Page 439 of 470 FirstFirst ... 339389429435436437438439440441442443449 ... LastLast
Results 10,951 to 10,975 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #10951
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Naravno da neće niđe biti snimka na kojem policija bije navijače. Jedino toga može biti na snimku Varvara, jer ih snima kamera svaki meč. U to se nadam.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  2. #10952
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Po meni je policija potpuno ispravno postupila sto je obje grupe izbacila. Mozda je bila gruba, ali ta odluka je bila u interesu obje grupe.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  3. #10953
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sinoc snimak da vidim, vidim ja od pocetka pustili, e reko taman da vidim ovako na TV sto su cinjeli, kad TRT kad je trebalo da se vidi kako gaze narod, reklame pa pocetak utakmice posle toga i naravno nista se nije vidjelo.


    @kvarni Vjerovatno je bilo i u interesu one djevojke da je onesvijeste, al nije ona toga svjesna jos. Isto je u interesu onoga momka da mu slome nogu, al nije on jos svjestan toga...
    Para vrti dje burgija neće.

  4. #10954
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by useruseruser View Post
    Meni se sve cini da ne bi bila kriva policija da su Grobari zapoceli i uletjeli u teren. Cini mi se da bi potpuno druga prica bila.
    A na temu navijanja za klub van svog grada/drzave sam diskutovao sa toliko ljudi, da ne znam da li ima smisla i sa kim vise da to pominjem.
    Govorim kao CRNOGORAC koji navija za PARTIZAN.
    bravo bravo bravo.
    a od zvoncice stvarno nisam ovo ocekivao. pa zamisli samo da igraju zabjelo i buducnost u kupu. i dodju navijaci zabjela da navijaju. za koga ce? za buducnost, zato sto su iz toga grada?! nemoj mi reci samo da to nije isto. mene je pokojni djed od trece godine naucio ko je i sta je partizan. i evo poslije 30 godina navijam za isti tim i u bocanju i u kosarci i u svakom sportu. i nemam nista protiv buducnosti, hajduka, olimpije, vardara, juventusa, ... samo volim partizan. zasto ja po defaultu da navijam za buducnost/zabjelo/... zato sto sam ja odavde???!!! sta mi je to buducnost ili ko vec pruzila da navijam za njih?! a partizan jeste. i rezultatski i sjecanjima na svaku utakmici raznih sportova kojima sam priustvovao kao navijac. ne samo u podgorici. nisam ja od ovih grobara sto huliganisu. ali sam cesto na tribinama po pg i bg. e, sad mozda ce i meni buducnost biti mila ako I moj mali zaigra tamo, ali opet cu navijati za partizan ako bude igrao protiv njih, i sto je najvaznije necu nikome govoriti da treba za ove ili za one da navija zbog ovog ili onog. jer normalni navijac navija srcem a ne interesom zbog ovog ili onog.

  5. #10955
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na prvom mjestu zasto djevojka izigrava huligana ? Totalno je za ocekivat da ce da je iznose kao badnjak iz sale u slucaju tuce, pa drugi put neka sjedne po sredini kao ostali normalni narod. A sto se tice ove price za navijace.. jeste,svi sinoc sto su bili da navijaju za partizan su se preselili.. iz beograda u pg hahaha kakve su to price. Pola ih nije dalje bilo od biocha ! Nego neka ljudi navijaju za koga oce to mi je ok, ali ne mozes da zelis zlo timu iz svog grada pa ne moras navijati. to je jednostavno neprirodno . gade mi se ljudi koji sve mrze podgoricu a ne mozes ih puskom iscerat odavde

  6. #10956
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Prvenstveno propust organizacije imati u malom prostoru dvije navijačke grupe a ne ograditi ih policijom je totalna glupost.One likove koji su špartali po terenu fino uslikati i zabraniti im pristup sportskim događajima jedno 5 godina pa neka izgiravaju huligane ispred ulaza.Naravno policija je jedva dočekala razlog da razvali nekog ali mislim jel neko stvarno očekivao nešto drugo od nje.I na kraju ja volim Budućnost kao najveći crnogorski sportski kolektiv ali navijam za Zabjelo i vjerovatno bi navijao da Zabjelo pobijedi u međusobnom duelu a u svim ostalim mečevima za Budućnost, sva ova priča da svi moraju navijati za Budućnost je nepotrebna ovaj grad ima još klubova.Od onih navijača Partizana mislim da ni deset posto njih nije bilo iz Podgorice tako da ta priča takođe ne stoji.
    Last edited by goldfinger; 22-10-12 at 07:47.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #10957
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda me iritirala ta fascinacija beogradksim vecitim rivalima. Ajde druze ako ti imas 30-40 godina pa znas za partizan i zvezdu jos iz juge neka je tebe srecno ali momci od 15-20 kusur godina koji navijaju za ove beogradske timeove optereceni su njima a beograd su samo na sliku vidjeli pa to su izrodi prvoklasni.
    Sto je problem,je li vam malo buducnost a ovi velikani beograski u fazi raspadanja e oni vas ispunjavaju i sve su vam na svijet. Ne ide to ljudi, ne ide. Niti su partizan i zvezda evropski timovi milan barsa mancester a nisu vise ni domaci. sta imate vi koji ***** da navijate za njih fuksice jdne navijacke.Tim iz svoga grada bre.
    To je klasican komleks manje vrijednosti i cuvena ovdasnja fascinacija drugim tudjim centrima citaj beogradom. Dosta ljudi i dalje misli da je bg centar sveta bio je gore 7 dana kod tetke i uspio je u zivotu.Otvorite oci komsije.sugradjani.SInoc u kafanu vise ljudi interesuje kakoje partizan prosa nego buducnost pa ***** vammater bre.

  8. #10958
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Vidim svi ovdje pitaju @zvoncicu za lokalne timove,ja koliko vidim ona nije nidje pomenula Grbalj,Lovcen,Gorstak,Otrant,Celik,Sutjesku,Decic, Petrovac.... nego klub iz druge drzave.
    Mozes simpatisati neki klub iz druge drzave,ali da navijas za njega protiv kluba iz svoje drzave malo je bolesno,ali mi smo bolestan narod svakako.

    Ma sjatilo se u ovu Podgoricu svakakvog sljama nazalost.
    Budućnost

  9. #10959
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jovan081 View Post
    Vazda me iritirala ta fascinacija beogradksim vecitim rivalima. Ajde druze ako ti imas 30-40 godina pa znas za partizan i zvezdu jos iz juge neka je tebe srecno ali momci od 15-20 kusur godina koji navijaju za ove beogradske timeove optereceni su njima a beograd su samo na sliku vidjeli pa to su izrodi prvoklasni.
    Sto je problem,je li vam malo buducnost a ovi velikani beograski u fazi raspadanja e oni vas ispunjavaju i sve su vam na svijet. Ne ide to ljudi, ne ide. Niti su partizan i zvezda evropski timovi milan barsa mancester a nisu vise ni domaci. sta imate vi koji ***** da navijate za njih fuksice jdne navijacke.Tim iz svoga grada bre.
    To je klasican komleks manje vrijednosti i cuvena ovdasnja fascinacija drugim tudjim centrima citaj beogradom. Dosta ljudi i dalje misli da je bg centar sveta bio je gore 7 dana kod tetke i uspio je u zivotu.Otvorite oci komsije.sugradjani.SInoc u kafanu vise ljudi interesuje kakoje partizan prosa nego buducnost pa ***** vammater bre.

    A što će ti onda grb newcastla na avatar lepi?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #10960
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Umjesto vi Varvari sto bar malo mozga imate da se pokrijete po usima i uradite nesto na sredjivanju grupe i izbacivanju ovakvih indijanaca vi se i dalje cimate na to navijanje za svoj grad-klub-drzavu beograd-grobari partizan dza bu. Nidje veze. Navijaju ljudi i za razlicite stvari, isto k'o sto sladoled biras. Ne vjerujem da iko ista ima protiv Buducnosti od tih 'nasih' Grobara.
    Ako je u varvarima bilo 500 ljudi a 50 napravi ovakvu zajebanciju onda je to sramota! Nevjerovatno da ostali ne osude takvo ponasanje svojih saboraca pa ih nauce kako treba da se ponasaju ili im zabrane da dolaze. Ili bi mozda svih tih 500 ulecelo samo da im se moze aa??

    A policija...stoka pur ekeselans! S obzirom da smo mnogo moderni sad, idemo u evropu i nato i te palce, poslao bih 80% policije u Siriju da volontiraju.
    Tamo je sad aktuelno sibanje na sve strane pa da vidim kako bi se snasli. Momcine.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  11. #10961
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Nekad je u doba SFRJ vecina navijaca iz Boke navijalo za Zvezdu,Hajduk i Partizan, nije se gledala nacionalost i religija. Ja sam licno navijao u kosarci za Cibonu iako nemam nikakve veze sa Hrvatskom, u vaterpolu za Primorac iako je Jadran iz Hn. Ne vidim sto bi neko morao da navija za nekog iz svog grada, pa nije u pitanju reprezentacija...

  12. #10962
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zatosto mili ja mogu da drzim koga ocu al mi ne moze nikad miliji od buducnosti bit ili nekog drugog domaceg

  13. #10963
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Nekad je u doba SFRJ vecina navijaca iz Boke navijalo za Zvezdu,Hajduk i Partizan, nije se gledala nacionalost i religija. Ja sam licno navijao u kosarci za Cibonu iako nemam nikakve veze sa Hrvatskom, u vaterpolu za Primorac iako je Jadran iz Hn. Ne vidim sto bi neko morao da navija za nekog iz svog grada, pa nije u pitanju reprezentacija...
    Iha a ti si izdajnik par exelans
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  14. #10964
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Manite me toga palamuđenja mančester- budućnost, tu dileme NEMA!
    Naravno da nema



    I da, kad bih bio "pravi Podgoricanin" na nacin na koji ti to definishesh-to bi bio znak da se ozbiljno zabrinem i zamislim nad samim sobom, vjeruj mi.
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #10965
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jovane mudo moje drago, to psovanje ces ostavit tamo dje si naucio jel ti jasno seljaku jedan?! Ne znam kako imas obraza da pricas, kad ovamo evo JA ti licno mogu garantovat ima ljudi sto su vise puta gledali PARTIZAN u BEOGRAD, nego sto ste TI i slicni tebi posli da gledate BUDUCNOST iz TVOG grada, a stadion ti tu ispred nosa. Ne prdi zivota ti, koji si ti faktor da ubedjujes nekog za koga ce da navija?! Pa sta ako je BUDUCNOST iz Podgorice? Manji sam podgoricanin od tebe jer ne navijam za Buducnost?! Kakve to veze ima? I Kom je iz Podgorice, pa da navijam za Kom protiv Buducnosti bio bih najveci moguc izdajnik grada, drzave, naroda... Sto mlatite praznu pricu? Meni ce UVIJEK biti drago da Buducnost napravi dobar uspijeh, ali samo samo ako taj uspijeh ne remeti uspijeh Partizana... Gleda sam finale lige sampiona sto su igrale djevojke i prije finala isto vise puta no sto ste vi svi veliki NAVIJACI buducnosti isli da gledate, i milo mi je bilo kad su dobile, ali to ne znaci da cu navijat za njih priej nego za Partizan. Ne znam sta ti tu nije jasno? Meni je clan porodice igrao za Buducnost, igraju protiv Partizana ja za Partizan navijam i sto ja sam sad izdajica i dusman i sve ostalo? A bjezi casti ti... Zasto je vama normalno onda da momci iz Bara navijaju za Buducnost?! Sto im ne reces da treba da ih je sramota, da treba da navijaju za Mornar jer je Mornar iz BARA?!
    Para vrti dje burgija neće.

  16. #10966
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ''uz Partizan odrast'o sam ja...'' - prava pjesma za vecinu vas shto palamudite
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  17. #10967
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    Opet ista priča, ko za kog navija i zašto.

    To malo vremena što sam se sportom bavio, nikad nisam igrao za Budućnost, vazda protiv nje. Igrao i par puta protiv Partizana, tako da mi je svejedno protiv koga sam igrao. Uvijek su to bili protivnički klubovi.

    To što neko ima 15 godina i navija za Partizan ili Zvezdu ima veze taman sa tim ljudima od po preko 40 godina koju su svoju ljubav prema tim klubovima prenijeli na svoju đecu. Možda su im pričama, onakvim kakvim ih oni pamte, još više glavu napunili, više nego da su đeca lično prisustvovala nekim događajima. Moj super drug je žestoki navijač Partizana, kad nije službeno obučen, rijetko će ga ko viđet u nečem drugom, sem u Partizanovim trenerkama i dresovima. Dvoje male đece ima, sve su dekice i ćebad crno-bijele boje sa grbom Partizana. Najbolje da mu prebacujem što ne navija za tim iz CG. Nije iz Podgorice, usput.

    Što se samih grobara, varvara i policije sa sinoćnje utakmice tiče, kao i sve drugo u ovoj državi, samo treba primijenit zakone koji već postoje - i za nasilničko ponašanje, i za ometanje javnog reda i mira, i za nanošenje povreda, i za upotrebu pretjerane sile, i za zloupotrebu položaja...

    A što se tiče "ljubavi" prema klubu, već je pomenuto kako se selektivno posjećuju utakmice. Toliko o tome. A to što pomažu klubu sad već izvjesnim novčanim kaznama, utakmicama pred praznim tribinama ili, eventalno, oduzmanjem bodova, to neka pričaju međusobno.

    Puca mi za sve navijače koji misle da je neka naročita čast i požrtvovanje živjet od utakmice do utakmice, koji misle da je to način života i koji misle da je njima, samo zbog toga što su grlati, više stalo do kluba nego nekome ko dođe da mirno odgleda utakmicu u sportu koji voli. Ja sam uvijek navijao za određene ljude, a ne za klubove. Dok sam intezivno pratio košarku, milije mi je bilo da odgledam utakmice tadašnje republičke crnogorske lige, nego ne znam koji jugoslovenski, evropski ili nba derbi. Uvijek sam znao po nekoliko ljudi koji igraju u Zeti, Ljuboviću, Akademiku, Primorju, Primorci, Ulcinju, Nikšiću.. Koliko je tu bilo vršnjaka ili starih igrača koji još igraju za svoju dušu.

    Treba da se voli sport i ljudi u njemu, a ne tamo nekakve organizacije.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #10968
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Prava ljubav prema klubu nikad ne treba da bude uslovljena mjestom prebivalista, rodjenja itd. itd.., to makar svaki pravi navijac treba da zna. Ljubav prema klubu se jednostavno rodi, pa bio on iz Beograda, Splita, Podgorice itd.
    Naucio sam da navijam za Partizan kao dijete, u vrijeme Zvezdinog HYPE-a sa Kupom Sampiona i to je tako ostalo.
    Inace, veliki sam liberal i kao klinac sam vodjen na Slavkove mitinge, tako da moja ljubav prema Partizanu nema politicku pozadinu, cak blago naginjem crnogorskom nacionalizmu dok sam pod afektom.
    Poslije 2006. se nista nije promjenilo, i dalje navijam za Partizan, jer je to jednostavno tako, uslo je u krv i zdravo. I to sam obican simpatizer, na utakmice ne idem, jer su mi GROBARI preodvratni, izgubili su svaki navijacki kodeks.Srpske zastave necu da dizem i necu da pjevam pjesme za primjesama srpskog nacionalizma, ali opet kad igraju protiv Buducnosti, navijam za njih, jer dusa i tijelo, sve je crno bijelo.
    E sad, naravno, da igraju protiv Sutjeske, nenormalno bi mi bilo da navijam Partizan, jer jbg, lokal patriotizam mora da bude iznad svega.
    Last edited by Sandor Kolar; 22-10-12 at 10:00.

  19. #10969
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oblivion View Post
    Na prvom mjestu zasto djevojka izigrava huligana ? Totalno je za ocekivat da ce da je iznose kao badnjak iz sale u slucaju tuce, pa drugi put neka sjedne po sredini kao ostali normalni narod. A sto se tice ove price za navijace.. jeste,svi sinoc sto su bili da navijaju za partizan su se preselili.. iz beograda u pg hahaha kakve su to price. Pola ih nije dalje bilo od biocha ! Nego neka ljudi navijaju za koga oce to mi je ok, ali ne mozes da zelis zlo timu iz svog grada pa ne moras navijati. to je jednostavno neprirodno . gade mi se ljudi koji sve mrze podgoricu a ne mozes ih puskom iscerat odavde
    Ne glumi huligana prije svega, nego navijača. Pokušaj da razdvojiš ta 2 temina, jer se žestoko razlikuju.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  20. #10970
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    394
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ne glumi huligana prije svega, nego navijača. Pokušaj da razdvojiš ta 2 temina, jer se žestoko razlikuju.
    Onda nije bilo huligana sinoc.. svi su navijali. Ona je i dobro prosla.. Ali boze moj, njena glava, neka ona sama vidi dje ce s njom i oce li je korisit.

  21. #10971
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svi smo mi izgleda izdajnici roda svoga.
    Moje misljenje je da ce buduce generacije sve manje da se toliko vezu za PFC i CZV. Vec je pocelo, makar NK i PG, da ima nekih navijackih grupa i da se djeca opredjeljuju za njih, jer mogu da navijaju svake nedjelje i da ih gledaju uzivo. Mi sto imamo, eto, 'malko vise' godina, i koji smo odrasli uz te klubove iz SRB smo ih jednostavno zavoljeli, i to se ne moze promijeniti. Zasto je to toliko nekome tesko da shvati ? Vi volite buducnost, mi Partizan. Zar smo izdajnici zbog toga sto
    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    ''uz Partizan odrast'o sam ja...''

  22. #10972
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    I ovo sabijanje jedne navijacke grupe u mali prostor nije prvi put da radi nasa policija.Tako je najvise zivota izgubljeno u navijacki nesrecama. Gate 7, Hilsbrou, cini mi se...
    .I ne znam zasto nijesu pojacane mjere ispred kopa navijaca Buducnosti? Ovo se redovno desava, policija zagradi napadnutu navijacku grupu,tj. zaglavi je, da bi ovi napadaci mogli lakse da ubace koju stolicu i koju baklju...Isto kao u Niksicu, Varvari gadju kamenjima navijace Sutjeske, a policija umjesto da se pokrene put Varvara, koji su tada bili aktivni, oni idu put Vojvoda, a ove 'vamo pustaju da nastave sa paljbom.
    Scena u Pg: Policijska pratnja zaustavlja autobus Vojvoda, Varvari napadaju, lome autobus, i umjesto da PLAVCI (grob im se iskopa') krenu put Varvara, oni cuvaju vrata od Autobusa da Niksicani ne mogu da izadju.
    Ista stvar na utakmici protiv Poljske. Napadaju nas, ocemo da se odbranimo, Policija dolazi i bije nas 10-15, a njih 50 pusta da bacaju projektile...
    Ono u Moracu sinoc je najveca bruka...Navijaci Partizani blokirani kordonom kao najveci huligani , sabijeni uza zid, ne mogu da mrdnu, a Varvari se setkaju po terenu, uzimaju stolice, malo baklje itd. BEZ IKAKVOG NADZORA I OBEZBJEDJENJA..Onaj dolazi prije incidenta ispred tribine Grobara i nesto ih provocira, policija se manekenise, niko ne reaguje...
    Ovo je sve ziva istina. Bilo je ovako i nikako drugacije.

    Necu vise da komentarisem na ovom topicu, jer mi nije mjesto odje. O$etio sam samo potrebu da objasnim principe rada nase policije, posto ako ne promjene nesto pocece ljudi da ginu, njihovom greskom.

    A.C.A.B

  23. #10973
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Direktor Jadranske lige:
    "Gledao sam utakmicu i, na osnovu onoga što sam video, sudije i policija su postupili tačno kako je trebalo, a utakmica je potom prošla u izuzetno korektnom tonu - nikakvih incidenata nije bilo za vreme igre, i Partizan je zasluženo pobedio", istakao je Bilić.

    Toliko o priči da je upotreba sile bila prećerana.

  24. #10974
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    I ovo sabijanje jedne navijacke grupe u mali prostor nije prvi put da radi nasa policija.Tako je najvise zivota izgubljeno u navijacki nesrecama. Gate 7, Hilsbrou, cini mi se...
    .I ne znam zasto nijesu pojacane mjere ispred kopa navijaca Buducnosti? Ovo se redovno desava, policija zagradi napadnutu navijacku grupu,tj. zaglavi je, da bi ovi napadaci mogli lakse da ubace koju stolicu i koju baklju...Isto kao u Niksicu, Varvari gadju kamenjima navijace Sutjeske, a policija umjesto da se pokrene put Varvara, koji su tada bili aktivni, oni idu put Vojvoda, a ove 'vamo pustaju da nastave sa paljbom.
    Scena u Pg: Policijska pratnja zaustavlja autobus Vojvoda, Varvari napadaju, lome autobus, i umjesto da PLAVCI (grob im se iskopa') krenu put Varvara, oni cuvaju vrata od Autobusa da Niksicani ne mogu da izadju.
    Ista stvar na utakmici protiv Poljske. Napadaju nas, ocemo da se odbranimo, Policija dolazi i bije nas 10-15, a njih 50 pusta da bacaju projektile...
    Ono u Moracu sinoc je najveca bruka...Navijaci Partizani blokirani kordonom kao najveci huligani , sabijeni uza zid, ne mogu da mrdnu, a Varvari se setkaju po terenu, uzimaju stolice, malo baklje itd. BEZ IKAKVOG NADZORA I OBEZBJEDJENJA..Onaj dolazi prije incidenta ispred tribine Grobara i nesto ih provocira, policija se manekenise, niko ne reaguje...
    Ovo je sve ziva istina. Bilo je ovako i nikako drugacije.

    Necu vise da komentarisem na ovom topicu, jer mi nije mjesto odje. O$etio sam samo potrebu da objasnim principe rada nase policije, posto ako ne promjene nesto pocece ljudi da ginu, njihovom greskom.

    A.C.A.B
    Sandro dok su Varvari setkali po terenu grobari su imali prohodan put do njih evo ti slika dje se vidi da su mogli da udju u teren lagano.Sabijenje je pocelo nakon toga sto su se varvari vratili na svoju tribinu.

  25. #10975
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default


Page 439 of 470 FirstFirst ... 339389429435436437438439440441442443449 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •