Page 402 of 470 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452 ... LastLast
Results 10,026 to 10,050 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #10026
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    a medju vama ima srba.. `
    Jel to ispod casti biti Srbin i navijati za Buducnost? Sta dočeka Crna Goro
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  2. #10027
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam ni ja ljubitelj varvara,cak sto vise pripadam ekipi koja im je jedina vrsta rivala ovdje.ali za ovo svaka cast, ACAB .

    Nase navijace u grbalj su isto htjeli da smjeste na livadu u neki kavez,ali je bilo malo policije,pa su popustili odma cim su im se suprostavili i uveli ih na tribinu.
    1908.

  3. #10028
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    da, da ta ista policija sa kojom uveliko saradjujete u podgorici.
    prosto nas obozavaju..
    http://www.vijesti.me/sport/podnijet...a-clanak-73075

  4. #10029
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,272
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nase zvanicno saopstenje za javnost

    http://www.varvari.me/mne/index.php?...id=1&Itemid=58

  5. #10030
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thor View Post
    Nase zvanicno saopstenje za javnost

    http://www.varvari.me/mne/index.php?...id=1&Itemid=58
    Odlično saopštenje!!

  6. #10031
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ubjedjen sam da su Varvari u pravu,sjecam se njihovog incidenta u Beranama kada je policija izdala saopstenje da je glavni razlog incidenta to sto su Varvari krenuli da se sukobljavaju sa domacim navijacima,sto je apsolutna laz i svi su to vidjeli na stadionu...inace evo danas se saznalo nesto o cemu se sumnjalo svih ovih godina

    http://www.vijesti.me/vijesti/nalaz-...m-clanak-73166

    Pokojni momak je inace bio vodja beranskih navijaca...policajci koji treba da odgovaraju za ubistvo su kaznjeni vjerovali ili ne,samo novcano...

  7. #10032
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crni Bombarder View Post
    Nijesam ljubitelj Varvara, tj. ne podnosim ih, ali za ovo im skidam kapu. Doslo je vrijeme da i narod malo gazi policiju.
    Dosta se cutalo

  8. #10033
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne stoji u linku,izvolite ovako... Vrijedi procitati,sve suva istina!!!

    Poslije dužeg vremena smo odlučili da se obratimo javnosti radi pune istine o dešavanjima u Petrovcu za vrijeme meča Petrovac - Budućnost. Na ovo nas je natjerala još jedna tortura od strane policije. Braneći živote od policajaca koji su potezali pištolje, što nije prvi put, braneći lično dostojanstvo i ne želeći da nam se uskrate elementarna prava na slobodu kretanja, ponovo smo okarakterisani kao vinovnici nereda.
    Navijači Budućnosti imali su uredno plaćeno 150 ulaznica (na kojima je inače pisalo - prijateljska utakmica, PETROVAC - C. ZVEZDA) koje je klub uplatio još u petak, po cijeni od 3 eura. Treba reći da je klub do sada uplatio svim klubovima novac za ulaznice za svoje navijače, koje znaju biti i povod za razne zloupotrebe, jer nam ih naplaćuju po višestruko većoj cijeni nego što one obično koštaju. Iz ovoga se može vidjeti da su neistinite tvrdnje da niko nije prijavio dolazak navijača, te da ukoliko je klub prodao 150 ulaznica, morao je naći mjesto na tribinama za toliki broj navijača. Kada smo došli na stadion i kada su nam predočili mjesto u kavezu u kome može da stane nekih 50-60 ljudi to smo odbili jer ne samo što je ponižavajuće držati ljude u kavezu, nego još 150 navijača staviti na mjesto koje može da primi svega 50-60 ljudi je ugrožavanje i njihove bezbijednosti. Tada je MIRNIM PUTEM zatraženo da nam se dodijeli tribina iza gola koja je uvijek prazna te da je to najbolja solucija za sve, jer smo tu tribinu koristili i ranijih godina. Pregovarali smo, čekali i dobili smo odgovor da se na tu praznu tribinu ne može. Odluku je donio komesar za bezbijednost, Mićunović. Zatraženo je da jedan dio navijača uđe u kavez a drugi dio da se vrati. Naravno da nismo htjeli da se dijelimo, jer navijači to ne rade, uvijek smo zajedno i uvijek će tako biti. Postavljamo relevantnim ljudima iz FSCG i policije sljedeća pitanja:
    Prvo, kako je moguće da neko iz kancelarije ko nije na licu mjesta odlučuje šta je bezbjedno a šta ne? Zatim, kako Mićunović zajedno sa delegatom Dendićem smije da odlučuje ko može na tribinu a ko ne? Zar to nije odluka organizatora utakmice, tj. Petrovca? Treće, kako je moguće da sa uredno plaćenim ulaznicama nekome smijete zabraniti ulaz na stadion? Četvrto, kako to da nismo mogli da se krećemo nigdje, iako nismo mogli da gledamo utakmicu, a bili smo ispred stadiona(!?) uz objašnjenje da je DELEGAT Dendić naredio da moramo da budemo tu!? Kakve nadležnosti ima DELEGAT VAN STADIONA!? NIKAKVE! Dakle, radi se najobičnijem hiru policije. Nakon toga prirodno je bilo da nervoza bude prisutna, jer u mjestu od nepunih 200m2 stotinu i pedeset ljudi je trebalo da se kreće i šeta dva sata, bez tečnosti i ostalih uslova... To je bila kap koja je prelila času, i pripadnici naše grupe su htjeli NENASILNO da prođu pored kordona policije, da odu do prodavnice, ali su napadnuti od strane pripadnika policije. I na kraju, najvažnije, policija je trebala na licu mjesta da napravi procjenu rizika i da uzme odgovornost u svoje ruke, da otvori praznu tribinu za navijače, koju su otvarali i proteklih godina za nas. Moramo istaći, da je do sada policija bila profesionalna, posebno u Podgorici, dok se ovakve stvari dešavaju samo na gostovanjima.
    Ovim putem želimo da kažemo da nikome na meču protiv Petrovca nije palo na pamet ništa drugo sem fer i sportsko navijanje, kakvo je uvijek bilo u Petrovcu, zbog činjenice da se radi o jednom od najpoštenijih klubova u ligi. O klubu koji svi Varvari poštuju jer su u stanju da odigraju tako, da uzmu bodove i Budućnosti i Mogrenu i Rudaru. O klubu koji uz sve prepreke kako finansijke i organizacione ni pred kim nije spustio glavu ili odigrao mekše kad je trebalo.
    U subotu je po našem viđenju, a i po propisima prvo i najviše zakazala policija, jer da je donesena pravilna procjena rizika i da se htjelo i imalo volje za shvatanje situacije u Petrovcu bi tog dana bio praznik fudbala. Potom su zakazali po ko zna koji put organi FSCG, zbog odluka nad kojima nemaju ingerencije. Tu se misli na Mićunovića i Dendića. Na posletku i najmanje su pogriješili organizatori, tj. Petrovac koji je morao ako ne zbog nadasve sportskih razloga onda zbog toga što je prodao ulaznice da otvori praznu tribinu stadiona, kako bi tog dana u medijskim izvještajima umjesto 50 gledalaca pisalo makar 300. Jer svi stadioni redom, sem podgoričkog, zjape prazni. Stadioni na kojima se ne može igrati fudbal . Stadioni sa sa kojih otpadaju djelovi tribina kao što je slučaj u Bijelom Polju, Beranama, Pljevljima, Kotoru... Ne može se igrati fudbal na stadionima gdje gazite po blatu i izmetu kao što je slučaj u Zeti. Ne može se igrati fudbal u Petrovcu, Tuzima, Radanovićima i Cetinju gdje stojite u prašini uz ogradu koja samo što se ne raspadne.
    Da bi opisali kakva se hajka vodi protiv Budućnosti, dovoljno se upitati, kome je cilj da Budućnost sam kraj šampionata kada se odlučuje o prvaku igra bez pomoći navijača. Naš tim je prvo kažnjen utakmicom igranja bez prisustva publike protiv Mladosti, i još jedan presedan, bez prava žalbe. Potom, zbog događaja u Petrovcu ljudi iz saveza ponovo lišavaju Budućnost podrške na predstojećoj utakmici protiv Zete, ponovo bez bez prava žalbe. Oba puta incidenti se nijesu desili na stadionu. Ostalo je još četri kola do kraja, pa se pitamo šta je još ostalo, šta će biti protiv Rudara, da li još jedna krađa na očigled svih, pa pravdanje kako je Rudar oštećen. Šta očekivati u Budvi od iste policije koja je obezbjeđivala meč u Petrovcu. Sve ovo je samo dio činjenja koje se vidi, a šta se sve dogovaralo i dogovara da mi ne znamo i to je već druga priča.
    Što se tiče nas i našeg dijela krivice, prihvatamo svaku osudu što ne damo na sebe, na naše dostojanstvo da se poredimo sa životinjama u kavezu, i na kraju na naš kredibilitet kao jedine organizovane crnogorske navijačke grupe. Neka svako zna, da kada god budemo ugroženi mi ćemo se braniti, da kada god budemo ponižavani mi ćemo uzvratiti, da kada god i jedan od nas pati, patićemo svi, a u tome nas neće spriječiti ni policija, ni smiješna organizacija poput FSCG, a ni klubovi organizatori.
    Zbog svega gore navedenog, molimo vas , radi fudbala, radi najvažnije stvari za nas na svijetu, razmišljajte glavom, i donosite ispravne odluke. Znajte da mi nismo problem, mi smo samo indikator vaših problema i stanja koje ste vi stvorili, i ne dozvolite da zbog ličnih interesa nekolicine ljudi crnogorski životi budu dovedeni u opasnost. Znajte da nismo više djeca kojom možete da manipulišete tako što će te ih strašiti vašim oklopima i oružjem! Ta djeca su naučila da se više ne boje ni vas ni nikog. Svjesni smo da smo vam trn u oku jer vam se jedini suprostavljamo i što smo jedina organizacija u Crnoj Gori koju vaša javna i tajna policije nisu uspjele da podijele i unište.
    Намјерно Другачији...

  9. #10034
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    Jel to ispod casti biti Srbin i navijati za Buducnost? Sta dočeka Crna Goro
    ti procitaj citavu recenicu. ispod casti je uzeti karte navijaca koji idu da navijaju za crnu goru, a navijati protiv nje.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #10035
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    ti procitaj citavu recenicu. ispod casti je uzeti karte navijaca koji idu da navijaju za crnu goru, a navijati protiv nje.
    majstore, nismo mi navijali protiv nje, nego su nasi likovi htjeli zube da vam slome zato sto ste pjevali `ko ne skace taj je srbin` i `srbe na vrbe`.
    Varvari ne zele da budu dio Crnogorskih podjela,jer u svojim redovima ima i Srba mnogo. I mi se druzimo sa Srbima,za razliku od kompleksasa poput tebe,i ne zelim da pjevam protiv svoga druga i da mu pjevam da ga zelim vidjeti na vrbe...
    Ne obrci pricu da te zamolim...
    Намјерно Другачији...

  11. #10036
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    majstore, nismo mi navijali protiv nje, nego su nasi likovi htjeli zube da vam slome zato sto ste pjevali `ko ne skace taj je srbin` i `srbe na vrbe`.
    Varvari ne zele da budu dio Crnogorskih podjela,jer u svojim redovima ima i Srba mnogo. I mi se druzimo sa Srbima,za razliku od kompleksasa poput tebe,i ne zelim da pjevam protiv svoga druga i da mu pjevam da ga zelim vidjeti na vrbe...
    Ne obrci pricu da te zamolim...
    10 likova vs 190 da izbiju zube? bio sam tamo i niko nije pjevao srbe na vrbe. ali bas niko. pjevali su ko ne skace taj je srbin, sto je sasvim normalna navijacka pjesma kad igras protiv srbije. I ne prijatelju, nije to nikakva iskompleksiranost, vec vase bezuslovno povjerenje i ljubav prema klubu koje par ljudi koristi na ruzan nacin.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  12. #10037
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    10 likova vs 190 da izbiju zube? bio sam tamo i niko nije pjevao srbe na vrbe. ali bas niko. pjevali su ko ne skace taj je srbin, sto je sasvim normalna navijacka pjesma kad igras protiv srbije. I ne prijatelju, nije to nikakva iskompleksiranost, vec vase bezuslovno povjerenje i ljubav prema klubu koje par ljudi koristi na ruzan nacin.

    dok nedje ne progutate 190 zuba,pa ces onda ti imat moc rasudjivanja sta je navijacki,a sta ne!

  13. #10038
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Ako se moglo pjevat "mlad se Hrvat na*ušio ku*ca", šta ima veze što je se pjevalo "ko ne skače taj je Srbin"... Možda ja imam više drugova Hrvata... S tim što je ovo prvo vrijeđanje, a drugo obična navijačka pjesma...

    Nego već se ranije o ovome pričalo, nema potrebe da se nastavlja...
    #fakenews

  14. #10039
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha ovo su festivali

  15. #10040
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    e šta rade ''navijači'' i ''ultrasi'', radite nešto korisno u životu svome, za promjenu...
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  16. #10041
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    e šta rade ''navijači'' i ''ultrasi'', radite nešto korisno u životu svome, za promjenu...
    ti si vjerovatno neki strucnjak za procjenu kolicine korisnih stvari koje jedan covjek uradi....

  17. #10042
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro si ti stigao svima da nam klepis negativni, a nijesi se ni potrudio da odgovoris ni na jedno od pitanja. A pitanje je zasto uvijek oko vas, kao i vecine navijackih grupa u okruzenju mora da bude neki veliki problem. Zasto ne mozete da uradite nesto konstruktivno sto ce barem malo podici misljenje o vama. Klub moze da se itekako voli, i bodri, bez tolike kolicine negativnosti i agresivnosti koju pokazujete. Zasto uvijek morate da udarate kontru svima? Ne mislim da vas nadlezni maze i rado gledaju, daleko od toga, al postoji i razlog. Razmisli malo, ili ces samo slijepo da pratis sto ti kazu, i da jedva cekas subotu da samo sjebes nesto.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  18. #10043
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    dobro si ti stigao svima da nam klepis negativni, a nijesi se ni potrudio da odgovoris ni na jedno od pitanja. A pitanje je zasto uvijek oko vas, kao i vecine navijackih grupa u okruzenju mora da bude neki veliki problem. Zasto ne mozete da uradite nesto konstruktivno sto ce barem malo podici misljenje o vama. Klub moze da se itekako voli, i bodri, bez tolike kolicine negativnosti i agresivnosti koju pokazujete. Zasto uvijek morate da udarate kontru svima? Ne mislim da vas nadlezni maze i rado gledaju, daleko od toga, al postoji i razlog. Razmisli malo, ili ces samo slijepo da pratis sto ti kazu, i da jedva cekas subotu da samo sjebes nesto.
    Ako si se meni obratio da ti odgovorim.. Dosta si neupucen ... Mnoge navijacke grupe volontiraju daju novac u dobrotvorne svrhe i pomazu ljudima kojima je novac potreban za lijecenje(jedan od takvih primjera su delije a koliko se secam i varvari su bili donirali nesto nasoj bolnici u pg)... A to da je negativna energija i problemi uvijek oko navijaca to si vjerovatno zakljucio citajuci novi jer kad je neki incident to odma ide na naslovnu stranu a kad se nekom pomogne o tome uopste se i ne pise....A agresivnost se pokazuje vjerovatno prema suparnickim grupama... A normalno da ces da slusas sto ti vodje kazu zamisli samo da 4-5k ljudi u istom trenutku pjeva neku svoju pjesmu...

  19. #10044
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ako si se meni obratio da ti odgovorim.. Dosta si neupucen ... Mnoge navijacke grupe volontiraju daju novac u dobrotvorne svrhe i pomazu ljudima kojima je novac potreban za lijecenje(jedan od takvih primjera su delije a koliko se secam i varvari su bili donirali nesto nasoj bolnici u pg)... A to da je negativna energija i problemi uvijek oko navijaca to si vjerovatno zakljucio citajuci novi jer kad je neki incident to odma ide na naslovnu stranu a kad se nekom pomogne o tome uopste se i ne pise....A agresivnost se pokazuje vjerovatno prema suparnickim grupama... A normalno da ces da slusas sto ti vodje kazu zamisli samo da 4-5k ljudi u istom trenutku pjeva neku svoju pjesmu...
    stavise, jako sam upoznat sa radom nasih navijackih grupa. Evo ako te bas zanima, najljepsu stvar koju su varvari uradili je kad su donirali krv. Ali onda sva ta prica postane potpuno besmislena, kad poslije nedjelju dana 20 momaka zavrsi u bolnici zbog tuce, nebitno jesu li policajci ili navijaci. kazes pokazujete agresivnost prema suparnickim grupama? a koja to ozbiljnija grupa, osim celika ( koja je inace totalna opustencija sto se tice tih stvari ), a sa njima se jos nijeste ni sretali. I ne igrajmo se brojevima, vas 4-5 hiljada se nije kupilo, osim na onaj protest protiv toma.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  20. #10045
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    stavise, jako sam upoznat sa radom nasih navijackih grupa. Evo ako te bas zanima, najljepsu stvar koju su varvari uradili je kad su donirali krv. Ali onda sva ta prica postane potpuno besmislena, kad poslije nedjelju dana 20 momaka zavrsi u bolnici zbog tuce, nebitno jesu li policajci ili navijaci. kazes pokazujete agresivnost prema suparnickim grupama? a koja to ozbiljnija grupa, osim celika ( koja je inace totalna opustencija sto se tice tih stvari ), a sa njima se jos nijeste ni sretali. I ne igrajmo se brojevima, vas 4-5 hiljada se nije kupilo, osim na onaj protest protiv toma.
    Pomijesao si me nisam varvar .. Pricao si okruzenju pa shvatio sam da mislis na region citavi al dobro...Navijacki svijet je takav mozes ic na utkamice i navijat a da ne pravis probleme al opet postoje neki kodeksi...Nego da ne gusimo temu...


  21. #10046
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    197
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jbg, vi koji ne shvatate ultra pricu ne shvatate, a koliko vidim vecina ste na ovom forumu. Oni koji je shvataju je zive, i to je to. Svako neka gleda svoja posla, i svi srecni svi zadovoljni. Cuditi se zasto su Varvari bili bez obiljezja reprezentacije u Zagrebu i zasto su prekinuli skandiranje vezano za Srbe nije jasno samo nekome ko nema pojma o navijacima i organizovanim navijackim grupama kod nas u regionu a i sire.
    Last edited by batigol; 12-05-12 at 01:18.

  22. #10047
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    majstore, nismo mi navijali protiv nje, nego su nasi likovi htjeli zube da vam slome zato sto ste pjevali `ko ne skace taj je srbin` i `srbe na vrbe`.
    Varvari ne zele da budu dio Crnogorskih podjela,jer u svojim redovima ima i Srba mnogo. I mi se druzimo sa Srbima,za razliku od kompleksasa poput tebe,i ne zelim da pjevam protiv svoga druga i da mu pjevam da ga zelim vidjeti na vrbe...
    Ne obrci pricu da te zamolim...
    Cush, "Oni htjeli ovo, oni htjeli ono...". Svako bi nesto kad bi mu moglo bit.

  23. #10048
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by batigol View Post
    Jbg, vi koji ne shvatate ultra pricu ne shvatate, a koliko vidim vecina ste na ovom forumu. Oni koji je shvataju je zive, i to je to. Svako neka gleda svoja posla, i svi srecni svi zadovoljni. Cuditi se zasto su Varvari bili bez obiljezja reprezentacije u Zagrebu i zasto su prekinuli skandiranje vezano za Srbe nije jasno samo nekome ko nema pojma o navijacima i organizovanim navijackim grupama kod nas u regionu a i sire.
    Jel to ona ultra priča kad pola Varvara nije pošlo za Split jer im nijesu dali roditelji...? No dobro ja to ne shvatam...
    #fakenews

  24. #10049
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default


  25. #10050
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes, ne razumijem ni ja tu ultra pricu. cus 150 ljudi da stane u 200 kvadrata i da se pjeva ko ne skace taj je srbin... sreca pa ovi nemaju pojma o toj ultra prici. off sam...



    el que no salta es un ingles...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

Page 402 of 470 FirstFirst ... 302352392398399400401402403404405406412452 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •