Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 40

Thread: "The Islamization of Europe?"

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Wink "The Islamization of Europe?"

    "The Islamization of Europe?" (David Pryce-Jones, Commentary, from the December 2004 issue)
    "Still another phenomenon familiar from the Soviet era has lately made a repeat appearance in the West, and that is voluntary accommodation, or fellow-traveling, among non-Muslims.":
    "In Britain, a judge has agreed to prohibit Hindus and Jews from sitting on a jury in the trial of a Muslim. The British Commission for Racial Equality has ordained that businesses must provide prayer rooms for Muslims and pay them for their absences on religious holidays. In a town in the Midlands, a proposal to renovate a hundred-year-old statue of a pig was rejected for fear of giving offense to Muslims. The British Council, an international organization for cultural relations, fired a staff member who published articles in the Sunday Telegraph arguing that the roots of terror and jihad were nourished in the soil of Islam, while the BBC canceled the contract of a popular television journalist for allegedly using negative language to describe the Muslim Arab contribution to mankind. ...
    Religious society is not far behind: even as bin Laden speaks of wresting Spain (“al-Andalus”) from the infidels by violence, the cathedral of Santiago has considered removing a statue of St. James Matamoros (“the Moor slayer”), lest it give offense to Muslims. For the same reason, the municipality of Seville has removed King Ferdinand III, hitherto the city’s patron saint, from fiesta celebrations because he fought the Moors for 27 years. In Italy, where Islamists have threatened to destroy the cathedral of Bologna because of a fresco illustrating the Prophet Muhammad in the inferno (where Dante placed him), thought has been given to deleting the art-work from the walls. Even the Pope has apologized for the Crusades. In secular Denmark, the Qur’an (but not the Bible) is now required reading for high-school students. And so forth."
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #2
    renaissance Guest

    Default

    Uzimajuci u obzir sve te stvari, Evropa je ipak daleko od islamizacije.Prije ce se amerikanizovati...

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    http://littlegreenfootballs.com/webl..._on_Video&only


    Bolje je Amerikanizovat no je islamizovat ,jerbo kod ovije prvijeh ekonomski ce bit sve kako treba dok kod ovije drugije ovakve slike cemo gledat cesce !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super, super... najbolje da se evropa zvekozivuje... tako su nashi svi problemi rijesheni, ne?
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moje misljenje je ipak da islam nije problem. Problem je mozda sto postoji zelja da on postane problem. Mozda je pravo pitanje ko zeli smutnju, ili pak kome ta ista odgovara?
    Prilazem dva duza filma koja ce vas nadam se natjerati na razmisljanje ako ne i na kritiku. Mozda je vrijeme da shvatimo da djavo postoji. Da je realan. Da ponekad cak poprimi i ljudski oblik. Da ima svoj plan i program i da ga vec duze razradjuje. Pitanje je zasto, i sta on to zeli? Ali to je vec druga diskusija.

    http://video.google.com/videoplay?do...13046180631815

    http://www.lonelantern.org/lightbehind.html

  6. #6
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da islam JESTE dio problema, makar u ovoj njegovoj radikalnoj verziji...
    Pogledaj zvekov filmic...apsolutni horor...

    Islam kao religija u ekspanziji ( i vrlo "mlada" religija u Zapadnoj Evropi) je ekstremno netolerantna, neliberalna, bla bla bla...uglavnom, dijametralno suprotna od "ideala" Zapada u kome ti isti muslimani zive...

    Pogledaj sta napravise od ovih karikatura u Danskoj...

    Ja sam sinoc gledao epizodu South parka u kome Satana prebije Isusa...
    I nisam vidio nikoga kako na ulicama trazi krv...
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    611
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naucice oni demokratiju na tezi nacin. Ja bi doveo kineze da im pariraju.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Arrow

    Asian Dub Foundation kazu:
    "Keep bangin' on the walls of fortress Europe"...
    I am the one who locks.

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mihailo uzmi vremena i za moja dva prilozena filma i podstakni sebe na razmisljanje. Mislim da vrijeme ne bi bilo izgubljeno.

    Islam nije radikalan. Postoje striktna pravila u njemu to je tacno. Radikalan islam dolazi iz Saudijske Arabije, ciji je vrh neislamski, i jako korumpiran. Od tamo dolazi pokret vehabija i selefija, stvoreni od strane kolonizatora, ali to je sada duga prica.

    Protest vidjen na filmu je sramotan cin, ali ga cini jedna manjinska extremna frakcija ljudi, ili pak unutrasnjih neprijatelja islama. Mozda pak placenici. Ko zna?! Kod nas u CG imas ljude koji su placeni da se oblace pantalonama iznad clanaka, pustaju brade, zene da pokrivaju lica itd. Ti 'dobrocudni finansijeri' ne finansiraju neki pametan projekat, ali finansiraju extremizam. Mozda su to isti ili slicni koji su konektovani za evropskim bombardovanjima ili pak 11 septembrom. Ko zna?! Istinski muslimani nisu,u to vjeruj. Pitanje je samo ciji su placenici ili ko iza njih stoji. Nekom je ocigledno drago da se islam predstavi kao extreman.
    Karikature su sramotne i nije se trebalo cutati. Ali ne samo karikature na profeta Muhameda, neka je mir sa njim, vec i na Isusa, Mojsija i svakog bozijeg covijeka, neka je mir sa njima. Respekt prema svetostima se gubi, ali to je vec jedan drugi problem.
    Svu hajku je u Danskoj poveo jedan hodza, i onda je uz pomoc egipatkog ambasadora exportovao u arapske zemlje. To nije bila njegova uloga, vec onih na celu muslimanskih zemalja. Oni se mnogo nisu culi, ili nisu smjeli da se cuju. Tu je trebao da progovori kalifa (vjerski reprezent muslimana, slicno papi kod katolika). Samo sto muslimanski svijet njega nema evo osamdesetak godina.
    Na ovu stranu treba kopat' momci ... tu leze mnoge tajne i odgovori ...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pustinjak
    Mihailo uzmi vremena i za moja dva prilozena filma i podstakni sebe na razmisljanje. Mislim da vrijeme ne bi bilo izgubljeno.

    Islam nije radikalan. Postoje striktna pravila u njemu to je tacno. Radikalan islam dolazi iz Saudijske Arabije, ciji je vrh neislamski, i jako korumpiran. Od tamo dolazi pokret vehabija i selefija, stvoreni od strane kolonizatora, ali to je sada duga prica.

    Protest vidjen na filmu je sramotan cin, ali ga cini jedna manjinska extremna frakcija ljudi, ili pak unutrasnjih neprijatelja islama. Mozda pak placenici. Ko zna?! Kod nas u CG imas ljude koji su placeni da se oblace pantalonama iznad clanaka, pustaju brade, zene da pokrivaju lica itd. Ti 'dobrocudni finansijeri' ne finansiraju neki pametan projekat, ali finansiraju extremizam. Mozda su to isti ili slicni koji su konektovani za evropskim bombardovanjima ili pak 11 septembrom. Ko zna?! Istinski muslimani nisu,u to vjeruj. Pitanje je samo ciji su placenici ili ko iza njih stoji. Nekom je ocigledno drago da se islam predstavi kao extreman.
    Karikature su sramotne i nije se trebalo cutati. Ali ne samo karikature na profeta Muhameda, neka je mir sa njim, vec i na Isusa, Mojsija i svakog bozijeg covijeka, neka je mir sa njima. Respekt prema svetostima se gubi, ali to je vec jedan drugi problem.
    Svu hajku je u Danskoj poveo jedan hodza, i onda je uz pomoc egipatkog ambasadora exportovao u arapske zemlje. To nije bila njegova uloga, vec onih na celu muslimanskih zemalja. Oni se mnogo nisu culi, ili nisu smjeli da se cuju. Tu je trebao da progovori kalifa (vjerski reprezent muslimana, slicno papi kod katolika). Samo sto muslimanski svijet njega nema evo osamdesetak godina.
    Na ovu stranu treba kopat' momci ... tu leze mnoge tajne i odgovori ...
    Moji komentari su na boldovane stvari,redom kojim su boldovane u tekstu...

    1) Islam nije radikalan, sam po sebi, u Islamskom okruzenju...ali kao sto si i sam rekao u njemu postoje "striktna" pravila. problem nastaje kada se ljudi koji postuju ta striktna pravila nastane u liberalnim zemljama u kojima su ta pravila smatrana kao apsurdna i arhaicna. Tu nastaje konflikt ( pored cijele kolonijalne price, i price o spoljnoj politici Zapada prema bliskom istoku, ali u to necu ulaziti...). Kada se neka od "pravila" povrijede, spremni su na sve, a od nikoga u civilizovanoj Evropi ne mozes ocekivati potpuno pokoravanje takvom Islamskom ultra-konzervatizmu i agresivnosti...

    2) Manjinska frakcija tacno, ali mislis da terroristicke grupe podrzavaju siroke narodne mase? Ovaj video me je zaista sokirao, na nacin na koji traze krv kao odmazdu za karikature...

    3)Placenici? Ne vjerujem...da neko zeli da finansira extremizam ne bi finansirao ljude da urlaju protiv neke zemlje u kojoj su , jer bi tako postigao suprotan efekat, skrenuo paznju javnosti i policije na ekstremisticke grupe i pojednice, i samim tim oslabio pozicije ekstremista unutar drustva...

    4) Najbolji drug i njegova porodica su muslimani, znam o cemu pricas, i ne boj se, ni ne pomisljam da poredim ovu bagru sa normalnim ljudima muslimanske vjeroispovjesti...

    5) E na ovom zadnjem se potpuno ne slazem sa tobom. Mislim da ih je trebalo objaviti. I te i Isusove i Budine i Shivine i svacije...
    Ne mozes ljudima uskratiti slobodu govora , osim ako taj govor nije govor mrznje... jer ako prihvatis jednu zabranu, dokle ce to ici? Dokle ces ograniciti slobodu govora iz straha prema ekstremistima koji bi da vide krv zbog ovakvog banalnog povoda? Ako ljudi nisu u stanju da prihvate obicnu karikaturu( kojih je uvjek bilo, u svim formama i temama) kao karikaturu, a ne kao direktnu uvredu, onda problem lezi u tim ljudima, ne u karikaturi...

    Kao sto rekoh, islam je DIO problema ( makar u svojoj radikalnoj arhaicnoj formi)

    Poz

    P.S
    Gdje su tvoja dva filma?
    Last edited by Mihailo...; 10-04-06 at 00:44.
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mihajlo, dva filma se nalaze na dva linka u mom postu iznad.

    Slijede par kratkih odgovora na tvoje tacke.

    1) Ako musliman zivi u zemlji gdje cini manjinu, po Kuranu je duzan da postuje zakone te zemlje, u suprotnom bi postovao serijat. Ima takodje duznost da bude dobar gradjanin. Na zalost crnih ovaca ima u svakom stadu.
    Ne treba mjesati striktnosti tj. obligacije muslimana u vjeri, sa liberalnom interpretacijom zivota onih koji to nisu. Ovo najvise vezem za obavezu dnevne molitve. Ako bismo okrenuli stvar, te bi hriscani i jevreji zivjeli u zemlji gdje bi oni predstavljali minoritet, ta islamska drzava (a danas ne postoji zemlja koja dolici islamskom zakonu serijatu) bi trebala ne samo da garantuje njihovu sigurnost, vec i da pomogne odrzavanje njihove vjere, vjerskih objekata ... itd ... kao sto se u suprotnom desava tj. ono sto svi muslimani zive u evropskim zemljama.

    2) Zivimo vremena smutnji. Imam osjecaj da je ovo samo pocetak.

    3) Ima onih ciji su mozgovi nazalost kompletno isprani od strane radikalnih hodza, koji takodje cine minoritet i koji su odpadnici iz vjere.

    4) Lijepo je osjetiti ljudski duh i kriticku misao naravno.

    5) Slazem se o slobodi govora, ali ne ove vrste. Posto novina ima pravo publikacije i vrijedjanja svetosti, pravo takodje postoji i na ovoj drugoj strani. Da sam u Danskoj recimo, licno bih tuzio novinu na sud i potrudio se da se okruzim dobrim timom advokata. Civilizovano naravno, na sudu, traziti sankcije. Pa neka sud odluci.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbitnije je da je hriscanska evropa tolerantna i liberalna...nadasve otvorena prema drugim kulturama, religijama, rasama...nadasve iskrena kako sama Biblija zapovijeda...samo da se sacuvamo od islama i bicemo spaseni....cccc

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    A sto cemo sa ovim ateistima?


  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebali bi i muslimani (Arapi pre svega) da budu tolerantni prema hriscanima u svojoj zemlji kao sto smo mi prema njima kod nas...

    Kad sam bio u Libiji vidjeo sam da su od crkava napravili teretane i fiskulturne sale... Ne smes u zemlju da uneses nista alkoholno, a ako unosis svinjsko meso ono mora bti hermeticki zapakovano i oznaceno, da ga kontrolori ne bi dirali...
    Mi ne treba apsolutno da se spustamo na nivo da im zabranjujemo slobodu vjeroispovesti, ali ni oni ne treba da pretjeruju sa zahtjevima... (npr. pre nekoliko mjeseci u Italiji je bila polemika oko jednoh Marokanca koji je bacio Hristovo raspece kroz prozor ucionice gdje je ucila njegova cerka...)!

    Mnogi su putevi koji vode ka Bogu i svako od nas treba da odabere onaj koji mu najvise odgovara, a ne treba nikog prisiljavati da ide nasim putem, niti treba dozvoliti da drugi nas prisiljavaju...
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ada Evropi nije ni "Hriscanizacija" prosla najbolje, kad pogledam broj fasista, materijalista, licemjera, pedofila, trgovaca bijelim robljem,....

    Makar taj dio slobode koji su su platili istinski vjernici svojom krvlju treba da pripadne svakome.

    Slobodna vjera i pravo da se izrazava vjera.

    A da se pitaju ovi koje sam nabrojao sve bi oni to ukinuli, da mogu ikako. Dok im je odgovaralo da dovode jeftinu radnu snagu i robove tad su dobijali papire bez problema. Vaspitavanje minornih naroda u obliku kolonijalizma (crpljenju prirodnih bogastava) A sad kad medju nihovim stanovistvom se povecava broj tih ljudi cije su zemlje eksploatisali i ekspoatisu, onda nije vise sve jedno.

    Materijalistiko/Fasisticki/Politicki krugovi su dobro uvidjeli da potpirivanjem medjuvjerskih razlika mogu profitirati i dobiti jednu od grupacija za svoje ciljeve.

    Jer sta zna jedan prosjecan svedjanin o vjeri? On se samo uzbudi kad mu je manja plata ili ga gazda sutne sa posla, upali TV i eto krivca! Vjerski fanatici pobise sve zivo na ovi svijet, uzese mu posao (da vjerski fanatici su i fanaticni radnici i rade za dz). Najmanje sto moze da uradi jeste da podrzi nacional/sovinisticke partije kao svaki "dobar" hriscanin - i glasa da se posalje par milona vojnika i sasijece gubu u korijenu, pa da se rijesi bijede za sva vremena.

    E sad da sam ja blizi malo toj svedskoj, pa da ga pitam sto ja kao primjeran hriscanin nemogu da dobijem papire u svedskoj..... Da sam tamo mozda bi mu moga procitat i koji dio iz novog zavjeta, koji govori o pomaganju, davanju sirotinji, gladnima golima i bosima.... Al okle ce on o tome razmisljat... Treba zaradjivat i placat kredite, trosit pare na gluposti i cef... brz zivot nema se kad...

    Oprostite mi na ovo malo ironije, ali zaista je tema inspirativna.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ada Evropi nije ni "Hriscanizacija" prosla najbolje, kad pogledam broj fasista, materijalista, licemjera, pedofila, trgovaca bijelim robljem,....


    FASISTA LICEMJERA PEDOFILA TRGOVACA BIJELIJEM I ZELENIJEM ROBLJEM IMA U ISLAMU MASU BOZJU ,ZATO NEVIDIM POENTU U TVOJU FILOZOFIJU ?????

    Makar taj dio slobode koji su su platili istinski vjernici svojom krvlju treba da pripadne svakome.



    ON I PRIPADA SVAKOME SAMO NAMA JEB_ASEMAJKU MAJCINU U SVE ZEMLJE DJE DOMINIRA ISLAM !!! pRNUT NESMIJEMO ILI NA KOLAC ODMA A GLAVA U KASETU !!!!!

    Slobodna vjera i pravo da se izrazava vjera.



    KOD NAS EUROPEJACA JE DOZVOLJENO SVAKOME DA UPRAZNJAVA KOJU GODJ OCE VJERU DJE GODJ OCE I KAD GODJ OCE ,STO ..N I J E ..SLUCAJ SA MUSLIMANSKI DOMINANTNIJEM ZEMLJAMA !



    A da se pitaju ovi koje sam nabrojao sve bi oni to ukinuli, da mogu ikako. Dok im je odgovaralo da dovode jeftinu radnu snagu i robove tad su dobijali papire bez problema. Vaspitavanje minornih naroda u obliku kolonijalizma (crpljenju prirodnih bogastava) A sad kad medju nihovim stanovistvom se povecava broj tih ljudi cije su zemlje eksploatisali i ekspoatisu, onda nije vise sve jedno.


    TO SE KOD NAS ZOVE RAZVOJ LJUCKE RASE TJ ZAKON PRIRODE !!!!!!
    UJEDNO VRCE SE VELJI DIJO TIJEM ZEMLJAMA ,NON STOP IM SE SILJE HRANA MEDICINA UCITELJSTVO ITD ITD ITD !



    Materijalistiko/Fasisticki/Politicki krugovi su dobro uvidjeli da potpirivanjem medjuvjerskih razlika mogu profitirati i dobiti jednu od grupacija za svoje ciljeve.


    CESOVE VEZE IMA TO SA KRISCANSTVOM ???????



    Jer sta zna jedan prosjecan svedjanin o vjeri?


    ISTO KOLKO TI AKO NE I VISE !!!!!!!



    On se samo uzbudi kad mu je manja plata ili ga gazda sutne sa posla, upali TV i eto krivca!




    NE ONI SE TRUDE DA NE BIDNU "SUTNUTI" S POSLA I NJIMA NIJESU IDOLI LOPOVI RATNI ZLOCINCI UBICE ITD ITD !!!!



    Vjerski fanatici pobise sve zivo na ovi svijet, uzese mu posao (da vjerski fanatici su i fanaticni radnici i rade za dz).



    VJERSKI FANATICI SU VJERSKI FANATICI I NJIH IMA U ISLAMU 89 % TIJO TI TO PRIZNAT ILI NE !!!!!!!



    Najmanje sto moze da uradi jeste da podrzi nacional/sovinisticke partije kao svaki "dobar" hriscanin - i glasa da se posalje par milona vojnika i sasijece gubu u korijenu, pa da se rijesi bijede za sva vremena.





    SWEDJANI NIKAD NIJESU BILI AGRESORI ( DO U ZILIJON I PESTOTINA GOD UNAZAT ) NIKOGA NE OKUPIRAJU NIKOME NE PRIJETE A NAJLIBERALNIJA ZEMLJA ZA SVE FASITOIDNE ISLAMISTE NASVIJET !!! JEDINA ZEMLJA DJE JE MUSLIMANIMA DOZVOLJENO AMA BAS SVE !!!!!


    E sad da sam ja blizi malo toj svedskoj, pa da ga pitam sto ja kao primjeran hriscanin nemogu da dobijem papire u svedskoj.....



    E ONI BI TI ODGOVORILI ZATO STO NEVALJAS NJIMA BANKU ZUTU ! FILOZOFIRAS DZABALUK A NEMA LJEBA OD TEBE I SLICNO !!!!



    Da sam tamo mozda bi mu moga procitat i koji dio iz novog zavjeta, koji govori o pomaganju, davanju sirotinji, gladnima golima i bosima....



    MALO KOJA ZEMLJA NASVIJET DAJE LOVE MEDICINA I SAVAKAKVE DRUGE POMOCI SIROMASNIJEM ZEMLJAMA KA SWECKA ,ZATO BI SE JA ZAMISLIJO MALACKO KAD BLEJIM ODJE DZABALUK BEZ IJEDNOGA ISTINITOGA ARGUMENTA !!!!

    Al okle ce on o tome razmisljat... Treba zaradjivat i placat kredite, trosit pare na gluposti i cef... brz zivot nema se kad...



    SVAKO ZIVI KAKO MU PASE ,OSIM PSIHICKIH INVALIDA NESPOSOBNIH DA SE ZANOS UVATE !!!!!!!!! NJIMA SVE TUDJE JE LOSE ,NAJLJEPCE IM JE TUDJI ZIVOT OGOVARAT I SVIRAT QU_RCU PJESMU DOK DRUGI ZARADJUJU CASNO I POSTENO I UZIVAJU U BLAGODETIMA ZIVOTA !!!!

    Oprostite mi na ovo malo ironije, ali zaista je tema inspirativna.



    SVAKO ZLO PA I OVO CE IZGUBIT BITKU !!!!!!!
    __________________
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Zveku zivi pod SVEDJANINOM sam mislio na tebe slicne ljude, koje niko ne dira a samo vas je strah. takve ljude je lako kontrolisati.

    Mislim da je smijesno sto govorish, sto generalizujesh 2 milijarde ljudi. Izadji na ulicu toga velegrada u kome si vidi kakvih sve nesoja ima (naravno ima i casnih ljudi) koji bi za 100 eura ubili (kao sto i ubijaju).

    Ovakve teme su cisto plod trenutnih propagandi, koje sluze za posticanje straha kod ljudi kako bi opravdavali ratna dejstva na istoku.

    Hriscanstvo i Islam imaju iz cega da nauce. Greske koje su pocinjene u proslosti se nece vise nikad ponoviti, iako se neki (satanisticki) ateisticki krugovi tome nadaju.

    Moguce da ce uspjeti jedan dio da prevare ali sustina vjere i njen smisao postojanja je bash za tu priliku. 4-5 milijardi vjernika koji vjeruju u jednog Boga, nisu tu da bi posluzili "silama mraka" za sprdacinu, vec bash naprotiv da bi bili sila koja ce na kraju ovoga vremena pobjediti.

    naravno tebi kao ateisti je ovo sve strano, i strah upravlja sa tobom potpomognut mrznjom.


    Ovaj svijet koji bi trebao da bude razuman i kreativan pretvara se u nesto sto ce mu doci glave. puki trenutni interesi ce dovesti do kolapsa citave civilizacije, koja je svojom dekadencijom i besmislenoscu dosegla vrhunac uobrazenosti i bezobzirnosti.

    Umjesto da citav svijet gleda da pomogne Africi i toj trecini svetske populacije koja umire od gladi, taj svijet ide iz krajnosti u krajnost. Sa jedne strane gleda bolesne diktatore (koje su sami proizveli kolonizacijama i finansirali ih) kako muce svoje zemlje - ne reagujuci (jer nemaju interesa) pravdaju ci se da je to unutrasni problem, a sa druge strane su spremni da napadnu bilo koju zemlju cak i bez moralno opravdanog razloga
    , samo zarad trenutnog ekonomskog interesa.

    Pored svega ovog, ova prica je takvo Licemjerstvo i patetika da su i malom djetetu jasni.

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slusam pricu jednog mladog evropljanina, sa senegalskim korjenima. Kaze da je u potrazi za svojim korjenima putovao Senegalom, upoznavao zemlju, ljude i obicaje. Kao rodjeni evropejac sve to tamo, daleko dolje u Africi, tamo dje se putuje svemirskim letjelicama, i dje banane rastu na ulicama, sve to tamo daleko je mladom evropejcu djelovalo duhovno jako cisto, srce mu je cak poskakutalo od radosti i pozeljeo je poceti svoj prvi humanitarni projekat. Rekao je sebi logikom, kad mogu kinezi da prodaju kod nas u evropi, mogu i moji senegalci. Izgradicu fabriku, zaposlit' ljude i bavicemo se izvozom textilne industrije. U snovima rekose evropske uvozne takse. To sto budes napravio dolje kod nas mosh uvest' samo s velikim taksama, tako da ce ti biznis vrlo brzo biti neisplativ. Shavti mladi evropejac da nesto ne stima kako treba. Razmisljao je dosta o tome. I jos ne moze da shvati zasto kinez moze, a senegalac ne moze. Mislim moze i senegalac, al je racunica drugacija. Vidje mu se u na licu da se razocarao u africko evropejski biznis. 'Budala'. Nije shvatio da to nije pravac, trend u biznisu. Krenuo zelen pa jos uzbrdo. A trend ide nizbrdo. Ide nizbrdo, a krade uzbrdo.

    Naftni analiticari vec godinama hushte nafte ima samo jos za 30 do 50 godina. Nedavno su se poceli buditi neki novi glasovi, vele e da je srece da ima 30, no mozemo li se nadati da ce bit' dosta za narednih 10. Samo shhhhht. Da se ne sazna. S ovim irachkim petrolom ceramo jos 100.000 km.... Iran je blizu pa cemo vidjet'

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    al je racunica drugacija
    Fiskalni Racun?

    A dje u senegal da pravi tekstil? Od cega od vune? ili od pamuka?

    izgleda on odavno nije bio tamo, vidji sto kazu:
    Most of Senegal falls within the Sahelian zone, and has irregular and uncertain rainfall and generally poor soils. Rainfall is relatively high and dependable in the south, but in the north of the country the climatic shift it has experienced during the past 25 years has resulted in crop and livestock production becoming even more difficult, if not marginal.
    :monkey:
    Izgleda da ostali nemaju problema kao taj mladi momak

    SABODALA

    The Sabodala deposit was drilled in the early 1980s by the French government's resources arm, Bureau de Recherches Geologique et Miniere ("BRGM"). The Australian company Paget Mining Limited optioned the project from BRGM in 1993 and conducted a limited drilling programme. Following a dispute with BRGM, the option expired in 1994 with drilling incomplete. No work was done on the project until a Senegalese company mined a small quantity of soft, shallow oxide ore in 1999.

    Access to the Sabodala project area is very good with all-weather roads leading to and throughout the project area and a large private, paved air-strip within 10 kilometres.

    Based on the limited and incomplete work of Paget combined with the earlier BRGM drilling, consultants commissioned by Paget calculated a resource of 8.79 million tonnes at 3.15 grams per tonne. MDL will not quote its own resource estimates until it has completed its proposed detailed 20,000m development drilling program.

    Sabodala is hosted by Birimian greenstones and sediments and is linked structurally to a number of large gold deposits in adjacent Mali by the broad Mali-Senegal Shear Zone. These include the Sadiola Gold Deposit of IAMGold and AngloGold. The 9.8 million ounce Sadiola Gold Deposit has annual production of approximately 600,000 ounces of gold. Additional world-class gold deposits in adjacent Mali hosted by the same structural/geological environment include Morila (5.6 million ounces), Syama (5.2 million ounces) Loulo (4.0 million ounces) and Yatela (2.6 million ounces).

    A sto nije imao mjesta po johanesburgu? tamo vec ima sve preduslove za biznis. Kurve, drogu, internet, TV, Krvave dijamante, jedinu zilu platine na svijetu, nepismen narod koji lako moze zavadjati i vladati njime.

    Nigerija:
    Unatoč naftnom bogatstvu nigerijsko je gospodarstvo dugo bilo opterećeno političkom nestabilnošću, korupcijom, neodgovarajućom infrastrukturom i slabim upravljanjem.
    Congo, Zimbabwe,....
    He says the government of Kabila, which is supposed to be defending the country's interests, looks the other way when the country's mineral treasures are being "stolen'' by its allies, especially Zimbabwe.
    "President Kabila is selling off the country to foreign interests. This is irresponsible, bad leadership," says Musau. Each day, the allies export more and more mineral resources pillaged from the DRC.
    "Too vast, too rich, and too poorly developed, Congo possesses too much mineral wealth for its own good, and this incites lust in the hearts of foreign governments," says Kwebe Kimpele, former journalist with state radio, describing the stakes of the Congolese war.
    No sokolu ne trebaju naocare..... Kapitalisti samo naprijed! Interes vam je kratkog vida .... No se bojim ce vam zapet u grlo. Nevalja se ni prejest!
    Last edited by Ego_and_his_own; 10-04-06 at 17:42.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own
    Zveku zivi pod SVEDJANINOM sam mislio na tebe slicne ljude, koje niko ne dira a samo vas je strah. takve ljude je lako kontrolisati.

    ZVEK_ZIVI_CETINJANIN
    To sto ti sad rece je cista prdnjava i nista drugo do prdnjava OK ! Prvo ti licno veze blage nemas ko sam ja sto sam ja i dje sam ja ,ali si sebe ka ministar da za pravo da odlucujes kakv sam ja !!!!!!!!!! To ja zovem prdnjavom seljackom !!!!!!!



    Mislim da je smijesno sto govorish, sto generalizujesh 2 milijarde ljudi. Izadji na ulicu toga velegrada u kome si vidi kakvih sve nesoja ima (naravno ima i casnih ljudi) koji bi za 100 eura ubili (kao sto i ubijaju).




    Ja u klin ti u plocu ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Ja reko necemo generalizovat ALO OGROMNA VECINA OK ! A za velike gradove i nesoji sto bi ubili za 100 eura ZABOLJE ME POLNI ORGAN , nije odje zbor o njima no o islamizaciji Evrope !!!!!!

    " BOZE DRAGI KACETE BATALIT DA ODGOVARATE PLJUVANJEM NA DRUGE "
    ?????????????????????????????????????????????



    Ovakve teme su cisto plod trenutnih propagandi, koje sluze za posticanje straha kod ljudi kako bi opravdavali ratna dejstva na istoku.



    ZVEK_ZIVI_CETINJNAIN
    Jes ja sam sad planira sa uste dvojicom trojicom da napanem zimbabve ,maleziju i meku hahahaahhahahahahahahahahahahhahahaahahhah ! pomenuli se odjenako necesovi strah ili mene zamirisa malacko hahahahahahah !




    Hriscanstvo i Islam imaju iz cega da nauce. Greske koje su pocinjene u proslosti se nece vise nikad ponoviti, iako se neki (satanisticki) ateisticki krugovi tome nadaju.


    ZVEK_ZIVI_CETINJNAIN
    Jes jadan svi su gresni i krivi za sve osim MUSLIMANA, jedino su oni straota ziva olicenje tolerancije ljubavi hahahahahahahahahahahaahha ajde jadan kako ti ne vidis da smo ve provalili vise ??????????????????????????????????????????????




    Moguce da ce uspjeti jedan dio da prevare ali sustina vjere i njen smisao postojanja je bash za tu priliku. 4-5 milijardi vjernika koji vjeruju u jednog Boga, nisu tu da bi posluzili "silama mraka" za sprdacinu, vec bash naprotiv da bi bili sila koja ce na kraju ovoga vremena pobjediti.



    E VIDIS MI U EVROPU NECEMO TU SILU IZ MEKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mI NAS KOKO RECE ONO 8-9 MILIJARDI NECEMO PROTIV SAMIH SEBE DA BI VAMA BILO FINO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




    naravno tebi kao ateisti je ovo sve strano, i strah upravlja sa tobom potpomognut mrznjom.



    MUSTAFA NE BLEJI KA ZLI BRAV ODJE, JA SAM CRNOGORAC NEMA TE SILE KOJA MENE MOZE PREPANUT ZATO AJ BATALI TU SELJACKO MUSLIMANSKU FILOZOFIJU PRDNJAVLJENJA OK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!


    Ovaj svijet koji bi trebao da bude razuman i kreativan pretvara se u nesto sto ce mu doci glave. puki trenutni interesi ce dovesti do kolapsa citave civilizacije, koja je svojom dekadencijom i besmislenoscu dosegla vrhunac uobrazenosti i bezobzirnosti.


    E SAMO SAD MALACKO FILOZOFIJE : STO JE STARIJE JAJE ILI KOKOSKA,STO SE PRVO IZMISLILO KASETA ILI KASETOFON ,IMALI SVIJET KRAJA ,TI SE BACI IZGLEDA U VELJE NAUKE A ?? ZNAS KO JE PREPAMETAN BRZO POLUDI !!!!!



    Umjesto da citav svijet gleda da pomogne Africi i toj trecini svetske populacije koja umire od gladi, taj svijet ide iz krajnosti u krajnost. Sa jedne strane gleda bolesne diktatore (koje su sami proizveli kolonizacijama i finansirali ih) kako muce svoje zemlje - ne reagujuci (jer nemaju interesa) pravdaju ci se da je to unutrasni problem, a sa druge strane su spremni da napadnu bilo koju zemlju cak i bez moralno opravdanog razloga
    , samo zarad trenutnog ekonomskog interesa.


    MA MA CURE CURE ,E DA MI JE KUKAVCU CRNOME VIDJET TVOJA DJELA KOJA NACINJE ZA "GLADNE" U AFRIKU HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ! DA MI JE ZNAT CIM SI TI DOPRINESA ZA NJIH ILI ZA DRUGE NAPR KOMSIJE U CRNU GORU TOKOM OVIJE SANKCIJA A ?? KOKO SI VJERNICE DOBRIJE DIJELA NACINIJO A ???? PA SAD MOZ PRDNJAVIT ODJE SELJACKE FILOZOFIJE !!!!




    Pored svega ovog, ova prica je takvo Licemjerstvo i patetika da su i malom djetetu jasni.

    JES EO SAD SVI IZ ISTIJEH STOPA CEMO SE ZAMUSLIMANCIT PODHITNO ,A TI CES POSTAT NOVI PROFET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    JES EO SAD SVI IZ ISTIJEH STOPA CEMO SE ZAMUSLIMANCIT PODHITNO ,A TI CES POSTAT NOVI PROFET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ada neka cetinjaninu, poevropio si se nesto. Ja ti velim, ne sjekiraj se nista. Nema toga koji ce tebe nacerat da vjerujesh u Boga. Prema tome ne brini se da te ne ufati kakva "vjera".

    E VIDIS MI U EVROPU NECEMO TU SILU IZ MEKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mI NAS KOKO RECE ONO 8-9 MILIJARDI NECEMO PROTIV SAMIH SEBE DA BI VAMA BILO FINO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    hahaha ti kao da si sam u evropi :lolblue:



    Uvijek ti pokvarim zabavu

    Posta si pravi kapitalista. Cak si i cijelu evropu prisvojio.
    ,ali si sebe ka ministar da za pravo da odlucujes kakv sam ja !!!!!!!!!!
    A ti eto te ka Kofi Anan, eto si uzeo za pravo da procjenjujesh 2 milijarde ljudi (vecina od njih 95%). A ovamo se ljutish kad neko tebe "procijeni".

    Ovo kad bi sad neko vidi pomislio bi da ti nije isti arsin za sebe i drugoga.... Mjeri jednako, kako sebi tako i drugome! Ovako ostavljash utisak, da nisi bash najiskreniji u komunikaciji sa ljudima.

    Da se malo vise ozbiljnije pozabavish ovim vjerama, naucio bi dosta korisnog za sebe. Ako nista drugo, makar bi bio rastereceniji.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own
    Ada neka cetinjaninu, poevropio si se nesto. Ja ti velim, ne sjekiraj se nista. Nema toga koji ce tebe nacerat da vjerujesh u Boga. Prema tome ne brini se da te ne ufati kakva "vjera".


    hahaha ti kao da si sam u evropi :lolblue:



    Uvijek ti pokvarim zabavu

    Posta si pravi kapitalista. Cak si i cijelu evropu prisvojio.

    A ti eto te ka Kofi Anan, eto si uzeo za pravo da procjenjujesh 2 milijarde ljudi (vecina od njih 95%). A ovamo se ljutish kad neko tebe "procijeni".

    Ovo kad bi sad neko vidi pomislio bi da ti nije isti arsin za sebe i drugoga.... Mjeri jednako, kako sebi tako i drugome! Ovako ostavljash utisak, da nisi bash najiskreniji u komunikaciji sa ljudima.

    Da se malo vise ozbiljnije pozabavish ovim vjerama, naucio bi dosta korisnog za sebe. Ako nista drugo, makar bi bio rastereceniji.
    Ego morash jednu stvar da nauchish... neke su diskusije besciljne, a ponekad su sve moguce diskusije besciljne... Ti primijeni oboje,a ja kazem da je ovo drugo primenljivo na licemerstvo, koje je u stvari samo pokazatelj neznanja... Just let it go!

    Vjeruj mi, jer ja sam to uradio...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    JES EO SAD SVI IZ ISTIJEH STOPA CEMO SE ZAMUSLIMANCIT PODHITNO ,A TI CES POSTAT NOVI PROFET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Ada neka cetinjaninu, poevropio si se nesto. Ja ti velim, ne sjekiraj se nista. Nema toga koji ce tebe nacerat da vjerujesh u Boga. Prema tome ne brini se da te ne ufati kakva "vjera".


    Quote:
    E VIDIS MI U EVROPU NECEMO TU SILU IZ MEKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mI NAS KOKO RECE ONO 8-9 MILIJARDI NECEMO PROTIV SAMIH SEBE DA BI VAMA BILO FINO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    hahaha ti kao da si sam u evropi



    Uvijek ti pokvarim zabavu



    PRVO DA ODGOVORIM OVOME HIZU POD NICKOM PHI ,TI PROFESORE TVOJE NI JE FILOZOFIJE DOSTA SAM SI PRODA VJERU ZA VECERU PA SAD SVIRAJ KOKO OCES AKO IMAS ISTA U TEBE ZNACES STO JE TRADICIJA ISTORIJA I KULTURA !!!!!!!!!!!--- TI SI SVE SVOJE IZGUBIJO
    ---------------------------------------------------------------------------------------------




    Posta si pravi kapitalista. Cak si i cijelu evropu prisvojio.


    NE NEGO CEMO JE DAT SAKI ARAPA DEBILNIJEH ILI JOS GOREMU COPORU TALIBANA IZ AVGANISTANA ??????? !!!!!!!!!!!!!



    Quote:
    ,ali si sebe ka ministar da za pravo da odlucujes kakv sam ja !!!!!!!!!!


    A ti eto te ka Kofi Anan, eto si uzeo za pravo da procjenjujesh 2 milijarde ljudi (vecina od njih 95%). A ovamo se ljutish kad neko tebe "procijeni".


    NEPROCITA TI PROFETU TI 2 MIL ,JA 5 MIL I KO JE SAD U PRAVU A ????? AJ SAD SETNJA LAGANEZE OK !
    Nemo se sat ti jedit !!!!!!!!



    Ovo kad bi sad neko vidi pomislio bi da ti nije isti arsin za sebe i drugoga....




    AOOOO KAKO TI TO A `??? MA MENE SE CINI DA STE " V I " ARSENIK ZA EVROPU !!!
    A KAKO VI VIDITE ONE TE IJU SVINJSKO MESO I NE KLANJAJU ALAHU ,O TOME NECEMO A ????????



    Mjeri jednako, kako sebi tako i drugome! Ovako ostavljash utisak, da nisi bash najiskreniji u komunikaciji sa ljudima.



    TO JE NAJJJVECI PROBLEM MUSLIMANA ,NIKAT NECE BIT ISKRENI ,SA KRISCANIMA ILI BILO CESOVOM RELIGIJOM ! DOKLEN GODJ IJEMO SVINJSKO I NE KLANJAMO ALAHU MI SMO NECISTI I DALEKO VI KUCA OD NAS !!!
    KAZI AKO SI MUSKO ,KAZI PRED SVIJEMA ,BILI DA SCERKU DA TI SE UDA ZA CRNOGORCA KRISCANINA KOMSIJU POTONJIJEH 30 GODINA A ?????????




    Da se malo vise ozbiljnije pozabavish ovim vjerama, naucio bi dosta korisnog za sebe. Ako nista drugo, makar bi bio rastereceniji.


    TI KA PROFESOR MENE NEMOZES I NEMAS NICESOVOGA LJUCKOGA PRAVA LANUT DA SAM JA STRESAT I NAPUCEN O BILO CEMU A KAMOLI RELIGIJI ,NO MUSTAFA TI SI OPTERECEN TIJEM I ZADOJEN TALIBANSTVOM ,TEBE JE BLIZI PALESTINAC NO CRNOGORAC S KOJIJEM ZIVIS CIJO ZIVOT ,TEBE JE BLIZI ARAP NO CRNOGORAC IZ PRODAVNICE KOJI TI PRODAJE LJEB OD KA SI IZLJEGA IZ PIC_KE MAT_ERINA TI IMAS PROBLEMA A NE JA !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "PRVO DA ODGOVORIM OVOME HIZU POD NICKOM PHI ,TI PROFESORE TVOJE NI JE FILOZOFIJE DOSTA SAM SI PRODA VJERU ZA VECERU PA SAD SVIRAJ KOKO OCES AKO IMAS ISTA U TEBE ZNACES STO JE TRADICIJA ISTORIJA I KULTURA !!!!!!!!!!!--- TI SI SVE SVOJE IZGUBIJO"

    Ja te stvarno ne razumijem... kako sam ja sve svoje izgubio i jos sam prodao vjeru za veceru... to mi nema nikakve logike... ako si time mislio da je neki moj predak promijenio vjeru u muslimansku, grdno se varas... zveku, ne mozes da skaces toliko kada donosis zakljucke, jer su cak i manje vrijedne od pretpostavki... neko ce ti reci da lupas napamet, i bice u pravu... moras da pratis puls konverzacije, a ne da divljas... a ja ne vidjoh nikakvu smirenost kroz tvoje postove, samo nekakvo ludilo, nekakvo dijete koje urla...
    NEPROCITA TI PROFETU TI 2 MIL ,JA 5 MIL I KO JE SAD U PRAVU A ????? AJ SAD SETNJA LAGANEZE OK !
    Kada ti je ego rekao nesto sto je savrseno odslikalo realnost, a to je da si u jednom trenutku dao licemjerni claim, tj. da si osudio druge, pa 2 ili 5 miliona ili milijardi mislim da nema znacenja, jer je on rekao da ti mozes da sudis o tolikom broju, a ne mozes da prihvatis ni najobicniji komentar o sebi... I sva tvoja odbrana se zasnovala na tome sto je momak umjesto 5 miliona rekao 2? I time ti smatras da si pobijedio u argumentu... mozda si ga i pojacao, jer brate kada poredim 2 miliona ljudi sa 1 covjekom, gotovo mi dodje isto kao da ga poredim sa 5... no sta ces, morao si nekako da mu odgovoris...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Reko ja ti si novi profet ,lijepo li ve slusat kako pripovijedate ,a jos kad pada kisa pa ni se ne izlazi vanka "!!!!!! Prvo zboris kako sam ja los mrzim svakoga ko nije ka ja ,znaci da si sebe za pravo (i ako me nikad nijesi vidijo u zivot) da sudis ko kako i sto ,kolko ja vrijedim itd itd ! Dalje pominjete stalno 2 milijarde naroda ,a ja kontra kazem da ima kriscana vise i za vas su oni svi u krivo i naopako jedino je vase izpravno ?!?!?!?! Filozofiras nesto o toleranciji i suzivotu , ALLLOOOOOOO , Cesova prava imaju Kriscani u Albaniju , kosovo Saudijsku Arabiju , Pakistan, Indoneziju, da ne nabrajam do ujutro ok !!! E filozofe LIJEPOGA ( DIVNOGA ) li suzivota a ??? Kudjh nestadose milijoni serba iz bosne sa glavnije pozicija i kljucnije radnije mjesta a ??????? Ma velim ja DIVNOGALI suzivota i koegzistencije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo jedno vise " arapa " u bivsoj YU nijesam vidijo na jedno mjesto do poslije rata, eo sad svi ste iz meke i medine ,nijedan nije serbin pomuslimanceni ,nijedan nije Rvat pomuslimanceni ,nijedan nije Crnogorac pomuslimanceni, svi ste potomci muameda ,no neznam kome vi prosipljete tu nauku i ko mislite da ce ve vjerovat a ????????????????
    Pusti jadan znamo se odavno ,znamo ko smo sto smo i dje smo, netreba neka spec filozofija !


    --------------------------------------------------------------------------------

    http://littlegreenfootballs.com/webl..._on_Video&only



    ps. Nerece mi ti bili "komsija" dozvolijo scerki da se uda za KRISCANINA Crnogorca a ????????
    Ajde coce krekni i ti nama odje da vidimo " bracku ljubav " postovanje i koegzistenciju u Crnu Goru !!!
    Last edited by Zvek_Zivi; 12-04-06 at 09:12.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 30-08-05, 00:12
  2. Reizdanje albuma "The Massacre"
    By maraku in forum Muzika
    Replies: 9
    Last Post: 05-08-05, 17:03
  3. "The Ring"
    By Alhemichar in forum Film
    Replies: 37
    Last Post: 16-10-04, 21:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •