Page 404 of 470 FirstFirst ... 304354394400401402403404405406407408414454 ... LastLast
Results 10,076 to 10,100 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #10076
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SickBoy View Post
    poznato je da su navijaci sa prostora bivse juge stoka koja samo gleda dje ce se pobit i sto ce zapalit,treceg nema ...
    a ostatak svijeta je emancipovan po tom pitanju... sire ljubav, propagiraju mir i stalno ucestvuju u ekoloskim akcijama posumljavanja i ciscenja zelenih povrsina. slazem se sa tobom. sve to treba pohapsiti, mamu im njihovu
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  2. #10077
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    hvala ti Zvezdo!!!
    C R N A G O R A

  3. #10078
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bojkot utakmice Mogren - Budućnost!

    Kao glavni faktor u remećenju idealnih uslova u kojima se odigrava "Budućnost protiv ostatka Crne Gore" liga, navijačka grupa VARVARI neće svojim prisustvom uništiti fudbalski praznik u Budvi. Naša grupa koju dominantno čine huligani, antisocijalni elementi svake vrste i ljudi zakleti da uništavaju regularnost takmičenja, na velelepnim tribinama na Lugovima neće puštiti ni glasa, a renoviranu travu na terenu bivšeg šampiona neće gorjeti naše baklje, kojim uvijek pokušavamo da oštetimo divne fudbalske predstave. Gospoda delegati, upravni odbor FSCG, sudije, mještani, navijači i rodbina domaćih fudbalera, dakle - svih 50 njih, moći će u miru da odgledaju još jedan derbi, te da se nad našim momcima iživljavaju na miru. Da šteluju, podmazuju i kažnjavaju bez bojazni da će neko dići glas. I drugovi policajci mogu da počinu. Nema razloga da potežu jedini misleći organ kojim raspolažu, niti da repetiraju pištolje. Fudbal, Budva, Crna Gora, Mir, Demokratija, Ustav, Pravo - mogu da odahnu. Varvari ne dolaze u Budvu.Srećno vam bilo!
    VARVARI 1987

  4. #10079
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    greotice male..kako mi vas je zao. evo suza mi iz oka kanu, bol u mojoj dusi je neopisiv.

  5. #10080
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    greotice male..kako mi vas je zao. evo suza mi iz oka kanu, bol u mojoj dusi je neopisiv.
    stvarno strašno, nezamislivo je ovo što se dešava na našoj fudblaskoj sceni, moramo se boriti protiv neregularnosti svim snagama! PRAVDA ZA VARVARE!
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  6. #10081
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    buducnost - c. zvezda prije hrista



    i jos ...

    debi iz 1981



    i utakmica protiv barselone - mislim da je 1983. godina

    Last edited by Ispichutura; 21-05-12 at 11:15. Reason: jos slika...
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  7. #10082
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko cuh, ti su vas momcici zvali da krenete na njih i da niko krsa bacio nije od njih. Ne podrzavam vala jer niste toliko bitni da se toliko kutara oko vas,i cuh da je jako malo varvara bilo,ali opet ista prica... ako se igrate navijaca, igrajte se po pravilima brate. Nisu vas gadjali,vec su vas zvali ...
    Намјерно Другачији...

  8. #10083
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Pod broj jedan mene niko gadjao nije jer sam tamo bio u svojstvu posmatracha, druga stvar je dijete od 15 godina koje pronesoshe pored mene krvave glave jer ga je kamen pogodio, treca stvar je ta da vam je trebalo 300 ljudi da vi nocas nekoga zovete da se bije jer je bilo 500 njih u kop i fuliran zapad nikshicana. 12 autobusa i 9 kombija koliko ja prebrojah(samo na jug)
    Za maturante iz nikshica mi ne odgovarash? Vjerovatno je i njih zvao neko da se biju na semafore cetinjske u 00:15, pa dodjoshe bez pola stakala u Nikshic.
    To koliko smo nebitni mi pokazuju vashe akcije, nego neka, vi ste se izgleda prerachunali da sledece godine minimum 2 puta ovamo dolazite.
    Slazem se.

  9. #10084
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Jes kako ne. U pravu si ti, aj žibje!
    Varvari standardno, najjači su iz mračnog žbuna sa džepovima punim krša...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  10. #10085
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Koliko cuh, ti su vas momcici zvali da krenete na njih i da niko krsa bacio nije od njih. Ne podrzavam vala jer niste toliko bitni da se toliko kutara oko vas,i cuh da je jako malo varvara bilo,ali opet ista prica... ako se igrate navijaca, igrajte se po pravilima brate. Nisu vas gadjali,vec su vas zvali ...
    Od tolikog zvanja djetetu od 15 god glava stuchena, bash ste grlati bili, to ste neke kame hame talase izmislili..
    #fakenews

  11. #10086
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi sto se cudite oko toga,kolko puta se poslo u niksic na gostovanje pa kad su se vracali da se kamenovalo.... Naravno da ne podrzavam to ko god bio,al kad kamenuju ne gledaju jel to dijete 15 godina ili 30,to dijete od 15 godina onda neka gleda preko tv utakmicu ako razmislja o svojoj bezbjednosti...

  12. #10087
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Ljudi sto se cudite oko toga,kolko puta se poslo u niksic na gostovanje pa kad su se vracali da se kamenovalo.... Naravno da ne podrzavam to ko god bio,al kad kamenuju ne gledaju jel to dijete 15 godina ili 30,to dijete od 15 godina onda neka gleda preko tv utakmicu ako razmislja o svojoj bezbjednosti...
    Podji od sebe Dovla , bi li poshao u neki drugi grad da gledash finale kupa dje tvoj klub igra? ili bi razmisljao o bezbijednosti.
    Ovo gadjanje krshima ka ispred zgrade je seljachenje teshko i za jednu i drugu stranu , bash dno dna.
    Samo mi nije jasno ako se Varvarima obezbjedjuje pratnja svako gostovanje (ili vecinu njih) , zasto se i ovo nocas nije organizovalo kako treba , pa nebitno shto niko od klubova iz Podgorice nije bio akter finala , to je bila duznost organizatora.

  13. #10088
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bila je pratnja ispred autobusa ali što ti može pratnja kad ti kamen leti ko zna odakle?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  14. #10089
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Podji od sebe Dovla , bi li poshao u neki drugi grad da gledash finale kupa dje tvoj klub igra? ili bi razmisljao o bezbijednosti.
    Ovo gadjanje krshima ka ispred zgrade je seljachenje teshko i za jednu i drugu stranu , bash dno dna.
    Samo mi nije jasno ako se Varvarima obezbjedjuje pratnja svako gostovanje (ili vecinu njih) , zasto se i ovo nocas nije organizovalo kako treba , pa nebitno shto niko od klubova iz Podgorice nije bio akter finala , to je bila duznost organizatora.
    a bi brate al prosipanje price dijete od 15 godina i to,kada namjerno gadju djecu a ostale nece... Obezbijedjeno im je taman ka i varvarima jedno vozilo ispred al sto ti mogu pomoc oni,oni tu gledaju svoju guzicu

  15. #10090
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Isto ko shto su irvasi ti iz nk shto gadju tako su i ovi od nocas, samo shto je to u pg izgleda postala tradicija.. Nije ni to problem nego eo vidim odje ih podrzhavaju, umjesto da se takvi penali izbace sa tribine..

    Obe bilo je masu milicije, al nemaju dovoljno mozga to da sprijeche, vecinom sluzhe da ove shto su u busevima zadrzhe unutra.. Da su izashli bojim se da bi se pojedini loshe proveli..
    #fakenews

  16. #10091
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    To nije bilo u putu nego ispred juzhne tribine dje je bilo 100 milicajaca...
    Slazem se.

  17. #10092
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    a bi brate al prosipanje price dijete od 15 godina i to,kada namjerno gadju djecu a ostale nece... Obezbijedjeno im je taman ka i varvarima jedno vozilo ispred al sto ti mogu pomoc oni,oni tu gledaju svoju guzicu
    Ne obezbjedjuje se Varvarima po jedno vozilo , znam da ih je vishe bilo , kad se puD Berana ide i slichno , trebalo je vishe bit svakako do poslije semafora.
    Ovaj put je pogodjeno dijete , najgori moguci scenario jbga , dijete je dijete.

  18. #10093
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    To nije bilo u putu nego ispred juzhne tribine dje je bilo 100 milicajaca...
    Znachi munjevitom reakcijom sposobne nam policije , sve se dobro zavrshilo e qq , kakvi su to fantomi.

  19. #10094
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Ne obezbjedjuje se Varvarima po jedno vozilo , znam da ih je vishe bilo , kad se puD Berana ide i slichno , trebalo je vishe bit svakako do poslije semafora.
    Ovaj put je pogodjeno dijete , najgori moguci scenario jbga , dijete je dijete.
    A bgm to je mucno moj brate,ne kazem samo za varvare nego evo i sad za njih,isto ti je jedno vozilo ili 10,kad im je organizacija standardno losa...

    @Medo tako nesto ne moze da se podrzava,jer je previse seljacki,gadjes a znas da momci iz autobusa ne mogu da izadju

  20. #10095
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ljudi stoje svo vrijeme i gledaju sta se desava i tek kad im je jedan viknuo - "Sta radite koji k", onda su krenuli da trce. Policija naravno.

  21. #10096
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default



    To su neki seljaci 100 % sa bakljicama, zajebavali se malo.. Shta.

    Odje se tachno vidi kako sa 2-3 baklje ZOVU fapovce na megdan...
    Last edited by El_NiNhO; 24-05-12 at 00:38.
    Slazem se.

  22. #10097
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post


    To su neki seljaci 100 % sa bakljicama, zajebavali se malo.. Shta.

    Odje se tachno vidi kako sa 2-3 baklje ZOVU fapovce na megdan...
    Je l ovo neki bagdad ili tako nesto? Najstrozi centar grada, kamere na svakom cosku, zasto niko nece biti kaznjen za ovo?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  23. #10098
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Shto da budu kazhnjeni? Shto su zvali ove da se biju? Ma daj, molim te.
    Slazem se.

  24. #10099
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je montirano, ne zajebavajte se.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #10100
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Pod broj jedan mene niko gadjao nije jer sam tamo bio u svojstvu posmatracha, druga stvar je dijete od 15 godina koje pronesoshe pored mene krvave glave jer ga je kamen pogodio, treca stvar je ta da vam je trebalo 300 ljudi da vi nocas nekoga zovete da se bije jer je bilo 500 njih u kop i fuliran zapad nikshicana. 12 autobusa i 9 kombija koliko ja prebrojah(samo na jug)
    Za maturante iz nikshica mi ne odgovarash? Vjerovatno je i njih zvao neko da se biju na semafore cetinjske u 00:15, pa dodjoshe bez pola stakala u Nikshic.
    To koliko smo nebitni mi pokazuju vashe akcije, nego neka, vi ste se izgleda prerachunali da sledece godine minimum 2 puta ovamo dolazite.
    Ti navijas za Sutjesku bjese? Okle ti sa Celikovim??? Primijetio sam na tv da je bilo i crvobijelih dresova?
    A drugo.. ti momcici su vam dosli,kao sto se vidi na snimku skoro do autobusa, a autobusa je bilo vise od 15 koliko takodje cuh? Kako to da su oni pi.ke ispali,ne kapiram?
    A i kako da vas gadju sa krsima oni kad su bili iz pravca ulice slobode gdje je najblizi kamen u Karadjordjev i Njegosev park i to oni kamencici,a vi iza juga dje je inace gradiliste ogromno,dje se gradi zgrada od desetnaest spratova i ima tona shuta i kamenja? Koliko skapirah,jedino sto su vam uputili oni su baklje,a vrlo moguce da su i uzvracali baceno kamenje...
    Za ostale slucajeve ne znam stvarno, zaista ne podrzavam to i nikad ne bih sudjelovao u tom zaustavljanju automobila simpatizera Celika,ali ovo cuh od nekih momaka koji su bili tamo i nema razloga da me lazu,a i ovaj snimak je potvrda.

    P.S. Mimo ovoga sto su vam bili navijaci sutjeske,zvezde i partizana u kopu i busu vjerovatno, svaka cast na izdanju! Bicete pravo fino osvjezenje u ovu zalosnu ligu...
    Last edited by avitanretla; 24-05-12 at 01:28.
    Намјерно Другачији...

Page 404 of 470 FirstFirst ... 304354394400401402403404405406407408414454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •