Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 127

Thread: POMOC! Galaxy S4 TELENOR ^ SAMSUNG / PREVARA!

  1. #51
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    I meni je receno da racun nije potreban ako na garanciji stoji IMEI i pecat.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekoh u pretprošlom postu - račun ili ugovor kao dokaz kupovine je neophodan zbog pojave falsifikovanih i svojeručno popunjenih garancija. Poput ove pojave sad - kako objasniti da čovjek ima garanciju koja je stampana prije 20 dana, a uredjaj mu je prodat 2013...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  3. #53
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    522
    Thanks Thanks Given 
    280
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Ljudi,evo da se ubacim u raspravu na kratko i da vam prenesem dio iskustvo sa LOPOVIMA kroz koje sam ja prošao...
    Vidim rasprava je oko pravnih zavrzlama i sl.Sve bi to bilo na mjestu da zivimo u normalnoj drzavi đe su potrošačka prava zaštićena.Ja sam mislio da ozbiljna firma poput T-coma,poštuje sve pravne norme,međutim shvatio sam da se ponašaju kao hoštapleri koji na sve načine gledaju da izvuku neki korist za sebe tj. malo im je što su rjetki da nekažem jedini koji ostvaruju profit na ovim našim siromašnim prostorima i još kao kuriozitet isplaćuju dividende svojim akcionarima.Postavili su antene po CG imaju prekidač tj. 100% naplatu,gotovo nikakvih troškova,udarili monopol na internet tako da smo na nivou Afrike sto se tice IT pismenosti (dzaba Vujica oće da uvede Wi-Fi kroz CG,dzaba roaming kao u normalnim državama,dzabe kad su prodali infrastrukturu za tel.mreže u koju je godinama narod ulagao,svojeručno kopao kanale samo da bi se priključili na fiksni tel...)
    Elem,nisam htio o ovome,već da vam ispričam detalj iz vožnje koju su mi priredili puna 4 mjeseca oko garancije.Kad sam trazio tel.rekli su mi da nije do njih problem već do njihovog ''ovlašćenog servisera''.Na moju konstataciju da nisam potpisao ugovor sa njihovim serviserom već sa njima i da me ne zanima ''ovlašćeni serviser'',samo su sljegali ramenima.Srećom jedan bivši komšija koji je radio u poslovnici pozvo me u stranu,ja ga pitam komšo jeli moguće da se ovo dešava u jednoj ovakvoj firmi,a on mi kaže da su imali veliki broj reklamiranih tel.i da su ovi iz servisa nesposobni da ijedan poprave tj. imaju ogromne probleme sa njima i da nisam jedini koji je upao u vrzino kolo.Reko kako mogu biti ''ovlašćeni serviseri''kad ne umiju ni upalit tel.odgovor ''e moj komšo znaš li ti koje pare oni uzimaju na veliko sa tim tel.koje mi dodjeljujemo kroz razne kanale.Ne budi naiavan,zna se dobro kome se namještaju takvi poslovi,stručnim ljudima sigurno ne...''
    pozz ljudi,nadam se da će nekome ovo moje loše iskustvo valjat u smislu da bude spreman na sve od osiljenih LOPOVČINA !!! Ubjeđen sam da se po zemljama EU ne smiju ponašat ovako bahato prema svojim korisnicima...

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Rekoh u pretprošlom postu - račun ili ugovor kao dokaz kupovine je neophodan zbog pojave falsifikovanih i svojeručno popunjenih garancija. Poput ove pojave sad - kako objasniti da čovjek ima garanciju koja je stampana prije 20 dana, a uredjaj mu je prodat 2013...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Da li ta garancija ima pecat? Da li je ta garancija zavedena u vasoj ili nekoj drugoj arhivi?
    U slucaju sumnje, ja bih protiv njega podnio krivicnu prijavu ili uvazio reklamaciju.

    Napominjem ne stajem ni najednu stranu
    f6

  5. #55
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Rekoh u pretprošlom postu - račun ili ugovor kao dokaz kupovine je neophodan zbog pojave falsifikovanih i svojeručno popunjenih garancija. Poput ove pojave sad - kako objasniti da čovjek ima garanciju koja je stampana prije 20 dana, a uredjaj mu je prodat 2013...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Zar to nije vas posao? Tj. posao onoga ko daje garanciju, da te iste garancije na neki nacin osigurate da se takve stvari ne desavaju?
    Kako bilo ko moze da falsifikuje vas pecat, ako ga samo vi imate?

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Rekoh u pretprošlom postu - račun ili ugovor kao dokaz kupovine je neophodan zbog pojave falsifikovanih i svojeručno popunjenih garancija. Poput ove pojave sad - kako objasniti da čovjek ima garanciju koja je stampana prije 20 dana, a uredjaj mu je prodat 2013...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Ja samo pitam na osnovu čega tražite pored garantnog lista (koji je po Zakonu dovoljan) i račun kao dokaz o kupovini? Nemoj me pogrešno shvatiti, mislim da na to nemate pravno uporište.

    U slučaju da je falsifikovana garancija (pečat), to je već posao za nadležne institucije.
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  7. #57
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Za ostvarivanje garancije ti nije potrebna ni sama garancija jer kod prodavca mora postojati dokaz kad si nesto kupio (nr po serijskom broju) na osnovu cega se javno bidi koliko je proslo vremena... Samo se kod nas izmisljaju stvari...

    Mojoj prijateljici je Enter pokusavao da ospori garanciju na laptop jer nije imala garanciju, a zastupnik za brend (da ne reklamiram nikog) je po serijskom broju laptopa uvazio garanciju... pomedju ostalog, zdravorazumski je bilo nemoguce da laze jer je model laptopa bio star manje od godine dana...

    Sve je stvar finoce ljudi i postovanja zakona, kao i poznavanja prava...

    A da se osvrnem na ovaj slucaj i mnoge druge kad su telefoni u pitanju - servise prave sranja redovno i greske... i pokusavaju se na svasta izvadit... ima i bezobraznih ljudi koji bi nekog da prevare... sve je moguce, ne treba tako lako osudjivati
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Zar to nije vas posao? Tj. posao onoga ko daje garanciju, da te iste garancije na neki nacin osigurate da se takve stvari ne desavaju?
    Kako bilo ko moze da falsifikuje vas pecat, ako ga samo vi imate?
    Svi veliki proizvodjači imaju serijske brojeve na garantnim listovi, pojedini se štite i hologram naljepnicom. Lako je dokazati da li je garancija validna ili je falsifikovana.

    Uostalom, pečat mora biti na njoj kao dokaz da je izdata od strane ovlašćenog zastupnika-servisa. (u ovom slučaju provajdera)
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Fina firma kad ne znaju kad su koji artikal prodali i ne cuvaju racune i izdate garancije. San
    f6

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Za ostvarivanje garancije ti nije potrebna ni sama garancija jer kod prodavca mora postojati dokaz kad si nesto kupio (nr po serijskom broju) na osnovu cega se javno bidi koliko je proslo vremena... Samo se kod nas izmisljaju stvari...
    Izmjenom zakona je definisano da se garantna prava ne ostvaruju kod ovlašćenog servisa, već kod prodavca. Da bi prodavac primio uredjaj na servis, neophodna je garantna izjava.Garancija. Zako je Zakonom definisano.

    Ovlašćeni servisi imaju pristup portalima za provjeru garantnog roka (svi vendori informatičke opreme imaju takve sajtove, gdje na upit po serijskom broju dobijete do kada vam je validna garancija za taj proizvod) i oni uvijek mogu provjeriti i izaći u susret. Problem nastaje kod nazovi prodavaca, oni koji bi do detalja komplikovali samo da potrosacu ne izadju u susret.
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AnotherWorld View Post
    Rekoh u pretprošlom postu - račun ili ugovor kao dokaz kupovine je neophodan zbog pojave falsifikovanih i svojeručno popunjenih garancija. Poput ove pojave sad - kako objasniti da čovjek ima garanciju koja je stampana prije 20 dana, a uredjaj mu je prodat 2013...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Bratite pažnju na ovaj član :

    Garancija i garantni list
    Ĉlan 51
    (1) Garancija je obaveza trgovca ili proizvoĎača (davaoca garancije) koja je preuzeta
    bez dodatne naknade da potrošaču vrati plaćeni iznos, izvrši zamjenu ili opravku ili na
    drugi način postupi s robom, ako roba ne odgovara sadrţini garantne izjave ili oglasa koji
    se na tu robu odnosio.
    (2) Davalac garancije je duţan da garantni list izda prilikom zaključenja ugovora ili
    predaje robe potrošaču.
    (3) Garantni list se izdaje u pisanoj formi, na papiru ili nekom drugom, potrošaču
    dostupnom, trajnom mediju i sadrţi podatke iz garantne izjave, navedene na čitak, jasan,
    razumljiv i lako uočljiv način, a naročito o:
    1) nazivu i adresi davaoca garancije;
    2) robi na koju se garancija odnosi, sadrţini garancije i uslovima za ostvarivanje
    prava iz garancije;
    3) tome da se garancijom ne utiče na prava potrošača u slučaju nesaobraznosti robe
    ugovoru;
    4) vremenskom i prostornom vaţenju garancije;
    5) datumu predaje robe potrošaču;
    (4) Teret dokazivanja da je garantni list predat potrošaču je na trgovcu;
    (5) Ako davalac garancije ne izda garantni list ili ga ne izda u skladu sa st. 2 i 3 ovog
    člana, potrošač ima pravo da zahtijeva da se garancija ispuni u skladu sa datom
    garantnom izjavom i oglasom koji se odnosi na robu.
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  12. #62
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Za ostvarivanje garancije ti nije potrebna ni sama garancija jer kod prodavca mora postojati dokaz kad si nesto kupio (nr po serijskom broju) na osnovu cega se javno bidi koliko je proslo vremena... Samo se kod nas izmisljaju stvari...

    Mojoj prijateljici je Enter pokusavao da ospori garanciju na laptop jer nije imala garanciju, a zastupnik za brend (da ne reklamiram nikog) je po serijskom broju laptopa uvazio garanciju... pomedju ostalog, zdravorazumski je bilo nemoguce da laze jer je model laptopa bio star manje od godine dana...

    Sve je stvar finoce ljudi i postovanja zakona, kao i poznavanja prava...

    A da se osvrnem na ovaj slucaj i mnoge druge kad su telefoni u pitanju - servise prave sranja redovno i greske... i pokusavaju se na svasta izvadit... ima i bezobraznih ljudi koji bi nekog da prevare... sve je moguce, ne treba tako lako osudjivati
    Čovjek je delimično odgovorio na dosta toga. Naravno, sve se može provjeriti elektronski (u bazama, bilo uvoznika ili operatera ili prodajnog mjesta). Ali, to oduzima vrijeme a korisnici često nisu voljni da čekaju provjere te vrste, i nemaju strpljenja za iste. Iz tog razloga, račun ili ugovor uz garanciju štede vrijeme i resurse, i lišavaju potrebu za provjerama ovog tipa.

    Jer, npr. - operater vam nikada neće napraviti problem oko izdavanja kopije ugovora, a na drugoj strani ima ljudi koji će jako pažljivo pokušati da odlijepe naljepnicu sa IMEI brojem sa garancije i stave drugu (svoju), i tako nelegalno ostvare pravo na garanciju.

    Poenta priče je da niko ispravan NE MOŽE biti oštećen - ako je uređaj stvarno legalan i ispravan, biće servisiran (naravno, ako ispunjava uslove o servisiranju). Ali, za to je neophodno da on bude dostavljen u servis, a ne da se ovdje pričaju priče i pričice o navodnom ugrožavanju prava - a korisnik NIKAKO da se pojavi u servisu sa uređajem...

    Mislim da smo ovim zaokružili priču i otklonili nedoumice. Korisnik se čeka da donese uređaj u servis, a do tada, odjavljujem se :-)

  13. #63
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ovo je ovuda sve lopovluk sustinski,samo da prodaju i poslije se covjek moze slikat.nema ovo nidje nego kod nas na ovakav nacin da kupac nije zasticen nimalo....
    svojevremeno sam kupio u los angelesu lap top,tanak i lijep,super,al kad sam nazvao kuci,cerka pita karakteristike i to, i posto sam kupio ovaj sto nije imao cd,a njoj treba sa cd-om,ajde da probam zamjenit.ali isplovili smo.malo sidra onda i ja sam za 10.dana bio u san francisku,drugi grad,drugo sve(isti je lanac prodavnica-BEST BUY).te ja odma sa lap-topom i onim papirima sto se dobije kad kupis tamo sto,pravac Best-buy.pitam mogu li zamjenit(koristio sam ga malo doduse,znate kako je kad se kupi nesto novo..),kaze mi prodavac,podjite na taj salter,da mi udare pecat,vratite taj laptop,i dodjite ovdje i birajte sto ocete.tako sam i napravio,bez ikakvih problema.
    a neki dan sam recimo u Kotoru,(kamelija)dosao da zamjenim privjesak za narukvicu,dobijen za rodjendan,kaze radnica da ne moze da je to proslo kroz kasu....samo sam se nasmijao i izasao......

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Meni je prije 2 dana stigao Samsung J1 kupljen preko Telekoma na rate, donio ga neki kurir, sa njim samo ugovor od operatera, bez ikakvog fiskalnog racuna, a garancija od Rominga sa njihovim pecatom i pecatom Telekoma a dolje ostavljeno prazno, nije upisan rok trajanja garancije, a format garancije je isti ka prije 2 godine kad sam imao Samsung S3, toliko o Romingovoj profesionalnosti.

  15. #65
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    a kad dođeš kod njih sa tom garancijom reći će ti: odakle tebi ovo? od tada i tada imamo novi format garancije
    kakva sprdnja.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #66
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    a kad dođeš kod njih sa tom garancijom reći će ti: odakle tebi ovo? od tada i tada imamo novi format garancije
    kakva sprdnja.
    bas sprdnja,dobro rece:joyous:

  17. #67
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,540
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    998
    Thanked in
    440 Posts

    Default

    Asus je tata za takve stvari(doduše Asus Srbija),dobio sam neki tablet kupljen u njemackoj bez ikakvih papira on crkao skroz,poslao im mail trazili serijski broj poslao im,dobio odgovor posle par minuta da mogu osvariti garanciju kod njih bez problema do tog i tog datuma,ponio ga burazer mjesec dana posle toga napravili ga za par dana i to je to...

  18. #68
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Apple i samo Apple,podjes sa uredjajem kod njih(bez ikakvog papira) i oni ustanove gresku i u roku od 15 minuta dobijes novi uredjaj,briga me za brendove ali eto,to je jos jedan razlog zasto kupujem samo Apple uredjaje,zato sto su korektni i izlaze u susret korisnicima...!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #69
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Kakav crni Roaming.
    Više mi vrijedi garancija na riječ nekih prodavaca telefona sa foruma (da ih ne reklamiram sad) nego Roamingova pisana garancija.
    Kod svakog servisa samo gledaju kako da te nekako zeznu.

    Sent from my p70

  20. #70
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,270
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    ^Nesto sam ljubitelj Samsunga kad su u pitanju tel.

    ^Ovaj (post) pomaze drugima ako se zadese u slicnu situaciju ' kao i da se ovaj (post) dobro procuo.

    ^Nisam znao da je takva situacija sa romingom dok nisam posao kad mi se baterija nadusila kad sam zakoracio bilo je dodji za 2/3/5/8/2265dana^ kad glavni serviser nema mjesec dana bateriju za S4 koji je tek bio izasao..Da sam htjeo da je kupim bilo bi je sigurno.

    ^u ponedeljak nosim uredjaj pa cemo vidjeti sto i kako..

    Samo mi nije jasno odakle meni garancija iz 2013'te koju su oni poceli da daju 2015'te jesam li ja putovao u buducnost.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Zaključak bi bio: Ni slučajno ne uzimati u obzir bilo kakve predloge i objašnjenja (uglavnom su to prazne priče i prdnjave), raznih radnika ovlašćenih servisa, pa tako ni ovdje na forumu.
    Znači, pravac tržišna inspekcija, TAJ JEZIK OVLAŠĆENI SERVISI NAJBOLJE RAZUMIJU. (vidjećeš kako priče o falsifikovanim garancijama, marsovcima i ostalim stvarima koje nemaju veze sa tobom jednostavno nestaju)

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Apple i samo Apple,podjes sa uredjajem kod njih(bez ikakvog papira) i oni ustanove gresku i u roku od 15 minuta dobijes novi uredjaj,briga me za brendove ali eto,to je jos jedan razlog zasto kupujem samo Apple uredjaje,zato sto su korektni i izlaze u susret korisnicima...!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jesi kada radio servis Apple telefona U CG u Telekom...
    Da znaš kako se 15m pretvara u 15d.

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #73
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    463
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Brate igrom slucaja sam bio u icentar gdje su momku zamijenili tel u 3 minuta,nisam pitao ni okle ni sto ali sam to vidio...
    A sto se mene tice dokle lutam po svijetu mogu vala ostvarivati garanciju bez racuna i cuda,dok npr samsung nema tu podrsku,neki dan se citac kartice valjda pokvario mom tetku na note 4 i morao je tel da ostavi na servis


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odmah da ti kažem da je iCentrar kad je u pitanju zamjena iPhonea procedura čekanja do 15 dana.

    U Telekomu su čak ažurni, poslije 4-5 dana dobijas novi. Pričam za oba slučaja iz ličnog iskustva.
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  25. #75
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by adrenaline View Post
    Odmah da ti kažem da je iCentrar kad je u pitanju zamjena iPhonea procedura čekanja do 15 dana.
    Prvo moraju da ih naruce. :lolblue:

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Pomoc Samsung Galaxy S4
    By Auditore in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 28-04-14, 13:16
  2. Samsung Galaxy Note III Telenor
    By share in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 30
    Last Post: 17-03-14, 21:07
  3. Mijenjam Samsung galaxy s2 i telenor one touch
    By Ivona25 in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 26-09-12, 14:33
  4. Telenor + 1000 minuta? HAHA kakva PREVARA!
    By stefke in forum Operatori
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-12, 12:06
  5. I: Samsung Galaxy S plus (Telenor)
    By R_Lost in forum Android
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-12, 07:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •