Page 8 of 14 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast
Results 176 to 200 of 334

Thread: Bijelo Polje

  1. #176
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko zna kada pocinje i koliko traje ovogodisnji jazz festival.
    Dosao bih u B. Polje ali ne mogu naci nigde nikakvu informaciju.

  2. #177
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Na sajtu piše 9 jula, mada se po gradu ne priča o ovom festivalu uopšte ;-) (da je grand trubilo bi na sva zvona mjesec unaprijed :-(. Ovdje su i gosti

    http://events.myspace.com/Event/5025...lje-Montenegro
    Last edited by Escobar_BP; 21-06-10 at 17:46.

  3. #178
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Jazz festival 8. i 9. jula

    Cetvrti dzez festival White Field 2010. odrzace se 8. i 9. jula na trgu u Bijelom Polju. Prve noci ce nastupiti Vasil Hadzimanov, Aleksandar Petrov, Martin Djakonovski i Vace trio iz Makedonije. Takodje, prve veceri ce nastupiti i Biljana Krstic i Bing Bend iz Beograda, a na scenu u Bijelom Polju ce izaci i Dragoljub Djuricic i prijatelji-Lav Bratusa, Aleksandar Trajkovski, Dragan Ristevski, Uros Davidovic, Vladan Vuckovic i Ivan Dimitrijevic. Drugog dana Festivala nastupice Montenegro Jazz Conections Italija, Slovenija, Crna Gora, Srbija, odnosno Roberto Magris, David Jarh, Enzo Carpentieri, Milorad Sule Jovovic i Branko Markovic, a na kraju ce nastupiti Zabranjeno pusenje iz Bosne i Hercegovine

    www.bijelopolje.co.me

  4. #179
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    1,982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imaju i svoj sajt, http://jazzfestival.me/ , ali sam bas danas poludio kad sam saznao da je veceras i sjutra.. Tako sam i prethodnih godina saznao kasno da bi se organizovao da podjem, steta za tako los marketing..
    ..........
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    https://www.youtube.com/watch?v=tVuSKk_fs1o

  5. #180
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    BP je blizu (šta kod nas nije blizu :-)) pa dobrodošao!

  6. #181
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,110
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    dje je dobro da se izadje uvece u bp?
    niujedne mi gace lastike nema

  7. #182
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nocni klub makijato,utorkom i petkom.subotu zaobidji prepuno seljaka.ostalim danima Time je macka

    makijato http://www.facebook.com/home.php?#!/...id=57448501531

    time http://www.facebook.com/home.php?#!/...6471945&ref=ts

  8. #183
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mladjo View Post
    dje je dobro da se izadje uvece u bp?

    Idi kod Krla.

  9. #184
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Idi kod Krla.
    ne kvari ga
    She is only here to annoy herself!

  10. #185
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Idi kod Krla.
    nema krla više :-)

  11. #186
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ZoNeR^ View Post
    nocni klub makijato,utorkom i petkom.subotu zaobidji prepuno seljaka.ostalim danima Time je macka

    makijato http://www.facebook.com/home.php?#!/...id=57448501531

    time http://www.facebook.com/home.php?#!/...6471945&ref=ts
    City, club Cinema (by Hele :-))

    Time je najbolji!!!

  12. #187
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    nema krla više :-)

    Sta bi da se ta institucija ugasi :o ?

  13. #188
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bijelo Polje
    Posts
    448
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    nema krla više :-)
    ne znam ko ti je reko da krla levog nema vise taj te je slago,samo je poskupio sa 25 na 30 to je novina sto se krla tice

  14. #189
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ZoNeR^ View Post
    ne znam ko ti je reko da krla levog nema vise taj te je slago,samo je poskupio sa 25 na 30 to je novina sto se krla tice

    Pa ok,dobra lokacija kosta.

  15. #190
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ZoNeR^ View Post
    ne znam ko ti je reko da krla levog nema vise taj te je slago,samo je poskupio sa 25 na 30 to je novina sto se krla tice
    Znači i dalje radi! E milo mi je za njega :-)

  16. #191
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    White Field, Montenegro !
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahahahahahahahaha :d
    xD

  17. #192
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,110
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    vidim svi znate za krla hahahahaah
    niujedne mi gace lastike nema

  18. #193
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ko je Krlo?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #194
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Krle, vlasnik obdaništa za starije
    She is only here to annoy herself!

  20. #195
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Sa veoma mladim i atraktivnim starateljkama, kojima se može pobliže prići tokom posjete starim!

  21. #196
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Izabrano idejno urbanisticko-arhitektonsko rjesenja gradskog trga


    Gradonacelnik Bijelog Polja Tarzan Milosevic danas je saopstio da je prva nagrada na konkursu za izradu idejnog urbanisticko-arhitektonskog rjesenja gradskog trga sa poslovnim objektima u Bijelom Polju pripala docentu dr Rifatu Alihodzicu, za idejno rjesenje pod sifrom Epicentar, u iznosu od 10.000 eura. Druga nagrada, u iznosu od 5.000 eura, pripala je radu pod sifrom 101 koji je uradio autorski tim Jugoslovenskog instituta za urbanizam i stanovanje AD Beograd-Srbija, predstavnistvo u Bijelom Polju sa clanovima tima Sasa Cudanov i Marin Kresic, dok je treca nagrada, u iznosu od 3.000 eura, pripala radu pod sifrom Vijenac, sa autorskim timom Miroslava Petrovic Baucic, Milica Barudzic i saradnici Vuk Jakovljevic i Marija Kocovic.

    -Prvonagradjeno rjesenje ima jasnu poruku shvatanja i davanja predloga rjesenja kompletnog prostora, koji su ilustrovani velikim brojem grafickih priloga, kvalitetnim arhitektonskim obrazlozenjima i maketom. Rad je na dobar i senzibilan nacin prezentiranim rjesenjima ostvario potrebu razvoja i revitalizacije glavnog gradskog trga, zadrzavanjem uocenih postojecih kvaliteta i nadgradnjom novih uskladjenih sadrzaja i prostora. Predlozeno rjesenje, gledajuci u cjelini, uspjesno slijedi savremene tokove u arhitekturi, istakao je gradonacelnik Milosevic, koji je bio i predsjednik zirija. On je dodao da je gradski trg jedno od najznacajnijih mjesta za okupljanje Bjelopoljaca i valorizaciju prostora.

    -Mogu da kazem da su Bjelopoljci dobili kvalitetan idejni projekat, na osnovu kojeg ce se uraditi glavni projekat i pocetkom sljedece godine uci cemo u njegovu realizaciju. Takodje, pocetkom sljedece godine uci cemo u realizaciju projekta OS Dusan Korac, a Ministarstvo prosvjete ce sljedece nedjelje raspisati nagradni konkurs za idejno rjesenje skole, kazao je gradonacelnik Milosevic. U ime prvonagradjenog zahvalio se Rifat Alihodzic, koji je kazao da se ovim ostvario njegov san da prostor koji je dugo nosio u sebi artikulise na nacin kako bi zelio.

    -Ovo je nesto sto sam zelio da ostavim svom gradu i da me grad po tome pamti, kazao je Alihodzic. Osim nagradjenih, na konkurs, koji je raspisala i organizovala Direkcija za izgradnju i investicije Opstine Bijelo Polje, a koji je bio anoniman, medjunarodni i otvoren, pristigli su jos i radovi pod siframa Samparh, i 112358.

    -Ziri je na prvom random sastanku izvrsio otvaranje pristiglih radova i utvrdio njihovu kompletnost i uskladjenost uslovima utvrdjenim konkursom, a na drugom sastanku svi clanovi zirija su pojedinacno dali preliminarne ocjene radova i nakon argumentovane rasprave ziri je donio odluku i izvrsio rangiranje radova prema propozicijama konkursa, kazala je Bozica Zekovic, sekretar zirija. Osim gradonacelnika Milosevica i Bozice Zekovic, u ziriju su bili jos i prof. Aleksandar Kekovic arhitekta, Maja Velimirovic Petrovic arhitekta, Vesna Rakcevic arhitekta, mr Jadranka Popovic arhitekta, Semir Bucan arhitekta i mr Abaz Dizdarevic akademski slikar.

  22. #197
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Izabrano idejno urbanisticko-arhitektonsko rjesenja gradskog trga


    Gradonacelnik Bijelog Polja Tarzan Milosevic danas je saopstio da je prva nagrada na konkursu za izradu idejnog urbanisticko-arhitektonskog rjesenja gradskog trga sa poslovnim objektima u Bijelom Polju pripala docentu dr Rifatu Alihodzicu, za idejno rjesenje pod sifrom Epicentar, u iznosu od 10.000 eura. Druga nagrada, u iznosu od 5.000 eura, pripala je radu pod sifrom 101 koji je uradio autorski tim Jugoslovenskog instituta za urbanizam i stanovanje AD Beograd-Srbija, predstavnistvo u Bijelom Polju sa clanovima tima Sasa Cudanov i Marin Kresic, dok je treca nagrada, u iznosu od 3.000 eura, pripala radu pod sifrom Vijenac, sa autorskim timom Miroslava Petrovic Baucic, Milica Barudzic i saradnici Vuk Jakovljevic i Marija Kocovic.

    -Prvonagradjeno rjesenje ima jasnu poruku shvatanja i davanja predloga rjesenja kompletnog prostora, koji su ilustrovani velikim brojem grafickih priloga, kvalitetnim arhitektonskim obrazlozenjima i maketom. Rad je na dobar i senzibilan nacin prezentiranim rjesenjima ostvario potrebu razvoja i revitalizacije glavnog gradskog trga, zadrzavanjem uocenih postojecih kvaliteta i nadgradnjom novih uskladjenih sadrzaja i prostora. Predlozeno rjesenje, gledajuci u cjelini, uspjesno slijedi savremene tokove u arhitekturi, istakao je gradonacelnik Milosevic, koji je bio i predsjednik zirija. On je dodao da je gradski trg jedno od najznacajnijih mjesta za okupljanje Bjelopoljaca i valorizaciju prostora.

    -Mogu da kazem da su Bjelopoljci dobili kvalitetan idejni projekat, na osnovu kojeg ce se uraditi glavni projekat i pocetkom sljedece godine uci cemo u njegovu realizaciju. Takodje, pocetkom sljedece godine uci cemo u realizaciju projekta OS Dusan Korac, a Ministarstvo prosvjete ce sljedece nedjelje raspisati nagradni konkurs za idejno rjesenje skole, kazao je gradonacelnik Milosevic. U ime prvonagradjenog zahvalio se Rifat Alihodzic, koji je kazao da se ovim ostvario njegov san da prostor koji je dugo nosio u sebi artikulise na nacin kako bi zelio.

    -Ovo je nesto sto sam zelio da ostavim svom gradu i da me grad po tome pamti, kazao je Alihodzic. Osim nagradjenih, na konkurs, koji je raspisala i organizovala Direkcija za izgradnju i investicije Opstine Bijelo Polje, a koji je bio anoniman, medjunarodni i otvoren, pristigli su jos i radovi pod siframa Samparh, i 112358.

    -Ziri je na prvom random sastanku izvrsio otvaranje pristiglih radova i utvrdio njihovu kompletnost i uskladjenost uslovima utvrdjenim konkursom, a na drugom sastanku svi clanovi zirija su pojedinacno dali preliminarne ocjene radova i nakon argumentovane rasprave ziri je donio odluku i izvrsio rangiranje radova prema propozicijama konkursa, kazala je Bozica Zekovic, sekretar zirija. Osim gradonacelnika Milosevica i Bozice Zekovic, u ziriju su bili jos i prof. Aleksandar Kekovic arhitekta, Maja Velimirovic Petrovic arhitekta, Vesna Rakcevic arhitekta, mr Jadranka Popovic arhitekta, Semir Bucan arhitekta i mr Abaz Dizdarevic akademski slikar.

    Ima da Akovo lici na Pariz

  23. #198
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Talja će to završiti :-)

  24. #199
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lady_yoza View Post
    Ja sam jednom samo prolazila kroz BP a iskreno neshto me bash ne odusevljava $ever Crne Gore, ja sam navikla na primorje :mrgreen:
    hhaha )) cool...

  25. #200
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bar
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvo Bijelo Polje i nocni izlasci,da nema Krla pola muskaraca bi nevino ostalo.Ja sam bio svugdje ali u Bijelom Polju su najgore i najtvrdje djevojke,dok ne odu na primorje.
    deksi

Page 8 of 14 FirstFirst ... 456789101112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 29
    Last Post: 18-02-08, 00:06
  2. Bijelo Polje miting....
    By komsija in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 63
    Last Post: 15-05-06, 17:13
  3. Udes voza?
    By gos1 in forum Putovanja
    Replies: 272
    Last Post: 02-02-06, 22:30
  4. Bijelo Dugme - TURNEJA???
    By Sick-Boy in forum Muzika
    Replies: 138
    Last Post: 11-07-05, 10:36
  5. Bijelo dugme again! Podgrejavanje lešine
    By HIGHLANDER in forum Muzika
    Replies: 11
    Last Post: 02-05-05, 16:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •