Page 447 of 470 FirstFirst ... 347397437443444445446447448449450451457 ... LastLast
Results 11,151 to 11,175 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #11151
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Ova bakljada jedina dobra stvar ostalo samo nek su zdrao.Mogli su vece zvucnike nabavit da jedno po trebine zauzmu,neka nisu pjesmu Torcide ukrali i boke juniors svo vrijeme galili
    Dobro ukapirali smo da mrzis Varvare Buducnost i Podgoricu ali nema potrebe za tolikom mrznjom predobro je bilo na sjever ...


  2. #11152
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ovo ce prepricavati,ko nije bio ne zna sta je propustio
    Neka nam je srecan rodjendan Varvari!!!

  3. #11153
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post
    Dobro ukapirali smo da mrzis Varvare Buducnost i Podgoricu ali nema potrebe za tolikom mrznjom predobro je bilo na sjever ...
    Ne mrzim samo govorim cinjenice Mogli ste se jos pobit medjusobno da pokazete kolike ste seljaci,barem 70% vas
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  4. #11154
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  5. #11155
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Ne mrzim samo govorim cinjenice Mogli ste se jos pobit medjusobno da pokazete kolike ste seljaci,barem 70% vas
    moglo je doc' 10000 ljudi, bit masu bolje navijanje, ali bi se opet nasao neki ovakav pochko da prdinja nesto. ajde jadan, izadji iz kuce, prosetaj malo, druzi se sa ljudima, nije forum i kompjuter sve u zivot.

  6. #11156
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

  7. #11157
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    zato sto mi je preko kurca nekih kvazi podgoricana sto pljuju po momcima koji se bore za nesto i rade nesto kako valja,eo svako ce se slozit da je dan cio bio idealan bez ijednog propusta,ali se mora nac neko da pljuje tuda


  8. #11158
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Vi radite nesto? Ne prdite da vas zamolim.Koji to navijaci pozivaju oglase daju da se dodje na utakmicu? Da babu dovedem da va vise bude da se napune tribine? Da ste pravi ne bi krali pjesme ritam sve sto imate kradete.30 posto vas su sminkice cisto dosli da se za fb slikaju,sa bakljom wow.Na utakmice repke dolazite u majice buducnosti(toliko o tome),na te iste ocete samo da se pobijete sa Niksicanima (vrh je to).Nabacili neke bijesne zvucnike tamo da njih nije bilo i vodje(koji ima brutalan glas) ne bi se culi do Zapada.Ima tu dobrih momaka al vecina je GG.
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  9. #11159
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    463
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

  10. #11160
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto da se kaze nego vrhunski je bilo,bravo za sve koji su bili...

  11. #11161
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Stvarno bravo za sve bez ijednog ispada i masu ljudi doslo stvarno ispostvali svi odlicno!!!

  12. #11162
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default



    uh


  13. #11163
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ne navijam za Buducnost, ali moram skinuti kapu Varvarima za ovo danas.
    Svaka vam cast...

  14. #11164
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default


    Delije na vaterpolo derbiju

  15. #11165
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default


  16. #11166
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    ahahahaha umijete li vi (ovi nasi) da ponekad iskulirate ove palapregicare sto odje pisu? Momak se iscimao, dosao da nas gleda da ddrka malo, bio znatizeljan, ujedno ispratio Buducnost za koju ne navija. Vidite li sav kompleks doticnog. Pustite ga tamo i uzivajte u ovome sto ste napravili. Ovo je veliki uspjeh za nas. Toliko starih faca, toliko srece i veselja, pozitivne atmosfere, ljubavi...to nikakva budala sad ne moze da unisti. Ne raspravlajte sa nikim, jednostavno uzivajte.
    Bravo jos jednom za sve koji su bili!!!
    Eo ti kao veliki,stariji i mudri forum varvar molim te objasni mi samo ovo.Zasto ste ukrali pjesmu od Torcide?
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  17. #11167
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  18. #11168
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by podgoricko-dijete View Post


    uh
    Mislim da je ovo dokaz da se Varvari ne raspadaju,kako je najavljivano ranije!
    Bilo je mnogo lijepo vidjeti ekipu na celu sa Senjom,Batom,Doktorom i jos 30ak ostalih koji imaju po 40/50+ kako grme sa momcima koji su sve ovo organizovali ovako kakoizgleda...
    Mnogo zaboravljenih glava danas u kopu...marketing je ipak dao doprinos svemu tome.
    Falilo je jos ljudi,falilo je jos par stvarcica koje nismo uspjeli da odradimo za proslavu...ali dobro,da ne kupimo go.na.
    Srecan jubilej braci i svim navijacima Buducnosti!

    P.S. Da pohvalim igrace Grblja koji su dosli na pocetku direktno ispod tribine da nas aplauzom pozdrave i zadrzali su se koji sekund,kao da su nasi fudbaleri! Jeza! I da, cestitke su stigle iz jos par CG klubova...
    Idemo dalje...
    Намјерно Другачији...

  19. #11169
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    P.S. Da pohvalim igrace Grblja koji su dosli na pocetku direktno ispod tribine da nas aplauzom pozdrave i zadrzali su se koji sekund,kao da su nasi fudbaleri! Jeza! I da, cestitke su stigle iz jos par CG klubova...
    Idemo dalje...
    Opa, ovo čudi, ali se i ja naježih kad pročitah sad ovo.
    Svaka čast!
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #11170
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cus 25 godina, odakle im to , od kad ganciji idu na tribene od tad ja brojim godine varvara,idu po Koniku i regrutuju Cigane za 5eur po utakmici. Dno dna haha. 25 godina a 500 ih nije bilo. Danas prolaze centrom ,ja idem s drugom i neki sa piskavim glasom mi daje neki faljer , a ja mu ladno kazem a pusti me kralju sa bravarima i vasem preseravanju, samo je uzeo nazad flajer i nije pisnuo, eto o vasem uticaju haha. Kuku kad samo pomislim da neko moze da gubi zivot na varvare i to preseravanje da klice i pjeva ljudima koji su posle utakmice niko i nista, idu u grad,piju . Cak mi je jedan igrac Buducnosti rekao na jednu slavu za Varvare "a to su jedne budale , to je kada ja okupim navijace da navijaju za moju babu"
    Izvinite na ovim rijecima ali tako je. Vi ste veliki komplesasi ovoga grada. Podgorica ce oduvjek ostati crno-bela ili crveno-bela , postujem i jedne i druge. Ali proseravanje ne postujem , ovamo idu na utakmice a cetvrtkom gledaju Ligu Evrope
    Ja se nikad ne bih spustao na takav nivo da navijam i dajem glas za nekog nize klase , jer ko je u zivotu cuo za nekog igraca Buducnosti. Smradovi obicnu koji ne vrijede centa na Evropskom trzistu.
    Rukometasice postujem,ali i tu su dali pare da dodju tog trofeja,ali u fudbal nikome ni na pamet ne pada da centa da na te nade raspale . Neko iz gimnazije dodje u Buducnost, stric ga pogura a vi mu klicete i pjevate . Katastrofa, Bravari pravi haha. Sad ce Safra da salje nagativne reputacije, covjek je pun safre sto mu voljeni klub nije profesionalni vec samo polu-amaterski. P.S jedan igrac Buducnosti radi kao Sekjuriti u pauzi treninga i meceva HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH
    ---Chelsea Fc---

  21. #11171
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Greote...

  22. #11172
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Cus 25 godina, odakle im to , od kad ganciji idu na tribene od tad ja brojim godine varvara,idu po Koniku i regrutuju Cigane za 5eur po utakmici. Dno dna haha. 25 godina a 500 ih nije bilo. Danas prolaze centrom ,ja idem s drugom i neki sa piskavim glasom mi daje neki faljer , a ja mu ladno kazem a pusti me kralju sa bravarima i vasem preseravanju, samo je uzeo nazad flajer i nije pisnuo, eto o vasem uticaju haha. Kuku kad samo pomislim da neko moze da gubi zivot na varvare i to preseravanje da klice i pjeva ljudima koji su posle utakmice niko i nista, idu u grad,piju . Cak mi je jedan igrac Buducnosti rekao na jednu slavu za Varvare "a to su jedne budale , to je kada ja okupim navijace da navijaju za moju babu"
    Izvinite na ovim rijecima ali tako je. Vi ste veliki komplesasi ovoga grada. Podgorica ce oduvjek ostati crno-bela ili crveno-bela , postujem i jedne i druge. Ali proseravanje ne postujem , ovamo idu na utakmice a cetvrtkom gledaju Ligu Evrope
    Ja se nikad ne bih spustao na takav nivo da navijam i dajem glas za nekog nize klase , jer ko je u zivotu cuo za nekog igraca Buducnosti.
    Smradovi obicnu koji ne vrijede centa na Evropskom trzistu.
    Rukometasice postujem,ali i tu su dali pare da dodju tog trofeja,ali u fudbal nikome ni na pamet ne pada da centa da na te nade raspale . Neko iz gimnazije dodje u Buducnost, stric ga pogura a vi mu klicete i pjevate . Katastrofa, Bravari pravi haha. Sad ce Safra da salje nagativne reputacije, covjek je pun safre sto mu voljeni klub nije profesionalni vec samo polu-amaterski. P.S jedan igrac Buducnosti radi kao Sekjuriti u pauzi treninga i meceva HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH

    E moj brate, kako ti ne kapiras neke stvari to je strasno. NE NAVIJAS TI ZA IGRACE BUDUCNOSTI, VEC ZA BUDUCNOST ! Ja cu navijat za Partizan pa makar ga vodili djuric i kompanija, jer ja volim PARTIZAN, a ne taksistu koji sjedi u fotelju i dovodi razne igrace i sklapa pare prodajuci najbolje igrace. Al vidim ja brate da ne kapiras ti neke stvari, to si dokaza samo ovom jednom recenicom. Taj igrac BUDUCNOSTI koji je to rekao treba da ga je SRAMOTA, jer ti momci svake subote/nedelje idu po crnogorskih pasnjaka da bi mrsio muda po terenu i izigrava neko ludilo.


    Varvari, srecan rodjendan i fino je bilo sinoc. Dobra brojka, fino bi bilo kad bi bar pola onih ljudi od juce doslo na sledecu utakmicu. Dobra koreografija na pocetku sa dimovima, posle baklje fino je izgledalo. Samo ne znam grijesim li ali ovo nisu one iste baklje sa proslave titule one su mi djelovale jace nekako? Ovo su crvene one male ka topovski udari, ne znam kakve su bili tad al su mi se cinjele jace.

    I moram najjacu scenu bar po meni. Spremaju se za bakljadu naslozili se dolje na tribinu na sipku, ovi gore na galeriju i polako pocinje i vidis momka dolje na tribinu na ogradu se popeo, stavio fantomku, mase rukama izigrava nesto i pocinje bakljada ne umije baklju da upali i posle isti i tu neko oko njega pale trans the avetinje :S


    Sve u svemu cestitke
    Para vrti dje burgija neće.

  23. #11173
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro rece masinac.Ko je ikad cuo za igrace Buducnosti kao npr za mijatovica i savicevica.Đe culi druze.

  24. #11174
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Masinac kakve gluposti strasno

  25. #11175
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Salio sam se ljudi,sto se primate
    ---Chelsea Fc---

Page 447 of 470 FirstFirst ... 347397437443444445446447448449450451457 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •