Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Prekinut sudski proces protiv Zzivkovitja

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Prekinut sudski proces protiv Zzivkovitja

    Ne nassavssi adekvatne odgovore na postavljena pitanja, nemajutji kontrargumente, ne usudivssi se da se pojavi na klupi za svjedoke (i ne mogavssi da dozvoli da se na njoj nadju oni koji mogu pomotji rasvjetljavanju sluccaja) Milo Djukanovitj je nalozzio da se do daljnjeg prekine sudski proces protiv Zzivkovitja, ccime je primio ssamarccinu od, kako on recce, politiccke prostitutke, i to takvu da su mu zabridjeli obrazi. Razlog za prekidanje (ne zna se do kada, to joss nije odlucceno) pronadjen je u ccinjenici da je publika u sali u kojoj se odvijalo sudjenje skandirala Iss, iss, simboliccno stavljajutji do znanja ssta misli o nassem nezavisnom sudstvu i demokratskoj vlasti.
    Intelektualni dometi nepristrasnog sudtsva crnogorskog nisu dobaccili dovoljno daleko da se, eventualno, da nalog za prazznjenje sale, vetj je obustavljen postupak.

    Bez obzira na to ssta tje odlucciti kriminalci, olossi, ubice, trgovci robljem i talog crnogorski, moralni pobjednik u ovome procesu vetj je poznat. Mada protiv onakvih protivnika, ruku na srce, i nije tessko izvojevati moralnu pobjedu.

    8)

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pronadjen je u ccinjenici da je publika u sali u kojoj se odvijalo sudjenje skandirala Iss, iss, simboliccno stavljajutji do znanja ssta misli o nassem nezavisnom sudstvu i demokratskoj vlasti.
    a mozda malo i o kulturi publike

    aaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiisssssssssssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhh breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

  3. #3
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Publika je publika, a sud je - sud.
    Publika ima pravo da bude nekulturna.
    Sud nema pravo da bude pristrasan. Osim, ako to nije nezavisni crnogorski sud.

    Nadam se da tje sada i LSCG uvidjeti da nezavisnosti nema dok postoji DPS. Jer, prvo treba napraviti nezavisno sudstvo i ostale institucije koje karakterissu ozbiljnu drzzavu, pa tek onda razmissljati o referendumu za samostalnost drzzave. Sve drugo je nelegalno i nelegitimno. A referendum treba sprovesti sa nezavisnim medijima, nezavisnom izbornom komisijom, itd.
    LSCG je htio preccicom do nezavisnosti - podrsska lopovima, ubicama, trgovcima robljem i talogu Crne Gore sada im se o glavu obija. Nadali su se referendumu od onih koji su pokrali sve izbore odrzzane u poslednjih 15 godina u Crnoj Gori. Nadali su se pokradenom referendumu.
    Valjda su sada nauccili lekciju - Ko s' djavolom tikve sadi....
    Valjda visse netje occekivati da nezavisnost Crne Gore donesu lopovi iz DPSDP, vetj tje dati svoj doprinos u izgradnji demokratskih institucija u Crnoj Gori, koje su preduslov za sprovodjenje posstenog referenduma.

    A Mileta je dobio joss jednu ssamarccinu. Nego, dobro ih i podnosi. Ima obraz k'o djon.

    8)

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje ti brini o svojim sudovima u svojoj republici, dragi moj Kontrolore:

    Ulemek na optuženičkoj klupi, suđenje se odlaže


    Beograd - U Specijalnom sudu danas se nastavlja suđenje optuženima za ubistvo Ivana Stambolića i pokušaj ubistva Vuka Draškovića u Budvi, ali kako će na optuženičku klupu prvi put sesti prvooptuženi Milorad Luković Ulemek-Legija (36) suđenje će biti odloženo. Prema najavi Ulemekovog branioca Slobodana Milivojevića odbrana će zatražiti odlaganje postupka, isto kao i na suđenju za ubistvo premijera Zorana Đinđića, da bi se pripremili, na šta imaju zakonsko pravo.

    Na jedinstvenoj optužnici za ubistvo Stambolića i pokušaj ubistva Draškovića nalazio se kao drugooptuženi i bivši predsednik Srbije i SRJ Slobodan Milošević (62), kome je na teret stavljeno podstrekivanje ubistva i ubistva u pokušaju, ali je zbog negativnog odgovora Haškog tribunala o njegovom prisustvu suđenju, postupak protiv njega razdvojen. Vuk Z.


    ======================


    Da li Srbiju treba prikljuciti Rumuniji, e nemaju nezavisno sudstvo, ubijaju svoje predsjednike, politicare, novinare, kriminalci se slobodno setaju etc. etc.?

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Bolje ti brini o svojim sudovima u svojoj republici, dragi moj Kontrolore
    Upravo to i ccinim. A to najvisse boli tebe i tebi sliccne.
    Indikativno je da nemass komentar na ove dogadjaje koje sam pomenuo - zdrav razum (za koji se nadam da ga imass) ne mozze pronatji izgovor za ovakvo privatizovanje drzzave, sudstva, policije kao ssto se to radi u Crnoj Gori. U nedostatku bilo kakvog kontraargumenta kojim bi mi suprotstavio svoje stavove, koristiss vetj vidjenu dukljansku demagogiju, koju tvoj ssef pokussava godinama da proturi: Nije vazzno ssto je kod nas losse, vazzno je da tju vam pokazati da je u Srbiji lossije. Ali pravite gressku u koracima - u Srbiji je trenutno stanje neuporedivo bolje nego u Crnoj Gori. I meni (zamisli) nije bass drago zbog toga.
    I Amerikanci su ubijali svoje predsjednike, pa ne vidim da zbog toga osudjujess Ameriku. Naravno da se u Srbiji dessavaju stvari koje ne bi trebalo - ali ne zaboravi da je Srbija nassla naccina da zapoccne demokratizaciju koja se, ako ni po ccemu drugom, manifestuje demokratskim izborom vlasti. U Crnoj Gori na vlasti su isti ljudi vetj 15 godina. U svojoj narcisoidnosti nisu svjesni da su dosadili i Bogu i narodu. I sve tezze je natji rijecci opravdanja za njih i njihove postupke ccak i takvim ispranim umovima kakvi su dukljanski, pa se u toj nemotji obrussavaju opet na sve ssto nosi epitet srpsko u sebi.
    Ali, to je vetj prepoznatljiva DPS-ovska kuhinja od koje narod vetj dobija trovanje pratjeno prolivom.

    8)

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kontroloru !

    Dali ste vi svjesni svoje gluposti, pa vidis dase ponasaju u sudnici kao na pjaci , toje samo dopustljivo kod nas i nigdje u svijetu? taka bagra i prostacine ja nebih pustio u tor:SRAMOTA, danam je taka opozicija...

    Milo djukanovic, na zalost pored onake opozicije ostace na vlast jos dugo i dugo godina, od cijele opozicije nema niti 2% dobrog izvuci, sami Slam.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U normalnim drzzavama ne mozze se desiti da se sudski proces prekine na neodredjeno vrijeme zbog publike u sudnici. Nego se isprazni sudnica i postupak se nastavi. Ali, u tom nastavku mnoge stvari bi isplivale na vidjelo. U tome je problem.

    A ssto se ticce onih koji nisu svjesni svoje gluposti... Proccitaj joss jednom svoj post - u tri reccenice imass najmanje 18 grubih gramaticckih gressaka. I postirass to bez stida. Ja bih takvo ponassanje nazvao nesvjesnim sopstvene gluposti.

    Mada, nedostatak pismenosti je ono, izmedju ostalog, ssto karakterisse vatrene pristalice DPSDP-a. A ono ostalo je potkupljivost vretjom brassna ili sa par litara ulja...

    8)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Kontroloru !

    Dali ste vi svjesni svoje gluposti, pa vidis dase ponasaju u sudnici kao na pjaci , toje samo dopustljivo kod nas i nigdje u svijetu? taka bagra i prostacine ja nebih pustio u tor:SRAMOTA, danam je taka opozicija...

    Milo djukanovic, na zalost pored onake opozicije ostace na vlast jos dugo i dugo godina, od cijele opozicije nema niti 2% dobrog izvuci, sami Slam.
    Brzi pusti kontrolora e ce odmah da ti trazi podatke iz pasosa i da se raspituje o tvom porijeklu.
    Znas kakva ti je pandurska logika(ona iz viceva).
    Tako on o svemu rasudjuje.Ono pravo pandurski.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    [quote="Kontrolor"]Publika je publika, a sud je - sud.
    Publika ima pravo da bude nekulturna.
    Sud nema pravo da bude pristrasan. Osim, ako to nije nezavisni crnogorski sud.


    MA JOS AKO JE SERBALJSKA PUBLIKA ,E ONI IMAJU VAZDA PRAVO DA IZIGRAVAJU BOLESNE MAJMUNE ,NO I TO CE IM SE PRAVO UKINUT BRZIJA DANA :wink: bICE CRNA GORA NEZAVISNA PA CE MANJE KRETENI I MALOUMNI DEGENERICI CINJET SRA*JA KROZ CRNU GORU !!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    [quote="Kontrolor"]U normalnim drzzavama ne mozze se desiti da se sudski proces prekine na neodredjeno vrijeme zbog publike u sudnici. Nego se isprazni sudnica i postupak se nastavi. Ali, u tom nastavku mnoge stvari bi isplivale na vidjelo. U tome je problem.


    NE U NORMALNIJEM DRZAVAMA (TIPA SERBIJA) "VELJA" BI SE NA KROV POELI TROJICA - CETVORICA SA SNAJPERIMA I RIJESILI SLUCAJ ITO SA DVA TRI METKA :ass: :ass:



    A ssto se ticce onih koji nisu svjesni svoje gluposti... Proccitaj joss jednom svoj post - u tri reccenice imass najmanje 18 grubih gramaticckih gressaka. I postirass to bez stida. Ja bih takvo ponassanje nazvao nesvjesnim sopstvene gluposti.


    MA TVOJA POSTIRANJA SU ZA PRIMJER :ass: JER TVOJ MATERNJE SERBSKI SE RAZLIKUJE MNOGO OD NORMALNIJEH

    Mada, nedostatak pismenosti je ono, izmedju ostalog, ssto karakterisse vatrene pristalice DPSDP-a. A ono ostalo je potkupljivost vretjom brassna ili sa par litara ulja...

    ZALÖUDU VI JE SVE CRNA GORA NEZAVISNA BITI MORA ,PA CEMO SE LAKO MI RASCISTIT I ZNACE SE KO JE GAZDA DJE ,NEKOME CE ZAKUKAT ITO DEBELO :wink:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kontrolor
    Publika je publika, a sud je - sud.
    Publika ima pravo da bude nekulturna.
    Sud nema pravo da bude pristrasan. Osim, ako to nije nezavisni crnogorski sud.
    Publika ima pravo da bude nekulturna, a sud ima obavezu da takvu publiku izbaci napolje, da burlice na ulici(sto jedino i zna da radi). E sad, posto se "publika" derinjala u sred suda, sudija je nalozio "publici" da izadje, a Pedja Bulatovic je rekao da ga samo silom mogu izvesti. Po meni su to i trebali da urade(ne znam sta to Pedji i ekipi daje za pravo da misle da mogu da se ponasaju u sudu kako god oce), ali je ocigledno sudija imao vise takta, pa je prekinuo sudjenje, racunajuci to za manju stetu od one koja bi nastala kad bi DAN prenio slike cetvorice policajaca koji za ruke i noge iznose onu mesinu od Bulatovica. To bi 100% bilo protumaceno kao napad sudstva na opoziciju, mada bi ja sigurno naredio da se oni koji nisu u stanju da se kontrolisu - nadju na svjezem vazduhu, na ovaj ili onaj nacin. Sudiji treba zahvaliti sto nije mog temperamenta.

    Posto opozicija vec godinama nije u stanju da demokratski osvoji vlast, poseze za ocajnickikm potezima. Ne samo da ignorisu, vec i ne postuju institucije sistema. U svojim opozicionarskim tumaranjima gube cak i osnovnu gradjansku kulturu oni koji bi trebalo da postave nekakav primjer gradjanima. Sud je da se postuje, a ulica je da se na njoj burlice. Po svemu sudeci - ulica je najveci domet trenutne opozicione garniture, medjutim, nejasno je zasto oni misle da njihove ulicarske manire ostali treba da trpe i tolerisu...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O cemu prichate? U normalnim drzavama, dje gradjanstvo vjeruje u institucije sistema, nema govora da se u sudnici narod ponasa ovako. Medjutim, kod nas, dje se nijedna, ama, bas, nijedna afera nije okoncala putem sudskog procesa, i dje , jos uvijek, na zalost, kojekakvi ministri kulape iz onih fondova za opste dobro cjelokupnog drustva ovakva pojava ponasanja nije za cudjenje.

    Ajd, ruku na srce (druze Tito, mi ti se kunemo :wink: ), okonca li se na sud slucaj ministra zdravlja koji je drpao iz budzeta za svoju korist. Eto, toliko za pocetak.

    Da je srece, kao sto je u normalnim drzavama, javnosti bi bila predocena sva dokumentacija o prihodima, porezima i imovini drzavnih funkcionera. U tom slucaju ne bi oni stavljali licnu korist iznad drzavnih interesa.

    Pored svega ovog sto napisah skudam kapu sudijama s integritetom. Mogu misliti s kakvim gadjedjem idu na posao suocavajuci se s korumpiranim kolegama.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  13. #13
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="Kontrolor"]U normalnim drzzavama ne mozze se desiti da se sudski proces prekine na neodredjeno vrijeme zbog publike u sudnici. Nego se isprazni sudnica i postupak se nastavi. Ali, u tom nastavku mnoge stvari bi isplivale na vidjelo. U tome je problem.

    A ssto se ticce onih koji nisu svjesni svoje gluposti... Proccitaj joss jednom svoj post - u tri reccenice imass najmanje 18 grubih gramaticckih gressaka. I postirass to bez stida. Ja bih takvo ponassanje nazvao nesvjesnim sopstvene gluposti.

    Mada, nedostatak pismenosti je ono, izmedju ostalog, ssto karakterisse vatrene pristalice DPSDP-a. A ono ostalo je potkupljivost vretjom brassna ili sa par litara ulja...

    8)[/quote


    Dobri moj Kontroloru ,posto mi nadje zamerku o pravopisu i 18 gresaka, pa evo dati ja obelezim ovaj pravopis tvoj (naucnice) pa vidji koliko ti imas gresaka,ukoliko tije dobra dioptia. :x

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Quote Originally Posted by Kontrolor
    U normalnim drzzavama ne mozze se desiti da se sudski proces prekine na neodredjeno vrijeme zbog publike u sudnici. Nego se isprazni sudnica i postupak se nastavi. Ali, u tom nastavku mnoge stvari bi isplivale na vidjelo. U tome je problem.

    A ssto se ticce onih koji nisu svjesni svoje gluposti... Proccitaj joss jednom svoj post - u tri reccenice imass najmanje 18 grubih gramaticckih gressaka. I postirass to bez stida. Ja bih takvo ponassanje nazvao nesvjesnim sopstvene gluposti.

    Mada, nedostatak pismenosti je ono, izmedju ostalog, ssto karakterisse vatrene pristalice DPSDP-a. A ono ostalo je potkupljivost vretjom brassna ili sa par litara ulja...

    8)

    Dobri moj Kontroloru ,posto mi nadje zamerku o pravopisu i 18 gresaka, pa evo dati ja obelezim ovaj pravopis tvoj (naucnice) pa vidji koliko ti imas gresaka,ukoliko tije dobra dioptia. :x
    Opet ti...
    Ne kazze se tije, nego ti je, nije dioptija, nego dioptrija. A to ssto pissem ss, cc, tj i sliccno, nije posledica nepismenosti kao kod tebe, vetj je posledica nesposobnosti tvoga intelektualnog kapaciteta da podesi pravu kodnu stranu u browser-u, pa se bojim da netjess motji da proccitass srpska slova (to su ona koja ti zovess maternja :roll: ). Ja tebi nisam u gresske ubrajao nepravilno otkucana slova, vetj grube gramaticcke gresske nastale kao posledica bjezzanja sa ccasova srpskog jezika u prva ccetiri razreda osnovne sskole.

    I nemoj da se ljutiss, ja ovo pissem dobronamjerno. A ti tjess dobiti ccir kako si krenuo...

    8)

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default





    ISKLJUCIO SAM TE :ass:

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: kontroloru dobi ti 4 + od Brzoga a :ass: hahahahahaaaa !

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a moj kontrolor sto se mucis jadan - pokusavas njima objasnit nesto o sudu a vidis li jadan da pisat ne umiju :blah:
    #a sto se tice srbije kad mi budemo imali onakvu zgradu modernu onda pricajte nesto o tome ...
    #a za mika zivkovica vidi svako normalan a i ovi nenormalni da coek nista nije kriv ,reka je isto ono sto i italija i amerika i andrija jovicevic i milan filipovic - koji su saradjivali s milom i kompanijom ...

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iz_dana_u_dan

    Tisi stvarno Budala.

    -------------------------------------------------------------------------------
    manijak

    M Zivkovic je toliko pametan ka i ti, vedecese njegovo pametovanje

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok brzi po 10000000 ti put cu te pitat da mi navedes neki dokaz .... aj po cemu je to miko zivkovic koji je pravnik los ???aj molim te,,,

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default he he

    Dokaz??!!! :shock:
    Pazi da ti ne navede, no kako oni rade ako ga i nemaju oni ce ga izmislit a po potrebi mogu nac i dva svjedoka
    BLUE_STILL-MN

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a eto jos jedan dokaz koji potvrdjuje da BRZI spijun i jos neki odje samo lupaju, vrijedjaju ,i nemaju nijedan dokaz ... :wink:

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manijak
    ok brzi po 10000000 ti put cu te pitat da mi navedes neki dokaz .... aj po cemu je to miko zivkovic koji je pravnik los ???aj molim te,,,

    Kao pravnikv, vrlo los, kao covek, nikakav.

    Daje dobar pravnik? radio bi taj posao za kojise je i skolovao.
    Daje dobar covjek, nebise ponasao kako se ponasa,( bedno i zalosno)
    Kao politicar najvise bih mu odgovarala partia KVD ili ( kako vjetar duva)

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima covjek neke sposobnosti. Npr. prvi je Crnogorac koji je otvorio duvan-tranzit za Bosnu...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar je Miko Zhivkovich... ali za lajanje... :wink:
    Io ci credo!

    Welcome



  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beranac & Desert Eagle

    :hardrock: :hardrock:

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •