Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 122

Thread: SEKSUALNI HOROSKOP:

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default SEKSUALNI HOROSKOP:

    Ovan
    Spontani, zavodljivi te vrlo zahtjevni, glavna su obiljezja ovog znaka. Sto se tiCe kreveta, oni su isprobali gotovo sve i zato, ukoliko zavrsite u krevetu s pripadnikom ovog znaka prepustite im ulogu vodje. Ukoliko ste nabasali na zenu Ovna, znajte da ona mora biti gore i da ce vecinu posla obaviti sama. Najbolji seks s Lavovima i Strelcima.

    Bik
    Svima je jasno da cete svakog pravog hedonista najvise uvrijediti ukoliko ga pozurujete. Dakle, predigre i milovanja u trajanju od nekoliko sati. Mazanje kremicama, nadrazivanja svim mogucim umjetnim i prirodnim pomagalima. Sto vise jezika, to bolje, savjetuju astrolozi. Nakon maratonskog uvoda slijedi pseci polozaj. Najbolji seks s Djevicom i Jarcem.

    Blizanci
    Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (pola) im nije strana. Od polozaja idealan je onaj "izmedju", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.

    Rak
    Jedan korak naprijed, dva unazad, tipicno za Rakove. No, kada se napokon odluce za partnera ne znaju ga pustiti. Rakovima najvise odgovaraju uklijesteni polozaji (lotosov polozaj). Osjecaj snazne pripadnosti, bliskosti, topline je zagarantiran. Trebamo li spominjati kontakt ocima i lagani ritam? Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.

    Lav
    Lavovima nista nije neugodno. Ukoliko ste u okrsaju s Lavicom mozete biti sigurni da vam nece muljati oko orgazama. A ako bas hocete da ona dozivi multiple orgazme zauzmite polozaj tzv. ljuljacku. Nakon odredjenog vremena slijedi samozadovoljavanje. Lavice obicno vole prve svrsiti tako da na miru mogu promatrati svog partnera. Ukoliko prezivite ovu vatru, za sljedeceg partnera odaberite Strijelca ili Ovna.

    Djevica
    Buduci da je diskrecija njihov zastitni znak ne pokusavajte nista na javnim mjestima. No, unutar cetiri zida Djevice ce vam vrlo rado pokazati kako barataju rafiniranim prsticima. Ukoliko ste sa zenskim pripadnikom znaka dajte joj da vam sjedne u krilo i pretvori se u malu curicu. No, ne budite sebicni. Ponekad joj pomognite tako da mrdnete vase tjelo. Savjetujemo vam da uskladite trenutak postizanja orgazma. Najbolji seks sa Bikom i Jarcem.

    Vaga
    Seks na brzaka njima ne dolazi u obzir buduci da ih takvi napadi cesto bacaju iz ravnoteze. A kako pripadnici ovog znaka obozavaju totalno sjedinjenje, idealan polozaj je onaj u kojem zena Vaga obavija muškarcu noge oko vrata. Ne zaboravite na kraju nagraditi vasu Vagu (sto je toliko dugo izdrzala u tom polozaju) romanticnim gestama. Najbolji seks s Blizancima i Vodenjakom.

    Skropion
    Umjetnost je seks, a Skorpioni su Picassova djeca. Nema toga sto njima nece pasti na pamet. Sto se polozaja tice anakonda je njihov favorit. On lezi na ledjima, a ona na njemu, i to u suprotnom smjeru. Nakon oralnog stimuliranja slijedi seksualno sjedinjenje. Naravno, on joj pri tome stimulira klitoris. Najbolji partneri Ribe i Rakovi.

    Strijelac
    Oni ne znaju za konvencije i nikada ne cine ono sto se od njih ocekuje. Bilo da je rijec o seksu u moru, planinama, javnom mjestu. Stovise, osjecaj da Cine nesto zabranjeno samo im pumpa krv tamo gdje treba. Od polozaja najidealniji su oni na stojecki, s tim da je partnerica okrenuta muskarcu ledjima. Najbolji partneri za isprobavanje Ovan i Lav te svi oni nepoznati pojedinci na koje se Strijelci slucajno popiknu u lovu na seks.

    Jarac
    Seks kao igra moci, dominacija njima je nepoznanica. Ukoliko zelite iz njih izvuci najvecu kolicinu putenosti, zapocnite igru vrlo lezerno, pomalo nevino i zabavno. Nakon valjanja po jastucima, skakljanja osjetljivih djelova tijela predlazemo da zauzmete odgovarajuci položaj. Pripadnici ovog znaka nisu nikad culi da seks ima neke veze s igrom moci, dominantnim ulogama. Svako malo mijenjajte ritam. Najbolji seks s Djevicom i Bikom.

    Vodenjak
    Dok ih ne osvojite, cinice vam se da imate posla s ledenim kraljicama/kraljevima. No, nakon sto ih uspijete otopiti pripremite se za najteze akrobacije i nemoguce polozaje. Ekstravagantni Vodenjaci obozavaju recimo da muskarac stoji prislonjen na zid i drzi partnericu (kao kapljicu vode) u rukama. Najbolje bi bilo da jos uza sve to sapucete partneru na uho najgore pervezarije. Na kraju igre nemojte se zacuditi ako uspijete ocjediti posteljinu. Najbolji partneri Blizanci i Vage.

    Ribe
    Znaju te Ribe kako funkcionira najmanji zivac na vasem tjelu. No, da biste se bacilli s njima u bazen morate biti partner/ica iz snova. Ukoliko ste odabrani, najbolje ce biti da odmah zauzmete polozaj delfina koji garantira seksualnu intimnost i dovoljnu kolicinu romantike. Glavni moto kojeg se valja drzati: Sve tece, sve klizi. Dok partner prodire u Ribu bocno, najbolje bi bilo da jos povremeno dodiruje njene grudi i klitoris. Najbolji partneri za Ribe sva morska bica: Rakovi i Skorpioni.

    hmm..ovo za vodoliju je definitivno tachno, a nikako da isprobam
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Lav
    Lavovima nista nije neugodno. Ukoliko ste u okrsaju s Lavicom mozete biti sigurni da vam nece muljati oko orgazama. A ako bas hocete da ona dozivi multiple orgazme zauzmite polozaj tzv. ljuljacku. Nakon odredjenog vremena slijedi samozadovoljavanje. Lavice obicno vole prve svrsiti tako da na miru mogu promatrati svog partnera. Ukoliko prezivite ovu vatru, za sljedeceg partnera odaberite Strijelca ili Ovna.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    da ako se javi koja Vaga 8)

    Vodenjak
    Dok ih ne osvojite, cinice vam se da imate posla s ledenim kraljicama/kraljevima. No, nakon sto ih uspijete otopiti pripremite se za najteze akrobacije i nemoguce polozaje. Ekstravagantni Vodenjaci obozavaju recimo da muskarac stoji prislonjen na zid i drzi partnericu (kao kapljicu vode) u rukama. Najbolje bi bilo da jos uza sve to sapucete partneru na uho najgore pervezarije. Na kraju igre nemojte se zacuditi ako uspijete ocjediti posteljinu. Najbolji partneri Blizanci i Vage.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako su perverzne ovo vodolije! ja sam vaga
    ...evo nista a ti?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA


    Strijelac
    Oni ne znaju za konvencije i nikada ne cine ono sto se od njih ocekuje. Bilo da je rijec o seksu u moru, planinama, javnom mjestu. Stovise, osjecaj da Cine nesto zabranjeno samo im pumpa krv tamo gdje treba. Od polozaja najidealniji su oni na stojecki, s tim da je partnerica okrenuta muskarcu ledjima. Najbolji partneri za isprobavanje Ovan i Lav te svi oni nepoznati pojedinci na koje se Strijelci slucajno popiknu u lovu na seks.

    hahahaahhah.......jesi vidjela da se slazhe sa svakim mojim postom, i za javna mjesta i za pozu....pa stvarno je genijalan ovaj horoskop

    E sad za partnere, neshto nisam imala ni ovna ni lava...pffffff
    Strijelac je moj najbolji
    Vaga
    Vodolija
    Isprobano i ......

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad nisam bio sa Ribicom i Racicom...
    Ali Bikice, Vodenjakica, Skorpionka, Djevica, Ovnica... i tako dalje i blize. Eh!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA

    Djevica
    Buduci da je diskrecija njihov zastitni znak ne pokusavajte nista na javnim mjestima. No, unutar cetiri zida Djevice ce vam vrlo rado pokazati kako barataju rafiniranim prsticima. Ukoliko ste sa zenskim pripadnikom znaka dajte joj da vam sjedne u krilo i pretvori se u malu curicu. No, ne budite sebicni. Ponekad joj pomognite tako da mrdnete vase tjelo. Savjetujemo vam da uskladite trenutak postizanja orgazma. Najbolji seks sa Bikom i Jarcem.
    8) 8) :!: sad ima tu dosta toga sto bi trebalo dodat no...... :arrow:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA

    Blizanci
    Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (pola) im nije strana. Od polozaja idealan je onaj "izmedju", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.


  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Rak
    Jedan korak naprijed, dva unazad, tipicno za Rakove. No, kada se napokon odluce za partnera ne znaju ga pustiti. Rakovima najvise odgovaraju uklijesteni polozaji (lotosov polozaj). Osjecaj snazne pripadnosti, bliskosti, topline je zagarantiran. Trebamo li spominjati kontakt ocima i lagani ritam? Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.

    Bogami su u pravu za ovo 8)
    Io ci credo!

    Welcome



  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    pArAdIsE c|tY
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Blizanci
    Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (pola) im nije strana. Od polozaja idealan je onaj "izmedju", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.
    Mmm... /me blizanac... Njamiiii!!! Jos ako je neka Riba u pitanju... Mmmm... :oops:

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me Ovca mislim ovan :wink:
    Opet ja, epaaa ne mogu mi nista ...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me jarac i nista mi ne pogodi ovaj horoskop. :?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me je naprijed strijelac, a pozadi djevica
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me lavica
    Shto cu mojom ribom(dragi mi je riba da ne mislite...:P)?Da je smjestim u akvarijum koji bi trebalo prethodno fino napuniti...vodom?
    Eh kako sam kreativna
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    indi ti si lavica...ja sam lav!! :P

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zar ne vidje u horoskop da lav i lavica ne idu zajedno

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema weze...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    [color=blue]


    Skropion
    Umjetnost je seks, a Skorpioni su Picassova djeca. Nema toga sto njima nece pasti na pamet. Sto se polozaja tice anakonda je njihov favorit. On lezi na ledjima, a ona na njemu, i to u suprotnom smjeru. Nakon oralnog stimuliranja slijedi seksualno sjedinjenje. Naravno, on joj pri tome stimulira klitoris. Najbolji partneri Ribe i Rakovi.
    zna ovaj horoskop ponekad i da pogodi :twisted:
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Blizanci
    ...Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge...
    Hehehe...

  20. #20
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    venera
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me rak dragi mi riba i sve su mi pogodili..... stvarno divnooo!!!
    ...non c'č una cosa che non ricordi noi
    in questa casa perduta ormai
    mentre la neve va giů
    č quasi Natale e tu non ci sei piů...

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    MOJA JE OSVETA,JA CU VRATITI!!!!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: SEKSUALNI HOROSKOP:

    Quote Originally Posted by KRKNA

    Blizanci
    Znate kakvi su, ne mozete ih uloviti ni za glavu ni za rep. Najvise im odgovara maskiranje, a ni izmjena uloga (pola) im nije strana. Od polozaja idealan je onaj "izmedju", tj. na boku. Nemojte se zacuditi ako se s ovim znakom tako spetljate da vise ne znate gdje su vam noge. Sto se tice ritma ne pretjerujte u izmjenama. Najbolje je lagano ljuljuskanje. Najbolji seks sa Skorpionom i Ribama.


    Najjaci smo, samo ovaj horoskop i nije bas tacan 8)
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  22. #22
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    iza coska, pa lijevo
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me ovan, podznak skorpija. sex kao kroz maglu. ka da mi je drug prica
    ko pijan? kakav sank?

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li vjerujete u to da kada je jedan horoskopski znak vatren,a drugi voden...da je to losha kombinacija?
    Bash me interesuje da li samim saznanjem shta je horoskopu stvarate sliku u glavi kako bi izgledao sex sa njim/njom...?I one predrasude tipa:Ma,nikad se nisam slagala sa npr. bikovima u krevetu i slichno...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ti reklo bi se imas iskustva sa svim postojecim horoskopima u krevetu mislim a?..pa dobro..samo polako...sa andjelima samo.... 8) :arrow:

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na osnovu chega si to zakljuchio molim Te?Ipak...drago mi je da tako "ucheno" djelujem dok pishem,uvijek sam bila jacha na djelima...
    A za tempo...pusti da sama odlichim...
    Pa~pa
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •