Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 122 of 122

Thread: SEKSUALNI HOROSKOP:

  1. #101
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lexus
    LAV: Fantasticno! Zar nije bilo fantasticno! (ovdje zapljescite, molim)
    Pa poslije takve predstave i treba da aplaudira;P
    Hahahahah - kako je ovo bilo skromno..
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Pa zar ne vidje u horoskop da lav i lavica ne idu zajedno

    ne jel?

    Tri puta probano !!! vrhunski brate vrhunski !!!!

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    LAV-RIBE Veza medju njima je potpuni fijasko. Ovde Lav nece biti erotski zadovoljen, i brzo ce izgubiti interes za partnerku.

    Hhahaahahahahahaahahahahhahaha dvije i po godine sam izlazio sa ribom !!! sad mi vele potpuni fijasko Buahahahahaahahahaaaa!!!!

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Ti si maJi lawic
    Potapshi jednog lava ovako po glavi pa cesh ostati bez ruke !!!!


    Grooooooaaaaaarrrrrrhhhhhhhhh

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a evo horskop lava za cijelu godinu .




    LAV


    Ova godina se može pokazati kao važna za vas. Istina, ima dobrih ali i loših vesti…

    Da krenemo od onih negativnih uticaja, jer se pilule gutaju pre jela da ne kvare užitak – šećer dolazi na kraju.
    Vaši odnosi sa drugima biće prilično nedefinisani, pokvareni, podložni nesporazumima, pomirenjima, nerazumevanju i razlazima. Kada je vaša stabilnost u pitanju, zapitaćete se ponekad da li se to neki mali pakosni bog-đavolak, ne sprda sa vama na vratima raja.

    U 2004. ste zakoračili sa jednom neprijatnom konjukcijom Venere i Neptuna i to ukazuje na podložnost sentimentalnim iluzijama i halucinacijama. Kupićete rog za sveću, uličarke vam se mogu učiniti kao kaluđerice.
    Na početku godine, ali i u letnjim mesecima Venera će vam se drsko smešiti, dovodeći vas u iskušenje da zagrizete jabuku, ne mareći mnogo da li je otrovana. Zavaraće vas poletni utisak da ste sreli svog savršenog partnera. To će nažalost, često biti greška... A ako i ne bude, taj partner se može pokazati kao potpuno suprotno orijentisan u svojim shvatanjima i ukusima. Posle lirskih uzleta, pad na zemlju može biti bolan.

    Ta sentimentalna gozba, započeta tokom januara i februara, i ljuto začinjena Marsovom aromom tokom juna i novembra mogla bi da ostavi trajnije posledice kod nekih tipova Lava.

    Šta onda može biti dobro, pitate se?! Godina za vas započinje dinamičnim trigonom Marsa, Meseca, Plutona i Merkura. To znači da ćete tokom dobrog dela godine biti u dobroj formi i da ne bi bilo preporučljivo da vas čupkaju za brkove i povlače za rep. 2004. je godina vaših šansi i osvajačkog entuzijazma.

    Izmišljajte, započinjite, pokušavajte, namećite se... Pokušajte sve i to dvaput. April, juli i avgust iskoristite da se stabilizujete i da učvrstite svoj materijalni položaj, da iskoristite ono što ste stekli i da oplodite svoje imanje. Oni malobrojni koji uspeju da sreću zgrabe u prolazu neće zbog toga požaliti: zbog sreće još niko nije štetio...

    Moći ćete da pravite planove, bez bojazni da će se oni u poslednjem trenutku srušiti. Raspoloženje će vam biti mnogo objektivnije i razboritije nego obično, bolje ćete kontrolisati svoja osećanja, mnogo ćete se gipkije i lakše prilagođavati.
    Intuicija će vam se profiniti a misli će vam postati originalne i bistre. Čak i oni, (ne mali broj Lavova) koji su u normalnom životu često skloni gafovima zbog preterane iskrenosti ili impulsivnosti postaće oprezniji i veštije će manipulisati sa ljudima. Ne treba posebno naglašavati da će ovakav pristup poslovima biti veoma koristan u svakom smislu. Ako okolnosti budu od vas zahtevale da donesete neku važnu odluku, umećete da odbacite sporedno i da odaberete najmudriji put.

    Jedva ćete stići da odahnete, kada će vam Jupiter i Mars iz Vage tokom oktobra i novembra ponovo priteći u pomoć i nadahnuti vam novu ambiciju, polet i želju za uspehom. Šta mislite o jednom zabavnom putovanju? Trenutak je idealan...

    Zdravlje – postoji prilično jasan rizik za one Lavove rođene 01-10 avusta tokom juna meseca kada bi trebalo da smanjite doživljaj. Mogućnosti zloupotrebe vašeg organizma su brojne i ne bih sada da vam kvarim apetit. Priuštite sebi mali odmor i sve će biti u redu…

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stinger
    Quote Originally Posted by La_bambola
    Ti si maJi lawic
    Potapshi jednog lava ovako po glavi pa cesh ostati bez ruke !!!!


    Grooooooaaaaaarrrrrrhhhhhhhhh
    /me gadje strijelicama hahahahaha, a ako nisi primjetio , rekla sam "ti si maJi lawic", a maJi lawici su bezopasni 8)

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Quote Originally Posted by stinger
    Quote Originally Posted by La_bambola
    Ti si maJi lawic
    Potapshi jednog lava ovako po glavi pa cesh ostati bez ruke !!!!


    Grooooooaaaaaarrrrrrhhhhhhhhh
    /me gadje strijelicama hahahahaha, a ako nisi primjetio , rekla sam "ti si maJi lawic", a maJi lawici su bezopasni 8)

    ne znam bogomi , moze da te ogrebe ... :wink:

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukrotljivi su oni , dok su josh tako maJi 8)

    Kiss

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve mi se cini da su me usvojili i da nisam devica, nista mi ne potrefiste a ni ono devica vs devica pffffffffff

    /me ljut :mad: :mad:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lexus
    Da ne otvaram novi topic, jedan simpatican copy/paste

    BLIZANCI: Sad kad smo to obavili, duso morali bismo malo porazgovarati o seksu!
    Da vidim ja sto nam ne stima.. 8)

  11. #111
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aooo, ne š njima ni u ludilu, bRRe, to su takve težine...uh. Kad vi ja kažem, najbolje nam pašu FFatreni znaci Ovan i Lav
    quote="La_bambola"]
    Quote Originally Posted by cupka

    DJEVICA - STRIJELAC

    Jadnom Strijelcu nije jasno kako ljubav i seks mogu da budu dio unapred razrađenog plana. Njihova seksualna veza nije jaka. Strijelca može da zadrži samo Djevičina štedna knjižica, ali je mala nada da će on uspjeti do nje da dođe.




    Znachi JA i Djevice ......NIKAKO :shock: ....intruder..imaj ovo na umu... 8)[/quote]

  12. #112
    Join Date
    May 2004
    Location
    Herceg-Novi-Ivanchic ghetto-
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vaga
    Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj je onaj u kojem zena Vaga obavija muškarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.

    ja sam waga.....

  13. #113
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    Sve mi se cini da su me usvojili i da nisam devica, nista mi ne potrefiste a ni ono devica vs devica pffffffffff

    /me ljut :mad: :mad:
    Sad cu Ti Ja rec` za djevice bolje no ijedan astrolog..;p
    Majka - praksa
    Djevice: Oce odmah...sve ili nishta?
    Samouvjereni ... mmmmmmm ... to i nije tako loshe
    Njezhni...u sekundu..
    Divlji..vec sledeceg..
    Nevazhno :vrijeme i mjesto vrshenja radnje...vec su opushteni,pri samoj pomisli na to shta treba da se desi...
    Pa,da se POGRESHNE djevice ovdje ne bi pronashle...Ja cu na najljepshi dio da...stanem;P
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by HN-Clan-RooYs
    Vaga
    Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj je onaj u kojem zena Vaga obavija muškarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.

    ja sam waga.....
    SFiđa mi se, sFiđa... :wink:

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    :arrow: ZANIMLJIVO
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma,Krle pocheh Ja u zvijezde da gledam...bice da sam ih dobro prebrojala....Mislim da malo amaterskog osvrta na temu ne bi shkodilo....
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  17. #117
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Dolina BOGOVA
    Posts
    39
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [b]RAK-LAV Rak aplaudira divi se Lavu, a ovaj uživa. To je idealna erotska kombinacija. Njihov seks je duži, pracen maženjem. U davanju ne gledaju na kolichinu. Nesebichni su, pa su im i naleti strasti izuzetno jaki.


    :yipiiii: :yipiiii:

    Njami njami...

    /me Rak

  18. #118
    Join Date
    May 2004
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    [quote="KRKNA"][color=blue]Ovan
    Spontani, zavodljivi te vrlo zahtjevni, glavna su obiljezja ovog znaka. Sto se tiCe kreveta, oni su isprobali gotovo sve i zato, ukoliko zavrsite u krevetu s pripadnikom ovog znaka prepustite im ulogu vodje. Ukoliko ste nabasali na zenu Ovna, znajte da ona mora biti gore i da ce vecinu posla obaviti sama. Najbolji seks s Lavovima i Strelcima.

    :P
    Kad duh pati, tijelo zove upomoc!!!

  19. #119
    Join Date
    May 2004
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="InDiJaNkA"]

    MACKA (ili ZEC)
    Godina rodjenja: 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, "1987" , 1999, 2011, 2023, 2036, 2047.

    :P :P :P :P
    :twist: :twist:
    Kad duh pati, tijelo zove upomoc!!!

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me strijelchica.... znachi slazhem se samo sa vatrenim znacima like me heheheheh ;p
    Ovan, Strijelac, Lav znachi.... idemooooooooo :o

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    [color=blue]Ovan
    Spontani, zavodljivi te vrlo zahtjevni, glavna su obiljezja ovog znaka. Sto se tiCe kreveta, oni su isprobali gotovo sve i zato, ukoliko zavrsite u krevetu s pripadnikom ovog znaka prepustite im ulogu vodje. Ukoliko ste nabasali na zenu Ovna, znajte da ona mora biti gore i da ce vecinu posla obaviti sama. Najbolji seks s Lavovima i Strelcima.
    Khm , Khm...
    Caesar`s wife must be above suspicion

  22. #122
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Vodenjak
    Dok ih ne osvojite, cinice vam se da imate posla s ledenim kraljicama. No, nakon sto ih uspijete otopiti pripremite se za najteze akrobacije i nemoguce polozaje. Ekstravagantni Vodenjaci obozavaju recimo da muskarac stoji prislonjen na zid i drzi partnericu (kao kapljicu vode) u rukama. Najbolje bi bilo da jos uza sve to sapucete partneru na uho najgore pervezarije. Na kraju igre nemojte se zacuditi ako uspijete ocijediti posteljinu. Najbolji partneri Blizanci i Vage.
    Ja bih dodala i Strijelci

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •