Page 405 of 470 FirstFirst ... 305355395401402403404405406407408409415455 ... LastLast
Results 10,101 to 10,125 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #10101
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ja ti napisah gore da sam bio na stadion da gledam utakmicu, nebitno je za koga navijam...
    Shto vi akcijaste? Navijate li za Buducnost ili za Rudar ?
    Slazem se.

  2. #10102
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ja ti napisah gore da sam bio na stadion da gledam utakmicu, nebitno je za koga navijam...
    Shto vi akcijaste? Navijate li za Buducnost ili za Rudar ?
    Upravo sam ovo htio da napišem. Odakle tipovi uopšte tamo kad ih niko pominjao nije, niti se igralo protiv Budućnosti...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  3. #10103
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    da ne bude da branim Varvare... al to je sasvim normalno da se drugi navijaci napanu ako je moguce... i to im moze biti samo plus ....

  4. #10104
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Ti navijas za Sutjesku bjese? Okle ti sa Celikovim??? Primijetio sam na tv da je bilo i crvobijelih dresova?
    A drugo.. ti momcici su vam dosli,kao sto se vidi na snimku skoro do autobusa, a autobusa je bilo vise od 15 koliko takodje cuh? Kako to da su oni pi.ke ispali,ne kapiram?
    A i kako da vas gadju sa krsima oni kad su bili iz pravca ulice slobode gdje je najblizi kamen u Karadjordjev i Njegosev park i to oni kamencici,a vi iza juga dje je inace gradiliste ogromno,dje se gradi zgrada od desetnaest spratova i ima tona shuta i kamenja? Koliko skapirah,jedino sto su vam uputili oni su baklje,a vrlo moguce da su i uzvracali baceno kamenje...
    Za ostale slucajeve ne znam stvarno, zaista ne podrzavam to i nikad ne bih sudjelovao u tom zaustavljanju automobila simpatizera Celika,ali ovo cuh od nekih momaka koji su bili tamo i nema razloga da me lazu,a i ovaj snimak je potvrda.

    P.S. Mimo ovoga sto su vam bili navijaci sutjeske,zvezde i partizana u kopu i busu vjerovatno, svaka cast na izdanju! Bicete pravo fino osvjezenje u ovu zalosnu ligu...
    Kakvo uzvracanje bacenog kamenja ? Zasto pricas o necemu kad nijesi bio tamo ? Ja sam bio i izletio iz autobusa kad je pala prva baklja i odmah za njom su isle druge i kamenice. Znaci kamenje su vec imali Varvari, a zamisli kamenje moze da se donese u dzepovima sa drugih mjesta dje su pokupljena, ne moraju biti iz Hercegovacke.

    I inace je ovo sasvim normalno, jbg navijacka akcija.

    I kad smo mi izleceli oni su poceli da se povlace, a izmedju je stala murija. Nijesmo ih mogli stici, bili su na dovoljnom odstojanju.

    Inace, ako je bio jedan dres Partizana, jbg dosao neki indijanac, ne mora da znaci da to mi podrzavamo i dozvoljavamo. Ja momka nijesam vidio, ko zna dje je bio na tribini, inace bi sigurno to bilo sankcionisano.
    Last edited by Albatros; 24-05-12 at 01:46.

  5. #10105
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Ti navijas za Sutjesku bjese? Okle ti sa Celikovim??? Primijetio sam na tv da je bilo i crvobijelih dresova?
    A drugo.. ti momcici su vam dosli,kao sto se vidi na snimku skoro do autobusa, a autobusa je bilo vise od 15 koliko takodje cuh? Kako to da su oni pi.ke ispali,ne kapiram?
    A i kako da vas gadju sa krsima oni kad su bili iz pravca ulice slobode gdje je najblizi kamen u Karadjordjev i Njegosev park i to oni kamencici,a vi iza juga dje je inace gradiliste ogromno,dje se gradi zgrada od desetnaest spratova i ima tona shuta i kamenja? Koliko skapirah,jedino sto su vam uputili oni su baklje,a vrlo moguce da su i uzvracali baceno kamenje...
    Za ostale slucajeve ne znam stvarno, zaista ne podrzavam to i nikad ne bih sudjelovao u tom zaustavljanju automobila simpatizera Celika,ali ovo cuh od nekih momaka koji su bili tamo i nema razloga da me lazu,a i ovaj snimak je potvrda.

    P.S. Mimo ovoga sto su vam bili navijaci sutjeske,zvezde i partizana u kopu i busu vjerovatno, svaka cast na izdanju! Bicete pravo fino osvjezenje u ovu zalosnu ligu...
    I naravno forum navijač nastavlja da se glupira... Crveno bijeli dresovi su dresovi čelika od prije par sezona, imam jedan takav kući... Kad neke stvari ne znaš bolje da prećutiš...

    Bijaše podgorica sva u beton pa nijesu imali niđe kamena uzet... Kao što rekoh ovi prozori su porazbijani od kame hame talasa, i mali jadan šta će nije znao sa Gokuom da se kači...

    Kad ti jave novosti ti se ponovo uloguj da nama što smo bili tamo kažeš šta se izdešavalo...
    #fakenews

  6. #10106
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ja ti napisah gore da sam bio na stadion da gledam utakmicu, nebitno je za koga navijam...
    Shto vi akcijaste? Navijate li za Buducnost ili za Rudar ?
    Pa ne znam sto akcijase ti momci,ali pretpostavljam navijaci drugi u grad pa da ih napadnu... Nego mi ti ne demantova ovo ako si vec vidio sve to, kako ti momci da gadju kamenjima kad su iz ulice slobode dosli a vi kod gradilista stojite? I kako to da su oni pi.cke ispali a ni 100momaka ispred 18 autobusa itd da izadje? Evo na snimak se vidi da su im dosli do 10ak metara ispred 18 autobusa ili koliko vec!? Koliko god glupo,mudato vala da j.ebe majku...
    Намјерно Другачији...

  7. #10107
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    A crveno bijeli. Stari dresovi Celika.

  8. #10108
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    da ne bude da branim Varvare... al to je sasvim normalno da se drugi navijaci napanu ako je moguce... i to im moze biti samo plus ....
    hit the road jack...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  9. #10109
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Primijetio sam na tv da je bilo i crvobijelih dresova?
    crveno-bijela je jedna od garnitura celikovih dresova, vodoravne pruge - ala zebre borac cacak


  10. #10110
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Pa ne znam sto akcijase ti momci,ali pretpostavljam navijaci drugi u grad pa da ih napadnu... Nego mi ti ne demantova ovo ako si vec vidio sve to, kako ti momci da gadju kamenjima kad su iz ulice slobode dosli a vi kod gradilista stojite? I kako to da su oni pi.cke ispali a ni 100momaka ispred 18 autobusa itd da izadje? Evo na snimak se vidi da su im dosli do 10ak metara ispred 18 autobusa ili koliko vec!? Koliko god glupo,mudato vala da j.ebe majku...
    Druze, nijesi bio tamo i kako uopste mozes da tvrdis nesto ? Izlecelo se odmah iz autobusa, ali se prvo morala sacuvati glava od kamenica i baklji. Onda je pocela trka prema Varvarima, koji su vec picili nazad. Toliko.

  11. #10111
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    crveno-bijela je jedna od garnitura celikovih dresova, vodoravne pruge - ala zebre borac cacak

    Jos mnogo stariji dresovi su bili sa horizontalnim crveno bijelim prugama, bilo je par i tih dresova nocas.

  12. #10112
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Druze, nijesi bio tamo i kako uopste mozes da tvrdis nesto ? Izlecelo se odmah iz autobusa, ali se prvo morala sacuvati glava od kamenica i baklji. Onda je pocela trka prema Varvarima, koji su vec picili nazad. Toliko.
    Necu da tvrdim nista preko foruma zbog momaka tih koji su bili, nisam bio, da si normalan skapirao bi o cemu ti pricam.
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=W-V4E1aRV6Q
    Dakle, vi ste posle ovoga klipa i kad je ova posebna jedinica formirala liniju kordona na pocetak ul. slobode kod coska, jurnuli prema varvarima a oni su vec bjezali? Dokle ste ih jurili?
    I koliko su oni vama bili tu prije pocetka ovog klipa?
    Намјерно Другачији...

  13. #10113
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Policija je svo vrijeme bila ispred autobusa tako da se od njih nije moglo proći, tek posle određenog vremena su krenuli na ove što su gađali... No vidim nema potrebe išta da ti se objašnjava, da ti drugovi kažu da su na ovom klipu vanzemaljci ti bi im povjerovao...

    Mada ovo je i očekivano bilo, nijesu za ovakve idiotluke krivi varvari, ovo je standardna pojava kod naših (balkanskih) "ultrasa"... Posebno me fascinira činjenica da neki ovo nazivaju hrabrošću, kad je uvijek odlika najvećih pi*aka bila da se gađu kamenjem...
    #fakenews

  14. #10114
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Necu da tvrdim nista preko foruma zbog momaka tih koji su bili, nisam bio, da si normalan skapirao bi o cemu ti pricam.
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=W-V4E1aRV6Q
    Dakle, vi ste posle ovoga klipa i kad je ova posebna jedinica formirala liniju kordona na pocetak ul. slobode kod coska, jurnuli prema varvarima a oni su vec bjezali? Dokle ste ih jurili?
    I koliko su oni vama bili tu prije pocetka ovog klipa?
    Nijesmo ih jurili, krenulo se, ali policija je bila tu. Policija se naravno mogla pregaziti, s' obzirom na nasu brojku, ali Varvari su vec bili dovoljno daleko, pa nije bilo potrebe napraviti kasapnicu nocas.

    I prilicno sam normalan, rekao bih.

  15. #10115
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, ja ti kazem da ste vi gadjali kamenjem a ovi nasi bakljama i uzvracali vase kamenje, i da vam je 10ak likova doslo skoro do ispred buseva i kako se sad nije moglo od policije proci a veli ovaj albatros da ste momke jurili dok su oni bjezali?
    Varvari zadnjih x godina ne gadju kamenjem osim djeca neka naravno, jer znamo odlicno sto znaci kamenje i da je to najpi.kastije nesto sto postoji jer izludjesmo od berana niksica i ostalih gradova koji nas konstantno kamenuju. Ja odgovorno tvrdim da nijedna ekipa nije kamenovala nikoga u zadnje x godina,osim bacanje par bubulja da se zaustavi bus kao sto je bio slucaj sa nesretnim vojvodama koje su posle istukli kreteni u plavim kacketima.
    Намјерно Другачији...

  16. #10116
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Onda ti treba da se lijecis. Fino ti kazemo mi KOJI SMO PRIJE SVEGA BILI TAMO da smo kamenovani. Da, to kamenje je bilo upuceno od strane Varvara i ne mlatunjaj vise. Takodje, prije 3 godine smo isto kamenovani na stadionu Zabjela, kad je izbila ona frka. Takodje od strane Varvara je bila akcija. Baklje i kamenje. Dobio sam potvrdu cak i od nekih Varvara i kako ti mozes da pricas ovakve gluposti ? Zar nijeste sad razmjenjivali kamenice sa gledaocima u Grblju ? Kamenovan i bus Vojvoda. Autobus niksicana maturanata koji su isli u Bd prije neki dan. Kako mozes da lazes tako ?

    Ne provaljuj se vise.

  17. #10117
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ok oprosti, vjerovaću tebi neću svojim očima...

    P.S. Iz busa se ne može kamenjima gađat + niko nije ni znao da je neka "ekipa" u okolini dok nijesu zasuli...
    #fakenews

  18. #10118
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Onda ti treba da se lijecis. Fino ti kazemo mi KOJI SMO PRIJE SVEGA BILI TAMO da smo kamenovani. Da, to kamenje je bilo upuceno od strane Varvara i ne mlatunjaj vise. Takodje, prije 3 godine smo isto kamenovani na stadionu Zabjela, kad je izbila ona frka. Takodje od strane Varvara je bila akcija. Baklje i kamenje. Dobio sam potvrdu cak i od nekih Varvara i kako ti mozes da pricas ovakve gluposti ? Zar nijeste sad razmjenjivali kamenice sa gledaocima u Grblju ? Kako mozes da lazes tako ?

    Ne provaljuj se vise.
    Nista se ja ne provaljujem mili moj.
    Mozes li da se slozis da je prije ovoga klipa incident trajao makar jos 2 minuta? dakle da su minut ipo do dva policajci stojali pored autobusa kod pokojne pumpe pored limene ograde od gradilista pokojne pumpe? Da su vam autobusi parkirani bili pored desno gradilista dje se gradi ogromna zgrada dje je sad niklo 5,6 spratova ja mislim?
    mozes li da potvrdis da vam je doslo 10ak varvara skoro do ove 4.e trake dakle skoro do buseva?
    Kad mi odgovorite na ovo,ja prekidam raspravu i vi ste pobijedili.
    Намјерно Другачији...

  19. #10119
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ok oprosti, vjerovaću tebi neću svojim očima...

    P.S. Iz busa se ne može kamenjima gađat + niko nije ni znao da je neka "ekipa" u okolini dok nijesu zasuli...
    Upravo. Ne znam kako se moglo iz autobusa gadjati, izgleda da imamo neke magije.

    Da pustimo momka u svojoj masti.

  20. #10120
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Nista se ja ne provaljujem mili moj.
    Mozes li da se slozis da je prije ovoga klipa incident trajao makar jos 2 minuta? dakle da su minut ipo do dva policajci stojali pored autobusa kod pokojne pumpe pored limene ograde od gradilista pokojne pumpe? Da su vam autobusi parkirani bili pored desno gradilista dje se gradi ogromna zgrada dje je sad niklo 5,6 spratova ja mislim?
    mozes li da potvrdis da vam je doslo 10ak varvara skoro do ove 4.e trake dakle skoro do buseva?
    Kad mi odgovorite na ovo,ja prekidam raspravu i vi ste pobijedili.
    Ne, ovo je pocetak incidenta. Ni da samo najvece debilcine na svijetu, ne bismo dozvolili da nas neko gadje 2 minuta, a da nista ne preduzmemo.

  21. #10121
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    avitanretla

    izvini sto se mijesam, jesi li bio na mjestu dogjadja?

  22. #10122
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    avitanretla

    izvini sto se mijesam, jesi li bio na mjestu dogjadja?
    Nije, ispricao mu je drug. I tako on zna bolje od nas koji smo bili tamo.

  23. #10123
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ma u pravu je čoek, 500 nikšićana se prepalo od 10 varvara...
    #fakenews

  24. #10124
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro,niste mi dali odgovore ali nema veze. Zavrsavamo. Nisam bio na dogadjaju.
    I da, trojicu/cetvoricu momaka je par kamenja zviznulo po ruka noga i ramena,da znate.
    Zivjeli!
    Намјерно Другачији...

  25. #10125
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Nista se ja ne provaljujem mili moj.
    Mozes li da se slozis da je prije ovoga klipa incident trajao makar jos 2 minuta? dakle da su minut ipo do dva policajci stojali pored autobusa kod pokojne pumpe pored limene ograde od gradilista pokojne pumpe? Da su vam autobusi parkirani bili pored desno gradilista dje se gradi ogromna zgrada dje je sad niklo 5,6 spratova ja mislim?
    mozes li da potvrdis da vam je doslo 10ak varvara skoro do ove 4.e trake dakle skoro do buseva?
    Kad mi odgovorite na ovo,ja prekidam raspravu i vi ste pobijedili.
    Aj da ti eo odgovorim iako su ti pitanja preglupa...

    Nije trajao prije ovoga 2 minuta, jer niko nije ni mogao skontati da su to varvari dok nijesu krenuli sa gađanjem... Što se toga tiče mogli su uć i u buseve kad već nijesu imali jasna obilježja, a ne da se približe na 10m...

    Ovo za gradilište mi je nejasno potpuno...? To misliš na kamenje...? Valjda se jasno vidi da je akcija isplanirana, pa kad su mogli donijeti baklje misliš li da im je toliki problem bio da prije kraja meča pređu ulicu i opreme se sa tog gradilišta...?

    P.S. Komplet ekipa sa juga je već bila u busevima kad je ovo krenulo, oko su bile "zapadlije" jer se zbog ograda tuda jedino može izaći sa prvog zapadnog izlaza...
    #fakenews

Page 405 of 470 FirstFirst ... 305355395401402403404405406407408409415455 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •