Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 122

Thread: SEKSUALNI HOROSKOP:

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto je sa kineskim horoskopom kukala ti chapra?kako tu stojis......ili lezis :?: :wink: :arrow:

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me prase...(kad se "najedem" prevrnem korito")
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /ME BIVO.......JAKO, JAKO 8)

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me je PACOV zavucem se svudje 8)
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prase po kineskom horoskopu
    Io ci credo!

    Welcome



  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako se to gleda, da i ja znam?

  7. #32
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Kako se to gleda, da i ja znam?
    To se gleda po godini rodjenja...Da znash...
    /me 83. godishte,prase:P
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by playa
    kako su perverzne ovo vodolije! ja sam vaga
    ne znas nas ti jos cek da otopimo led

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Split
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by KRKNA
    Blizanci
    ...Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge...
    Hehehe...
    :wink:

  10. #35
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ~~~~Saturn je usao u Veneru~~~~



    P.S.Ajde nemojte da brisete moj post!Prije svega moj post je mnogo blizi temi nego svi ovi postovi.Pih Ufuranih li ljudi.
    ~~~~Ukus jagode je isto sto i ukus limuna,
    samo sto ima razlicit ukus~~~~

  11. #36
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Balkan
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ovan
    Spontani, zavodljivi te vrlo zahtjevni, glavna su obiljezja ovog znaka. Sto se tiCe kreveta, oni su isprobali gotovo sve i zato, ukoliko zavrsite u krevetu s pripadnikom ovog znaka prepustite im ulogu vodje.

    8)
    Kod nas nema diskriminacije. Mi jednostavno odstranimo odredjene vrste ljudi.
    [size=2]Porucnik Gerald Wellman, ROTC instruktor[/size]

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Quote Originally Posted by sh0cker
    Kako se to gleda, da i ja znam?
    To se gleda po godini rodjenja...Da znash...
    /me 83. godishte,prase:P
    Daj mi tu listu Nisam ja prase ka ti

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    STRIJELAC
    Osobe rodjene u ovom znaku karakteristicne su po svom vrlo otvorenom i ekstravertiranom stilu izrazavanja. Deluju veoma odvazno, smelo, izazovno, hrabro i iskreno. Zatim, Strelci su veoma temperamentni, slobodoumni, neposredni i elokventni prilikom obracanja. Poznato je da poseduju ogromnu energiju, samopouzdanje i spremnost na veliki rizik ili izazov. U tom smislu, ukoliko im je stalo da ostvare neki "veliki cilj", onda za njih nema prepreke na putu do cilja ili licnog zadovoljstva. Uostalom, da li ste se nekada bavili mislju zasto se kaze: "Biti kao slobodan strelac"? Odgovor je vrlo jednostavan -- to je asocijacija na njihovu slobodoumnost, nezavisnost, avanturizam i na izrazitu hrabrost.

    Zbog svoje temperamentne i strastvene prirode Strelci deluju nestrpljivo, a njihove reakcije su veoma nagle i cesto neumerene. Ljubavni susret sa osobom u znaku Strelca obicno protice kao ljubavna vrteska jer sve se desava veoma ishitreno i u jednom dahu. Njihov karakter odgovora glavnom junaku u filmskoj prici: "Ljubav do poslednjeg daha". Znaci, oni reaguju vec u prvom trenutku i na direktan nacin izrazavaju svoje simpatije ili antipatije. Pri tome, nemojte zaboraviti da su oni veoma iskreni, ali prilikom izrazavanja svoje iskrenosti cesto zaboravljaju na "pristojnu" granicu. Potpuno opravdano, ucinice Vam se da ponekad nemaju mere ili stila u onome sto izrazavaju, u svojim komentarima ili u porukama koje Vam upucuju. Naravno, Strelcima nedostaje nota diplomatije, takticnost ili umerenost. Ali, ukoliko zelite iskrenog i pravdoljubivog partnera morate biti spremni i na emotivne povrede i zaoke.

    U vezi sa tim, postoji prica koja na dobar nacin ilustruje njihov karakter, cud i ponasanje. Prica govori o tome kako covek pita svog bliskog prijatelja, Strelca: Zbog cega kod tebe tako cesto dolazi do prekida ljubavnih veza? A Strelac mu odgovara: "Zbog toga sto ja govorim istinu i samo istinu, onako kao sto zaista mislim i osecam". Dakle, poenta je u tome da preterana doza istine ponekad predstavlja onaj ruzniji, bolniji i tezi deo stvarnosti. Naravno, u suocavanju sa istinom neko nema dovoljno snage da podnese taj teret i onda dolazi do prekida ljubavne veze. Zamislite sitauciju kada Vam Vas dragi Strelac direktno tresne istinu u lice u stilu "Meni se vise ne dopadas"; "Jako me privlaci neko drugi i bas mi se dopada, to su vrele strasti". Mozete biti sigurni da ce Strelac insistirati na istini i fer-plej pravilima, narocito kada ga za nekog vezuju velike emocije.

    Inace, njihov izgled, stil oblacenja i pojava ostavljaju primetan utisak na okolinu, jer deluju veoma izazovno, atraktivno i pomalo provokativno. Dalje, oni ne pridaju posebno znacenje konvencionalnom ponasanju i nametnutim pravilima. Kada im se neko dopada, oni vrlo otvoreno izrazavaju svoje simpatije i reaguju veoma burno, u naletu vrelih strasti ili impulsivno. Budite uvereni da avantura, ljubavna veza, romansa, ili zajednicki zivot sa Strelcem protice na veoma interesantan, uzbudljiv i dinamicno nepredvidljiv nacin. Vama nikada ne moze biti dosadno, a koliko Vam je veselo, zabavno ili prijatno zavisi od Vase sposobnosti prilagodjavanja.

    NA KOJI NACIN SE TREBA UDVARATI OSOBI RODJENOJ U ZNAKU STRELCA

    Prilikom prvog susreta i na prvi pogled veoma iskreno, otvoreno i direktno. Njih privlaci izazov, sarm, avantura i neizvesnot. Ukoliko je Vas pristup originalan i pri tome delujete duhovito i inventivno, onda je to - pun pogodak! Strelci obozavaju razlicite vidove zabave i uzivaju u tome da pored sebe imaju osobu slicnih afiniteta. Ipak, ne budite naivni i ne zaboraviti da na kraju oni donose zavrsnu rec, a narocito u slucaju kada je u pitanju muskarac Strelac.


    STA JE ONO STO VAS PARTNER ILI OSOBA KOJA VAM SE UDVARA MORA OBAVEZNO DA ZNA O VAMA

    Jedno od osnovnih pravila glasi: Ljubav nikada ne predstavlja ropstvo i ogranicavanje, vec slobodu. U tom smislu, Vi treba da prevazidjete neka strogo tradicionalna, konvencionalna i patrijarhalna pravila i principe koji paralelno guse Vasu i njegovu potrebu za slobodnim izborom. Strelac ne voli nista sto je uobicajeno, ustaljeno ili ustajalo, ono sto predstavlja ponavljanje nekih nametnutih pravila. Uostalom, cemu fraze u ljubavnoj prici? Ili zasto mislite da Vasa ljubavna prica treba da lici na ostale ljubavne price? Nemojte zaboraviti da Strelac naprosto uziva u razlicitim igrama, u izazovu ili u dobroj zabavi, kao i u takmicarskoj atmosferi. Naravno, Strelac je veoma korektan igrac, ali on iskljucivo igra zbog ukusa pobede, samodokazivanja i licnog zadovoljstva.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder
    STRIJELAC
    Osobe rodjene u ovom znaku karakteristicne su po svom vrlo otvorenom i ekstravertiranom stilu izrazavanja. Deluju veoma odvazno, smelo, izazovno, hrabro i iskreno. Zatim, Strelci su veoma temperamentni, slobodoumni, neposredni i elokventni prilikom obracanja. Poznato je da poseduju ogromnu energiju, samopouzdanje i spremnost na veliki rizik ili izazov. U tom smislu, ukoliko im je stalo da ostvare neki "veliki cilj", onda za njih nema prepreke na putu do cilja ili licnog zadovoljstva. Uostalom, da li ste se nekada bavili mislju zasto se kaze: "Biti kao slobodan strelac"? Odgovor je vrlo jednostavan -- to je asocijacija na njihovu slobodoumnost, nezavisnost, avanturizam i na izrazitu hrabrost.

    Zbog svoje temperamentne i strastvene prirode Strelci deluju nestrpljivo, a njihove reakcije su veoma nagle i cesto neumerene. Ljubavni susret sa osobom u znaku Strelca obicno protice kao ljubavna vrteska jer sve se desava veoma ishitreno i u jednom dahu. Njihov karakter odgovora glavnom junaku u filmskoj prici: "Ljubav do poslednjeg daha". Znaci, oni reaguju vec u prvom trenutku i na direktan nacin izrazavaju svoje simpatije ili antipatije. Pri tome, nemojte zaboraviti da su oni veoma iskreni, ali prilikom izrazavanja svoje iskrenosti cesto zaboravljaju na "pristojnu" granicu. Potpuno opravdano, ucinice Vam se da ponekad nemaju mere ili stila u onome sto izrazavaju, u svojim komentarima ili u porukama koje Vam upucuju. Naravno, Strelcima nedostaje nota diplomatije, takticnost ili umerenost. Ali, ukoliko zelite iskrenog i pravdoljubivog partnera morate biti spremni i na emotivne povrede i zaoke.

    U vezi sa tim, postoji prica koja na dobar nacin ilustruje njihov karakter, cud i ponasanje. Prica govori o tome kako covek pita svog bliskog prijatelja, Strelca: Zbog cega kod tebe tako cesto dolazi do prekida ljubavnih veza? A Strelac mu odgovara: "Zbog toga sto ja govorim istinu i samo istinu, onako kao sto zaista mislim i osecam". Dakle, poenta je u tome da preterana doza istine ponekad predstavlja onaj ruzniji, bolniji i tezi deo stvarnosti. Naravno, u suocavanju sa istinom neko nema dovoljno snage da podnese taj teret i onda dolazi do prekida ljubavne veze. Zamislite sitauciju kada Vam Vas dragi Strelac direktno tresne istinu u lice u stilu "Meni se vise ne dopadas"; "Jako me privlaci neko drugi i bas mi se dopada, to su vrele strasti". Mozete biti sigurni da ce Strelac insistirati na istini i fer-plej pravilima, narocito kada ga za nekog vezuju velike emocije.

    Inace, njihov izgled, stil oblacenja i pojava ostavljaju primetan utisak na okolinu, jer deluju veoma izazovno, atraktivno i pomalo provokativno. Dalje, oni ne pridaju posebno znacenje konvencionalnom ponasanju i nametnutim pravilima. Kada im se neko dopada, oni vrlo otvoreno izrazavaju svoje simpatije i reaguju veoma burno, u naletu vrelih strasti ili impulsivno. Budite uvereni da avantura, ljubavna veza, romansa, ili zajednicki zivot sa Strelcem protice na veoma interesantan, uzbudljiv i dinamicno nepredvidljiv nacin. Vama nikada ne moze biti dosadno, a koliko Vam je veselo, zabavno ili prijatno zavisi od Vase sposobnosti prilagodjavanja.

    NA KOJI NACIN SE TREBA UDVARATI OSOBI RODJENOJ U ZNAKU STRELCA

    Prilikom prvog susreta i na prvi pogled veoma iskreno, otvoreno i direktno. Njih privlaci izazov, sarm, avantura i neizvesnot. Ukoliko je Vas pristup originalan i pri tome delujete duhovito i inventivno, onda je to - pun pogodak! Strelci obozavaju razlicite vidove zabave i uzivaju u tome da pored sebe imaju osobu slicnih afiniteta. Ipak, ne budite naivni i ne zaboraviti da na kraju oni donose zavrsnu rec, a narocito u slucaju kada je u pitanju muskarac Strelac.


    STA JE ONO STO VAS PARTNER ILI OSOBA KOJA VAM SE UDVARA MORA OBAVEZNO DA ZNA O VAMA

    Jedno od osnovnih pravila glasi: Ljubav nikada ne predstavlja ropstvo i ogranicavanje, vec slobodu. U tom smislu, Vi treba da prevazidjete neka strogo tradicionalna, konvencionalna i patrijarhalna pravila i principe koji paralelno guse Vasu i njegovu potrebu za slobodnim izborom. Strelac ne voli nista sto je uobicajeno, ustaljeno ili ustajalo, ono sto predstavlja ponavljanje nekih nametnutih pravila. Uostalom, cemu fraze u ljubavnoj prici? Ili zasto mislite da Vasa ljubavna prica treba da lici na ostale ljubavne price? Nemojte zaboraviti da Strelac naprosto uziva u razlicitim igrama, u izazovu ili u dobroj zabavi, kao i u takmicarskoj atmosferi. Naravno, Strelac je veoma korektan igrac, ali on iskljucivo igra zbog ukusa pobede, samodokazivanja i licnog zadovoljstva.



    ZAR NISMO KRALJEVI 8)

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GOSPODA

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad si vec tako vrijedan, ajde baci jedan za bika

    ps
    shto se strijelaca tice, sve je to tacno... :twisted:
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McLaren^Girl
    ps
    shto se strijelaca tice, sve je to tacno... :twisted:

    Uhhhhh.... opasni su, vec smo o ovome diskutovale....

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha

    Jel moguce da neko vjeruje da je sad svaki strijelac takav, ne sprdajte se..

    Uglavnom Blizanci BRE!

    Indijanka, ol' mi dat tu listu, evo te cekam dva dana? :P

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    LJUBAVNI PROFIL HOROSKOPSKIH ZNAKOVA
    BLIZANCI - GEMINI
    (od 21.05. do 20.06.)
    Psihološke karakteristike i ljubavne sklonosti Blizanaca

    Prvi susret sa osobom rodjenom u znaku Blizanaca ukazuje - da je rec o vrlo neobicnim, interesantnim, veoma duhovitim i sarmantim osobama. Dakle, epiteti koji idu uz njihovu pojavu, stas ili glas su: Blizanci poseduju zabavljacki karakter, izrazajnu elokvenciju, kao i to da su veoma vesti prilikom upotrebe razlicitih intelektualnih, mentalnih ili govornih strategija.Vazno je razumeti da je dubina njihovog bica ispunjena zeljom za promenom i istrazivanjem i narocito, da je radoznalost - njihov glavni pokretac. Naravno, "radoznalost" treba tumaciti kao njihovu zelju za neprekidnim otkrivanjem novog iskustva ili za saznanjem i upoznavanjem sveta oko sebe. Uostalom, ne treba zaboraviti da njihovim sazvezdjem upravlja Merkur te, da bi ste privukli njihovu paznju i podstakli njihove emocije potreban je odredjeni stimulans u vidu vizuenog podsticaja, a najbolji efekat se postize uvek kada zaintrigirate njihovu intelektualnu paznju. Ziveti sa osobom u znaku Blizanaca znaci, zaboraviti na one klasicne obrasce ponasanja i narocito, ne treba insistirati na nekim strogim, rigidnim ili krutim principima. Ukoliko kod Blizanaca postoji interesovanje za odredjenu osobu suprotnog pola, sigurno je rec o nekim "detaljima" koje samo oni primecuju kod nje; kao i o atraktivnom izgledu te osobe ili o njenom pomalo "neobicom" ponasanju; ali i o nekom novom iskustvu koje Blizanac zeli da "okusi".
    Postoji sjajna anegdota u vidu komentara koji na dobar nacin ilustruje njihov psiholoski profil i karakter, zatim njihov stil izrazavanja, cud i ponasanje. Covek pita svog prijatelja (Blizanca) za razlog njegovog nedavnog ljubavnog brodoloma, a Blizanac mu odgovora: "Znas ta veza je postala suvise monotona, jednolicna i opterecujuca. A onda, iznenada sam upoznao jednu novu i vrlo intreresantnu osobu". Njegov prijatelj komentarise da je tako bilo i u nekim prethodnim slucajevima. Na to Blizanac odgovora: "Da, to me izgleda cesto prati u zivotu"?!
    Obavezno treba imati na umu: osobu u znaku Blizanaca prvenstveno pokrece onaj vizuelni momenat i kognicija, a da emocije dolaze, tek u nekoj narednoj fazi. Uostalom, Blizanci svoje emocije drze pod strogom kontrolom, jer obicno ne uspevaju pravilno da doziraju odredjenu kolicinu emocija koju poklanjaju svom ljubavnom partneru ili osobi koja im se dopada. Ne treba zaboraviti: da izmedju osobe u znaku Blizanaca i njenog partnera postoji odredjena emotivna distanca, stit ili ograda, koju oni koristite iz samo njima znanih razloga. Uvazavajuci sve ovo potpuno je razumljiv njihov - emotivni profil, tj. njih ljubavni potresi, prekidi ili rastanci narocito ne pogadjaju, jer oni se ne uklapaju u tip "emotivnog pacenika". Naime, od Blizanaca nikako ne treba ocekivati: ljubavnu dramu, srceparajuce scene, tugu, patnju ili suze zalosnice. Dakle, svi oni koji poznaju psiholoski profil Blizanaca racunaju sa tim da su njihovi osnovni aduti inteligencija, verbalne sposobnosti ili spekulacija, kao i fantasticna snalazljivost u razlicitim okolnostima. Ne treba zaboraviti da tipican Blizanac uvek u svojoj glavi ima razlicite afinitete i interesovanja kada je u pitanju ljubavna tema, odnosno u njihovim mislima gravitiraju razlicite osobe, a u njegovim dzepovima se nalaze neki "tajni spiskovi", i u njihovom imeniku postoje neke "tajne sifre". U svakom slucaju oni uvek imaju dobru alternativu, bez obzira da li je rec o ljubavnoj uvertiri ili o ljubavnom rastanku.

    NA KOJI NACIN SE TREBA UDVARATI OSOBI U ZNAKU BLIZANACA

    Pozeljno je da to cinite na neobican i veoma originalan nacin, ali istovremeno da sacuvate iskrenost, spontanost i licni sarm. Vasa "velika prednost" je - ako posedujete atraktivan izgled, ali to Vam sigurno nece biti dovoljno da zadrzite njihovu paznju.Uz super stas podrazumeva se da posedujete i "dobar glas", a to znaci da se "strogo" ocenjuje i Vas stil izrazavanja. Svakako od Vas se ocekuje i da posedujete dinamicnost, optimizam, leprsavo raspolozenje, kao i zabavljacki karakter, zatim sposobnost za intelektualnim pariranjem i spontanost u izrazavanju. Uostalom zapamtite dobro da kod Blizanaca vazi zlatno pravilo: "slican se slicnom raduje"!

    STA JE ONO STO VAS PARTNER ILI OSOBA KOJA VAM SE UDVARA MORA OBAVEZNO DA ZNA O VAMA

    Vi ste veoma dinamicna, sarmantna, snalazljiva, brza i pokretljiva osoba i ne dozvoljavate da Vas neko drzi na "zlatnoj uzici". Bez obzira da li je rec o ljubavnoj prici ili o neformalnom odnosu, potrebna Vam je nezavisnost, i neki vid psiholoske ili emotivne slobode. Ukoliko Vam se pripisuju osobine kao sto su: neodgovornost, povrsnost, prevrtljivost, neverstvo i slicno, to kod Vas ne izaziva neku narocitu psiholosku patnju ili emotivnu moru, vec pre cudjenje, da taj neko jos uvek nije upoznao - Vas karakter i Vasu pravu prirodu. Ipak, gde se zaista krije "prava istina" to je tesko utvrditi, jer kod Vas postoji "dvojnost prirode" - tako da svaki Blizanac prica svoju pricu i pri tome, deluje veoma uverljivo. U tom smislu, vazno pravilo za Vaseg partnera glasi: "nemojte uzalud trositi svoju energiju u nameri da dokazujete istinu, a narocito nemojte ocekivati veliko priznanje i iskreno pokajanje od Blizanaca".
    Uostalom, zasto bi ste se nadmudrivali sa Blizancima kada su oni vec na samom startu u velikoj prednosti?!
    --------------------------------------------------
    Ihahaaa! Mi ispadosmo neke ljute guje, a Shocker? :wink:

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    pArAdIsE c|tY
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Uostalom, zasto bi ste se nadmudrivali sa Blizancima kada su oni vec na samom startu u velikoj prednosti?!
    Hehe... Koko volim NAS, blizance. Najljepsi znak. Makar nam nikad nije dosadno.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sick-Boy: Ako nisu sve pogodili, fala ti brate, sto si objasnio ovim (da ne recem ćutucima) posjetiocima, ko smo mi

    Ivana-pg: Kako bi bilo da se upoznamo mi, ne ja radi upoznavanja :P nego radi ovoga zlatnog pravila "slican se slicnom raduje"

    Haha najjaci smo bre! :joint:

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola


    Uhhhhh.... opasni su, vec smo o ovome diskutovale....
    bolje onda da ne pocinjemo ponovo... ima tu... svega

    ps
    hocemo horoskop za BIKA
    "U stanju sam da prihvatim vruce i hladno, lepo i ruzno, crno i belo, ali nikad ne mogu da podnesem prosecnost"

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zemlja mojih SNOVA
    Posts
    351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    intruder,zaboravio si pomenuti da vam VODOLIJE najvise odgovaraju
    S-L-O-B-O-D-A :!: :!: :!:

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BIK

    ZENA
    Vrlo je strastvena i romanticna, a da bi ostvarila ljubavno-seksualni vrhunac mora biti potpuno oslobodjena svih predrasuda. Uziva u obilju dobrih uslova, strasti i "vrelih emocija" koje se izrazavaju na direktan nacin.

    MUSKARAC
    On je dobar i potenatan ljubavnik, ume da bude vrlo privlacan i uzbudljiv. Deluje seksi i romanticno, a svoju partnerku obasipa razlicitim neznostima. Medjutim, sklon je odredjenoj vrsti seksualnih preterivanja -- neumerenosti.

    Ljubavni stil
    Izuzetno ste vesti u ljubavnom i seksualnom zavodjenju, sjajno pronalazite nacin da partnerove ruke i usne uvek postavite na "pravo mesto", tj. stil: "stavi pravu stvar na pravo mesto". Uzivate u duzoj predigri, odnosno u potpunosti i silovito se prepustate zadovoljstvu ljubavnog odnosa. Dodiri i strastveni i dugi poljupci Vas narocito uzbudjuju.

    Polozaj
    Vi ste u nekoj pozi na ledjima (zene), a partner Vas je opkoracio, dok za muskarce vazi obrnuta poza (partnerka je na ledjima). Preferirate pozu klecanja, mada su kod Vas dozvoljene sve poze koje Vam pricinjavaju maksimalan uzitak.

    Erogene zone
    Uz primarne seksualne zone, potiljak i vrat.

    Sugestija
    Na seksualne fantazije Vas podsticu: dodiri, neciji provokativni ili erotski izgled, "zabranjeno voce".
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LAV

    ZENA
    Ona je romanticna heroina, energicna i vrlo temperamentna -- po potrebi ume da bude i vrlo nezna. Vrela krv struji njenim venama, ali u "odredjenoj pozi" ume da ostavi i suprotan efekat. Kada se razbuktaju njene strasti prema partneru je vrlo zahtevna, senzualna i velikodusna ljubavnica.

    MUSKARAC
    On je uvek "maco tip" ili "Vitez Lavljeg srca" -- ljubav je njegova velika strast! Zeli u svemu da bude najbolji -- to je njegova preokupacija. Pri tome je vrlo ponosan, strastven, romantican i velikodusan ljubavnik. Svoju partnerku sarmira i zavodi u svakom pogledu, voli da dominira ali takodje dobro brine i stiti svoju ljubavnicu.

    Ljubavni stil
    Na direktan nacin i strastveno izrazavaju svoja osecanja, uzbudjuje ih dodir, pogled, provokativni izgled ili ponasanje. "Seksualni apetit" im je vrlo naglasen, prilicno su izdrzljivi i zahtevni. U ljubavno-seksualnom cinu naizmenicno se smenjuju energicnost i obilje neznosti. Veoma su potentni i lako je "zapaliti" njihove strasti, pri cemu tacno razdvajuju emocije od seksualnih poriva.

    Polozaj
    Onaj u kome sedite naspram svog partnera, sto Vam zatim dozvoljava razlicite varijacije sedecih poza. Narocito Vas uzbudjuju razlicite poze u kojima mozete da ostvarite "seksualnu dominaciju" nad partnerom.

    Erogene zone
    Uz primarne seksualne zone, narocito kicma, bedra i prepone.

    Sugestija
    Na seksualne fantazije Vas podsticu: "vatreni pogledi", iskre koje proizilaze iz necije boje glasa ili pokreta, kao i strastveni poljupci.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •