Page 1 of 11 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 255

Thread: Zapitate li se ikad dragi moji referendumski istomisljenici

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default Zapitate li se ikad dragi moji referendumski istomisljenici

    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    Da, prava galerija likova !

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....
    Ovo posebno.
    Boze, ova drzava cvjeta li cvjeta. Da CUKnem.. Ako ovako nastavimo, eto nE ka' Svajcarska za 3 godine.

    qq..
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ova drzava je napunila 6 mjeseci,
    ja chekam 60 godina,
    evo uzmite MONITOR, sve INTELEKTUALCI koji kritikuju,
    privatizaciju,
    sudstvo,
    tuzilashtvo,
    policiju,
    partije i pokrete,

    MIC po MIC,
    Danskoj je trebalo 200 godina, josh SUDIJE otezu sa ODLUKAMA po 5-6 godina, nidje se njima ne zuri, dobre plate i dozivotno izabrani,
    DEMOKRATIJA SE ZIDA NA DOBRE TEMELJE,
    NIKAD SE TA ZGRADA NE POKRIJEVA,
    ONA SE STALNO URUSHAVA, VIDOSTELI JAMERIKU; SHTO NAPRAVI BUSH OD ONE ZGRADURINE BEZ KROVA;
    CUSKIJE PO JAMERICI PADAJU IZ VEDRA NEBA.

    NEKA BUDE, SHTO BITI NE MOZE.....................
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko da te razapne e tako nam je kad smo svi isli u pogresne "skole" ali curani smo ako smo mislili da se dobijanjem drzave to moze preko "noci" promijeniti
    taj problemm treba sasijecati u korjenu treba otvorit ljudima vidike da nije zivot od ulcinja do plevalja eventualno prokuplja il bgd-a treba zainteresovati narod pokazati im ponuditi im pruziti im plan stvoriti san i viziju a i mi svi bi se trebali trgnut dosta smo spavali in memoriam 1989-2006
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  6. #6
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za razliku od izbora kada obicno glasam udruzenje sa manjim koeficjentom zlocinackih namjera, glasanje na referendumu, bilo je stvar prioriteta, nista vise.

    Teren za poltronsko (od Komunizma ostalo, valjda) prebacivanje odgovornosti je znacajno suzen, stvari su ociglednije. Vazno je samo da ne pane opsti kriterijum lopovluka i mozda dodje sve na svoje... Sad je jako jako daleko od icega sto treba zdravom cojku.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ova drzava je napunila 6 mjeseci,
    ja chekam 60 godina,
    evo uzmite MONITOR, sve INTELEKTUALCI koji kritikuju,
    privatizaciju,
    sudstvo,
    tuzilashtvo,
    policiju,
    partije i pokrete,

    MIC po MIC,
    Danskoj je trebalo 200 godina, josh SUDIJE otezu sa ODLUKAMA po 5-6 godina, nidje se njima ne zuri, dobre plate i dozivotno izabrani,
    DEMOKRATIJA SE ZIDA NA DOBRE TEMELJE,
    NIKAD SE TA ZGRADA NE POKRIJEVA,
    ONA SE STALNO URUSHAVA, VIDOSTELI JAMERIKU; SHTO NAPRAVI BUSH OD ONE ZGRADURINE BEZ KROVA;
    CUSKIJE PO JAMERICI PADAJU IZ VEDRA NEBA.

    NEKA BUDE, SHTO BITI NE MOZE.....................
    ovo je dobro receno, na ovaj forum ima inace ``inteletualaca`` koji ce i Meda nadmasiti...

    ali bolesnih i osoba zeljnjih slave ima dosta na ovom forumu
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    ovo je dobro receno, na ovaj forum ima inace ``inteletualaca`` koji ce i Meda nadmasiti...

    ali bolesnih i osoba zeljnjih slave ima dosta na ovom forumu
    O kojoj je SLAVI RIJECH,
    za ZIVOTA ili POSTHUMNO, poshto umru,
    NAVEDI TE GRESHNIKE,
    da ih KRSHIMA GADJEMO, takav grijeh ne smije da PRODJE NEKAZNJENO,
    "DA IH SRAM I STID BUDNE
    KAKVE SU TO BAGRE CHUDNE".
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    O kojoj je SLAVI RIJECH,
    Lucin dan mozda.... Prosvijetitelji su to

    Evo su se ti proslavili, al ne kod sirotinje i nevoljnika. Prokleti su oni iz usta svih proroka.

    A ovaj narod.... on iz letargije skace u agoniju.... ne nalaze u sebi energije za borbu(cast izuzecima).

    Mozak im je popila ta filozofija "skretanja glave" i "preracunavanje" koliko ce ih stajat akcija, da su potpuno zaboravili da im nista ne ostade i da ih prevarise ka budale.


    Prava je slava kod onoga koji je jedini moze dat a da to traje, no je rijetko ko hoce traziti. Treba krsh izjest za to, a lakse je ovo drugo.

    Sto rece njegos:

    O nevini sinovi prirode,
    o mudrosti prosta najsjajnija!
    Do rođenja sv'jeta istinoga,
    vi presretni poklonici sunca!
    Vi ste vjerni nebesni sinovi,
    vas svjetila luče životvorne
    nose k tvorcu, lučah istočniku;
    luč je sjajna bogoslovija vam,
    luč vam žertvu u nebo uvodi,
    luč vam tvorca osvjetljava dušu!
    Gle divnoga sada vidjenija!
    Sunce pravde i zemlju ogrija,
    hram se mračni zasja zatočnikah,
    robovima olakšaše lanci:
    sin dostojni oca prevječnoga
    obuka se u čelovječestvo,
    naoružan oružijem pravde
    i str'jelama svetog prosvještenja,
    popirući zlobu i tirjanstvo,
    dobrodjetelj u hram osveštava.
    O preblagi, tihi učitelju,
    slatka li je sveta bistra voda
    s istočnika tvoga besmrtnoga!
    Od tvoga su sv'jetloga pogleda
    uplašene mrake iščeznule,
    od tvoga su hoda sveštenoga
    bogohulni srušeni oltari;
    voskresenjem smrt si porazio,
    nebo tvojom hvalom odjekuje,
    zemlja slavi svoga spasitelja!
    Last edited by Ego_and_his_own; 13-12-06 at 00:45.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ego,
    Sve si rekao, sve definisao....veliki NJegos...na mahove ravnan Davidu psalmopiscu....(narocito druga polovina citiranog-opis Hrista...da nista drugo nije napisao-DOSTA JE!).

    No strpljenja braco Crnogorci, i ostali gradjani Crne Gore....BICE...MORA BITI...USKORO...ZNAKOVI NISU VISE PORED PUTA, VEC NA SRED PUTA...I NEMOGU SE ZAOBICI, VEC SAMO ISPOSTOVAT!!!


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Ego,
    Sve si rekao, sve definisao....veliki NJegos...na mahove ravnan Davidu psalmopiscu....(narocito druga polovina citiranog-opis Hrista...da nista drugo nije napisao-DOSTA JE!).

    No strpljenja braco Crnogorci, i ostali gradjani Crne Gore....BICE...MORA BITI...USKORO...ZNAKOVI NISU VISE PORED PUTA, VEC NA SRED PUTA...I NEMOGU SE ZAOBICI, VEC SAMO ISPOSTOVAT!!!


    Pozdrav,
    (nishta lichno)
    Stari,zhao mi je shto cu te razocharati,ali posljednjih 20 godina ljudi se tako "trgnu",ponadaju,zalete,polete,zatrche pa kazhu "bice nama bolje u CG".Nece.Sa ovakvom postavkom vladajucih ljudi (pricham o LJUDIMA, ne o partijama),josh nedjelju godina cemo se cimat,nadat,za vratove fatat,kose chupat,uzaludno shtrajkovat i blejat po poljanama za omanji plast sijena da se siti najedemo.
    Mislim da je Crna Gora iste sudbine kao i bratska nam Srbija,da je vladajuca garnitura satire,da joj bude najveci neprijatelj,da su najveci izrodi upravo oni koji se izdaju za najvece patriote.Najvishe se chuje glas najmanjih ljudi,pa svi sude o vecini na osnovu manjine.Iskreno,ne vidim svoju buducnost ovdje,mada se neshto i ne trudim.

  12. #12
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Putuj Igumane

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    (nishta lichno)
    Stari,zhao mi je shto cu te razocharati,ali posljednjih 20 godina ljudi se tako "trgnu",ponadaju,zalete,polete,zatrche pa kazhu "bice nama bolje u CG".Nece.Sa ovakvom postavkom vladajucih ljudi (pricham o LJUDIMA, ne o partijama),josh nedjelju godina cemo se cimat,nadat,za vratove fatat,kose chupat,uzaludno shtrajkovat i blejat po poljanama za omanji plast sijena da se siti najedemo.
    Mislim da je Crna Gora iste sudbine kao i bratska nam Srbija,da je vladajuca garnitura satire,da joj bude najveci neprijatelj,da su najveci izrodi upravo oni koji se izdaju za najvece patriote.Najvishe se chuje glas najmanjih ljudi,pa svi sude o vecini na osnovu manjine.Iskreno,ne vidim svoju buducnost ovdje,mada se neshto i ne trudim.
    Upravo ovakav stav je rak ovog drustva. Pasivnost i mirenje sa "sudbinom" a u sustini samo jadno opravdanje za necinjenje - Impotencija ovog drustva se ogleda u svakom aspektu negovih stavova-zabluda. Uvjek su bitne trivijalne stvari i uvjek je tastina ta koja pokrece/zaustavlja. A kad dodje vrijeme da se napravi izbor bira se onaj najgori iz ciste gluposti i ojedjenosti.

    Nista licno - samo sam se osjetio nedorecen u proslom postu.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Hoce covjek da kaze da je svojevrsni svetomarovicki cinizam iz Rima (u kojem boravis na racun crnogorskih gradjana) slati poruke crnogorskom gradjanstvu da je sve u redu i da se ne bi trebali tako buniti.

    Jos samo da nam kazes kako bi svako od nas trebao malo putovati i studirati u inozemstvu
    Mozhda procvjetamo uz ovakve misli...:roll:
    Never Complain, Never Explain

  15. #15
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ljubomora je cudo kazem ja

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze

    POTPISUJEM I JA OVO
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    Ja sam ovo i prije referenduma pricao, no mi bijase prikacena mrznja i anticrnogorstvo... kad bi mogli sve politicare u CG obrisati gumicom... pozicionare i opozicionare... pih...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabjeloooo View Post
    ma ljubomora je cudo kazem ja
    Izvini o cemu pricas ti?
    Mila majko,podigni me malo

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Hoce covjek da kaze da je svojevrsni svetomarovicki cinizam iz Rima (u kojem boravis na racun crnogorskih gradjana) slati poruke crnogorskom gradjanstvu da je sve u redu i da se ne bi trebali tako buniti.

    Jos samo da nam kazes kako bi svako od nas trebao malo putovati i studirati u inozemstvu

    Oprosti posto coeka znam,okle tebi pravo da tvrdis da znas na ciji on racun $edi i uci,radi nebitno,bilo dje?Moze li bit da je proda recimo zemlju,kucu,stan i posa da uci?

    Ispadas prilicno smijesan moram ti rec.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O cemu god se pricha, Njegosh se potegne...ima je coek lijek za sve.

    Kako ce se ovo u Irak zavrshit? Napisa li shto Njegosh o tome?

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Upravo ovakav stav je rak ovog drustva. Pasivnost i mirenje sa "sudbinom" a u sustini samo jadno opravdanje za necinjenje - Impotencija ovog drustva se ogleda u svakom aspektu negovih stavova-zabluda. Uvjek su bitne trivijalne stvari i uvjek je tastina ta koja pokrece/zaustavlja. A kad dodje vrijeme da se napravi izbor bira se onaj najgori iz ciste gluposti i ojedjenosti.

    Nista licno - samo sam se osjetio nedorecen u proslom postu.
    A shto ti predlazes?
    NAROD je glasa - NAROD izabra. Price o pokradenim izborima su vishe gluposti.
    Nije gorepomenuti stav rak drustva, nego su rak drustva takvi ka ti, koji sve guraju pod tepih. Evo 20 godina je satiran svaki pokusaj da se od Crne Gore napravi NORMALNA zemlja, i to od strane koga - od ovih te su na vlast. A ko je bira ove te su na vlast? - N A R O D .
    Upamti to prije nego shto reches opet neshto ovakvo, shljou.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    A kad dodje vrijeme da se napravi izbor bira se onaj najgori iz ciste gluposti i ojedjenosti.
    Moj stav da cemo se uzalud boljem nadat proizvod je dosadasnjeg uzaludno boljem nadanju.Nije ovo utopizam,nego reakcija na zastupljeni komunizam.Mozhe se narod slobodno bukat u prsa i hvalit se da zhivi u dostojanstvenoj CrnuojGori (ako nam shto mozhe bit bolje od toga), ali dok se mi bukamo,oni nam ga zavlache sa svake strane.
    Opet kazhem,nije to inertnost,pasivnost ili kako li ga ti vec nazivash,vec realno poimanje trenutne situacije (a kod nas je trenutno=posljednjih 20 godina).
    Last edited by EgZeKuToR; 13-12-06 at 14:11.

  23. #23
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kako je divna ova drzava sa ovim cijelim smetom aktuelnim?Kako sve cvjeta,olosh se trijebi,lopovi bivaju uhapseni,osudjeni,zdravi razum i postenje pobjedjuje,fakultetske diplome dobijaju ono pravo znacenje i vrijednost....ne pobjedjuju preporuke i veze nego pravo znanje i sposobnost....

    Ni u snu nisam moga sanjat da ce mi se ovoliko povracat od toliko zeljene svoje drzave,i glavnih njenih figura,koje bi u svakom iole normalnom drustvu bile inspiracija jedino za kakav strip,ili humoristicku seriju.

    Iskreno eto podijelih svoj neki osjecaj koji gajim vise mjeseci vec,sad me razapnite....nema veze
    Sve je to bilo i prije referenduma, to nema veze sa drzavom.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ?ipur View Post
    Sve je to bilo i prije referenduma, to nema veze sa drzavom.
    To upravo ima veze sa drzavom, jer je nerijesno drzavno pitanje bio glavni izgovor nerjesavanju tih problema
    Vecina ljudi je zla

  25. #25
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    To upravo ima veze sa drzavom, jer je nerijesno drzavno pitanje bio glavni izgovor nerjesavanju tih problema
    E pa sad je drzavno pitanje rijeseno.

    Sad dakle ostaju drugi problemi, koji su sad vise izasli na vidjelo nego prije rjesavanja drzavnog pitanja.

Page 1 of 11 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 42
    Last Post: 27-07-06, 15:23
  2. E pa moji dragi forumashi :D
    By Desert Eagle in forum Sex i erotika
    Replies: 23
    Last Post: 12-10-05, 13:41
  3. Dragi moji sugradjani
    By Drug Tito in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 11-02-05, 23:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •