Page 464 of 470 FirstFirst ... 364414454460461462463464465466467468 ... LastLast
Results 11,576 to 11,600 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #11576
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A varvari pokrali od Grobara i Cigana, koji su mahom uzeli melodije grčkih grupa (a čini mi se da su varvari pjevali: Mi smo varvari najjači smo najjači) -.- Ako nekim slučajem misliš na: Mi smo jaki kao konji, mi smo bijesni kao psi... To je pjesma Nikšićkog benda i veze s varvarima nema...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  2. #11577
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Pa i himna Buducnosti je ukradena..

  3. #11578
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  4. #11579
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Da bi se sprijecilo zvizdanje pojedinaca himne, poceta je himna Buducnosti, kako bi svi srecni bili. Drzavne himne idu samo na finale kupa, tako da je nemoguce doci do tog scenarija koji spominjes. Jes da nije slicnost, ali pjevamo i kad ide himna Evropske Rukometne Federacije, kad igraju rukometasice, tako da nije slucaj samo sa drzavnom himnom,
    nepostovanje drzavne himne u svakom slucaju, zamisli sada kad bude utakmica protiv Ukrajine pocnu nasu himnu da pjeva citav stadion. ili ono kad su kosarkasi gostovali u Moracu, da se pjevala nasa himna da neko ne bi zvizdao. bili se onda reklo to je bilo da se ne zvizdi ili bi bio skandal. ne mislim licno na tebe nista ovdje nego u opsteno na te apoliticne navijace
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #11580
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Dobro je momci izopustajte se ionako 16 ljudi prati ovu ligu a mi cemo i dalje da se ponasamo kako mi ocemo ili kako vi kazete Srbujemo na nasu tribinu nemojte to da vas pogadja.A ima ko i dje raspravit ove ''navijacke'' teme a da to nije CDM tako da nastavite ako imate kakvu fotkicu izbacit ili klip a za ostalo se ima ko dogovarat.

  6. #11581
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Da vratimo temu na pravi put ovom prelijepom bakljadom Ninjasa i njegovih drugara.


  7. #11582
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Evo opet neredi u Bg, na mecu Partizana i Suboticana, navijaci iz Subotice u glavu pogodili bakljom dijete koje nema preko 13 godina , e tuge tuzne


    Ovo neka nam je nauk , kako je krenulo nebih se cudio i kod nas slicno uskoro da se desi...

  8. #11583
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Dobro je momci izopustajte se ionako 16 ljudi prati ovu ligu a mi cemo i dalje da se ponasamo kako mi ocemo ili kako vi kazete Srbujemo na nasu tribinu nemojte to da vas pogadja.A ima ko i dje raspravit ove ''navijacke'' teme a da to nije CDM tako da nastavite ako imate kakvu fotkicu izbacit ili klip a za ostalo se ima ko dogovarat.
    niko nije rekao da se tamo srbuje samo da se nije postovala himna CG a navodno je apoliticna navijacka grupa. vi se ponasajte kako hocete ali ne mozes nam uzeti pravo da komentarisemo vase ponasanje, isto je to javno ponasanje. a to za ostalo se ima ko dogovarat , da ima davno bi se dogovorili i ne bi se ovo desavalo.
    koliko god je to tebi bezbacajno ja isto mislim da nije, nikad ne vidjeh navijace iz bilo kojeg kluba u bilo kojoj zemlji da su se tako ophodili prema himni iz koje su zemlje. kao da su joj zvizdali, nema razlike uizmedju to dvoje. zamisli samo da grobari i delije pjevaju pjesme kad se izvodi himna Srb, pa ovdje bi polovina skocilo po njima a ne gore
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #11584
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ziva ti je to istina.

    Evo i video ove frke na JNA ovi indijanci od Marinaca bacali topovske medju ove simpatizere.

  10. #11585
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    111
    Thanked in
    48 Posts

    Default



    Grobari, Cigani, Fapovci i Invalidi juce protiv Buducnosti.
    Slazem se.

  11. #11586
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Cigana je u svakom slučaju bilo...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  12. #11587
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    111
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Dobar si, Nano, a? Cime se bavis ?
    Slazem se.

  13. #11588
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PA, ne bi bilo prvi put da se iz vaseg kopa izdvajaju oni sto se pitaju Dje Li Je da gledaju, mrko, Varvare , samo sto nam ovaj put zabranise dolazak pa se nisu izdvajali! Neka El Ninho, vidjeli smo ih svaki put kad smo posli tamo tako da se mOOSH "salit" do prekosjutra!

  14. #11589
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    PA, ne bi bilo prvi put da se iz vaseg kopa izdvajaju oni sto se pitaju Dje Li Je da gledaju, mrko, Varvare , samo sto nam ovaj put zabranise dolazak pa se nisu izdvajali! Neka El Ninho, vidjeli smo ih svaki put kad smo posli tamo tako da se mOOSH "salit" do prekosjutra!
    Tako nekako. NA istu tribinu cijeli zivot, kad god dodjemo... Nikad frke nismo imali s Vojvodama (osim ono ceranje citave tribine rpije par godina) vec non stop neko prepucavanje sa Niksickim gavrosima i kopachima.
    Намјерно Другачији...

  15. #11590
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    nepostovanje drzavne himne u svakom slucaju, zamisli sada kad bude utakmica protiv Ukrajine pocnu nasu himnu da pjeva citav stadion. ili ono kad su kosarkasi gostovali u Moracu, da se pjevala nasa himna da neko ne bi zvizdao. bili se onda reklo to je bilo da se ne zvizdi ili bi bio skandal. ne mislim licno na tebe nista ovdje nego u opsteno na te apoliticne navijace
    Pa isto to se radi na utakmicama reprezentacije. Svaki put sa tribine cujes makar 5-6 ljudi koji krenu sa zvizdukom, i onda cio stadion pocinje sa aplauzom, sto je preraslo vise u gadost. Sta vise aplauz tokom himne ti je isto jedan vid nepostovanja intoniranja himne. Zna se kako se postuje himna, ako vec oce da se ispostuje.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  16. #11591
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,972
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    Pa te koji pocnu da zvizde opalit im samar i eto....
    Masu ljudi ne ide u Varvare vise bas zbog te 'apoliticnosti' ...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

  17. #11592
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Pa isto to se radi na utakmicama reprezentacije. Svaki put sa tribine cujes makar 5-6 ljudi koji krenu sa zvizdukom, i onda cio stadion pocinje sa aplauzom, sto je preraslo vise u gadost. Sta vise aplauz tokom himne ti je isto jedan vid nepostovanja intoniranja himne. Zna se kako se postuje himna, ako vec oce da se ispostuje.
    Pa kad ne mogu da zvižde onda gađu petardama golmana, bačaju sve i svašta na protivničke igrače i nadaju se dako nas više izbače iz kvalifikacije, jel?

  18. #11593
    Join Date
    May 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oj, svijetla majska zoro, majko naša Crna Goroo, sinovi smo tvog stijenja....:applouse: :applouse:


    :boxing:

  19. #11594
    Join Date
    May 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Pazite kako se raskubaju ove njuške sa ovom mrežom... ahahaha

  20. #11595
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  21. #11596
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Tako nekako. NA istu tribinu cijeli zivot, kad god dodjemo... Nikad frke nismo imali s Vojvodama (osim ono ceranje citave tribine rpije par godina) vec non stop neko prepucavanje sa Niksickim gavrosima i kopachima.
    Da, specijalnost vam je da gadjete kamenjima dok se krijete iza policije ( Fapovce prosle godine, Vojvode prije kosarke, 30+ na utakmici sa Poljskom ). Kao sto vec rekoh, Varvari su jedina ozbiljna navijacka grupa, ali samo budale , koje nemaju pepela na muda, mogu da racunaju GADJANJE KAMENJIMA kao navijacku pobjedu. Daj, brate, ocete li se jednom pobit sa nekim? Evo sad na zeljeznickoj kad je bila "Frka", gadjali ste se kamenjima i bakljama i razdvojila su vas 3 prasinara ( ne mogu da vjerujem da su specijalci dosli poslije 10 minuta ) . Je li idje bilo FIST FIGHTA otkad traje ova crnogorska liga, a da to nije bilo 10 na 1 ? NE DA JA ZNAM.
    Last edited by Sandor Kolar; 27-05-13 at 21:05.

  22. #11597
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,985
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    111
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Ne znam procita li ko danas na CDM, evo ne mogu sad da otvorim... Procesuirano 13 osoba zbog NEREDA na utakmici Sutjeska-Buducnost.

    Rak!
    Slazem se.

  23. #11598
    Join Date
    May 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Da, specijalnost vam je da gadjete kamenjima dok se krijete iza policije ( Fapovce prosle godine, Vojvode prije kosarke, 30+ na utakmici sa Poljskom ). Kao sto vec rekoh, Varvari su jedina ozbiljna navijacka grupa, ali samo budale , koje nemaju pepela na muda, mogu da racunaju GADJANJE KAMENJIMA kao navijacku pobjedu. Daj, brate, ocete li se jednom pobit sa nekim? Evo sad na zeljeznickoj kad je bila "Frka", gadjali ste se kamenjima i bakljama i razdvojila su vas 3 prasinara ( ne mogu da vjerujem da su specijalci dosli poslije 10 minuta ) . Je li idje bilo FIST FIGHTA otkad traje ova crnogorska liga, a da to nije bilo 10 na 1 ? NE DA JA ZNAM.
    Nećeš ni znat, dok god budeš iz fotelje i CDM-a pratio dešavanja.

  24. #11599
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    svih 13 radi koriscenja baklji i svih iz niksica

    http://portal24.me/procesuirano-13-l...nost-sutjeska/


  25. #11600
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Uh Sandore toliko ispisa taman da se vidi koliko si u toku i koliko ne znas.Ne ocekujes valjda da na forum procitas te stvari o kojima pricas.

Page 464 of 470 FirstFirst ... 364414454460461462463464465466467468 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •