti rec' da sam prezadovoljna sa jump.tv. Cijena je manje od $10 za mjesec dana, a tv slika je vise nego dobra. Ma ajde, platila bi' i vise da bi mogla gledat uzivo onaj cirkus od duela proslog ponedeljka. :mrgreen:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Onaj cirkus je bio vrijedan i vecih para, a ja ljudima nikad ne predlezam lose stvari

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Onaj cirkus je bio vrijedan i vecih para, a ja ljudima nikad ne predlezam lose stvari
    Pa velim ti ja da bi platila i vise da je trebalo. Kad Peca veli Hju Grantu da se nece intimisat. :mrgreen:

    Ranije sam RTCG pratila preko domovina.net ali je prijem bio jako los, veza se stalno kidala.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma Peco je podmetnut od suverenista da im kompromituje pokret Sljedeci Luksic - Pesic nece biti ni blizu a ja bi volio duel Soca i Bebe Dzakovic jer to bi bila diskusija za sve antologije.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Ma Peco je podmetnut od suverenista da im kompromituje pokret Sljedeci Luksic - Pesic nece biti ni blizu a ja bi volio duel Soca i Bebe Dzakovic jer to bi bila diskusija za sve antologije.
    Kad je duel Luksic-Pesic? Cuh danas da ce $utra biti neki duel, u kojem ce ucestovati Srdja Bozovic. Zaboravih ko su ostali ucesnici.

    Duel Soca i Bebe!? :mrgreen: :mrgreen: To bi bila zabava za mase.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da sjutra je taj, a Bebina replika Socu " O mojoj ljepoti i tvom postenju ne treba trositi rijeci" je izjava svih parlamentarnih diskusija

  16. #16
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lutkica
    ... u kojem ce ucestovati Srdja Bozovic...
    srdja da m-m-muca

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Ko je za Suverenu a ko je za za(J)ebnicu

    Quote:
    Crna Gora će biti svoja

    Podgorica, 16. aprila- Zovem se Balša Pejović, student sam prve godine Ekonomskog fakulteta u Podgorici, imam 19 godina. To su godine kada je čitav svijet tvoj i kada idejama, planovima i idealima života nema vidljivih granica, kazao je Pejović, ispred bloka za nezavisnu Crnu Goru.
    -Ali, da bih ja stvarno osjećao da je čitav svijet moj, meni je neophodan jedan mali normalan uslov, a to je da Crna Gora bude svoja, naglasio je Pejović. Sa tim predivnim osjećanjem sopstvenosti lako je biti kosmopolita. Zato pozivam mlade ljude da u jedan od svojih brzo ostvarivih ideala i planova uvrste Crnu Goru kao međunarodno priznatu državu. Tog 21. maja, Crna Gora će biti svoja, a cijeli svijet naš, rekao je Balša Pejović.

    Zvek_Zivi_Cetinjanin :
    Ljudji nesto gledam ko se sve izjasnjava u anketama o statusu Crne Gore , i primjetijo sam da za suverenu drzavu su Omladina skolovana i napredni mladi ljudji i djevojke ,dok su za za(J)ebnicu one stare komunjare ubazdjele koje su dva dana prije "GLATA" (smrti) ! Skrbavi jadni bijedni ,dresirani od veljeserbije nepismeni ubi boze i svi se oni nadaju e ce se raspadat lagano u beograd po njinije bolnica i nece lipsat ka bijednici sami u Crnu Goru !!!!! Sto je najkgore 97 % njih lipsu sami u Crnu Goru i po njenijem bolnicama !
    I kome sad vjerovat njima bijednima skrbavijem koji zivot provedose u "paradajz" i po pljaca u istu robu od 1946 ili naprednoj skolovanoj omladini Crne Gore a ? JA ZNAM A VI ?????
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ONA JE ZA SUVERENU CRNU GORU !

    Crna Gora kao nezavisna država stvoriće uslove da svi njeni građani žive bolje. Kada su u pitanju studenti, uvjerena sam da će nezavisna Crna Gora, kao i do sada, brinuti o njima. Neshvatljivo je da se sa studentima manipuliše i da se ta populacija mladih ljudi zloupotrebljava na način koji je ovih dana jako prisutan u bloku unionista. Koliko je drsko određivati kako ćemo se opredijeliti, suvišno je komentarisati. U svakom slučaju nećemo doći da rušimo svoju državu, jedinu koju imamo, kao što se to priželjkuje, jer mladi ljudi su za to da se ide naprijed, a ne nazad. U svakom slučaju treba imati na umu da su mladi - studenti za taku Crnu Goru, kojoj pripada državnost, multietničnost, međunarodno priznanje, identitet, mir i spokoj za sve njene građane, čemu će moja generacija dati puni doprinos tek kada završi studije i vrati se da pomogne na adekvatan način taj projekat kako bi se realizovao do kraja.
    Znam da se svi mi studenti ponosimo time što smo iz Crne Gore, bez obzira u kojoj državi studiramo, a tako je, koliko znam, i kada su ranije generacije u pitanju. Priče o većoj školarini studenata, ako Crna Gora bude nezavisna, su neosnovane i vjerovatno su namijenjene "maloj djeci", jer vekili broj nas studenata plaća školarinu u Srbiji, što je dobro poznato studentima i njihovim roditeljima. Vjerujem da nezavisnost Crne Gore neće uticati na uslove studiranja vani, već će biti kao i do sada.
    Budućnost mladih vidim u nezavisnoj državi Crnoj Gori, u kojoj će njihovo znanje i sposobnost doći do punog izražaja, što je većini glavno opredjeljenje.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Da sjutra je taj, a Bebina replika Socu " O mojoj ljepoti i tvom postenju ne treba trositi rijeci" je izjava svih parlamentarnih diskusija

    Ova i ona kad kaze Koprivici. Vi ovaj parlament krasite pamecu a ja ljepotom :lolblue:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Upravo saznadoh da su nasi istaknuti umjetnici No Name trazili drzavi 150 000 eura za nekih par minuta pjesme koju bi pjevalo vishe nasih solista i grupa,na mitinzima tloka za nezavisnost, lijep nachin za reci hvala drzavi koja ih je osposobila za mikrofoniranje,gospodin cetkovic zvani voda u koljeno je odbio da pjeva zbog trzista svoga u srbiji,njega i mogu svarit,znan je odavno kao slab coek, ali ovih 5 nezahvalnih skotova,operisa bi im glasne zice motocangama.

    Kakav smo narod ne treba opstinu da imamo a ne drzavu.
    Last edited by Sidewinder; 17-04-06 at 16:49.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ljudi stavrno sma razocaran ne samo spotovima vec i posterima....Nema mi nekog sjaja nesto ne znam ni sam ali mi nesto nedostaje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Ne brini Zveki. Budale su pravilno procentualno rasporedjene na obje strane.
    bloody true

  23. #23
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Upravo saznadoh da su nasi istaknuti umjetnici No Name trazili drzavi 150 000 eura za nekih par minuta pjesme koju bi pjevalo vishe nasih solista i grupa,na mitinzima tloka za nezavisnost, lijep nachin za reci hvala drzavi koja ih je osposobila za mikrofoniranje,gospodin cetkovic zvani voda u koljeno je odbio da pjeva zbog trzista svoga u srbiji,njega i mogu svarit,znan je odavno kao slab coek, ali ovih 5 nezahvalnih skotova,operisa bi im glasne zice motocangama.

    Kakav smo narod ne treba opstinu da imamo a ne drzavu.
    pa da ti ja kazem da si pogresno cuo, jer je pjesma vec snimljena i to za dz, cak je i spot snimljen izmedju ostalih lokacija je i ljetna pozornica na Cetinje
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Upravo saznadoh da su nasi istaknuti umjetnici No Name trazili drzavi 150 000 eura za nekih par minuta pjesme koju bi pjevalo vishe nasih solista i grupa,na mitinzima tloka za nezavisnost, lijep nachin za reci hvala drzavi koja ih je osposobila za mikrofoniranje,gospodin cetkovic zvani voda u koljeno je odbio da pjeva zbog trzista svoga u srbiji,njega i mogu svarit,znan je odavno kao slab coek, ali ovih 5 nezahvalnih skotova,operisa bi im glasne zice motocangama.

    Kakav smo narod ne treba opstinu da imamo a ne drzavu.
    A dje si to cita? U dan?
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Upravo saznadoh da su nasi istaknuti umjetnici No Name trazili drzavi 150 000 eura za nekih par minuta pjesme koju bi pjevalo vishe nasih solista i grupa,na mitinzima tloka za nezavisnost, lijep nachin za reci hvala drzavi koja ih je osposobila za mikrofoniranje,gospodin cetkovic zvani voda u koljeno je odbio da pjeva zbog trzista svoga u srbiji,njega i mogu svarit,znan je odavno kao slab coek, ali ovih 5 nezahvalnih skotova,operisa bi im glasne zice motocangama.

    Kakav smo narod ne treba opstinu da imamo a ne drzavu.

    A sto treba Sergej da pjeva i za koga? Sto ce mu to ikome da se zamjera, pjevace na koncert sad za koji dan pa neka dodju da ga slusaju. Jedan od izuzetno pametnih i dobrih muzicara u CG . Veliki su ti sto su neutralni uvijek bili .
    Liberal !

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zarada na internetu: e-mail marketing
    By matkom in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-05, 23:22
  2. Turisticki Marketing Crne Gore
    By amaro99 in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 17-10-04, 18:26
  3. Politicki turizam ministara
    By gos1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 21-07-04, 08:56
  4. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  5. marketing
    By ines in forum #montecafe
    Replies: 4
    Last Post: 16-04-04, 01:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •