Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 63 of 63

Thread: 22. maj

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto god da bude, ja cu bit' pjan prije no sto se i prebroje glasovi. U svakom slucaju ce biti jedna velika promjena (jer ovo sada i nije zajednica), pa se treba dobro prepolovit' za tako nesto.

  2. #52
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Castel Nuovo
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ce izgledati ti novi pasosi?ko zna kada ce ih i staviti u promet?vjerovatno ce se koristiti stari jugoslovenski jos par godina?No ono sto je vaznije,kada ce se moc sa tim pasosem bez vize unutra?
    ...konzumiram viski i opojne droge i jebavam samo zene koje briju noge...

  3. #53
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je srece vec imaju pripremljene i nove paoshe i lichne a kad cemo moc u svijet bez viza to ne zavisi od nas no od svijeta

  4. #54
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrvatinic
    Ako se kaze "u svjetu" to znaci da se radi o globalnom uzorku

    ...NE! To znači da se radi o pravopisnoj "grješci" ... :mrgreen:

  5. #55
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool "Yes It's Fuckin Political" - Skunk Ananasie

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Kako cete se osjecati ako se tog jutra probudite u nezavisnoj Crnoj Gori?
    Sto onda? S kime na izbore?


    Kako cete se osjecati ako se toga jutra probudite u Crnoj Gori u kojoj nema dovoljno podrske za suverenu i da ce se ici ka izgradnji savezne drzave? Sto onda? S kime na izbore?


    Kako cete se osjecati ako se toga jutra probudite u Crnoj Gori u kojoj je za nezavisnost glasalo oko 53%?
    Sto onda? S kime na izbore?
    Bonjo, ako dozvoljavas, jedan apoliticni odgovor.
    Probudicu se pjan tog sudbonosnog day after, jer ce day before da se slavi rodjendan jednome mi drugu (srecan li je coek - rodjen 21. maja! ). Milo mi je sto cu glasat, pogotovo zato sto nisam do sad.

    Ono sto nas ceka je istorijski momenat. Kao: momenat iz udzbenika istorije, jedna lekcija. Ali isto je fino bit dio toga.
    Sto ce bit poslije? Ne umijem ti rec. Mada cvrsto vjerujem u onu da se istorija ponavlja, sto god to znacilo u nasem slucaju.

    Da zakljucim, od nezavinosti ce nam svima porast nacionalna svijest (sto nije mala stvar kad si kao ja okruzen stranicima kojima je svima jasno definisan nacionalni identitet, pa ti bude nekako krivo), mozda i mishko poraste malo od radosti (mada nema kudj vise, a? :mrgreen: ), ali cisto sumnjam da ce porast i kvalitet zivota (sem mozda seksualnog, sto opet nije mala stvar...)...
    I am the one who locks.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast za topik kao prvo.

    Ako se probudim u nezavisnoj drzavi CG ?! Pravo da vam kazem, ne znam vise ni na cemu sam, poslije ovoliko godina laganja, uzasnog zivota(zivotarenja), gledajuci koliko smo siromasni mislim da mi to vise i nije toliko vazno.
    Na drugu stranu, jedino se nas ( 6,3 % ) nekad borilo za Crnu Goru i jedino smo je MI sacuvali da se ne izgubi u nekakvu srpsku Crnu Goru ( opet kazem da me vise ni ovo ne potresa previshe), opet lijepo bi bilo znati da su liberali dozivjeli svoj cilj. Liberalna Crna Gora je moj cilj bio zadnjih 15 godina. To ne bi bilo to jer SVI znaju da se neke stvari nikad nijesu promijenile i nece pa ne znam kako drzava da nam se zove.
    I dalje ces policajcu moci umjesto 150 eura kazne dati 5 eura bez ikakvog izdavanja kazne ili sl.
    i dalje ce u ambulante uci neko prije tebe ko nije cekao ni sekund jer mu je med. sestra neka rodjaka
    i dalje ce posebna procedura vadjenje licnih karata i pasosa biti za crvena ili bijel krvna zrnca, zavisi gdje i kome pripadas...

    To nije CG koju ja trebam ali eto. Samo sam se godinama, pricama i izborima dosadasnjim naucio da : NE POSTOJI MOGUCNOST NEKO DRUGI DA DOBIJE IZBORE. Tako da necu komentarisati sta ako bude 53 % ili manje. Nema sanse ljudi ! Zakucali su ga na minimum 55,5 %

    Ovo ce vjerovatno ostati i do 22. maja

  7. #57
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kravac
    Izvrsiti decentralizaciju kao prvo,sporovodoti reforme,nove pasose,licne karte,u svijet bez viza...Imace sta da se radi posle 22.05.

    Defnisi "svijet" :mrgreen: ! ( mozda mislis na Albaniju, Bih i Srbiju... )

    Cim postanemo nezavisni, svi otvaraju vrata nasim immigrantima, pa ce ljudi poput Masana , koji nemaju ama bas nikakvog razloga da ostanu i rade ilegalno u nekoj razvijenoj zemlji ( posto im je zivotni standard u Cg velicanstven) moci da slobodno putuju i cirkulisu svijetom... bez viza
    Last edited by Mihailo...; 27-03-06 at 23:36.
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedino ce nezavisna biti drugacija, sve ostale opcije su vec vidjene.
    I flekave od crvene.
    Ako se probudim u nezavisnoj, znacu da je CG na 0.
    Hoce li dalje ici u plus ili minus, zavisice od CG.

  9. #59
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Da je srece vec imaju pripremljene i nove paoshe i lichne a kad cemo moc u svijet bez viza to ne zavisi od nas no od svijeta
    Ipak to zavisi od nase sposobnosti da se prilagodimo standardima tog istog svijeta. A odluka svijeta zavisi od uspjeha u prilagodjavanju tim standardima.
    Jasno i glasno.

    Postoji preciznih 5 uslova za stavljanje na bijleu Sengen listu, ali mi nista ne radimo. Imamo vaznijih stvari, nazalost
    Vecina ljudi je zla

  10. #60
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol
    Bonjo, ako dozvoljavas, jedan apoliticni odgovor.
    Probudicu se pjan tog sudbonosnog day after, jer ce day before da se slavi rodjendan jednome mi drugu (srecan li je coek - rodjen 21. maja! ). Milo mi je sto cu glasat, pogotovo zato sto nisam do sad.

    Ono sto nas ceka je istorijski momenat. Kao: momenat iz udzbenika istorije, jedna lekcija. Ali isto je fino bit dio toga.
    Sto ce bit poslije? Ne umijem ti rec. Mada cvrsto vjerujem u onu da se istorija ponavlja, sto god to znacilo u nasem slucaju.

    Da zakljucim, od nezavinosti ce nam svima porast nacionalna svijest (sto nije mala stvar kad si kao ja okruzen stranicima kojima je svima jasno definisan nacionalni identitet, pa ti bude nekako krivo), mozda i mishko poraste malo od radosti (mada nema kudj vise, a? :mrgreen: ), ali cisto sumnjam da ce porast i kvalitet zivota (sem mozda seksualnog, sto opet nije mala stvar...)...
    Dozvoljavam apolitican odgovor (je li Bog da, usred ove politike), ali pogresno napisan Nick (po hiljaditi put, btw) - e to vec ne. Dakle - Bonja

    Sto se tice rezonovanja, potpuno je Ok. Iz perspektive pojedinca.

    Sto se tice opsteg drustvenog politickog konteksta Crne Gore, pitanje je sto ce se desavati sa politickim subjektima, da li ce doci do pojave novih...
    Vecina ljudi je zla

  11. #61
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Delfina
    Jedino ce nezavisna biti drugacija, sve ostale opcije su vec vidjene.
    I flekave od crvene.
    Ako se probudim u nezavisnoj, znacu da je CG na 0.
    Hoce li dalje ici u plus ili minus, zavisice od CG.
    Bogami,ova sa "O" ti je filozofska!

  12. #62
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj
    Ipak to zavisi od nase sposobnosti da se prilagodimo standardima tog istog svijeta. A odluka svijeta zavisi od uspjeha u prilagodjavanju tim standardima.
    Jasno i glasno.

    Postoji preciznih 5 uslova za stavljanje na bijleu Sengen listu, ali mi nista ne radimo. Imamo vaznijih stvari, nazalost
    Ma to stoji samo sam htio da kazhem chojeku da nema veze koji je pasosh Da od pasosha to ne zavisi

    Bez shto ce vazda prije stavit pasosh od 700 000 iljada na bijelu listu no od 8 miliona

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ocekivati da se Crna Gora brzo nadje na Sengen listi su iluzorna jer i nove clanice EU imaju jos dug put do nje, neke i ne zele.... Dovoljno je da budemo na "bijeloj listi" EU koja sad obuhvata "samo" 32 drzave.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •