Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 78

Thread: Nebojsa Medojevic Srbin Iz Sjenke

  1. #26
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabranitty
    Medo je jedna prodana dusha...


    Evo ga ovamo aveta sa ovim chetnicima...Full kesha finu kucicu kola itd.

    on i boris tadic na prs' u bulju
    U ako je Boris Tadic chetnik onda .... :-)
    Ma da, sve su cetnici u Srbiji.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    :-) oces li nam procitati sastav BDPa Crne Gore, i naveci broj turista, stranaca tema ovde zvakana zilion puta sa sve jeste tako i nije tako. Necu ja da te ubedjujem u nesto sto si slep da vidis, ili nemocan da priznash. Mozes se smejati samo svom neznanju ili da neupotrebim neku tezu rech, ali nebrini neznanje je blagoslov a ti mene ostaj nasmejan.

    PS a da izvini mimo toga sto cete se snaci bez turista iz Srbije snacete se i za prehrambenu industriju i sve ostale artikle koje uvozite, jeftino bez carina.

    Ok moja greska
    Aj procitaj nam ti sastav BDPa CG, posto vidim da si upoznat.
    Iskreno se nadam da ce turisti iz Srbije vremenom biti zamjenjeni turistima sa zapada. Zasto i mi ne bi bili kao Hrvatska? Imamo cak i ljepsu prirodu.
    Koliko ce nam to biti skuplji prozivodi iz Srbije ako se odvojimo? Kome odgovara da stavlja carine, zemlji izvozniku ili zemlji uvozniku?
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  3. #28
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grdnog Nesa prvo je optuzivala opozicija da je "Milova tvorevina" stvorena da podijeli opoziciju i preotme joj glaove (sto moram priznati kao ideja ne bi bilo lose ), a sad ga napada vlast da suruje s opozicijom, e da se oce vise odlucit nedje da ga smjeste...
    A sva njegova krivica je bila sto je bio jedan od malobrojnih koji se nije dao zaslijepiti obecanjima o referendumu i koji je razmisljao sta ce biti day after...i sto nije dozvolio da mu skrenu paznju sa bitnih stvari masuci narodu referendumom pred nosom!

    Najbolji student svoje generacije i ozenio se super ribom (Nesho svaka cast na izboru )!
    Last edited by Iceburn; 05-04-06 at 14:25.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ljudiii treba am vishe ljudi u crnu goru ka shto je Zvek_Zivi brat moj

  5. #30
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Aj procitaj nam ti sastav BDPa CG, posto vidim da si upoznat.
    Iskreno se nadam da ce turisti iz Srbije vremenom biti zamjenjeni turistima sa zapada. Zasto i mi ne bi bili kao Hrvatska? Imamo cak i ljepsu prirodu.
    Koliko ce nam to biti skuplji prozivodi iz Srbije ako se odvojimo? Kome odgovara da stavlja carine, zemlji izvozniku ili zemlji uvozniku?
    Brao Shrek. Necu da ti citam BDP ako ga neznas i ovako mi neces verovati. Mimo toga uradite isto sto i Hrvatska, zaduzite se do bola i posle 10 godina dobicete isti broj stranih turista. Sta ja imam stim.
    A eo ti malo podataka za mozganje. SFRJ je bila duzna 24$ milijarde dolara, sada samo Hrvatska duguje 35$ milijarde dolara, i na BDP u je malo vecem nego za vreme raspada SFRJ. Broj nocenja gostiju ostvarili su posle 10 godine i sa tim prilivom novca pokrivaju spoljnotrgovinski deficit.
    Last edited by manace; 05-04-06 at 16:10.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Talking

    Kako necu tebe vjerovati covjece Bozji?!? Tebi cast, postenje, dostojanstvo i sto je najbitnije SRPSTVO ne dozvoljava da pricas neistine! Ja znam da ti vjerujes u to sto pricas, a druga je prica sto je tebe neko slagao. Uglavnom Nisi Ti Kriv!!
    Ajde ti daj taj BDP i ostavi link odakle ti informacije, ne zbog mene, jer ja ti vjerujem, nego zbog drugih.
    Da bi nesto napravili mora se uloziti. Da bi se ulozilo trebaju pare. Mi te pare nemamo tako da moramo da se zaduzimo. Nije se greska zaduziti ako se te pare pravilno investiraju i ako kasnije pocnu da se vracaju. Greska se zaduziti i pare s*****ti na ne znam ni ja sto. Je li imalo jasnije?
    Hrvatska duguje ali Hrvatska daje rezultate. Svaka cast njima pa da i mi podjemo njihovim stopama!!
    pozdrav
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #32
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ckreku krepa danas hahahahaha kako se izasmijah ahhahahahahaah ! Vidim ja da uticem na tebe ,uste malacko i nihili i oni sipljivi iz krajne i jaksa svi ce se vrnut pradjedovini hahahahahahah !"

    --------------------------------------------------------------------------------

    Kako necu tebe vjerovati covjece Bozji?!? Tebi cast, postenje, dostojanstvo i sto je najbitnije SRPSTVO ne dozvoljava da pricas neistine! Ja znam da ti vjerujes u to sto pricas, a druga je prica sto je tebe neko slagao. Uglavnom Nisi Ti Kriv!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  8. #33
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro se neko sjetio usamljenoga ratnika licnih interesa. Nebojsa ne zna dje ce, prvo je podrzavao vlast uz blage kritike a sad viri ka foka iza coska i laje na sve sto je crnogorsko sve dok je Milo tu nedje, i toliki je crnogorac da ce stat uz unioniste zbog "moralnih razloga"...neso dome ovo je bitka za drzavu, a ne za Mila i licne interese...u svakom slucaju drzi kartu da ako unionisti oburdaju drzavu stanes odmah uz njih i zabora
    vi od cega je prica pocela...
    P.S. Respect Zvek_zivi
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  9. #34
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čitav jedan post o Yogiju ? ... :mrgreen:

    ...došao je tiho :mrgreen: i ušao u legendu, Dock Medoyevich ... dipl.inž. u kostimu ekonomije, crnogorski Robin Hood Hedonizma ... tlačitelj svake vlasti koja mu ne da dovoljno ... ... :ass:
    Last edited by Hari Krisna; 06-04-06 at 21:59.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default hmm

    interesantno...

    jucerasnji velesrbi ga optuzuju da je srbin..

  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SubWay
    interesantno...

    jucerasnji velesrbi ga optuzuju da je srbin..
    Oni nekome nesto da kazu
    Dje im je obraz ?

  12. #37
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default auh

    medojeviceva najveca greska je izgleda sto jedini argumentovano govori i kritikuje, slab je sa onim sto ostali politicari rade tj da palamudi bez ikakve poente i da zamlacjuje glupi i primitivni narod (ruku na srce makar 75 % cg)

    milo je majka za to,zadnjih par godina svaki govor,intervju bilo koje pojavljivanje mu je isto,tu koristi par stotina rijeci samo mijenja raspored...prosto fantasticno

    pedja i ostali su vise puta dokazali koliko su nesposobni za bilo sta

    a najjaci od svih ranko krivokapic...retard nad retardima
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza
    Dobro se neko sjetio usamljenoga ratnika licnih interesa. Nebojsa ne zna dje ce, prvo je podrzavao vlast uz blage kritike a sad viri ka foka iza coska i laje na sve sto je crnogorsko sve dok je Milo tu nedje, i toliki je crnogorac da ce stat uz unioniste zbog "moralnih razloga"...neso dome ovo je bitka za drzavu, a ne za Mila i licne interese...u svakom slucaju drzi kartu da ako unionisti oburdaju drzavu stanes odmah uz njih i zabora
    vi od cega je prica pocela...
    P.S. Respect Zvek_zivi
    Na svakim izborima evo 15 godina bila je samo bitka za Mila i samo za Mila
    a referendum ako prodje ce biti krunisanje njegove politike (bitke) kao ultimativnog mesetara birackih glasova .....i vlada ce ka Castro jos 20 godina a nama nek je bog na pomoci ....

  14. #39
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta reci , ovu sam db retoriku vec vidio , deset godina protiv Slavka Perovica - viteza Crne Gore !! Stvar je jasna - za dobrim se konjem prasina dize , s tim sto je Medojevic daleko sposobniji od Slavka i mislim da je on covjek koji ce konacno da slomi ove nesposobne nesrecnike sto nas 15 godina jasu !!

  15. #40
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nixon
    Sta reci , ovu sam db retoriku vec vidio , deset godina protiv Slavka Perovica - viteza Crne Gore !! Stvar je jasna - za dobrim se konjem prasina dize , s tim sto je Medojevic daleko sposobniji od Slavka i mislim da je on covjek koji ce konacno da slomi ove nesposobne nesrecnike sto nas 15 godina jasu !!

    konj bi osta isti, samo bi konjanik bio gori i grdji, i to bar za koplje...

    $edoh nedje na brajice u 'kosmach' da izijem sendvich s prshutom i popijem medovinu. bijahu neki izbori na cetinje. ulazi jedan djed i pozdravljaju ga oni momci shto rade tamo, pa ga pitaju za koga ce glasat. a on im veli:
    'ada chush za koga cu glasat! za Parachu. on se napunio, pa daako sad uradi i za nas neshto. ne no da glasam za ove druge pa da chekam onda 10 godina da se i oni napune...'

    e tako bi i s iznogudom (medo) bilo... trebali bi sachekat da pokupuje sve stanove u pg (dobro je pocheo, a josh nije na vlast), pa da onda pochne chinjet neshto. eto koje je pare uzeo radnicima telekoma. da je po' onoga za shto se predstavlja da jest, ne bi im uzeo ni deseti dio toga shto im je uzeo...

  16. #41
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Nemojte ljudi napadat MEDA, da nije njega C.Gora nikad nebi bila Nezavisna.
    Da je srece da sve zemlje imaju po jednog Nebojsu!! on je cisti primjer politicke partije K.V.D. Kako, Vjetar, Duva...
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  17. #42
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Medo samo ima ono sto opozicija nema, baloone izmedju noga

  18. #43
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Big Apple
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima...kako da ne koliko znam bio je pozivan u vladu da pokaze baloone...ali lakse je stojat u vez i lajat ka pasce...
    Nije Krsto shto mu zbore no je vitez Crne Gore

  19. #44
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sentenza
    ima...kako da ne koliko znam bio je pozivan u vladu da pokaze baloone...ali lakse je stojat u vez i lajat ka pasce...
    Ma neka ? Ko ti je reka' da je pozvan u vladu ? Znas li ti drug da ne mozes u vladu ako ne igras po njihovom? Njemu nikako to ne odgovara, o tome se radi a posto je nasljedno dobrostojeci, ne treba mu ta ekskurzija

  20. #45
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    ... a posto je nasljedno dobrostojeci...
    a ovo je jedan od jachih bisera shto sam chuo... nasljedno dobrostojeci?! a da vidim toga ko je od nasljedstva kupio 4 stana u pg po danashnjim cijenama...
    postadoh sam sebi dosadan ponavljajuci po 100 puta da je uzeo grdne pare radnicima telekoma da bi se svadjao u njihovo ime (chini mi se da je 200.000 a moze bit i da je 300), plus 30000 maraka shto je svojevremeno uzeo za kap (da ne bi prichao-eto kako je poshten ), plus ko zna shto je sve dobio za pisanije po identitetu zemunskog klana...
    dakle, nasljedno dobrostojeci... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  21. #46
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by augustin
    a ovo je jedan od jachih bisera shto sam chuo... nasljedno dobrostojeci?! a da vidim toga ko je od nasljedstva kupio 4 stana u pg po danashnjim cijenama...
    postadoh sam sebi dosadan ponavljajuci po 100 puta da je uzeo grdne pare radnicima telekoma da bi se svadjao u njihovo ime (chini mi se da je 200.000 a moze bit i da je 300), plus 30000 maraka shto je svojevremeno uzeo za kap (da ne bi prichao-eto kako je poshten ), plus ko zna shto je sve dobio za pisanije po identitetu zemunskog klana...
    dakle, nasljedno dobrostojeci... :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Da li je On taj novac oteo od radnika Telekoma?
    Da li je On prevarom,namještanjem poslova rasprodavanjem nekada društvene imovine malu svotu,pljačkom ili kradjom zaradio taj novac?

    Njega je,zlonamjerniče,tražio sindikat Telekoma da u njihovo ime izdejstvuje visoke otpremnine (od 30.000 do 35.000). Te iste radnike je Telekom htio da proglasi tehnološkim viškom i većinu ih pošalje kući sa par hiljada eura.Sve što je zaradio je zarađeno radom,a ne kriminalnim radnjama. Ali tebi izgleda to mnogo smeta.

    Nebojša Medojević je jedini od svih političara položio ispit iz socijal-demokratije. Sve što je radio je išlo u korist radnika i građana Crne Gore. Da napomenem da je jedini koji je objektivno(a ispostavilo se i tačno) govorio o Programu MASOVNE VAUČERSKE PRIVATIZACIJE. Sva njegova upozorenja su se pokazala opravdana!

  22. #47
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    on je jedini politichar koji sv zna i u sve se razumije. tu se barem slazemo.ja ga nikad ne chuh da reche 'vidjite ljudi, ja ovo ne znam, u ovo se ne razumijem'. ne on vazda sve zna, zavrshio je elektrotehniku, a predstavlja se da je ne znam kakav ekspert za ekonomiju,politiku, diplomatiju, sociologiju, psihologiju, logistiku, policiju... (lista se vjerovatno priblizava beskonachnosti, no dobro).
    nije stvar u tome jel oteo ili nije. shto bi on chinio da je, hipotetichki, milo odradio to s radnicima telekoma, ili neko iz dps-a ili sdp-a ili neko drugi, i da je uzeo te pare. recimo da je krsto pavicevic uzeo te pare radnicima telekoma da bi se svadjao u njihovo ime... ja vjerujem e se od iznoguda ne bi moglo zivjet jedno mjesec dana shto bi pljuvao po tome dje bi stigao.
    ja samo velim da je iznogud neprincipijelan. kad on uzme pare (koje, by the way, sigurno nije podijelio s kolegama iz gzp-a) to mu ne smeta. da ih je neko drugi uzeo, o jadu bi nas sve zabavio. da ne pominjem da je mogao mozda da odradi sav taj posao za neku simbolichnu svotu kad je tako dobar i zlatan...

    a da, vidim identitet i ostale tamne mrlje u njegovom rezimeu se ne pominju... a i shto bi... on vam je taman po mjeri

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by augustin
    ne on vazda sve zna, zavrshio je elektrotehniku, a predstavlja se da je ne znam kakav ekspert za ekonomiju,politiku, diplomatiju, sociologiju, psihologiju, logistiku, policiju... (lista se vjerovatno priblizava beskonachnosti, no dobro).
    E stvarno, kad bi ovako gledali, ajde reci sta si ti zavrsio, pa da se obrisu postovi sa svih djelova foruma kojima tvoje formalno obrazovanje ne odgovara
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  24. #49
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    ja se ne predstavljam za nikakvog eksperta ni u chemu, niti pravim konferencije za shtampu i se**m po cio dan kako sam pametan i kako se u sve razumijem. niti se qr chim da sam veliki politichar i da mi je sve ispod pozicije premijera smijeshno jer ne odgovara mom kalibru. a u ostalom, nijesam odje ja na tapetu, no iznogud. al nekako niko da se lati sushtine, svi idu ko kisha oko kragujevca...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by augustin
    ja se ne predstavljam za nikakvog eksperta ni u chemu, niti pravim konferencije za shtampu i se**m po cio dan kako sam pametan i kako se u sve razumijem. niti se qr chim da sam veliki politichar i da mi je sve ispod pozicije premijera smijeshno jer ne odgovara mom kalibru.
    Svako prema svojim mogucnostima, Medojevic po medijima, ti po forumu...
    Quote Originally Posted by augustin
    a u ostalom, nijesam odje ja na tapetu, no iznogud. al nekako niko da se lati sushtine, svi idu ko kisha oko kragujevca...
    Sto se sustine tice, citava tema je podmetacko-sovinistickog karaktera. Podmetackog, posto se Medojevic javno deklarisao za CG kao suverenu drzavu, a sovinistickog zato sto se aludira na to da je on, ako se "dokaze" da je Srbin (zapravo se u naslovu misli "unionisticki orijentisan", ali autor nije dovoljno pismen da razluci to dvoje) diskvalifikovan iz svake diskusije.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srbin iz Crne Gore : sve je Srbin do Srbina
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-05, 22:56
  2. Medojevic: DPS dao sebi autogol
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 09-04-04, 08:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •