Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 122

Thread: SEKSUALNI HOROSKOP:

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PACOV
    Godina rodjenja: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032, 2044.
    VO
    Godina rodjenja: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021, 2033, 2045.
    TIGAR
    Godina rodjenja: 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022, 2034, 2046.
    MACKA (ili ZEC)
    Godina rodjenja: 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023, 2036, 2047.
    ZMAJ
    Godina rodjenja: 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024, 2036, 2048.
    ZMIJA
    Godina rodjenja: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025, 2037, 2049.
    KONJ
    Godina rodjenja: 1918, 1930, 1942, 1954,1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026, 2038, 2050
    OVCA
    Godina rodjenja: 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027, 2039, 2051.
    MAJMUN
    Godina rodjenja: 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028, 2040, 2052.
    PETAO
    Godina rodjenja: 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029, 2041, 2053.
    PAS
    Godina rodjenja: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042, 2054.

    SVINJA
    Godina rodjenja: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031, 2043, 2055.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me '86...

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me pacov :wink:
    daj indijanka nesto za vodolije ako ti nije muka :P

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    VODOLIJA

    ZENA
    To je nesvakidasnja ili ocaravajuca ljubavnica kod koje su dobro izmesana razlicita osecanja, snaga intelekta, seksualni nagon i poriv za prijateljstvom. Ume da bude prava zavodnica koja mami svojom pojavom, sarmom i originalnim -- nesputanim ponasanjem. Ponekad nije ni svesna svoje eroticnosti, a ponekad je svaki detalj ili pokret tela u sluzbi njenog ljubavnog osvajanja.

    MUSKARAC
    On je fascinatan kao pojava, ostavlja utisak svojim ponasanjem i pri tome je iznenadjujuce inventivan ljubavnik. Ume da Vas opcini svojim neobicnim idejama, kreativnim izrazavanjem, emotivnom sirinom i bogatim ljubavno-seksualnim fantazijama. On svoju partnerku nikada ne ostavlja ravnodusnom; ukoliko mu je stalo ume da je ucnini izuzetno zadovoljnom u svakom pogledu.

    Ljubavni stil
    Obozava intelektualnu stimulaciju! Za njih seks predstavlja izuzetan spoj vrlo neobicnog intelekutalnog, emotivnog i erotskog iskustva. S tim, sto je ta "neobicnost" vrlo rastegljiv pojam -- preferiraju originalnost, nesputanost i odredjenu dozu (manju ili vecu, sto zavisi od tacke stimulacije, inspiracije ili uzbudjenja) egzibicionizma.

    Polozaj
    Neki od stojecih polozaja, licem uz lice ili ledjima okrenutim prema partneru. Poze koje Vam dozvoljavaju maksimalnu aktivnost, eksperimentisanje, akrobacije ili neuobicajenosti -- sve zavisi od strastvenog zanosa i inspiracije.

    Erogene zone
    Uz primarne seksualne zone, narocito clanci, unutrasnji deo butina, prepone, stopala, grudi i bradavice.

    Sugestija
    Na seksualne fantazije Vas podsticu: razliciti izazovi, neciji provokativni izgled ili ponasanje, gestikulacija, boja glasa i pokreti.
    Evo ceco...sve za Tebe
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me Sprijeda STRIJELAC,odpozadi Djevica 8)
    ~MONTENEGRO~

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zafaljujem indijanka
    8)

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E necu vam rec sto sam u ovaj kineski 8)

    A indijanka, daj ovo i za Blizance :P

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    pArAdIsE c|tY
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ivana-pg: Kako bi bilo da se upoznamo mi, ne ja radi upoznavanja :P nego radi ovoga zlatnog pravila "slican se slicnom raduje"

    Haha najjaci smo bre! :joint:
    E ne znam, ko zna... Moze se i to desit. :P A inace jesmo najjaci! /me je srecna!

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Imali shto za Lava?
    TAKUMI

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djevica nije spremna na razlike, posebno u ljubavi. Njen glavni savetnik u životu je razum. U intimne odnose stupa tek nakon detaljne analize. Eros je bez topline, strast često odglumljemna. Od partnera traži više nego što je spremna da da. Velika sreća joj se retko smiješi.


    --------------------------------------------------------------------------------

    OVAN – DJEVICA

    Problematična kombinacija. Sa hladnom, proračunatom Djevicom druženje je dovedeno u pitanje. U seksu se teško usaglašavaju, jer Ovan sa naporom može da je zagrijeje. Doživljava je kao frigidnu, a ona njega kao preterano agresivnog.

    BIK - DJEVICA

    Oboje na život gledaju realno. Djevice svoje Bikove cijene, a oni se trude da im uzvrate brigom i pažnjom. U seksu među njima nema dovoljno strasti. Ne traže previše, zadovoljavaju se istom pozom. Vole da vode ljubav danju poslije popodnevnog odmora.

    BLIZANCI - DJEVICA

    U građanskom ratu ova dva znaka njihovo glavno oružje su otrovne strijele - njihove riječi. Na jednu riječ Djevice, Blizanci će odgovoriti sa sto. Ukusi po pitanju seksa su drastično različiti. Orgazma nema, ali to njima nije važno. Njihova veza je slaba, pa razlaz prođe gotovo bezbolno.

    RAK – DJEVICA

    Rak svojoj Djevici mora da da ne samo srce, nego i novčanik. Njihova erotska veza nije jaka. Nježnosti ima malo, mnogo više praktičnih planova i razgovora. Emotivni Rak, teško može da zadovolji sumnjičavu Djevicu. Ako ova druga ispuni očekivanja Raka, on će joj biti vjeran do groba.

    LAV - DJEVICA

    Ovdje se dobro zna ko je ko! Prvi je u ljubavi velikodušan, drugi škrt. Od erosa ne očekuju mnogo, a i da očekuju ne bi dobili.

    DJEVICA - DJEVICA

    Moto ove kombinacije je: koliko je malo potrebno čovjeku da bude srećan. Skloni su verbalnim duelima. Ljubav, posao i cio život vode po paragrafima, koje obije strane poštuju. I pored slabog seksa se ne razilaze.

    DJEVICA - VAGA

    Dublji užitak ne mogu da ostvare, pa je neverstvo normalna posljedica njihovih odnosa. Oboje su egoisti, pa je njihova veza često proračunta.

    DJEVICA - ŠKORPIJA

    U intimnim trenucima Škorpiji se čini da je njegova Djevica bezosećajna santa leda. Veza je praćena skandalima, nesuglasicama i potrebom za prilagođavanjem. Škorpija će nastojati da iz seksualnog kontakta izađe zadovoljena, jer je to za nju najvažnije.

    DJEVICA - STRIJELAC

    Jadnom Strijelcu nije jasno kako ljubav i seks mogu da budu dio unapred razrađenog plana. Njihova seksualna veza nije jaka. Strijelca može da zadrži samo Djevičina štedna knjižica, ali je mala nada da će on uspjeti do nje da dođe.

    DJEVICA - JARAC

    Kao stvoreni jedno za drugo. Jabuka presječena na dva jednaka dijela. U ovoj vezi dominira intelekt. Strasti su povremene. Seks je za njih dužnost. Djevica trpi, a Jarac ne bježi od obaveza.

    DJEVICA - VODOLIJA

    Po pravilu se ova dva znaka ne podnose. Kao što poslije Sunca dolazi kiša, tako i kod njih poslije prijatnog seksa dolazi uragan od koga stradaju nervi. Njihov seksualni kontakt naglo se pali i gasi.

    DJEVICA - RIBE

    Ono što Ribe mogu da pruže u ovoj vezi Djevici nije potrebno. Fizička privlačnost je mala, Riba je u ovoj vezi iskorišćena više u praktične svrhe, pa će vremenom poželjeti da iskoči iz akvarijuma i u potrazi za srećom uplovi u druge vode

    ---------------------------------------------------------------

    TIBETANSKI HOROSKOP-12 puteva do mudrosti

    DJEVICA - 24.8. do 22.9. - materija, rad, fizicki svjet
    Zeljela bi se vratiti u djetinjstvo, dominirana Merkurom, inkarnirana je dusa, ravnoteza izmedju duha i mesa. Odnos sa stvarima je istovremen, prima i zanje. S godinama se razvija kriticki duh koji svemu prigovara, nikad nije zadovoljna. Cesto kasni na "voz". Nevolja lezi u pretjeranom zlopamcenju. U analiziranju je nepristrana.

    Karma: ako zeli sazrijeti duhovno, treba se prestati baviti sobom, poceti brinuti o drugima. Treba se otvoriti velikim idealima covjecanstva.




  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupka

    DJEVICA - STRIJELAC

    Jadnom Strijelcu nije jasno kako ljubav i seks mogu da budu dio unapred razrađenog plana. Njihova seksualna veza nije jaka. Strijelca može da zadrži samo Djevičina štedna knjižica, ali je mala nada da će on uspjeti do nje da dođe.




    Znachi JA i Djevice ......NIKAKO :shock: ....intruder..imaj ovo na umu... 8)

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupka
    [b]DJEVICA - VODOLIJA

    Po pravilu se ova dva znaka ne podnose. Kao što poslije Sunca dolazi kiša, tako i kod njih poslije prijatnog seksa dolazi uragan od koga stradaju nervi. Njihov seksualni kontakt naglo se pali i gasi.

    [/img]
    E sad bar znam da treba da bjezim od djevica :wink:

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DEVICA

    ZENA
    Na prvi pogled je vrlo stroga, dobro opskrbljena svim mogucim manirima ponasanja. Naravno, iza te dobro uvezbane poze krije se dostojanstvena i emotivna priroda. Ali, do njenih tananih emocija i strasti oslobodjenih "teskih stega", stize se samo uz beskrajno strpljenje, neprekidno dokazivanje i bezrezervnu ljubav.

    MUSKARAC
    Deluje rezervisano i "ugladjeno", naravno sve u pokusaju da dobro kontrolise svoja osecanja i strasti. Ipak, moguce ga je izbaciti iz te "ustirkane poze", ukoliko partnerka pokazuje iskrena osecanja, rafinirane strasti i visoki stil. Duhovnost mu je veoma vazna, ali ni on nije imun na "napade vrelih strasti".

    Ljubavni stil
    Vrlo su zahtevni -- svaki detalj je vazan! Obozava osecaj bliskosti i poverenja, narocito ima potrebu da se nalazi na, odnosno da ostvari istu talasnu duzinu sa svojim partnerom. Stil i tehnika vodjenja ljubavi su jako vazni, ali uz obaveznu "umerenost u svemu" -- znaci, bez preterivanja.

    Polozaj
    Polozaj u kome sedite partneru u krilu (za zene, a za muskarce obrnuto), dodiri ruku su jako vazni narocito po vratu i grudima. Neki od lezecih polozaja licem uz lice, kao i mogucnost da tacno vidite partnerove izraze lice.

    Erogene zone
    Uz primarne seksualne zone, narocito stomak i deo od pupka na nize.

    Sugestija
    Na seksualne fantazije Vas podsticu: necija boja glasa, gestikulacija ili mimika, celokupni izgled i pokreti.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupka
    [b]DEVICA



    MUSKARAC
    Deluje rezervisano i "ugladjeno", naravno sve u pokusaju da dobro kontrolise svoja osecanja i strasti. Ipak, moguce ga je izbaciti iz te "ustirkane poze", ukoliko partnerka pokazuje iskrena osecanja, rafinirane strasti i visoki stil. Duhovnost mu je veoma vazna, ali ni on nije imun na "napade vrelih strasti".
    Inace ne verujem u horoskope..ali nekim cudom pronadjoh se u ovome :!:

  15. #65
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    [quote="KRKNA"][color=blue]Ovan
    Spontani, zavodljivi te vrlo zahtjevni, glavna su obiljezja ovog znaka. Sto se tiCe kreveta, oni su isprobali gotovo sve i zato, ukoliko zavrsite u krevetu s pripadnikom ovog znaka prepustite im ulogu vodje. Ukoliko ste nabasali na zenu Ovna, znajte da ona mora biti gore i da ce vecinu posla obaviti sama. Najbolji seks s Lavovima i Strelcima.



    NISHTA MI NIJE POGODJENO! :twisted:
    OVO NISAM JA!
    Sam sam tuzhan i neveseo,
    za plivanje jos nisam zreo,
    svi znaju da plivaju,
    pa se meni rugaju :)

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Quote Originally Posted by cupka

    DJEVICA - STRIJELAC

    Jadnom Strijelcu nije jasno kako ljubav i seks mogu da budu dio unapred razrađenog plana. Njihova seksualna veza nije jaka. Strijelca može da zadrži samo Djevičina štedna knjižica, ali je mala nada da će on uspjeti do nje da dođe.




    Znachi JA i Djevice ......NIKAKO :shock: ....intruder..imaj ovo na umu... 8)
    vazi mama 8)

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lav u krevetu
    Lav uvek i stalno hoce da bude prvi svuda, pa i u ljubavi. Mnogo zahteva od drugih ljudi, od samog sebe i od voljene žene. Ako Lav zavoli stvarno, a to se Chesto dešava, on voli duboko, kompletno. Više drži do chasti nego do erotike.


    OVAN-LAV Lavovi se chesto vežu sa osobom sa kojom zaboravljaju da su Lavovi. Jedan od takvih partnera je Ovan. Za njih je važan prvi susret, prva bliskost. Oboje su strasni. Imaju uredan eros. Ne ljube se previše, koitus im je istovremen, možda pomalo kratak, ali snažan, dovoljan da celim danom budu pod njegovim utiskom. Veza može biti idealna pod uslovom da Lav odgovori zahtevima Ovna.


    BIK-LAV Bez obzira na fizichku privlachnost malo je nade za chvrstu vezu. Do nesuglasica dolazi jer niko nije spreman da se potchini onom drugom. Bik je suviše samostalan da bi podnosio Lavovu nadmoc, chak i u krevetu. Rezultat je promašen seks.


    BLIZANCI-LAV U ovoj kombinaciji vladaju savez intelekta i snage. Oba partnera zatvaraju ochi pred greškama onog drugog. Interesi su im zajednichki, a fizichka privlachnost snažna. Lav treba da navikne da njegov partner Blizanac nije ?esto kod ku?e, da ima puno tajni. Ali, Bože moj, ni Lav nije od raskida! Može se desiti da Blizanac dodje kuci sa nekoliko dana zakašnjenja, ali obavezno ce doci.


    RAK-LAV Rak aplaudira divi se Lavu, a ovaj uživa. To je idealna erotska kombinacija. Njihov seks je duži, pracen maženjem. U davanju ne gledaju na kolichinu. Nesebichni su, pa su im i naleti strasti izuzetno jaki.


    LAV-LAV Ravnopravnost medju njima je chista utopija. Vole više klasichan seks od perverzija. Važno im je maženje i ljubavna predigra.


    LAV-DEVICA Ovde se dobro zna ko je ko? Prvi je u ljubavi velikodušan, drugi škrt. Od erosa ne ochekuju mnogo, a i da ochekuju ne bi dobili.


    LAV-VAGA Sposobni su da polete u nebo. Vec pri prvom susretu zapali se iskra strasti. Prvi pogled, sjaj u ochima. Seks je snažan, ali je u njihovom odnosu daleko važnije poverenje. Vaga mora uvek da svojom pojavom izaziva divljenje i želju kod svog Lava.


    LAV-ŠKORPIJA Oboje imaju svoje Ja, snažnu volju i jaku strast. Lavovi moraju da znaju da sa partnerom Škorpijom nema šale. Ovaj ce ga uhvatiti za grivu i srpati u kavez.


    LAV-STRELAC Strelcima je potreban auditorijum, a Lavovi im ne daju da progovore ni rech. Erotski doživljaj im je snažan, mada mora da se zna ko je gazda u kuci. Pošto je to u ovom sluchaju Lav, njegova pravila moraju da se poštuju.


    LAV-JARAC chist promašaj! Na svu srecu ove veze su retke. Temperamentnom Lavu u krevetu ne odgovara hladan, prorachunat Jarac. Lav nece patiti, vec ce pomoc potražiti s strane.


    LAV-VODOLIJA Njihova veza je jako zanimljiva. Stalno su u ratu u kome nema ni pobednika ni pobedjenih. Samo snažni erotski doživljaji mogu da ublaže razliku u mišljenju.


    LAV-RIBE Veza medju njima je potpuni fijasko. Ovde Lav nece biti erotski zadovoljen, i brzo ce izgubiti interes za partnerku.

    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by zippy
    Quote Originally Posted by KRKNA
    [color=blue]


    Skropion
    Umjetnost je seks, a Skorpioni su Picassova djeca. Nema toga sto njima nece pasti na pamet. Sto se polozaja tice anakonda je njihov favorit. On lezi na ledjima, a ona na njemu, i to u suprotnom smjeru. Nakon oralnog stimuliranja slijedi seksualno sjedinjenje. Naravno, on joj pri tome stimulira klitoris. Najbolji partneri Ribe i Rakovi.
    zna ovaj horoskop ponekad i da pogodi :twisted:


    pa......ima.ima pogodakaH.
    i to beSnih. 8)

    jedino mi ovi partneri ne upadaju u scenario.
    khm khm.
    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  19. #69
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jarac i strijelac???

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivana_pg
    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Uostalom, zasto bi ste se nadmudrivali sa Blizancima kada su oni vec na samom startu u velikoj prednosti?!
    Hehe... Koko volim NAS, blizance. Najljepsi znak. Makar nam nikad nije dosadno.
    Ma najbolji smo, kad vam kazem mada mi niko ne vjeruje ne znam zasto :roll: :roll: :roll:
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Lav u krevetu
    Lav uvek i stalno hoce da bude prvi svuda, pa i u ljubavi. Mnogo zahteva od drugih ljudi, od samog sebe i od voljene žene. Ako Lav zavoli stvarno, a to se Chesto dešava, on voli duboko, kompletno. Više drži do chasti nego do erotike.


    LAV-STRELAC Strelcima je potreban auditorijum, a Lavovi im ne daju da progovore ni rech. Erotski doživljaj im je snažan, mada mora da se zna ko je gazda u kuci. Pošto je to u ovom sluchaju Lav, njegova pravila moraju da se poštuju.



    [size=6]OCU JEDNOG LAWAAAAAA [/size]


  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by paralelopipak
    Quote Originally Posted by zippy
    Quote Originally Posted by KRKNA
    [color=blue]


    Skropion
    Umjetnost je seks, a Skorpioni su Picassova djeca. Nema toga sto njima nece pasti na pamet. Sto se polozaja tice anakonda je njihov favorit. On lezi na ledjima, a ona na njemu, i to u suprotnom smjeru. Nakon oralnog stimuliranja slijedi seksualno sjedinjenje. Naravno, on joj pri tome stimulira klitoris. Najbolji partneri Ribe i Rakovi.
    zna ovaj horoskop ponekad i da pogodi :twisted:


    pa......ima.ima pogodakaH.
    i to beSnih. 8)

    jedino mi ovi partneri ne upadaju u scenario.
    khm khm.
    pa rekoh ja ponekad
    ribe mozda, rakovi ni pod razno :wink:
    ima mnogo boljih kombinacija
    ajde kad ste tako vrijedni izbaciite za nas par skorpija ovaj detaljni horoskop, da nauce ljudi kako da se ponasaju u nasoj blizini 8)
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Škorpija u krevetu

    Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, CHvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga sluchajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.


    OVAN-ŠKORPIJA Mogu da budu ili veliki prijatelji ili neprijatelji. Sredine nema. Svom Ovnu Škorpija treba da pridje nežno i suptilno, a i od Ovna se traže ljubav, pažnja, vernost. Zajednichki vladar Mars daje im preteranu strast, ali ipak vremenom voda gasi vatru, pa i Škorpija ugasi vatrenog Ovna.


    BIK-ŠKORPIJA Medju njima postoji ili velika fizichka privlachnost ili odbojnost, sredine nema. Spolja deluju mirno, a u suštini su kao šibica koja može da zapali plast sena. U seksu su prilichno buchni, neumereni.


    BLIZANAC-ŠKORPIJA Škorpija je car, a Blizanac njegov sluga, pa ako hoce da živi sa njim u miru treba ili da se potchini ili da ode. Kad se sve sabere niko tu ne uživa.


    RAK-ŠKORPIJA Izuzetna kombinacija. Moguca je duga i srecna veza. Uzbudjuju se kod prvog dodira. Seksualni kontakt im je pracen vrhunskim užitkom. Ljubomora partnera Škorpije, Raka chini više vrednim.


    LAV-ŠKORPIJA Oboje imaju svoje Ja, snažnu volju i jaku strast. Lavovi moraju da znaju da sa partnerom Škorpijom nema šale. Ovaj ce ga uhvatiti za grivu i srpati u kavez.


    DEVICA-ŠKORPIJA U intimnim trenucima Škorpiji se chini da je njegova Devica bezosecajna santa leda. Veza je pracena skandalima, nesuglasicama i potrebom za prilagodjavanjem. Škorpija ce nastojati da iz seksualnog kontakta izadje zadovoljen, jer je to za njega najvažnije.


    VAGA-ŠKORPIJA Dosta se privlache. Privlache ih nežnost i strast. Nije im potrebno mnogo da bi doživeli orgazam. Harmoniju može da naruši samo tvrdoglavi Škorpija. Ova kombinacija je chesto pracena strašcu bez ljubavi.


    ŠKORPIJA-ŠKORPIJA Dve Škorpije u jednoj tegli mogu da budu ili nerazdvojni prijatelji, ili krvni neprijatelji. Ova kombinacija daje seks na kvadrat. To su fatalne veze pracene ljubomorom, strašcu, suzama, dokazivanjem vernosti. Pa, ko izdrži!


    ŠKORPIJA-STRELAC Oboje su strasni. Orgazmi su chesti, ali se ipak jedan u ovoj vezi preterano iscrpljuje, dok drugi cveta. Vechita igra paljenja i gašenja strasti.


    ŠKORPIJA-JARAC Škorpja osvaja Jarca kao tvrdjavu. Pochinje izokola, ali je napokon osvoji. Veze su trajne, mada bez strasti.


    ŠKORPIJA-VODOLIJA Prvi je klasichan tip, a drugi pristalica slobodne ljubavi. Njihova veza je mistichna. Pochinje iznenada pogledima koji obecavaju. Ipak im u seksu nešto nedostaje.


    ŠKORPIJA-RIBE Veza znachajna po temperamentu. Prvi kontakti su stidljivi, ali kada predju na govor tela, odlichno funkcionišu. Orgazam je gotovo redovan.

    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Škorpija u krevetu

    Škorpija simbol strasti, perverzije, ljubomore. Svoj plen ni sa kim ne dele, ni od koga ne traže savete. Dobro znaju koliko vrede i šta traže. Njihova ljubav je duboka kao okean, CHvrsta kao stena, burna kao planinski potok. Partnera zavode snažnim erosom, ljubav kao i život uopšte vole da osete do dna. Ali, nemojte ga sluchajno prevariti jer je u trenucima ljubomore spreman na sve.
    khm,khm.....izgleda da imam neki zesci problem sa grlom.
    pre-cesto kasljucam.
    huh.


    8)
    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Lav u krevetu
    Lav uvek i stalno hoce da bude prvi svuda, pa i u ljubavi. Mnogo zahteva od drugih ljudi, od samog sebe i od voljene žene. Ako Lav zavoli stvarno, a to se Chesto dešava, on voli duboko, kompletno. Više drži do chasti nego do erotike.


    LAV-STRELAC Strelcima je potreban auditorijum, a Lavovi im ne daju da progovore ni rech. Erotski doživljaj im je snažan, mada mora da se zna ko je gazda u kuci. Pošto je to u ovom sluchaju Lav, njegova pravila moraju da se poštuju.



    [size=6]OCU JEDNOG LAWAAAAAA [/size]

    nasla si ga... :P

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •