Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 118

Thread: dvije ostrice referenduma

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Skuplji su deset predsjednika sa penzijama, nego KRALJ sa familijom, a miko zivi nece doc da vidi FILJIPA, a KRALJA oce, tradicija se prekida zbog okupacije i vishe sile i nastavlja od TEMELJA, ne pochinje sve od PETE OFANZIVE i bitke na SUcevSKU, a sve drugo izbrishu PATLJICHANI nashi borci odabrani.
    Moguce da su 10 predsjednika skuplji... ali ih 10 nikad nije zivo istovremeno.
    Niko zivi nece doc ni da se nagleda Nikole Petrovica.
    Tradicija se ne tako rijetko prekida i bez okupacije, evo ce sad Australijanci na referendum da li da abortiraju Elizabetu sa chela drzhave, iako joj nista ne placaju.
    Sutjeska i ofanzive su davno prosle i zaboravljene, samo ti pricas o njima.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  2. #52
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AtlantidiaN
    Moguce da su 10 predsjednika skuplji... ali ih 10 nikad nije zivo istovremeno.
    Niko zivi nece doc ni da se nagleda Nikole Petrovica.
    Tradicija se ne tako rijetko prekida i bez okupacije, evo ce sad Australijanci na referendum da li da abortiraju Elizabetu sa chela drzhave, iako joj nista ne placaju.
    Sutjeska i ofanzive su davno prosle i zaboravljene, samo ti pricas o njima.
    Za 10 predsjednika sa penzijama za bivshe, kada ga otpishu poslije 5 godina, plus rezistencije kod vile Blazove, za sve bivshe i istorshene, i audije sa shoferom za supruge, plus posluga.

    Pogledaj onoga u Shpaniju, shto je dosha poslije Franceska, ne michu se sa trga autobusi isto kao u Dansku, po cijeli dan parkiraju grupe TURISTA, autobusi, taxiji, pjeshaci ludi ludi.

    Pa i mi glasamo protiv Karadjordjevica 21, maja za Petrovice, mi i oni smo KOLONIJA.

    Borachke organizacije su masovno uchestvovale na KONTRA MITINGU sa SHESHELJEM i SHOLJEVICEm, neka vrate BORACHKE peMzije.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice da nisi dobro razumio ono sto sam ti napisao u prethodnom postu: nidje nema da je 10 bivsih predsjednika zivo istovremeno, no po 2-3, a kraljevskim porodicama se vazda nadje sila nebeska rodjaka, tako da me jos nisi ubijedio da je kralj jeftiniji. Kakvi smo mi Crnogorci sto se tice rodbinskih veza, ja ocekujem da bi nasa kraljevska porodica brojala 30.000 clanova, kao u Saudijskoj Arabiji.

    Sto se tice Karadjordjevica, razumije se da sam i protiv njih, utoliko vishe shto su oni vec zasjeli po onim dvorovima sto su ih napravili od narodnih para.

    Moram i ja da se ispravim: izgleda da o borachkim organizacijama ne prichash samo ti, no samo ti i Cheshalj.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  4. #54
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja sam sin borca, koji me oslobodio od Hitlera i domacih izdajnika, uziva borachku peMziju 20 godina i otisha na kontra miting, sa Sholjevicem.

    Malo sam ogorchen na PATLJIDZANE, koji promijenishe petokraku sa KOKARDOM, volim golube prevrtache, od ljudi prevrtacha mi se smuchi.

    Cipan cijeli zivot sam mora zahvaljivat OSLOBODIOCIMA i nosit vjencheve od malijeh nogu na vrh Gorice, na 45 stepeni celcusovih u debelome ladu, sa uchiteljicom koja je slala osmjehe partiskim funkcionerima, lijechim traume iz djetinstva i rane mladosti.

    I ti bi poludio da te bocka kostrika i zelena boja ostaje na znojave ruke od vjencheva, molio sam Boga da svi borci pomru istoga dana, da dushom danem od OSLOBODIOCA, znam kako se zivjelo pod njima, ne znam kako bi zivio pod Hitlerom.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by milovan
    Ja sam sin borca, koji me oslobodio od Hitlera i domacih izdajnika, uziva borachku peMziju 20 godina i otisha na kontra miting, sa Sholjevicem.

    Malo sam ogorchen na PATLJIDZANE, koji promijenishe petokraku sa KOKARDOM, volim golube prevrtache, od ljudi prevrtacha mi se smuchi.

    Cipan cijeli zivot sam mora zahvaljivat OSLOBODIOCIMA i nosit vjencheve od malijeh nogu na vrh Gorice, na 45 stepeni celcusovih u debelome ladu, sa uchiteljicom koja je slala osmjehe partiskim funkcionerima, lijechim traume iz djetinstva i rane mladosti.

    I ti bi poludio da te bocka kostrika i zelena boja ostaje na znojave ruke od vjencheva, molio sam Boga da svi borci pomru istoga dana, da dushom danem od OSLOBODIOCA, znam kako se zivjelo pod njima, ne znam kako bi zivio pod Hitlerom.
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue: :lolblue::lolblue:

    A docek Tita? Kad ti uciteljica razvali samar sto hodas po metra iza kolone djaka. Ili svake godine sa skolom na projekciju filma 'Bitka na Neretvi'. Boze, koliko smo Njemaca satrli u tom filmu.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  6. #56
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovoga josh nijesu sputali danski dotkori? aj josh malo do srijede, u srijedu na pazar.
    zbilja, shto bi se moglo uchinjet s trejdmarkom lil' nik s cetinje, raznijeg suvenira, potpisa, shalova i rukavica od singave vune, nikova prshuta i nikovo vino. ajde jadan, pare bi se tu silne obrnule dok bi se samo nash narod tijem silnijem zapadnjackijem umotvorinama opskrbijo, a tek kud bi ti silni stranjci u poshjeti niku na cetinje. oj moja majko mila, shta bi se tun ekonomije uchinjelo. no kud bi s autobuskom na cetinje kad bi krenula ta navala da mi je znat?

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikada necu zaboraviti ni one nastavnike predvojnicke. Kad nam blento govorio da se pazimo stranaca, jer to moze biti spijun. A kako spijun? Pa, eto, djeco, vi mislite da su oni dosli u po$etu, a oni vrlo dobro znaju da je odje 'Radoje Dakic', fabrika gradjevinskih masina. Oni tako mogu pitati obicnog radnika koliko masina mogu proizvesti i na osnovu toga odma' izracuna koliko bi i kojom brzinom proizveli tenkove.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magnum357
    Da li ti mozes stranog turistu da privuces sa marketinskom reklamom "sobe sa tusiranjem"? Eto ne moras dalje ic otidji do Hrvatske pa vidi kakva je njihova ponuda a kakva nasa. Daleko smo mi od njih 1000 godina.
    Eto, kad smo bili jedna država (sfrj) nijesmo bili udaljeni 1000 godina. Onda su oni proglasili nezavisnost i strkoše. Zaključak je jedini logičan: kad i mi proglasimo nezavisnost i nama će biti bolje.

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam vam link ostavio, ali vi ste ocigledno dovoljno glupi da ga ne vidite, pa ću vam ga zato ostaviti ponovo: www.bg.ac.yu. A dobro je inače što ja nisam upućen koji studiram ovdje, a vi ste upućeni odozdo... Što se tiče Republike srpske, to je poseban slučaj. Ljudi koji tamo žive su SRBI. Ja imam drugove na faxu iz RS. Oni Srbiju smatraju svojom zemljom, a Beograd centrom. Ne daju da im kažeš da su Bosanci. To ih nervira i jako im smeta. Oni bi najviše voljeli da mogu da se prisajedine sa Srbijom. A s druge strane ste VI - onaj dio Crnogoraca koji sebe ne ubraja u Srbe, NEĆETE DA ŽIVITE U ZAJEDNICI SA SRBIJOM, pljujete po njoj koliko možete, A ONDA OĆETE JOŠ DA VAM PLAĆA ŠKOLOVANJE????!!!!! Ne ide to tako zemljaci... Hoćete da se odvojite, ali da cijedite Srbiju tamo đe možete? E pa ne može.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Ajde jedno pitanje za tebe,

    Da je nezavisna Crna Gora jedini nacin da se Milo skine s vlasti, bili zaokruzio DA?
    Mozda i bi iako ekonomski , istoriski , kulturni razlozi govore protiv
    Ali posto realnost nije takva nema razloga o tome pricat.

    Milo i DPS su glavni krivci zasto mnogo sto ne funkcionise pa ni savezna drzava tako da se to pitanje uopste ne postavlja.

    Ja volim Crnu Goru vise nego ijedan od vas sto se danas smatrate kvazi "crnogorcima" prvenstveno zato sto ne podrzavam ovaj rezim.

    Ko iskreno zeli dobro Crnoj Gori zaokruzice NE da bi na eventualnom sledecem referendumu u smirenoj a ne usijanoj atmosferi odlucio drzavni status

    Jel uopste imas predstave kakve posledice jedan rezultat izmedju 50% i 55% moze da ima ?
    Nismo daleko od gradjanskog rata a za takvu atmosferu prvenstveno je odgovoran Djukanovic & Co
    Last edited by monteboy; 22-03-06 at 14:17.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by FeaNoR
    Ja sam vam link ostavio, ali vi ste ocigledno dovoljno glupi da ga ne vidite, pa ?u vam ga zato ostaviti ponovo: www.bg.ac.yu. A dobro je ina?e ?to ja nisam upu?en koji studiram ovdje, a vi ste upu?eni odozdo... ?to se ti?e Republike srpske, to je poseban slu?aj. Ljudi koji tamo ?ive su SRBI. Ja imam drugove na faxu iz RS. Oni Srbiju smatraju svojom zemljom, a Beograd centrom. Ne daju da im ka?e? da su Bosanci. To ih nervira i jako im smeta. Oni bi najvi?e voljeli da mogu da se prisajedine sa Srbijom. A s druge strane ste VI - onaj dio Crnogoraca koji sebe ne ubraja u Srbe, NE?ETE DA ?IVITE U ZAJEDNICI SA SRBIJOM, pljujete po njoj koliko mo?ete, A ONDA O?ETE JO? DA VAM PLA?A ?KOLOVANJE????!!!!! Ne ide to tako zemljaci... Ho?ete da se odvojite, ali da cijedite Srbiju tamo ?e mo?ete? E pa ne mo?e.
    Ti se bas na$ekira, a sve bez potrebe. Ajde sve ti fino provjeri koliko kosta pa nam reci zadnju verziju, a ne cas 5, cas 3 hiljade i na kraju link pa sami trazite. Napisao si nam sve o potvrdama, drzavljanstvima i cudima, a kakve imaju ti iz RS?
    Dostave potvrdu da smatraju Srbiju svojom zemljom i odma' besplatno studiranje Nadam se da i sam primjecujes koliko su ti argumenti smijesni. Srbija ce jos i davati stipendije za nase studente jer to je prije svega u njenu korist. Ko bi bili direktori po Bg kad bi nasi studenti prestali dolaziti? To vam je jedina sansa jer vidis i sam sta vam rade ovi direktori kao Drakulic i jos neki.

  12. #62
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    Eto, kad smo bili jedna država (sfrj) nijesmo bili udaljeni 1000 godina. Onda su oni proglasili nezavisnost i strkoše. Zaključak je jedini logičan: kad i mi proglasimo nezavisnost i nama će biti bolje.
    Glupava ti je logika. Hrvatsko primorje je oduvijek bilo 1000 godina ispred crnogorskog. I u SFRJ a i sada za vrijeme nezavisne Hrvatske.

    Inace Hrvatsku je ideja nezavisne Hrvatske kostala jedno 4-5 propalih turistickih godina. Sad sjedi i sam izracunaj koliki je to gubitak u mijardama eura.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Magnum357
    Glupava ti je logika. Hrvatsko primorje je oduvijek bilo 1000 godina ispred crnogorskog. I u SFRJ a i sada za vrijeme nezavisne Hrvatske.

    Inace Hrvatsku je ideja nezavisne Hrvatske kostala jedno 4-5 propalih turistickih godina. Sad sjedi i sam izracunaj koliki je to gubitak u mijardama eura.
    Losha ti je matematika. U Hrvatskoj se ratovalo (ili treba da kazem: u Hrvatsku su nase junacine isle da ratuju), pa je RAT kostao. U CG se nece ratovati i to je jedan od rijetkih razloga zbog kojih mogu da budem bezrezervno ponosan na sve njene stanovnike.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  14. #64
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AtlantidiaN
    Losha ti je matematika. U Hrvatskoj se ratovalo (ili treba da kazem: u Hrvatsku su nase junacine isle da ratuju), pa je RAT kostao. U CG se nece ratovati i to je jedan od rijetkih razloga zbog kojih mogu da budem bezrezervno ponosan na sve njene stanovnike.
    Pa ni ja nisam planirao da ratujemo sa NATO m pa opet nesto se nismo pitali, neverujem ni da je Kraljevina Jugoslavija htela rat sa nacistickom Nemackom, a ni Kraljevina Srbija sa Austro Ugarskom. Primera je zilion. To da nece ratovati privilegija je samo velikih koji i pokrecu ratove.
    Last edited by manace; 22-03-06 at 16:00.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Pa ni ja nisam planirao da ratujemo sa NATO m pa opet nesto se nismo pitali
    Zapadni politikolozi bombardovanje SRJ pravdaju upravo cinjenicom da je njen narod to TRAZIO, na referendumu na kome je stao iza Milosevica.

    Sto se tice rata u CG, ili rata izmedju Srbije i CG, o tome jednostavno ne moze biti govora.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AtlantidiaN
    Zapadni politikolozi bombardovanje SRJ pravdaju upravo cinjenicom da je njen narod to TRAZIO, na referendumu na kome je stao iza Milosevica.
    Која је ово произвољна констатација! Како си `леба ти дошо ` до оваквог закључка?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  17. #67
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AtlantidiaN
    Zapadni politikolozi bombardovanje SRJ pravdaju upravo cinjenicom da je njen narod to TRAZIO, na referendumu na kome je stao iza Milosevica.
    Trazili ste gledajte :-)
    ili aaaa necete na referendumu da date nezavisnost Kosovu e pa......sad malo demokratskog ubedjivanja.
    Last edited by manace; 23-03-06 at 00:10.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Homoljac_
    Која је ово произвољна констатација! Како си `леба ти дошо ` до оваквог закључка?
    Nisam ja dosao, fino pise da to nije moje misljenje, a pretpostavljam da je slijed premisa:

    Milosevic = zlocinac
    Srbi su na referendumu izglasali podrsku zlocincu
    zlocince treba kazniti
    Srbe treba kazniti

    odakle je zakljucak:

    opravdano je kazniti (bombardovati) Srbe, jer su oni svjesno pokazali da stoje iza zlocinacke politike svog predsjednika, pri punoj svijesti o mogucim posledicama, pa to bombardovanje treba sprovesti bez obzira na "kolateralnu stetu"

    Jos jednom, ja se od ovoga ogradjujem, ali tako neki ljudi u inostranstvu vide situaciju koja je dovela do bombardovanja.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manace
    Trazili ste gledajte :-)
    ili aaaa necete na referendumu da date nezavisnost Kosovu e pa......sad malo demokratskog ubedjivanja.
    Na zalost, tako nekako.
    Jos jednom, ja ne smatram da je to ispravno, ali je kao argumentacija prilicno koherentno.
    AtlantidiaN je MiZaNTRoP

  20. #70
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AtlantidiaN
    Na zalost, tako nekako.
    Jos jednom, ja ne smatram da je to ispravno, ali je kao argumentacija prilicno koherentno.
    Ma vidi isplivace jednom istina. Posle 50 godina smo saznali da je Izrael okupirao Egiptu golansku visoravan na nagovor Francuza i podrsku Engleza koju su hteli da povrate Suetski kanal, a sve vreme su bili POSREDNICI ??? mirovnih pregovora.
    Sve je prolazno interes je vechan

  21. #71
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... i epilog uvijek isti ... veća riba jede manju ...

  22. #72
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur
    ... i epilog uvijek isti ... veća riba jede manju ...

    Samo shto neka jata sitnih riba imaju odgovorne VOZDOVE, koji shtite sicu, a druga jata imaju BUDALE, koji ulijecu Ajkulama u cheljushti, a poslije hebanja , nema kajanja, koga bishe i hebashe, nikada se ne oduzi.

    A naguzenih i zrtvovanih balkanskih patrljaka narodskiJa, nece falit niti BUDALA da ih vode u mutne vode.

    Padajte braco, do mudi u krvi, pushtite mene, da bjezim prvi.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #73
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Samo shto neka jata sitnih riba imaju odgovorne VOZDOVE, koji shtite sicu, a druga jata imaju BUDALE, koji ulijecu Ajkulama u cheljushti, a poslije hebanja , nema kajanja, koga bishe i hebashe, nikada se ne oduzi.

    A naguzenih i zrtvovanih balkanskih patrljaka narodskiJa, nece falit niti BUDALA da ih vode u mutne vode.

    Padajte braco, do mudi u krvi, pushtite mene, da bjezim prvi.
    Polako Milovane nemoras BAS toliko bezati da ja znam vec si uteko.

  24. #74
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Polako Milovane nemoras BAS toliko bezati da ja znam vec si uteko.


    Pod tom parolom se ginulo za VOZDOVE,
    dok su oni prebachivali KAPITAL na egzotichna ostrva.
    Sto je raja...................
    Puchina je.................,.


    Ja bogu zahvaljujem po cipan cijeli dan i noc,
    ovako sa daljine, VOLIM I JA VAS
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #75
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Polako Milovane nemoras BAS toliko bezati da ja znam vec si uteko.


    Pod tom parolom se ginulo za VOZDOVE,
    dok su oni prebachivali KAPITAL na egzotichna ostrva.
    Sto je raja...................
    Puchina je.................,.


    Ja bogu zahvaljujem po cipan cijeli dan i noc,
    ovako sa daljine, VOLIM I JA VAS
    Neznam Milovane valjda aludiras na SM. Njemu je cerka u egzoticnoj Crnoj Gori (valjda je ponela i devize) pa neznam sto se zalis, a sin i zena na egzotichnom ostrvu Rusija. Prichashe nama odje da je mlogo novca ukrao i da je sve na Kipar ali.. mrka kapa nista nasli/vratili nisu, a evo 6 godina prodje. A znam i da je veliki demokrata Pinoche ljuti Americki saveznik bio dobar predsednik samo mu posle nadjose milijarde u Svajcarskoj i mnogo mrtvih zemljaka.
    VOLIM I JA VLAST
    Last edited by manace; 23-03-06 at 00:55.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sexy vicevi...
    By [azzo-kSv] in forum #montecafe
    Replies: 2
    Last Post: 23-05-06, 21:46
  2. Sns Preko NoĆi Omekšala Stav O OdrŽavanju Referenduma
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 14-12-05, 09:55
  3. SPO: Odlaganje referenduma nije u interesu Srbije
    By Regi in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 03-11-05, 17:30
  4. Evropska Unija o pravilima referenduma
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 20-04-05, 08:18
  5. ovay
    By dakLu_LudI*** in forum #montecafe
    Replies: 7
    Last Post: 20-02-04, 00:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •