Page 391 of 470 FirstFirst ... 291341381387388389390391392393394395401441 ... LastLast
Results 9,751 to 9,775 of 11733

Thread: Navijaci!!!

  1. #9751
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=AHokwafuiao Kakav klip . Young hooligans Red Star ))
    BISOGNA VINCERE !

  2. #9752
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Ред би био да се макнем са политике (што ми и није струка), и напишем које слово на овој теми.
    Поред тога што сам страствени навијач репрезентације Црне Горе, навијам, поштујем и зашто не и рећи волим Будућност, фудбалски клуб прије свега, па онда Будућност у осталим спортовима.
    Не знам да ли би могао рећи за себе да сам Варвар, не због тога што ме кад пођем понекад на плаво-бијели сјевер (на оном црвено-златом сам редован ) не прихватају, напротив увјек сам примљен врло срдачно и братски, већ због тога што једноставно нисам тамо увјек, нисам тамо годинама, нисам тамо порастао.А године на трибини и гостовања су оно што је главни услов да будеш навијач у овом случају Варвар.Ако то немаш можеш да слободно зајебеш ултра стил...шушкавац и винд јакну...бијеле патике...итд.
    Ех да посебно што цијеним на тој трибини је што ту нема дневне политике...кад сам на трибини осјећам да смо сви исти и да смо сви једно, браћа.

    Што се тиче осталих навијачких група из ЦГ, мало која је вриједна помена, јер не посједују критичну масу.Можда которске Бештије евентуално Војводе и Фаповци понекад, боље рећи ријетко кад....
    Ипак немојмо се заваравати да у ЦГ нема ултраса лише Варвара.Сви знамо да има, и да су то филијале београдских навијачких група.И колико год их ја неволио нећу их осуђивати.Чак их жалим....
    Зашто?
    Добро се зна да београдским навијачким орагнизацијама влада мафија која иза љубави према клубу, љубави прама земљи и Православљу, ваља дрогу, бави се рекетирањем итд.Ти људи се не либе да убију свог брата Србина ради обичних глупости.То нису ни навјачи ни ултраси, то су криминалци и лоши људи.
    Знамо да и Србија није толико велика да се не зна именом и презименом ко су ти људи и откуд им новац.Зато су они постали параноични и ужасно се боје своје браће са трибине, па се се окружују људима из провинције и региона, које финансијски подржавају и помажу.Највјероватније да би имали одбрану у случају да оним правим ултрасима пукне филм и пробају да их скину.Видимо већ нека дешавања и превирања код Гробара, али се бојим да то није то.

    Кад једног дана Држава Србија одлучи да се обрачуна са тим аномалијама, а већ знам да тај обрачун неће бити селективан и за последицу ће имати потпуно гашење овакве навијачке сцене, обезглављене филијале ван Београда ће се постепено гасити или ако су довољно велике постајати навијачи локалних тимова.
    Гробари и Делије наше знајте бићете одбачени као прљава крпа.

    Можда тада буде наде за црнгороску навијачку сцену, под условом да тада будемо имали стадионе и рефлекторе мјесто ових њива....
    За сада само Варвари.
    Last edited by BAR; 15-12-11 at 04:52.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #9753
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka si nam ti objasnio kako stvari stoje i kako ce ubuduce biti :highly_amused:

  4. #9754
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @BAR uljepsao si mi jutro Samo ti svoj posao gledaj
    Nego ima li grobara na ovom forumu koji idu na utakmice ili samo pratite preko livescore-da mi odgovorite na ovo moje gore pomenuto pitanje?

  5. #9755
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    mene zanima da li grobarske ekipe iz unutrasnjosti imaju all inclusive gostovanja o trosku uprave? znam da je jedna imala, al oni vise ne navijaju za partizan, pa me zanima kakvo je stanje sa ostalim ekipama?
    Ne znam ko je sta imao iz CG, Niksicani jedan cent ni od koga i ni za sta nisu dobili. Jednu jebenu kartu za bilo sta nismo dobili, znaci nista. A, koja je to ekipa imala all inclusive, bas me zanima?
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  6. #9756
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    HAhahahhahahahaahhahahahahahahhahahahaahhahahahaha
    ahahhahahahahhahahahhahaahhahahahhahahahahahahhaha hahaha
    ahahahhahahahahahaahahahah BAR tebra hahah


    ps. niksicanin24 ne lazi casti ti, pa sami ste rekli sad na kosarci da ste dobili karte 'od gore' i nemoj rec da nije tako jer ces samo da lazes ovaj narod..
    You'll Never Smoke Alone..

  7. #9757
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    HAhahahhahahahaahhahahahahahahhahahahaahhahahahaha
    ahahhahahahahhahahahhahaahhahahahhahahahahahahhaha hahaha
    ahahahhahahahahahaahahahah BAR tebra hahah


    ps. niksicanin24 ne lazi casti ti, pa sami ste rekli sad na kosarci da ste dobili karte 'od gore' i nemoj rec da nije tako jer ces samo da lazes ovaj narod..
    Ne lupaj zivota ti. Kupili smo svaku kartu po 5 evra, jedne dobili nismo. Trebao je Tosa da da 10 karata, pa ni to nije dao.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  8. #9758
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,972
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    niksicani su sami pricali da su im alkatrazi placali autobuse i cuda (za derbi)

  9. #9759
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    niksicani su sami pricali da su im alkatrazi placali autobuse i cuda (za derbi)
    Nije mi tesko da opet demantujem. U pitanju je bio derbi u maju prosle godine. Vec je bio spreman i placen jedan bus za Bg, placen kao i uvijek od nas. Dan uoci polaska zovu iz BG da pitaju mozemo li napuniti i drugi bus, s tim da ga oni plate kad dodjemo. Mi nadjemo jos 50 ljudi, ovi platili gore kad se doslo, i to je sve sto je placeno nama bilo.
    Isli smo u Napulj, Helsinki, Brisel, Donjeck, London, Madrid(kosarka), Genk, Milano(kosarka), i niko nam nikad jednog centa nije dao, a kamoli da nam je dao kad smo isli po Srbiji. Niko nam jednu godisnju ni za fudbal ni za kosarku nije dao. Sve, ukljucujuci i barjak, smo sami davali. Tako da, ili ne izmisljaj ili promijeni izvor informisanja.
    Nikad u tudje dvoriste nisam gledao, a kanda bi se imalo sta vidjeti.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  10. #9760
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nik mu BAR navija za tim iz drugog grada Buducnost a ovamo prica nesto drugima koji navijaju za tim iz drugog grada LOL

  11. #9761
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije kuku dje ih nema...
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  12. #9762
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

  13. #9763
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ne znam ko je sta imao iz CG, Niksicani jedan cent ni od koga i ni za sta nisu dobili. Jednu jebenu kartu za bilo sta nismo dobili, znaci nista. A, koja je to ekipa imala all inclusive, bas me zanima?
    Odmah da ti kazem da pitanje nije bilo zlonamjerno.
    I nisam mislio samo na ekipe iz CG, nego i iz Srbije iz unutrasnjosti. Znam da su Uzas Subotica imali all inclusive, ali oni sad navijaju za Spartak. Ovi sto idu iz Bg imaju sve za dzabe i karte za utakmice na gostovanjima su im dzabe kao i prevoz. E sad ne znam imaju li sendvice i krofne ko dezert ne znam je li se snajder i za to otvorio pa me zanimalo da li te privilegije imaju i "braca" iz unutrasnosti? Ili to zavisi kojoj su se struji priklonili?

  14. #9764
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    Odmah da ti kazem da pitanje nije bilo zlonamjerno.
    I nisam mislio samo na ekipe iz CG, nego i iz Srbije iz unutrasnjosti. Znam da su Uzas Subotica imali all inclusive, ali oni sad navijaju za Spartak. Ovi sto idu iz Bg imaju sve za dzabe i karte za utakmice na gostovanjima su im dzabe kao i prevoz. E sad ne znam imaju li sendvice i krofne ko dezert ne znam je li se snajder i za to otvorio pa me zanimalo da li te privilegije imaju i "braca" iz unutrasnosti? Ili to zavisi kojoj su se struji priklonili?
    Ako je ko mogao i trebao, mi smo trebali da dobijemo, sto zbog daljine, sto zbog brojnosti. Nikad nista dobili nismo, pa zato osnovano sumnjam da su i drugi dobijali isto. U zadnje vrijeme je bilo i ima besplatnih buseva. Ja sam principijelno protiv toga. Ali, svi vide da smo u kurcu, i ja bih prvi radio bilo sta na revitalizaciji tribine. Kazem ti, ja prvi ne bih isao na utakmicu da mi neko nesto da, ali ako ce to da doprinese pocetku povratka na stare staze, zasto ne.
    Inace, i bez ovoga sukoba, stvarno ne znam koja bi tribina izdrzala onakve udare. Pocevsi od tragedije sa Tatonom kad je jedan od lidera zapao i jedna ekipa prestala da postoji, ekipa koju sam zbog totalnog mentaliteta ultra mozda najvise gotivio na Jugu, pa ona pjesma i gluposti sa b92(a pricali su mi ljudi sa vrha tribine da su i tvoji govorili Grobarima da ukoce malo, da se primire i ne talasaju), kad je i K.prakticno prestao da dolazi, a jos 10-ak bitnih ljjudi lezalo, pa sva nesnalazenja, i kasnije raskol, i vrhunac sa stradanjem onog jadnog momka, ne mogu ni imati kao posledicu nista bolje nego sto je ovo. Hajde da vidimo da li bi ijedna tribina izdrzala ovo. Ja sam siguran da ne.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  15. #9765
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glupo je da pricamo sad u potencijalu-sta bi bilo kad bi bilo. Da vas je muka i nevolja snasla to stoji. Sa svih strana. Iskreno mi nije drago zbog toga i ne vjerujem da nijedan pravi navijac sa nase strane likuje zbog toga. Tako je kako je. Nego prozivali ste firmu-budi firmas sve ti je placeno, a sad i vase grupe redom idu na piknik gostovanja sa sve sendvicima fk partizan. Koga god pitas iz Bg za to svi su protiv, a kad dodje vikend svi idu tako bez pogovora. Meni je ta cjela situacija smjesna jer ispada da vise ljudi iz ekipa ide na gostovanja nego sto dolaze na jna.
    Takodje ovi besplatni busevi meni se cini da je to vise zbog druge frakcije grobara, jer ovako bi ocigledna bila propast alcz.
    Last edited by karacha; 17-12-11 at 10:57.

  16. #9766
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    Glupo je da pricamo sad u potencijalu-sta bi bilo kad bi bilo. Da vas je muka i nevolja snasla to stoji. Sa svih strana. Iskreno mi nije drago zbog toga i ne vjerujem da nijedan pravi navijac sa nase strane likuje zbog toga. Tako je kako je. Nego prozivali ste firmu-budi firmas sve ti je placeno, a sad i vase grupe redom idu na piknik gostovanja sa sve sendvicima fk partizan. Koga god pitas iz Bg za to svi su protiv, a kad dodje vikend svi idu tako bez pogovora. Meni je ta cjela situacija smjesna jer ispada da vise ljudi iz ekipa ide na gostovanja nego sto dolaze na jna.
    Opet ti kazem, protiv sam toga. Ali ako ce to da nesto poboljsa, zasto da ne. Tacno, firma je isprozivana. Reci mi ko je ne bi prozvao? Posle toga je nastao vidljivi raskol, a prije toga nije bilo besplatnog prevoza. Nesto se mora raditi, ako ce ovo pogurati tribinu, neka ide kako ide.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  17. #9767
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekao sam ti neko moje vidjenje. Po meni to se radi zbog zabranjenih. Jer alcz polako gubi kriticnu masu.

  18. #9768
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ма све је ок, ми смо алкатрази, ми смо забрањени,бла бла бла, чему та прича, кад у причи нијесте! једноставно људи нас у Београду поштују, јер ми да би отишли на неку текму пређемо преко хиљаду километра. Сваки викенд у години, наша застава је била свуда, само ми знамо колико волимо Партизан и на шта смо спремни да бранимо његове боје!
    А `осталима` (зна се којима) желим да поручим да мало мање мисле на нас , за ваше боље, вјерујте ми никад нећете избацити тај комплекс из себе од Гробара! А ваше Плаво Б. друка ли друка навијачи или...?
    П.С. НЕМА НИШТА ПРЕКО РЕДА ПЛАВО БРАТСВО ЗНА ЗАШТО! ГНК

  19. #9769
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Behind_you View Post
    Ма све је ок, ми смо алкатрази, ми смо забрањени,бла бла бла, чему та прича, кад у причи нијесте! једноставно људи нас у Београду поштују, јер ми да би отишли на неку текму пређемо преко хиљаду километра. Сваки викенд у години, наша застава је била свуда, само ми знамо колико волимо Партизан и на шта смо спремни да бранимо његове боје!
    А `осталима` (зна се којима) желим да поручим да мало мање мисле на нас , за ваше боље, вјерујте ми никад нећете избацити тај комплекс из себе од Гробара! А ваше Плаво Б. друка ли друка навијачи или...?
    П.С. НЕМА НИШТА ПРЕКО РЕДА ПЛАВО БРАТСВО ЗНА ЗАШТО! ГНК
    Na koga se ovo odnosi i cemu se radi?Posto pretpostavljam da lupas neke gluposti.Moze i na pm.

  20. #9770
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Одговорено на пм.

  21. #9771
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde da cujem i ja to na pm,bas me zanima.
    Намјерно Другачији...

  22. #9772
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Dva puta sam te zamolio da odgovoris na pm a nisi.I rekao sam ti ako te njeko drukao ja bih se potrudio da takav vise ne druka.A s obzirom da si odje napisao da si odgovorio na pm a nisi toliko o ome koliko istine ima u onaj tvoj post.I molim te ne lupaj vise gluposti i ne pisi lazi po ovome forumu huliganu.
    Одговорено је још једном, лудане подгрички.

  23. #9773
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sad je stiglo.Hvala.

  24. #9774
    Join Date
    May 2011
    Location
    birziminium
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj ako ti nije muka i mene na pm...
    KOSOVO SRPSKO OSTACE!

  25. #9775
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fkbpg View Post
    aj ako ti nije muka i mene na pm...
    aj i meni ako nije problem

Page 391 of 470 FirstFirst ... 291341381387388389390391392393394395401441 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •