Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 78

Thread: Nebojsa Medojevic Srbin Iz Sjenke

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Wink Nebojsa Medojevic Srbin Iz Sjenke

    NEBOJSA MEDOJEVIC SRBIN IZ SJENKE



    Postoje ljudi koji ne mogu da odrastu, vec zakrzljaju fizicki ili mentalno, politicki; postoje ptice koje nikad “ne mogu da polete”, a trude se; postoje i oni koji gmizu, htjeli bi da polete a ne mogu.
    I sto im ostaje drugo u njihovoj mediokritetskoj sudbini nego da zavide onima sto im je Bog dao da se vinu i uzlete visoko, da ih ogovaraju i klevecu, nipodastavaju, proglasavajuci sebe ekspertima za stvari zemaljske, baveci se svime i svacim, svastareci. A neki postanu i svastocine, ne birajuci sredstva da dodju do necega sto im Gospod kad je dijelio sudbinu nije namijenio. Ima ih raznih. Ima ih i kod nas i kod drugih.
    Jedan od takvih je, zacijelo, naravno u politickom smislu, jer nas njegova ljudska strana ne interesuje (posto je ona polje za eticare ili slucaj za psihijatra) jeste i nas Nebojsa Medojevic, u javnosti od neke posebne miloste nazvan Medo. I to mu je tako ostalo - da nadimak bude poznatiji i od imena i od prezimena. Taj nadimak asocira na dobrocudnost, pitomost i vedrinu. Ali nas Medo sve manje ispoljava te osobine koje bi pristajale njegovom dobrocudnom nadimku. On vise nije nimalo dobrocudan, naprotiv, postao je vrlo zlocest, pakostan, i sve manje sa dobrim namjerama, tako da ga se i poznanici plase kao da su zasli u neku divljinu.
    Taj nas Medo, izgleda, nije vise ni nas, kakav je da je. Oni koji ga pamte od ranije znaju ga kao vrlo visprena, otresita mladica, istina sa uvijek povisenim tonom i nekultivisanim gestikulacijama. Sada kada je Medo postao tudji Medo i pokazao se opasnim za okolinu u kojoj je odrastao – vec se na njega drugacije gleda. Pogotovo otkad je ufiksirao da moze u cijelom arealu da bude glavni, cak i da poleti na premijersku ili predsjednicku stolicu. Za sada se ne zagoni na onu mitropolitsku, na kojoj nepravo sjedi Amfilohije. Ali uz malo bradice, a da je zapusti bilo bi je dosta, mogao bi se uspeti i na taj polozaj.
    Nekad je Medo bio Crnogorac, a sada nije bas sigurno je li jos pri tome. Taman kao Pedja Bulatovic. Kao da je biti Crnogorac neko prokletstvo ili titula koja nosi ne samo veliku odgovornost nego i sudbinsku predodredjenost. S tom pripadnoscu se moze, ako se zeli doci do kakva imetka, biti samo na gubitku. Vise se isplati biti Srbin. S tim, brate, nemas nikakvih problema, cak ni tamo gdje su ti “etnici” bili prokazani. Svud su ti vrata otvorena i mozes lijepo da se ofajdis, da obezbijedis cak i cukununuce.
    Takodje, zalagati se za neke nacionalne, drzavne i slicne crnogorske interese ne donosi neku veliku korist, osim moralne, politicke, ontoloske. A ko zivi od svoga nacionalnog i drzavnog bica, od borbe za drzavnu nezavisnost Crne Gore? Samo oni kojima je to sudbina. Koji ne mogu da otprte breme koje su dobili rodjenjem.
    Iako je jak, Medo je od toga odustao. Rasprtio je svoje breme i sada slobodno landara. Moze kud hoce. Cak i do Zemuna. Steta sto je prestao da izlazi onaj nadistorijski casopis “Identitet”, u cijem urednistvu je bio i u kojem je saradjivao. Sto god pricali da pricali o famoznom “Zemunskom klanu”, on je Meda zaduzio. Nigdje tako nije mogao da istrese svoju intelektualnost, saspe znanja, izruci vizije. Iako tog casopisa izgleda vise nema, on je za to drustvo ostao vezan do kraja zivota, jer je to bilo zariste “demokratije” koja se, da je malo nabrekla, mogla slobodno izvoziti. Ovako bavi se samo privatizacijom. I posto vise nije onako hitar kao ranije, volio bi da svuda i u svemu bude glavni.
    Tako je njime u posljednje vrijeme zavladala opsesivna fiks-ideja da bude predsjednik ili premijer.
    Zato se, iza busije Grupe za (srpske) promjene , zaklonio i okomio na Mila Djukanovica, kao da mu je on kriv za sve u zivotu.
    Salje mu razne poruke, ogovara ga i klevece, optuzuje, sudi - samo zato sto sjedi na stolici koju je on ufiksirao da treba da mu pripadne, ali Milo nikako da shvati toliku opsesivnost, pa nece da se izmakne da Medo sjedne. I sav belaj otud pocinje.
    Medo kao zemunski Srbin iz sjenke htio bi da se sto prije docepa te stolice, kao da mu je predodredjena od boginje nuznosti, koja je prilicno ravnodusna prema njegovoj opsesiji. Kao Srbin iz sjenke, a u sprezi sa pokrajvodjanskim ravnogorcem Andrijom i crmnickim “vitezom tuznog lika”, Cakijem, a posebno sa kocopernim Pedjom koji u Beogradu nece da je Crnogorac a u Crnoj Gori Srbin, htio bi vladu iz sjenke i vaspostavljenje, iz sjenke, “srpske” Crne Gore, odnosno ravnogorske drzavne zajednice sa Srbijom. Medo zivi u svojoj opsesiji, ali bogme i od nje. Varakajuci se tamo i ovamo uspijeva da se bar lijepo nosi, a valjda dobije i kakvoga drugoga dzevapa. Tako svake nedjelje, bar jednom, on na adresu premijera Mila salje poruke da mu se mice s mjesta, ogovarajuci ga i u njegovim, svasta mu pripisujuci, tako da se covjeku smuci i na sebe i preda mu tu djavolju stolicu.
    Ali Medo, kao pravi divinic ufitiljio: ne da je Milo njegova opsesija vec Medo njegova. Ali posto Milo zna na kojoj stolici sjedi i koliku odgovornost nosi i crnci i radi, nema vremena da se Medu posebno posveti, da mu otpisuje i odgovara. Onako ga ponekad uzgred “pecne” da ga ne bi ticao dostojanstvo i nanio dusevne bolove, i to morao da plati, sto bi Medu dobrodoslo kada mu zakasne honorari iz Srbije. Ali ne treba mnogo, samo rijec pa da se Medo nadje povrijedjenim. I htio bi duel s Milom, na televiziji, da ga svi vide, da moze da se hvali da je bio sa njim u strasnom agonu, da prica: custe li sto mu rekoh. S druge strane, Medo Mila dozivljava kao gospodara, ali ne svoga, jer on ima svoje od kojih ima vajde, koji su ga zaduzili. A od Mila nema nista. Ali i Milo je tvrdoglav, pa nikako da kao gospodar izadje Medu na megdan. Jos premijer negdje rece, po belaju, da on kao gospodar nece na duel sa slugama, pogotovo tudjim. Tako da se Medo naljutio i napristio, od muke se neke naduo, hoce da ljosti. Al mu i zajad. Pa trazeci alibi, smislio je kako je on Milu postao nocna mora. A vele da Mikas, kad stigne, dobro spava. I Medo mu se uopste ne snijeva.
    A Medu muka. I onda odmah okupi novinare, uprilici pres-konferencije, uslika se na razne televizije, pa po Milu: da ga vise ne ogovara na konferencijama za stampu vec, kao baba o ustipcima, da se suoci sa njim. U duelu pred TV kamerama.
    Kako se neko mogao usuditi da sumnja u njegovo opredjeljenje da je za nezavisnu Crnu Goru, iako je Srbin iz sjenke, te ne dopadaju mu se neke Milove izreke. Ali Medo da mu vrati za onu izreku i nekakav moravac koji igra sa prosrpskim liderima, kori gradjane Crne Gore zato sto su imali povjerenja da ideju crnogorske nezavisnosti prepuste u Milove ruke i htio bi da ih uplasi od nezavisne drzave, jer bi u njoj bio i Milo i, sto je najgore, bio bi prvi predsjednik nezavisne evropske Crne Gore, a to Medaga ne bi mogao da podnese, jer je to njegovo opsesivno mjesto za koje bi se potezao i sa Ratkom Knezevicem, ako bi mu za to morao nesto kompenzirati.
    I da bi Mikasa ujeo za srce, Medo ga je nazvao “odlazecim premijerom”. Medjutim, ovaj to prima na zagluske. I, sto je najgore po Meda - nece da odlazi. A Medo da bi mu vratio udario mu je na karakter da je totalitarni i autoritarni premijer, sto je pred svijetom, navodno, Crnoj Gori, kamen o vratu. Ako ima takvih bubulja, a ima, Medo nije samo o vratu drzavi nego vuce Crnu Goru za rep i ne da joj naprijed. Tu su njegova benetanja o “mikro” privatnoj drzavi, aferama, gradjanima drugog reda.
    E, ali da bi javnosti iole bilo jasno sto hoce, kad se Milo na to ne okrece koliko na smrdljivi sir, Medaga porucuje: “Njemu treba drzava da bi ostao na vlasti, a nama treba vlast da bi popravili uzasno stanje koje ce ostati poslije njega.” Ali znaju gradjani, a bogme i Milo, da drzava nije za medjede.
    Vele da je Medo americki favorit, i ne jedini. Ali to je dvostruka zabluda: em nije ni rezerva jer nema politicku garanciju niti partiju, a kod naroda nema prodju. Ne vjeruje narod onima koji bi bili kadri da ga ostave i bez drzave i bez drzavne ideje. Koji bi da ga skupo prodaju a jeftino kupe. Milo je Medova nocna mora, prejak rival.
    Medo je sebi najmiliji. Ali i sopstveni dusman. Politicki hermafrodit.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zvek od tebe, kad bi ti prestao da razmisljas Milovom glavom osevapili bi se odje. Milo nije kriv za ovakav nikakav zivot u CG je li ?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    didi ne znam gdje si ti prepoznao komediju u tome sto je covjek iz pljevalja. posto su pljevlja tek 1912 usla u sastav crne gore, i posto je etnicki sastav preko 60% srpski + 20ak% bosnjacki, ja se slazem sa konstatacijom iz naslova on se moze deklarisati kako hoce ali je vjerovatno prikriven a ti uzmi pa procitaj ponesto a da nisu vijesti

    dakle, medo srbin sto posto
    Last edited by Hombre; 04-04-06 at 16:46.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zvek je placenik stari.

    Interesantno kako vole da pretpostavljaju sta bi radili Medo, Slavko... da dodju na vlast a nikako da izbace neki clanak koji se bavi ucinkom Mila, Momira i ostalih bivsih/sadasnjih DPS rendzera.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Zvek je placenik stari.

    Interesantno kako vole da pretpostavljaju sta bi radili Medo, Slavko... da dodju na vlast a nikako da izbace neki clanak koji se bavi ucinkom Mila, Momira i ostalih bivsih/sadasnjih DPS rendzera.
    Tako ti je to u CG, samo da im je pedu uz vlast pa ko god da dodje, samo shupkanje

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ja znam Medo je ekonomista i hteo bi da dodje na vlast, ali nema vlasti bez ekonomije (Srbija) i bez malo patriotizma (nezavisna Crna Gora) pa nemoze da se odluchi na koju bi stolicu seo, pa sada mudro cuti i najavljuje postreferendumsku ofanzivu sta god da bude.
    Mozda gresim ali meni se tako chini.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    ali nema vlasti bez ekonomije (Srbija)
    hahahaha! Srbija pa Srbija. Ja mislim ni vazduha da disemo ne bi imali da nam nije Srbije.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    hahahaha! Srbija pa Srbija. Ja mislim ni vazduha da disemo ne bi imali da nam nije Srbije.
    :-) oces li nam procitati sastav BDPa Crne Gore, i naveci broj turista, stranaca tema ovde zvakana zilion puta sa sve jeste tako i nije tako. Necu ja da te ubedjujem u nesto sto si slep da vidis, ili nemocan da priznash. Mozes se smejati samo svom neznanju ili da neupotrebim neku tezu rech, ali nebrini neznanje je blagoslov a ti mene ostaj nasmejan.

    PS a da izvini mimo toga sto cete se snaci bez turista iz Srbije snacete se i za prehrambenu industriju i sve ostale artikle koje uvozite, jeftino bez carina.

    Ok moja greska
    Last edited by manace; 04-04-06 at 16:27.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesho je jedan izuzetno bistar i pametan Crnogorac, jedan od rijetkih koji nije trchao uz vlast jer vidi da ovo ne vodi nichemu dobrom

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    PS a da izvini mimo toga sto cete se snaci bez turista iz Srbije snacete se i za prehrambenu industriju i sve ostale artikle koje uvozite, jeftino bez carina.
    Posto su Slovenci pocrkali bez psenice iz Vojvodine, ogromnog trzista i.... nadam se da su nasi izvukli odgovarajuce pouke pa ce se taj teski pomor izbjeci.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Posto su Slovenci pocrkali bez psenice iz Vojvodine, ogromnog trzista i.... nadam se da su nasi izvukli odgovarajuce pouke pa ce se taj teski pomor izbjeci.
    zar ne mislis da je glupo porediti sloveniju i cg?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto? Mislis da ce se braca sazaliti pa dati bar 2 kila psenice dnevno onako kao dosad dzab dzabe

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Sto? Mislis da ce se braca sazaliti pa dati bar 2 kila psenice dnevno onako kao dosad dzab dzabe
    ne pricam o hljebu vec o ekonomskoj snazi

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hombre, malo sto se moze porediti ali sit sa nasmijem kad vidim kako nam dosad sve daju za dz pa ce prestati

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Hombre, malo sto se moze porediti ali sit sa nasmijem kad vidim kako nam dosad sve daju za dz pa ce prestati
    ali posto nam ne daju za dz niti mi njima nesto dajemo, onda te price ko sta kome daje treba potpuno izbaciti iz price o referendumu

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovdje se rijec "srbin" uzima u prilicno cudnom kontekstu. Mislim da malo ljudi uopste zna koliko je malo potrebno da bi se ovakva crna gora sa OVAKVIM ljudima ispranog mozga gurnula u fasizam. Jedan veci teroristicki napad u okruzenju ili veci rat koji bi zaprijetio da se prosiri na Crnu Goru pretvorio bi je u fasisticku zemlju. Lagano.

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Posto su Slovenci pocrkali bez psenice iz Vojvodine, ogromnog trzista i.... nadam se da su nasi izvukli odgovarajuce pouke pa ce se taj teski pomor izbjeci.
    Hari dali znas da je BDP bivse SFRJ 2/3 bio samo u Hrvatskoj i Sloveniji, a 1/3 ostatak SFRJ. Ja sam rekao uvozicete i placati carinu, ako nebude carine a ocete da bojkotuje robu iz Srbije nacicete jeftinije trziste. To je bila poenta.
    A ti se samo i dalje tesi i sanjaj Sloveniju koja je imala najvishe beneficija u SFRJ i bila najrazvijenija republika josh u SFRJ sa 5x vecim BDP om od Crne Gore. Sad je taj odnos nesto veci mislim.
    Last edited by manace; 04-04-06 at 21:05.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Ja sam rekao uvozicete i placati carinu, ako ne bude carine, a ocete da bojkotuje robu iz Srbije nacicete jeftinije trziste. To je bila poenta.
    Cudne ti poente izvlacis jer niko ne prica o nikakvom bojkotu robe iz Srbije. Jeftine su price o bojkotima jer nikome pare ne smrde i nekako ne poznaju naciju.

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Cudne ti poente izvlacis jer niko ne prica o nikakvom bojkotu robe iz Srbije. Jeftine su price o bojkotima jer nikome pare ne smrde i nekako ne poznaju naciju.
    Neznam Hari ko se ovde igra gluvih telefona ??? Sem toga aj se vrati nebilo ti tesko pa aj vidi ko je sta pisao, pa povezi kontekst.

    Mimo toga Slovenija (koju si uzeo za primer) i Srbija nesto bas nemaju veliku razmenu. Sujeta je cudo.

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Posto su Slovenci pocrkali bez psenice iz Vojvodine, ogromnog trzista i.... nadam se da su nasi izvukli odgovarajuce pouke pa ce se taj teski pomor izbjeci.
    Last edited by manace; 04-04-06 at 22:44.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    ma ja mislim da ste fulali poentu. Medu nije bitno nishta drugo osim para. da ne pominjem sad onih 30 hiljada maraka shto je uzeo za aluminijski dok je bio u sdp, no je evo kukavnim radnicima telekoma uzeo 3% (ne znam kolko je to para, chini mi se 200 hiljada eura, ili tako neshto- ispravite me ko zna) da bi se svadjao u njihovo ime. shto im nije to za dz ili neku simbolichnu svotu oposlio, no im uze silne pare, te moze bit e bi bolje proshli da se nije mijeshao.
    a njegove pisanije po identitetu zemunskog klana o Zoranu Djindjicu necu ni pominjat... to je najgore prodavanje shto ikad bit moze...

    mene kod njega najvishe nervira shto on sve pricha kako ce neshto da mijenja i kako je njemu bitno ovo i ono, a ja mislim da sad da pitash prosjechnog chovjeka na ulici shto bi Medo uradio kad bi doshao na vlast i shto mu je plan, mislim da niko ne bi mogao ni da pokusha na to da odgovori. eventualno, neko bi mozda rekao e bi smijenio sve zive i doveo svoje...

    moj je generalni utisak da je Medo u stvari Iznogud- da samo oce da postane 'sultan umjesto sultana'

    (a neko pomenu e je ekonomista... nije on nikakav ekonomista, no dipl. ing. svako li se kod nas bavi politikom i ekonomijom...)
    Last edited by augustin; 05-04-06 at 08:31.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Hombre, malo sto se moze porediti ali sit sa nasmijem kad vidim kako nam dosad sve daju za dz pa ce prestati
    Pazi se ovoga za DZ da te ne tuze Monet i Kuca Hemije
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #22
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ni na nebu, ni na zemlji
    Posts
    113
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by precizno i tacno
    A zvek od tebe, kad bi ti prestao da razmisljas Milovom glavom osevapili bi se odje. Milo nije kriv za ovakav nikakav zivot u CG je li ?
    Evo ljudi, ovo vam je klasicni primjer zasto smo tu dje smo. Klasicna recenica. Vazda li je neko drugi kriv. A jesi li ti sto pokusao da se promijeni situacija. Nisi naravno.
    Pozdrav
    Sitnice cine savrsenstvo, a savrsenstvo nije sitnica.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro to sto mene sad Milo rani a ne veljeserbi ,no sto veli ckrek da nema serbije ni vadzuha nebi imali ,hahahahahahahah ! Menace aveta kako bi krepali da nema "turista" iz serbije (normalno sa Trabantima i zavarenijem kavezima punijem kokosaka nakrov) ,no se nesto pitam kudj se jdedose onizi SWEDJANI ,FRANCUZI , NJEMCI ,ENGLEZI,AMERIKANCI,TALIJANI I OSTALI ??????? Mora da su im Trabantoi Varbuzi ,i Zaparozci utrunuli hahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha ! Pa gedze s kacama sira svatateli da ni je DIREKTNO KRIVA VELJESERBIJA za gubitak stopostotni stranijeh turista (100%) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ali vec sad je zakupljena obala CG sto od Amerikanaca ,Njemaca ,Engleza ,Norvezana ,Rusa ,Ceha , tako da smo najeb_ali sad hahahahahahahahahahahahahahhahhahahahhahaha ka zuti hahahahahahaha !
    Stvarno nijesmo do sad znavali da su Pljevlja i Belo Polje (BRE) BILI DO SKORO neCRNOGORSKI GRADOVI HAHAHAHHAHAHAHAHH ! E boze dragi kad bi slusali veljeserbsku propagandnu imperijalisticku masineriju ,ja mnim ese mi nebi ni rodili hahhahah !

    QUOTE :
    moj je generalni utisak da je Medo u stvari Iznogud- da samo oce da postane 'sultan umjesto sultana'
    HAHAHAHAAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH !

    ps. PITANJE: KAD JE VELJESERBALJ IZMISLIJO VILJUSKU ,STO NE IZMISLI NOZ I TANJIR BRATE MILI HAHHAAHHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAAH !

    Quote Originally Posted by chatnick
    Ovdje se rijec "srbin" uzima u prilicno cudnom kontekstu. Mislim da malo ljudi uopste zna koliko je malo potrebno da bi se ovakva crna gora sa OVAKVIM ljudima ispranog mozga gurnula u fasizam. Jedan veci teroristicki napad u okruzenju ili veci rat koji bi zaprijetio da se prosiri na Crnu Goru pretvorio bi je u fasisticku zemlju. Lagano.


    OVO SAMO MOZE CETNJICINA VELJESEREBALJSKA DA ZINE !!!!!!!!
    VJEROVATNO GLEDAJU PO SEBE ,PA MISLE E JE SVAKO BOLESAN I KRVOZEDAN KA ONI !!!

    NITI PISNU NITI ZUBI SKRINU
    ZATOCNICI MRIJET NAVIKNUTI !
    Last edited by Hari Krisna; 05-04-06 at 09:54.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Medo je jedna prodana dusha...


    Evo ga ovamo aveta sa ovim chetnicima...Full kesha finu kucicu kola itd.

    on i boris tadic na prs' u bulju

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre
    zar ne mislis da je glupo porediti sloveniju i cg?
    bice za 10 godina cg razvijenija no slovenija...

    imamo fine planine,more.. i naravno Cetinje

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srbin iz Crne Gore : sve je Srbin do Srbina
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-05, 23:56
  2. Medojevic: DPS dao sebi autogol
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 09-04-04, 09:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •